Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

andelik8
5. sep 2010

@lu fiha.. c.dveri si nepamatam, ale je to na takej tej spojovacej chodbe na prizemi... proste anesteziolog 😅
no a tie zdravotne kontraindikacie neovladam, ale ked tam pojdes vyplna sa taky dotaznik o zdravotnom stave, precitas si asi trojstranove poucenie k tomu a ked budes mat nejake otazky, tak ti tam na vsetko odpovedia. boli velmi mili, doktorka aj sestricka 😉

lu
5. sep 2010

@andelik8 dakujem za info 😉 drzim ti palce, nech to mas rychlo za sebou 😉

miru.j
6. sep 2010

Dobre ranko babulky!

@andelik8 tak sa drz 😉 a daj vediet.Mas pravdu su tam dobry odbornici 😉 .
...
@lu ja si epi nedavam,...snad to vydrzim bez 😉
.Ja idem do poradne a na UTZ dnes...tak snad ma niecim potesia 🙂
Drzim palce vsetkym!

ponyxx
6. sep 2010

jaaj par dni tu nie som a toolko novych babatiek 🙂 maminkam gratulujem a tym z vas, ktore uz na to cakate ako na spasenie 😀 zelam rychly bezproblemovy porod.... drzte sa baby

lu
7. sep 2010

dobre rano prajem 🙂 chcem sa spytat na vase skusenosti- zacalo mi klesat brusko, myslite ze je to taky priznak ze coskoro porodim alebo mozem byt v pohode a nestresovat sa 😒 termin mame az 26...

cryonae
7. sep 2010

@lu hej, byva to predyvestou, ze uz to nebude zas az tak dlho trvat, tak max dva tyzdne :D ako vsetko ostatne v tehotenstve, aj toto je veeeeelmi indy-vindy ;)

vsetkym rodiacim drzim pasticky!a ozvite sa, ze ako bolo 🙂

lu
7. sep 2010

@cryonae a aky je momentalne stav na porodnici maju plno posledne dni?

cryonae
7. sep 2010

@lu tak to ti nepoviem, lebo som ukecala Prochazku, nech ma pusti domov 🙂

lu
7. sep 2010

@cryonae tak to je super 🙂 ja mam pocit ze on a plank su tam taky najnormalnejsi 🙂

cryonae
7. sep 2010

@lu ako vyzera ten Plank? neviem, preco nenosia menovky :D potom ako s ma v nich clovek vyznat?
Prochazka je fajn, ale na niekoho moze posobit odmerane... a pritom je to fajn chlapik 🙂

lu
7. sep 2010

@cryonae doc. plank je taky starsi vysoky trochu lysy, vacsinou usmiaty, vela si pamata, na pohlad ale ako tutko 😀 chodila som k nemu na rizikovu poradnu a aj po mesiaci si ma pamatal!!! ked ma prijimal do nemocnice. prochazka je super i ked na to nevyzera 🙂 jeho by som teda urcite chcela k porodu. 😉
s tymi menovkami mas pravdu, tiez len potom sliedim na peciatke na papieri u koho som to vlastne bola 🙂

cryonae
7. sep 2010

@lu yo, mna rodil pred dvomi rokmi a uplna spokojnost, a este ma aj krasne postopkal potom :D

lu
7. sep 2010

@cryonae 😀 tak to je super

lu
7. sep 2010

@cryonae budes si niekoho zazmluvnovat?

cryonae
7. sep 2010

@lu nie, necham to zase na osud ;)

kiki2009
7. sep 2010

ahojte baby, ja som tu dnes prvy krat, len si vas tu citam kazdy den ....kedze tak krasne podavate info o stave na porodnici. 🙂
Citam tu , ze prochazka je super, no mne tak vcera ani nepripadal. bola som u neho na ultrazvuku. odvolali ho k nejakemu pripadu tak som si pol hodku pockala, a ked sa vratil bol dost divny, no neviem mozno to bolo tym pripadom.
mala som divny vysledok utz, prochazka na to pozeral, jak blazon, ze nechapem....hlavicka a nozicky mi zodpovedaju velkosti 34 tt a brusko 38...termin mam 19. cize som v 38tt.......som z toho trochu mimo, on mi povedal, ze to sice nechape ale ze je to v pohode, len sa to nezhoduje....ten rozdiel je tam 4 tt a to je teda dost.

cryonae
7. sep 2010

@kiki2009 z toho utz si nic nerob... mne doteraz na viacerych utz vychadzalo, ze maly je 7-8 dni popredu a prochazka mi nameral pred par dnami, ze zaostava 4 dni... no predsa sa tym nenecham rozhadzat ;)

kiki2009
7. sep 2010

@cryonae ved jasne, len mi to pride take divne, bojim sa aby bolo vsetko v poriadku, snad nebude nejake chore alebo co...uz ma napadaju vselijake hororove sceny 🙂
inak dnes sa citim dost blbo, takto mi este nebolo, som uplne K.O., mala kope ako sialena a vsetko ma neskutocne boli, asi som to vcera prehnala, ked som behala po nakupnom centre,
citala som ze ta uz prepustili, to si asi rada, ved si si tam aj dobre polezala, ja si to ani neviem predstavit

kiwinka
7. sep 2010

@lu tutko? no pekne 😀 dobre,ze to tu necitaju...
Doc. Karol Plank je jeden z najlepsich a najludskejsich porodnikov baby. je to moj stryko 🙂 a ta, ktora budete unho rodit si mozete gratulovat, je skvely doktor aj clovek, ludsky, normalny a velmi múdri. 🙂

lu
7. sep 2010

@kiwinka ved prave ze ked niekto sudi len podla vyzoru je to dost blbe,... rozpravala som sa nejakou babou a tak ho opisala ked ho videla na chodbe 😀
doc. plank je fakt super, myslim ze asi najlepsi pristup zo vsetkych co su na kramaroch, mne osobne velmi pomohol a nie len po lekarskej stranke ale aj psychickej, ked ma moj doktor poriadne vystrasil ... 😒
mas stastie ze ho mate v rodine 🙂 mali by sa od neho vela ucit, hlavne mladi lekari- mam na mysli konkretnu doktorku ktora ma prijimala do nemocnice a spravala sa akoby som tam ani nelezala... 😠

kiwinka
7. sep 2010

a co hovorite na pani primarku Dedinskú?

lu
7. sep 2010

@kiwinka no ja zial netusim ktora to je, ale asi som ju videla na nejakej vizite 😅
s tymi menovkami by mohli nieco urobit 😀 mne napr vadi ked lekar ktory ma prijima na odd. sa mi nepredstavi 😒 a potom je sa citim divne ked sa ma niekto dalsi pyta u koho ste boli...

cryonae
7. sep 2010

@kiwinka heheee, no to to stryko schytal :D ja vobec netusim, ze ktory to je
dr. dedinsku som vidavala par krat kym mi tocili monitor a zazila som aj prijmny do porodnice v tej istej miestnosti, len za plentou, a tam sa mi zdala taka celkom v pohode, vtipkovala tam s mamickami a tak... ale boli tam baby, co ju oznacili za nesympaticku, tak asi zavisi...

lucy1990
7. sep 2010

@kiwinka ako vyzera pani primarka? Nie je to taka nizsia starsia pani s tmavohnedymi zvlnenymi vlasami po plecia? Lebo ta bola velmi prijemna 🙂 a docenta Planka velmi pekne pozdravujem, bol mi z celeho personalu najsympatickejsi, prijimal ma aj prepustal z porodnej saly, ked som tam 2 dni lezala a modlila som sa nech ho dostanem ku porodu...nepodarilo sa, ale ked som lezala na sestonedeli, tak casto som ho stretavala na chodbach ked som isla za navstevou, alebo na novorodenecke...a vzdy ma pekne pozdravil 🙂

mirinda10
7. sep 2010

@kiwinka tak ja som u doc Planka rodila a chodila som k nemu aj do poradne, super clovek a odbornik mozem vrelo odporucat mam krasnu zdravu dcerku po vsekych komplikaciach pocas tehotenstva 😵

kiwinka
7. sep 2010

primarka dedinska je priemernej vysky skor kratsie vlasy , farbu tazko opisat 🙂 take hnedo blond...
mna ona rodila...
a lucy strykovi odkazem 🙂 !
mirinda dakujem, aj tvoju chvalu odovzdam 🙂
on je moc mily aj ako clovek, aj ako lekar..keby nebol moja rodina, tak rodim unho 😉
cryonae plank je vyssi blond az mierne risavy, menej vlaskov trosku 🙂 usmiaty 🙂 modre oči.

lucy1990
7. sep 2010

@kiwinka odkaz, povedz ze ho pozdravuje rodicka co znizuje vekovy priemer 😀

kiwinka
7. sep 2010

@lucy1990 1990 je rok tvojho narodenia? ci ako ? 🙂 odkazem!

lucy1990
7. sep 2010

@kiwinka jasne 😀

tanija133
7. sep 2010

Ahojte baby, v oktobri budem rodit na Kramaroch, a dens som sa snazila dovolat na info o EPIduralke, a nedarilo sa mi dovolat. Neviete ako to tam funguje? Ako ste na tom , zazmluvnili ste si porodnika , alebo nie? ja by som mala chodit na poradnu k Dr. Valentovi. Aky mate nazor na neho? Mate s nim nejaku skusenost? Dakujem za info....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre