Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

krpcek
5. jan 2012

@hipp a to budu zvladat prirodzene porody aj sekcie? ked maju menej miesta? ci sa tam budeme tlacit?

iwanna
5. jan 2012

no ak si dobre pamatam ako mi sponinal doki, tak prerabanie by malo byt skoncene tusim 18 -22.jan.
ja mam predbezny termin na sekciu 1.2, tak dufam, ze uz to bude pekne hotove.

iwanna
5. jan 2012

@krpcek no cisto teoreticky, keby koncili 18teho a ty by si rodila 19teho, tak uz by si bola v novom 😀
spominam, si ze ked som rodila prveho na antolskej, mali v tej dobe akurat tooolko porodov, ze baby niektore stali na chodbe pred boxami s prekrizenymi nohami, co uz akoze isli rodit a baby co uz lezali v boxe davali dole z porodnickych posteli a rychlo tam ukladali tie uz akutne..... 🙂 Takze snad to nejako prestriedaju aj tu... 🙂

krpcek
5. jan 2012

@iwanna no super. . . no tak som zvedava. u mna to na porod zatial nevyzera ani zdaleka a kedze som po sekcii tak s dr. uvazujeme aj nad sekciou, tak mozno pojdem skor. no ved uvidime. snad to maju nejake premyslene.

bubinovci
5. jan 2012

kočky dnes som sa rozprávala s mojou nevlastnou mamou, ona pracuje na Kramároch , vraj sa rodí na ôsmom poschodí na gynekológii, tak počula ona v nemocnici

amouramour
7. jan 2012

prosim viete mi poradit?🙂som sa zabudla opytat, na monitor sa tam kam presne chodi?dakujem🙂

kessinka
7. jan 2012

@amouramour úplne na konci chodby, č.d 221 😉

hipp
7. jan 2012

@amouramour myslim ze tam datum ani nebol napisany ze dokedy presne, ale predpokladam ze sa to tyka len januara, v pondelok tam idem tak dam vediet 🙂

hipp
7. jan 2012

@krpcek asi to tam pofici jak na beziacom pase, neviem ja by som mala ist teraz v pondelok rodit tak uvidim jak to bude 🙂

bambula1307
7. jan 2012

@bubinovci Nam vraveli ze sa rekonstruuju porodne saly a preto presunuli porody na 8 posch..z polovice nadstandardnych izieb urobili provizorne porodne saly. No do dvoch tydnov by to malo byt hotove.

whizzy85
7. jan 2012

@hipp teraz v pondelok by som mala ist rodit aj ja...teda povedali, ze mam prist na prijem, ale jedna sestricka mi hovorila, ze vela zien uz porodilo a teraz su vacsinou este zeny v nizsom stadiu tehotenstva, tak ja dufam, ze to nebude nejake strasne...

hipp
7. jan 2012

@whizzy85 tak to sa tam mozno stretneme 🙂

whizzy85
7. jan 2012

@hipp na prijem ides na kolku? 🙂

hipp
7. jan 2012

@whizzy85 no ono je to trosken zlozite s mojou situaciou pretoze idem na cisarsky rez lenze vcera som ochorela a neviem ci je mozne vykonavat operaciu ked je clovek nachladnuty 😒

whizzy85
7. jan 2012

@hipp jaaaaaaaaj, tak to je neprijemne, mozno ta to prejde do pondelka...a akemu lekarovi chodis?

hipp
7. jan 2012

@whizzy85 no uz mi nezostava vela casu 🙂 k rusnakovi, ty?

whizzy85
7. jan 2012

@hipp ja k plankovi....tak sa daj dokopy nech to mas co najskor za sebou...ja o pol osmej mam prist k ordinacii na prijem, tak som zvedava ako to bude prebiehat a kolko nas tam bude

dadinka
7. jan 2012

Kocky neviete nahodou, ci si este stale treba brat pribor a pohar? A este otazocka,mate niektora skusenost s dr.hruzikom? Ja k nemu chodim do poradne a navrhol mi, ze by mi spravil sekciu on ( povodne som chcela ist na antolsku) dakujem krasne za pomoc

amouramour
7. jan 2012

@kessinka a to je v casti poliklinika a kedze 221 druhe poschodie?🙂

kessinka
7. jan 2012

áno, myslím že poliklinika, ale nevyznám sa, bola som tam zatiaľ len raz a zaviedol ma tam m, takže som si to až tak nevšímla...

kvietok23
7. jan 2012

@dadinka pribor ano a pohar - salku na nadstandarte budes mat na caj, ak chces na vodu alebo tak, tak si dones pohar 🙂

kvietok23
7. jan 2012

@amouramour ano, cez polikliniku sa tam ide

dadinka
7. jan 2012

@kvietok23 dakujem.....no dufam,ze sa na ten nadstandart dostanem, ked tu pisu baby o tej prerabke :(

amouramour
7. jan 2012

@dadinka myslim, ze z nejakeho dovodu zeny po sekcii uprednostnuju na nadstandart...kedy ides?

amouramour
7. jan 2012

@kvietok23 dakujem, snad najdem este som tam nikdy nebola a zabudla som sa opytat🙂

dadinka
8. jan 2012

@amouramour no mala by som v piatok, je to sice len 36+5 ale budem rada, ked drobec vydrzi aspon dovtedy 🙂)))) inak mam termin porodu az 4.2. .....

krpcek
8. jan 2012

@amouramour cez poliklinicku cas, na prve poschodie a do prava, predposledne dvere na konci chodby.

bambula1307
8. jan 2012

@kessinka mozem sa spytat? na tej ambulancii 221 robia aj monitor? Lebo ked som ja bola v r. 2009 tak sa objednavalo na monitor na amb. 214.. Ale takto by to bolo pohodlnejsie, to je fakt.

kessinka
8. jan 2012

@bambula1307 tam robia len monitor 🙂 a tam ma aj objednali na ďalší, keď som si dohodla termín u lekára (toho mám na 214)

bambula1307
8. jan 2012

@kessinka
a kde teraz chodia tehotne ked nemaju zazmluvneneho lekara? na kt. ambulanciu, nevies mi poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre