Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

julova
27. feb 2008

to sa nemohlo stat...lebo ju hned po vybrati popisali 😀 a je cela akoby mi z oka vypadla 😉..len manzelov pomylili 😀
vidis nakoniec aj tych stresov mi je luto 😀 ...take to cakanie "KEDY TO VYPUKNE" ze nezazijem uz 😀...lebo ja uz budem musiet len CR rodit aj dalsie..

pindula
27. feb 2008

no vidis....a ja by som praveze tie stresy, ze kedy to vypukne radsej prenechala niekomu inemu 😅 ....desim sa chvile, ked mi doki povie...ok...ideme na to....a tlaciiiime...a ja budem kukat ja blb, ze o com to toci..... 😅

alififi
27. feb 2008

julova ako vies ? povedali Ti ? aj ja som mala CR - ale nikto mi nepovedal, ze aj dalsie bude urcite CR

julova
27. feb 2008

to vies..ale v mojom pripade plati "ze po bitke je kazdy general" 😀..neviem to porovnat, preto asi "lutujem" 😀

ani mi nevrav..ked pre mna prisiel asistent, ze tak mamicka, dole koselu, ideme na salu a ked ma vycapili na stol a zacali privazovat a napichovat infuzkami a dezinfikovat..nebolo mi vsetko jedno 😅 ..ale zlata bola anestezologicka...ani neviem, kedy som vytuhla...tiez som cumela ako blb 😀..ja som totiz bola v nemocnici snad len pri vlastnom narodeni..nikdy nic zlomene..ani kiahne som doteraz nechytila...no proste škodná 😀..takze to bol pre mna zazitok ako sa patri a v duchu som bola na seba taaaka pysna ako som to bravurne zvladla (odspinkala) 😀

si osobne myslim, ze sa to tak zomele, ze na take myslienky ani nebudes mat cas 😉...

cat
27. feb 2008

ahojte,
julova cize prvy den ci dva si bola inde ako na beznej izbe ci teda nadstandarde? cudujem sa ako tela,pretoze ja som bola po sekcii hned vo svojej izbe, tam som sa uz prebudila..(to bolo v inej porodnici ale)..
Takze tu budem inde? a moze tam za mnou muzik? diky za info.. 😉

pindula
27. feb 2008

juli...praveze pri tom "zomleti" mi nebude zapinat a nebudem rozumiet po slovensky.... 😀 😉 lekvar bude musiet byt velmi trpezlivy...lebo ja som v takychto situaciach taky mierny popleta..... 😉 .....
pocuj a dlho si sa spamatavala z cisaraku? myslim tym bolesti....

cat
27. feb 2008

cauko pindulka zlatinko😎 skoda ze nemame spolu termin, by sme to tam roztocili 😀

pindula
27. feb 2008

ahoj kati 🙂

julova
27. feb 2008

ahoj cat...po cisarskom sa prevezie na resuscitacku-teda aspon na Kramaroch, ale ci to bolo len vtedy, to netusim 😕 ..ale bolo nas tam sest po cisarskom na RESke...a na dalsi den som isla na sestonedelie..a na RESku nikto nesmie..ja som s MM vystihla okamih, ked som sa suchtala na WCko a to sme si len rychlu pusu dali pri dverach na tej chodbe...ale dnu nemohol...az potom na sestonedeli..ale bolo mi to fuk asi v ten prvy den, lebo som bola ubolena a zo vsetkeho vyhukana 😀

cat
27. feb 2008

Lindi, aj si zazmluvnujes lekara?

pindula
27. feb 2008

tak toto sme spolu zrejme odklepli .... myslim to zdravenie 😉 ....no...veru skoda najvacsia.....to by som pri porode bola inak uplne v poho...mozno by som sa este aj smiala 🙂 ....
ozik, kati....teba bude rodit cupanik? on rodieva? alebo beries mojho? 😀 😉

pindula
27. feb 2008

kati no jasnackaaaaaaaaaa....vsak nevies? 😉 ...ditteho 🙂

cat
27. feb 2008

diky julova, toz jeden den, ten prvy a najhorsi,to mas pravdu ze clovek nema naladu na nikoho..

cat
27. feb 2008

aj ja Ditteho, Cupanikovi sa uz rodit ani rezat nechce 😀

pindula
27. feb 2008

nejak zlenivel, nie? 😀 😉 ...nuz...ale ditte je supis dupis....ale vsak to vies urkite aj sama 😉 ....pri porode som ho sice nezazila, ale pocula som, ze je perfektny....tak dufam, ze ja budem rovnako pozitivny pripad....a ze vobec pride a nebude niekde na dovolenke alebo konferencii 😅 ....alebo ze ho zena nepusti..... 😅 ...lebo mi hovoril v poradni, ze uz to ma doma huste, ze ho ani nevidaju 😕

glorita
27. feb 2008

cat ja som po CR isla rovno na izbu-na sestonedeli..neviem ci sa to nelisi od toho ci mas celkovu narkozu,alebo len spinal-ten som mala totizto ja. 🙂 🙂 🙂

cat
27. feb 2008

aale, keca, to preto ze vo volnom case maluje obrazy a zene sa nevenuje 😀
Inak je super, ja som ho mala na operacke vedla Cupiho a potom ma chodil aj pozerat na izbu a vzdy mal pre mna mile slovo 😉

julova
27. feb 2008

pindulka - oni su tam trpezlivi 😀..ja ked som pocula..maminka vstavajte, zobudte sa, mate krasnu dcerku, tak som sa asi 100x opytala, ci je v poriadku a nic jej nie je a oni mi 100x trpezlivo odpovedali, ze ano 😀...a to spamatavanie sa z bolesti je asi individualne..ale ja, hoci som nevedela voobec do coho idem som si povedala, ze uz len kvoli Terezke sa musim dat rychlo dokopy...1x som sama isla na WCko-kedze misu som vylucne odbojkotovala 🤐 - po 5 hodinach od prebudenia..odprevadila ma sestricka a naspat som uz isla sama...prve tri dni su najhorsie...zatat zuby, prevalit sa na bok a vstat z postele sa asi s odhodlanim dalo ratat na par minut 🤐 ...ale ked uz som mala Terezku pri sebe, tak som na bolest nemala cas mysliet a to bolo dobre...ale v prirode je to asi tak zariadene, ze mamina aj umre pre svoje dieta 🙂...tak som zovrela zvierace, zatala zuby a vstavala 😀..ale odporucam cim skor, tym lepsie...vsetko je to v hlave 🙂...s nicim tazkym sa este ani teraz netrapim, ale o jazve uz ani neviem...cca tak dva tyzdne som cosi citila, ale potom uz OK...a ta najvacsia bolest asi tie prve tri dni a paradoxne 3 den najhorsi 😅 ...ale po normalnom porode si fit uz na dalsi den 🙂...maminky tam uz behali ako srnky a ja som musela veru opatrne..jazva este stipala, tahala...som sa suchtala pre jedlo ako zombie 😀

cat
27. feb 2008

glorita dik, ja budem mat asi celkovu narkozu tipujem,lebo anesteziolog mi uz pri synovi spinal odmietol kvoli skolioze 😖

pindula
27. feb 2008

kati cooooooooooooooo? 😀 😀 😀 😉 ....tak mu poviem, aby aj mne nieco namaloval 😀 😉 ....najlepsie tam dole 😀 😉
len skoda, ze ho po porode neuvidim na vizite....

glorita
27. feb 2008

cat to fakt?aj ja mam skoliozu..... 😕 a nist nespominali...asi je to indi vindi u toho ktoreho anesteziologa...

julova
27. feb 2008

glori - my sme na RES-ke mali aj jednu po spinalke 🙂..ale vtedy tam nieco bolo, ze nas tam dali...a z tych kodovanych reci medzi sestrickami som vyrozumela, ze asi standard je, previezt priamo na sestonedelie 🙂

cat - ten prvy den som aj tak este bola otapena...ja som po navrate domov potom zistovala, komu som vlastne volala vsetkemu a co som hovorila, lebo som mala po narkoze total okno 😀

cat
27. feb 2008

Lindi, preco?

pindula
27. feb 2008

juli, dufam, ze budem rodit spontanne 😅 ....a to si ma ukludnila s tym trpezlivym personalom...ja ho budem potrebovat 😀 😉

pindula
27. feb 2008

kati, myslis, ze preco ho neuvidim na vizite? 😕 ....teda...tak nejak som si to logicky dala dokopy...tym, ze on na kramaroch normalsky nepracuje....alebo sa v niecom mylim?

cat
27. feb 2008

glorita, na mna zavolali hlavnu anesteziologicku, ta skonstatovala ze najvacsie zakrivenie mam vraj zrovna tak kam sa spinal ci epi picha a tak ze narkoza,bez debaty..

cat
27. feb 2008

pindulka, vlastne mas pravdu,on tam asi iba robi porodnika a hotovo..no to je skoda 😒

glorita
27. feb 2008

cat ach jooo.... 😉
pindula aj ja som tam rano prisla s kontrakciami ze idem prirodzene... 😀 no ale skoncilo to CR kvoli tlaku a edemomteda opuchom na nohach... 😕 😕
tak drzim palce.... 🙂 🙂

pindula
27. feb 2008

kati...nuz....musime sa spoliehat, ze aj ini lekvari z kramarov budu mat na nas mile slovo 😉

pindula
27. feb 2008

juuuuj gloritka....nestraaaas 😉 .....ja sa sice bojim aj spontanneho, ale ten si odtrpim a hotovo...kdezto po cisarskom vidim, ze trpi clovek este pekne dlho 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre