Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

mysidlo
22. nov 2006

henuska, nasla som to cislo na PhDr. Jandovu (nie je MUDr.) 59545215
Treba skusat casto volat, lebo je dost tazko zastihnutelna. Mne sa osvedcilo jej volat pred 9.00. Ona ti presne odpovie na vsetky otazky a pripadne ta objedna aj s manzelom alebo s kymkolvek inym na predporodnu pripravu.

erika1
22. nov 2006

Ahoj henuska,na to,ze Simonko ma razstep chrbtice sa prislo nahodou,ked som si v NR isla vybavovat porod u znameho dr.Ten na sone zistil,ze nieco nieje v poriadku.V hlavicke mal rozsirene mozgove komory,tak nasledne nato sme vybavili Kramare a tam sa uz zistilo,ze ide o razstep.Asi tolko...Ked mas este nejake otazky,kludne napis IP.

lindda
22. nov 2006

mysidlo od kedy sa zacina cvicit v tehu ??

hanka274
22. nov 2006

ahojte!
ano s tou doktorkou Jandovou je to pravda, ponukam este mob. 0908/567616 a 59542300- to ak by si sa nedovolala na to prve cislo co ti dala mysidlo tusim. Lebo toto je na Stefanakovu-sestricka odvedla.
A radsej tam fakt zober aj kamosku, lebo oni si potom vymyslia, ked to manzel nestihne. Ze nebola na skoleni, ze to je dolezite, a tak.....

Vanduska, ani jeden z menovaných doktorov to nebol, ktory ma nezvladol rodit a musel prist dc. Hinst, tusim tak sa volal, taky starsi.... Naozaj, nerada by som ta dopredu niak toto...ak nemas vybrateho doktora. dufam, ze ten "moj" to nebude!

mysidlo
23. nov 2006

lindda, ja som zacala cvicit v nemocnici asi v 33tt, ale chodia tam niektore baby ovela skor. Este ani nie su na MD a uz chodia, lebo 1x do tyzdna sa cvici aj o 17.00. Ale je to tam dost plne. Inak sa cvici denne o 9.00 a o 11.00 a to byva menej tehuliek.

hanka, a nebol to Jany? Vraj je to nejaky frajirek a niektore baby na neho nadavali. Ale neviem, ako vyzera. Inak som na ostatnych doktorov pocula chvaly. Podla mna sa preto netreba bat, ze by baby vymakli zleho doktora. I ked ja som si radsej tiez vybrala toho svojho Planka. 🙂

henuska
autor
23. nov 2006

ahojte baby,

dakujem za cisla na p.Jandovu, skusim jej zavolat a objednat sa tam. No dufam ze to dobre dopadne, asi tam pojdem s kamaratkou, lebo s mojim manzelom je to dost tazke, on cez tyzden nikdy nema cas

hanka274
23. nov 2006

mysidlo, Jany to nebol, neviem o nom nic, len podla mena ho poznam, papa

lindda
23. nov 2006

ja este 4tyzdne chodim do prace a potom sa zacnem asi troska hybat lebo nejako priberam ☹ a je to tam dobre teda paci sa ti tam ??

mysidlo
24. nov 2006

lindda, to cvicenie nie je ziadny aerobic alebo tak... Skor je to take kludne rozhybanie sa, clovek sa ani nezadycha. Hlavne sa tam naucis dobre predychat kontrakcie a spravne tlacit. Robi to velmi mila sestricka Alenka Stefanakova a porozprava aj vela o porode, sestonedeli, dojceni, starostlivosti o babo... 🙂
Mne sa to velmi paci, lebo aj tak sa uz moc nevladzem hybat. A aspon sa stretnem s inymi maminami a mozno sa potom stretneme aj v porodnici.

lindda
25. nov 2006

mysidlo ved prave doma som len s muzom a ten uz ma toho vsetkeho odomna plnu hlavu 😀 tak prave preto chcem aj ja ist inak este raz dik

mysidlo
25. nov 2006

za malicko. Ja tam pojdem uz len 1-2x, tak mi je to aj luto. 🙂

lindda
25. nov 2006

hmm skoda neva drzim ti palce kedy mas termin?

olinka6226
26. nov 2006

mysidlo, drzim aj ja palce a potom hlavne napis dojmy z porodu, personalu a tak...

mysidlo
27. nov 2006

diky baby. Podla doktora to na porod este nevyzera, ale radsej si velke plany na najblizsie dni nerobim. 😀
ved potom napisem, ked bude trocha casu 🙂

chelsee
27. nov 2006

Ahojte, mozem sa opytat? tie kramare su uz opravene a funguju normalne? pocula som ze babatka su na inom poschodi ako maminy a vozia ich vytahom pre navstevy

renca3
27. nov 2006

Ano vozia ich na vozikoch a kocikmi vytahom. Babatka su na 9. a maminy na 8. poschodi. Aj na kupanie sme si ich nosili po schodoch na 9. Aspon sme sa presli. Mne to problem nerobilo a bola som po sekcii. Ja som rodila v septembri a myslim, ze sa to nezmenilo. Prognozy ukoncenia boli koncom roka. Ale tych uz bolo zopar.

mysidlo
27. nov 2006

to vazne?! To si ma teda moc nepotesila. 😒

henuska
autor
27. nov 2006

ahojte baby,

ani ja neviem ako to vyzera s tymi Kramarmi, co by ma dost zaujimalo, pretoze aj ja tam pojdem za chvilu, chcela som sa dnes spytat doktora ale uplne som na to zabudla

renca3
27. nov 2006

mysidlo, co ta nepotesilo? V co vidis problemik?

renca3
27. nov 2006

Teda "v com"

mysidlo
27. nov 2006

renca, myslela som, ze vsetko je na jednom poschodi. Nechce sa mi tam moc premavat s novorodencom po chodbach.

renca3
27. nov 2006

Ale aj ked to bolo na jednom poschodi, museli sme prebiehat cez chodbu, len mensiu trasu. Urcite si zober ciapocku. Bez tej som sa s malym nepohla.
Aj ked tu rekonstrukciu dokoncia, na 9. ma byt nadstandard. Aspon na 8. nebudu na izbe 3 baby a 3 deticky. Je tam malo miesta, ale zato veselo.

henuska
autor
27. nov 2006

Ja by som bola velmi stastna keby to do 20.12 stihli dokoncit, ale vraj dokoncene to uz je len to treba zariadit, tak dufam ze sa im to podari,

mysidlo
27. nov 2006

ciapocku mam nabalenu. 🙂 Odkedy si mala babetko pri sebe na izbe? To ste aj potom museli chodit kupat o poschodie vyssie? Nekupe sa potom priamo na sestonedeli?

mysidlo
27. nov 2006

a ako to vlastne vyzera na sestonedeli? Kolko je tam izieb, bolo plno? Sprchy su spolocne? Bola som na exkurzii, ale na sestonedelie sa nechodi, tak preto sa pytam. Diky moc

renca3
27. nov 2006

Na izbe su 3. Sprchy su spolocne ( 3 ks a v pohode ), ale stale bola nejaka mimo provoz. Snad je to uz O.K. Neviem presne kolko je tam izieb, asi 6,8. Ale to tipujem. Bolo plno. Baby s detickami lezali aj na porodnici vedla sal. Tam si asi bola. Ale to su obdobia. Po normalnom porode su babatka s maminami par hodin po porode a po sekcii na 3. den po. Ja som si maleho zobrala uz na 2. den, citila som sa dobre a maly vela spal. T

renca3
27. nov 2006

Teda rodila som v nedelu a v utorok bol uz so mnou. Na sestonedeli sa nekupe, len na novorodeneckom. Inak tam aj tam su dobre sestricky. Pri babach po sekcii sa dobre nabehaju. A niektore aj s usmevom.

bellezza
27. nov 2006

zdravím mamky a aj budúce mamky.
Ja chodím tiež k docentovi Plankovi, zrovna dnes som uňho bola aj mi robil ultrazvuk, synčeka mám KP, hlavičkou hore, inak veľmi zlatý príjemný človek. Len sestru by mohli vymeniť.

mysidlo
27. nov 2006

renca, diky moc na info. A dalo sa v nemocnici aj vyspat, ked ste boli 3 na izbe s detickami? Takze ked je tam 6-8 izieb, tak to tam dokopy moze byt aj 20 mamiciek. To je dost, nie? Nie je tam rusno?

bellezza, ja som tiez dnes bola u Planka (od 11stej). Ale dnes tam bola mlada sestricka, ta je mila. Ta starsia je svojska, ale tiez nie je zla. Ktora sa ti nepozdava?

henuska
autor
27. nov 2006

belleza, nebola si nahodou u dr.Planka okolo 11:30, lebo som cakala v cakarni uz priamo u dr. a predomnou robili ultrazvuk, neviem ci si to nebola ty, pretoze hovoril dr. co som zacula ze babo je hlavickou hore

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre