Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

beruska.zuzanka
26. jan 2010

kočky, vďaka za podporu 😉 ja len dúfam,, že nech so mnou budsú čokoľvek robiť, že budemj potom schopná normálne fungovať.... nič iné od nich nechcem....

laxity
26. jan 2010

ahojte kočky

modra....gratuľujem 🙂

beruska....ty kokso...to je sila...keď som si spomenula, že sa mi to môže stať, tak uffff 😠 , to, aby som im pripomenula, že nezabudnite všetko zbytočné povyberať 🙂 . Tak sa drž, nech to dobre dopadne

Inak ja sa chcem spýtať, keď budem chodiť na ten monitor 214 a na poradňu na 222, tak tam môže ísť aj manžel so mnou alebo nie? Ďakujem

kacenqa
26. jan 2010

modra: blahozelam, aj nejake podrobnosti hodis? vyhla si sa dr., ktorym si sa chcela vyhnut? 😉

beruska: tak to je hroza, to ako ked mne robili laparoskopiu a prepichli mi pri tom maternicu a dozvedela som sa o tom nahodou az v prepustacej sprave, ked som si ju citala a pytala sa na to dr......ale teda oproti tebe je to len slaby caj....drzim palce!!!!!

ja idem dnes poobede k valentovi, idete este niektora??? kedy sa oplati tam ist? mi povedal, ze hocikedy po tretej, ze aj okolo piatej siestej, tak neviem, ci sa tam trepat hned na tu tretiu alebo radsej az k veceru....neporadite?

lovula
26. jan 2010

kacenqa aj ja tam idem, ale ja len na kontrolu. Je jedno kedy tam pôjdeš. Niekedy sa čaká pár minút a niekedy aj hodinu. Ultrazvuk robí od druhej do večera, lebo ťahá od rána do zajtra do štvrtej.
Bude milé kukať na Vás tehulky a spomínať 😅

beruska.zuzanka
26. jan 2010

kočky, ešte raz vďaka za povzbudenia, čakám už len na maminu, mi pomôže s kočíkom po mhd a vyrážam 🙄

kacenqa
26. jan 2010

lovula dik, ja idem k nemu na prvu poradnu, takze neviem, co ma caka...tak pockam na otca, kym dojde z roboty a ma tam zavezie....snad tam nebude cela BA 😉

beruska drz sa!

amisa
26. jan 2010

kacenqa aj ja idem ale neviem este kedy.. obcas chodime od ruhej obcas aj o siestej.. to je aj tak vlastne jedno a naoda ci sa im tam nieco nezomelie a nebude musiet utekat na nejaky cisarsky.

tinad
26. jan 2010

ahojte, berie nejaka maminka antikoncepciu po porode AZALIU?

hajdylca
26. jan 2010

berus i ja drzim palce, dufam, ze bude vsetko v poriadku... Ty si prosim Ta u koho rodila? alebo kto Ta sil 😕

modre gratulujem 🙂

csina
26. jan 2010

beruska.zuzanka ...tak to ti nezávidím, ale asi to tam mávajú často...spolubývajúca na nadštandarde na to našťastie prišla na tretí deň po pôrode, keď v noci chytila paniku, že ...au, niečo zo mňa lezie!!!... 😖 a mňa po šití upozornila dokyna, že tampón vyberá, ešte som sa divila, že prečo....teraz už viem... 🙄
modra..gratulujem... 🙂

beruska.zuzanka
26. jan 2010

ahojky, tak kočky, ďakujem za držanie palcov, pomohlo 🙂 bola som "len" u môjho dokyho, ten hnusný tampón vytiahol, akože veľké to bolo jak moja päsť 😲 urobil mi už aj vyšetrenie po šestonedelí, nabral kultivácie a podobne, bol veľmi jemný, ale on je vždy tak, mám super doktora a som rada, že ma neodoslal s tým na kramáre... hoci som prišla už po ordinačných.... dostala som pre istotu antibiotiká a masť a o týždeň idem na kontrolu...

csina, pekne... zo mňa nič neliezlo, len ma furt niečo tak čudne tlačilo a ťahalo a som si myslela, že to to šitie.... aj keď ja som šitá len 1 cm, tak snáď ma ani nemalo čo bolieť... 😅 tak hlavne, že už to mám za sebou....

hajdylca, netuším, ako sa volala lekárka, ktorá ma rodila a šila, taká mladučká krátkovlasá blondýna s veľkými modrými očami, viac si nepamätám... 😅

andul18
26. jan 2010

beruska.zuzanka......... tak tomu sa hovori sila.......uvazovala si aj o nejakej straznosti na tu doktorku???? 🙄 Boze, to aby som si v tej porodnici vsetko odkontrolovala sama ☹

beruska.zuzanka
26. jan 2010

andul, vraj sa to stáva častejšie, vidíš, čo csina píše.... a aj v inej téme kde chodím máme zdravotnú sestričku, píše, že sa to stáva....

ja už neriešim, som rada, že to mám von a som v podstate ok

ja len, že dajte si pozor, ktoré rodiť idete 😉

zuziq
26. jan 2010

neviem preco mam pocit, ze ta mlada doktorka robi trochu vela kiksov... aspon co tu citam na fore 😕 dufam, ze ju neschytam...

hajdylca
26. jan 2010

tak ked uvidim mladu modroooku doktorku stiahnem nohy k sebe a budem kricat pomoooooc 😀 😀 nie je to ta co ju uz baby davnejsie spominali, nejaka Eva?

olinka6226
26. jan 2010

ahojte baby, tak tie tampony teda sila 😅

chcem sa spytat kedy vas poslali na monitor a uzv? ja som este nebola a sestricka na poradni vravela ze to az tesne pred porodom. tak len ze ci to je naozaj tak.

beruska.zuzanka
26. jan 2010

hajdylca, to fakt?? ani neviem 😲 ako pôrodníčka bola skvelááá, aj celý tím okolo nej, až na tento kiks.... 😕

hajdylca
26. jan 2010

berus tak davnejsie niekto mal s nou nejake negativne skusenosti, ale neviem, ci to bola ta ista, len sa tu spomenulo, ze sa vola eva...
hlavne ze je vsetko v poriadku a nebudes mat ziadne komplikacie a nasledky 🙂

martina46
27. jan 2010

Ak to bola tá istá, čo rodila dcérku pred 2 rokmi, tak bola super, a šitie som absolútne necítila.

beruska151
27. jan 2010

Ami:Ty uz si v nemocnici 😕 ?Ale asi nemas zosebou PC 🤐
Lebo dnes som ta asi videla mala si ruzovy zupan.
No nevadi ja nastupujem v pondelok ak samozrejme dovtedy neporodim. 😉

prettybaby
27. jan 2010

ahojte kocky, tak ja som takto presne pred tromi mesiacmi uz lezala v porodnom boxe. Ja sa veru stazovat na Kramare ako take nemozem. Porod bol rychly, personal v pohode a tiez ma rodila velmi sikovna mlada doktorka. ALe Eva sa nevolala.-) Lezala som potom na nadstandarde a okrem toho, ze strasne tam sestry trieskali dverami, bolo vsetko ok. Takze tiez si myslim, ze je na kazdeho osobnej skusenosti a niekto moze mat z Kramarov pocit hrozny a iny zasa naopak. 😉

olinka6226
28. jan 2010

baby nikto mi neodpoviete na ten uzv?

plivit
28. jan 2010

olinka tak ked môžem za seba tak ja som naposledy bola na uzv v 31tt a viac už nie,ale za to na monitore som bola asi 4x

laxity
28. jan 2010

Ahojte

olinka6226...ja idem ešte len prvý krát a to mi kázali sa objednať na monitor a sú to dvere č. 214. Neviem či ti to pomohlo

Baby a ja mám tiež otázočku na tie, čo rodili už, či dávajú dieťa k matke do 6 hodín, aby sa nakojilo? Ďakujeeeem 🙂

plivit
28. jan 2010

laxity tak ja som malého na sále pri sebe 2hod.potom keď ma prevážali na šestonedelie tak išiel na novorodenecké tam ho okúpali a iné. a do 6hod ho určite budeš mať pri sebe ak všetko pôjde tak ako má 😉

laxity
28. jan 2010

plivit....ďakujem krásne, bo som včera absolvovala školu dojčenia a tam sa to spomínalo, že do 6 hodín mi malo byť dieťatko prisaté 🙂 . Super si ma potešila 🙂 . Všetko dobré prajem aj malému Samuškovi 🙂

martina46
28. jan 2010

Tie vyšetrenia a kúpanie po pôrode trvá ako dlho?
Olinka, posledný utz sa robí v 31- 33t.

lenocka23
28. jan 2010

no co sa mna tyka, maleho mi priviezli na porodnu salu este ked ma Dr zasival a bol tam so mnou cele dve hodiny co som tam lezala.. kazdu chvilku kumne dosla bud p.asist, alebo anesteziologicka, ci je vsetko OK.. maly cela cas na mna jednym okom kukal a ani nemukol.. (ani nechcem vediet co si mohol mysliet.. 😀 ).. este tam sme ho s PA prikladali a krasne sa prisal.. potom mi ho doviezli az na izbu, ked som mohla vstat...

laxity
28. jan 2010

lenocka....jéééj aj ja to takto chcem, dúfam, že budem mať to šťastie 🙂 , už sa neviem dočkať. A Jakubko pekne papá?

lenocka23
28. jan 2010

laxi, a ked ti poviem ze ely moj porod trval dve hodky.. zelam taky kazdej zene.. 😀
maly papa pekne a hlavne stale... 🙂 za dva tyzdne pribral 750g.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre