Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

bibione
14. dec 2009

miru: diky za psychicku podporu...to si fakt nemusela 😕 ...akurat citam tie vyvolavane porody...no hroza a des 😲 ...
aj keby som chcela,nezaspim,proste furt na to myslim,ked lezim co bude,tak som v kuchyni a kukam do stropu a mackam klavesnicu...

csina
14. dec 2009

no sráánda...mne sa to hneď nevidelo..ja som preskočila stranu, jak vás tu čítam...preto tako opoždene reagujem... 😀 😀 no, už mi zatemnieva.. 😀
tak pečenie je v kurze, to je super...! 😀 no mňa keby tak naplašil, tak ho kopúnem....mňa tak pre prvej asi v 7 mes naplašili, že má jednu nohu kratšiu....uznaj! skoro ma vystrelo... 😠 no...samozrejme všetko bolo o.k a nebyť švagrinej na klinike, ktorá mi očekla výsledky uzv, tak nespím do pôrodu...
inak ja tiež idem epi, dúfam, že stihnú urobiť včas odber...
bibione..neboj...mne sa vidíš taká načatá, bude to rýchlo.... 😉

bibione
14. dec 2009

csina: ani nevies,ako ta rada vidim 🙂 ...nacata sice som ako pises,aj mamka vravela,ze to budem mat rychlo...ale sak vies...ty to uz mas raz za sebou a poviem ti,ze rodit ako ty pri dcerke...zomriem 😀

ewelyne
14. dec 2009

babusky, drzim palcoky 😉
opatrujte sa a drzte 🙂

beruska.zuzanka
15. dec 2009

Baby, tak som tu stále, ale ešte máme tieto dva dni, ta držte pršteky, nech sa vypýtame na svet do štvrtka rááánaaaa 😉

csina
15. dec 2009

beru..ale čože, už som myslela, že sa poponáhľaš... 🙂 ak to nebude do štvrtka, tak vyvolajú? tak teda silno držím palce... 😉
bibione je už asi na príjme, tak aj na tú budem dnes myslieť a určite nám do týždňa dá vedieť, ako sa majú s drobčekom...možno nás prekvapí a napíše, aká to bola brnkačka.. 😀

myzma
15. dec 2009

ahojte, zienky,

i ja sa ozyvam po dlhsej dobe. mali sme nejako plny vikend, chceli sme stihnut este nejaku tu kapustnicku s priatelmi a janka (akoze ja) som presvihla pausal na nete, takze som moc nechcela brazdit stranky....

no, my sme si mysleli, ze v nedelu rodime, mali sme bolesti uz od nejakeho stvrtka, ale nedela bola speci, tlaky, tahanie, bolesti, pichanie, tvrdnutie brucha, s krckom sa nieco dialo, sediet som nemohla, a trvalo to niekolko hodin, sledovala som intervaly, ale nakoniec nic... pocas kapustnicky pod jedlickou to nejako ustalo.... ale citim, ze sa nieco deje... neviem, ci to tak byva, ze falosne kontrakcie su az take silne...

tento tyzden som mala ist uz na kramare na poradnu, ale nejako sa potratili moje vysledky od gynekologa... ak nepojdem koncom tohto tyzdna, tak potom zaciatkom buduceho... mozete mi, prosim, dat cislo na sestru, aby som sa mohla objednat? mam ho niekde v IP od niektorej z vas, ale nechce sa mi ho moc hladat.... VDAKA VDAKA VDAKA

piect sa chystam i ja, vcera sme nakupili ingrediencie, aspon trosicka, ubehne mi cas, ked je manzel v robotke a ked ma chyti chut na sladke, budem mat az do porodu nieco po ruke 🙂

zienky, drzim palce, aby vam vsetkym vsetko dobre dopadlo... 😉

beruska.zuzanka
15. dec 2009

csina, no heja asik vyvolajú, ak sa nepohne lenifka jedna... 😀 tak či onak, budem to mať konečne za sebou a už sa na ňu tešíímeeeeeeeeeee 😀

beruska.zuzanka
15. dec 2009

myzma - číselko je 02/ 59 54 27 94 😉

csina
15. dec 2009

ja si myslím, že je jedno ako to bude, či samo, či vyvolať....najhoršie je to očakávanie.. 🙂 už nech je to za nami, veď porodiť tie dietky nejako musíme... 🙂 a ten vyvolávaný pôrod myslím nie je bolestivejší, ide len o to, že pôrod pri vyvolávaní vnímame od podania medikamentu a zdá sa to oveľa dlhšie...pri prirodzenom veľa urobí príroda ešte skôr, ako si to stihneme uvedomiť...ja som mala prvý prirodzený, ale veľmi dlhý a bolestivý a vnímala som to od prvého okamihu, akoby mi ho vyvolávali...veď po 10 hodinách pôrodu som ešte nemala ani krčok spotrebovaný a to už niektoré baby prídu do pôrodky pootvárané.... 🙂 nebojte sa, všetkým držím palce, aj sebe.. 😀 dnes mi ten môj pokladík, čo sa mu nechcelo na svet, píše v škole diktát, tak na ňu myslím...a zase pečiem.. 😀

beruska.zuzanka
15. dec 2009

csina 😉
a čo dobrého pečieš? mne bude mamina piecť tento rok... sme sa vymenili 😀

myzma
15. dec 2009

dakujem, beruska, za cisielko 🙂

mirulienka
15. dec 2009

caute baby, aj ja som tu cela 😀
myslim aj na bibione... bohvie, co s nou robia ti ksichti 😕

berus, a coze vcerajsie rososo nepomohlo??? 😀 😀 ty asik fakt cakas na stvrtok.... sa mi to len zda? alebo fakt dost bab prenasa...
no ja mam dnes vela veci v plane, takze dnes cez den sa este nechystam.

csina, a kolko ti trval cely porod? mne sa tiez moj zdal dlhy a ta bolest... 🙄 a urcite by trval este dlhsie, keby mi doki nepichol oxitocin a tiez neprepichol vodu...ja som sa hrozne pomaly otvarala a toho sa bojim aj teraz. ale snazim sa mysliet na to, ze ved bolest nejako pretrpim, hlavne aby sme boli obidve zdrave a nestalo sa nieco zle pri porode...

beruska151
15. dec 2009

Ako tu tak citam tie vase vety tak sa mi mala v brusku vytaca ako blazniva.Myslim na vas stale najme na tie co to maju zapar.Caka to aj mna a aj ostatne.Preco prave mi zeny musime takto trpiet.Ale pekne od muzov ze
tu nasu bolest maju nadovsetko radi.Kto iny ked nie my.Tymto vas chcem povzbudit a drzim vsetky palce 😉

mirulienka
15. dec 2009

beruska151, dakujeme 😉
no asi preto, ze sme odolnejsie... 😀 😀 budme na seba pysne 🙂

beruska.zuzanka
15. dec 2009

miru, no ani mi nevrav 😀 a neviem, v tej druhej našej téme Vianočný darček sa rodí už od konca októbra a to sme fakt mali byť všetky vianočné maminky 😀

mirulienka
15. dec 2009

berus, no a neviem, kam sa vsetky ponahlaju... 😕 🤐
ale ty uz by si mohla....
ja som dnes dala skoro 2hod prechadzku, tak snad uz trocha spadla potvorka moja 🙂

kollarka
15. dec 2009

bola niektora dnes u Jandovej na 9:15?

beruska.zuzanka
15. dec 2009

miru, ja sa furt prechádzam, furt doma poskakujem, upratujem už beztak naprataný a načistený byt a furt nič.... našej sa prosto nechce..... už dnes aj tami porodila, mala dnes aj termín, takže pekne jej to vyšlo, síce cisárom, ale porodila... a ja furt nič, už mám depku z toho 🙄

hajdylca
15. dec 2009

kollarka ja som bola 🙂

beruska.zuzanka
15. dec 2009

Jeeeeeeej, kollarka, ja som sa narodila 12.2. 😵

kollarka
15. dec 2009

hajdylca - tak to sme sa museli stretnut 🙂
beruska.zuzanka - no aj mamina mojej kamosky, moj kamarat a jeden exkolega.. ten 12 februar je daky plodny 😵

hajdylca
15. dec 2009

kollarka myslim, ze to som bola ja co sa na Teba cely cas tlacila 😀

kollarka
15. dec 2009

myslis sprava 🙂 ta usmievava vesela?

mirulienka
15. dec 2009

berus, tak ju tam mas pekne zazatkovanu 😀 😀 😀 no proste si jej utulne prostredie vytvorila, tak sa jej nechce von 😉
hej, zachytila som, ze aj tami uz ma po tom, ale ja by som predsa len radsej normalne a po termine ako cisarom... 😕
12.2.2010 bude kraasny datum, ale tento uz ja nepotiahnem... 😖 tak zelam nastavajucim vela zdaru 🙂 aj 2.2.2010 bude super...

weronyca
16. dec 2009

Kollarka hajdylca. Na mna ste zabudli?? 🙂)

beruska.zuzanka
16. dec 2009

miru, jeeej ty máš zajtra termínus, nechystáš sa? by sme sa stretli tam 😀

mirulienka
16. dec 2009

cau berus, uz sa chystam...
rano som trocha krvacala a zacali aj bolesti, aj do krizov, ale take v pohode. isla som na urgent (kvoli tej krvi) a tam ze na prijem.... poslali ma Zidzikovi skontrolovat a on to iste...😕 tak som dala otocku smerom domov, ze idem pobalit posledne veci a teda idem, ked chcu... asi zabrala ta vcerajsia 2hod prechadzka...
prave som vychystala syna k mojej mame.
sa mi tam vobec nechce. ked povedali, ze prijem, tak ma aj bolesti presli 😀 😀 necitim sa na porod. ved uvidim, co bude...
asi to bude tym pocasim...
tak sa tu zatial opatrujte a zajtra sa tam vidime 😉

beruska151
16. dec 2009

Baby kolko stoji na Kramaroch nadstandard?Diki

weronyca
16. dec 2009

berus 16,60 na noc v pripade, ze ste na izbe dve,lebo su to dvojlozkove.Ale da sa aj tak,ze si sama alebo tam mas otecka a vtedy sa plati dvojnasobok.Kedze sa ale teraz rodi ako o dusu moznost otec a sama na izbe vraj nieje mozna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre