Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

mimuska2
19. dec 2011

Tak naco ma tam tak skoro objednala...takze to pojdem k tej dedinskej.aj tak som mala stastie ze ma neobjednali az o tyzden

krpcek
19. dec 2011

@mimuska2 tak asi preto, ze sestricka ti musi pomerat tlak a natocit monitor, asi aby sa im tam nenahrnulo 20 zien naraz.

krpcek
20. dec 2011

@mimuska2 ako si dopadla? s dr. si bola spokojna?

mimuska2
20. dec 2011

@krpcek no ved mi poradna ani nerobyli iba monitor a na poradnu ma objednali na 29.ale meno dr nemam urceneho povedala ze mam prist a ze kdo tam bude ten ma zobere.

krpcek
20. dec 2011

@mimuska2 takze si s dr. ani nebola? nikto ta nevysetril zospodu? to o com je taka poradna?

mimuska2
20. dec 2011

@krpcek poradnu mi nerobyli ani ten moc nechceli.nic iba monitor a bola som sa objednat na ult.a na poradnu.

kessinka
21. dec 2011

Ahojte, neviete mi prosím poradiť telefónne číslo na Kramáre kam by som mohla zavolať ak sa chcem dohodnúť že budem rodiť u nich (a nechcem si zazmluvniť konkrétneho lekára)? Chcela som to vybaviť osobne ale vzhľadom k tomu že som momentálne nachladnutá a čas uteká rýchlejšie ako by som chcela, tak to už nestíham a na nete som nenašla vhodné číslo. Ďakujem 🙂

krpcek
21. dec 2011

@kessinka tu je cislo na ambulanciu, kde robia poradne - 02 / 59 54 27 94, si tam zavolaj a sestricka ta objedna.

krpcek
26. dec 2011

baby co ste nedavno rodili na kramaroch, ako velmi tam kuria? uz by som mala zacat balit veci, len neviem, ci mam brat aj hrube ponozky a taketo somariny, nech to zbytocne netaham, ked tam bude hic.

prettybaby
26. dec 2011

@krpcek ja myslim, ze neber, tam vzdy bolo na skapanie na izbach

krpcek
26. dec 2011

@prettybaby ved prave - no ked som bola so sabi, tak bolo teplo aj vonku. . . neviem ako budu tesnit okna a tak. a neviem ani malemu co vsetko pobalit - ach, tiez sa mohol radsej cez leto narodit. 🙄 😀

prettybaby
26. dec 2011

@krpcek ja som bola oktober november, vonku ria´dna kosa a na izbach som sa potila doslova

prettybaby
26. dec 2011

@krpcek len zasa si myslim, ze na chodbach Ti mozno bude chladno, ked bude navsteva, tak radsej jedny zbal🙂

krpcek
26. dec 2011

@prettybaby no este ze som sa nezacala balit, lebo raz povies tak a potom tak 😉 😀 jedny hodim do kufra a ked nevyuzijem aspon to nemusim prat, no nie? 😀

czechzuzanaba
26. dec 2011

@krpcek ahoj 🙂 Tak ja jsem mela teple ponozky zbalene, ale vubec jsem je nevybalila. Bylo tam fakt teplo, a to ja jsem teda zmrzlina.
Tam jak jsou ty navstevni boxy, tak tam teda trochu profukuje, tak tam zupan a obyc ponozky staci, na pokoji jsem byla uplne bez ponozek, no rikam, teplo proste. Aj sme si otviraly dvere na balkon a vetraly, pres noc jsme mely otevrene dvere na chodbu. To bylo teda na 9. poschodi, nevim, jak je to na 8.

prettybaby
26. dec 2011

@krpcek dorotaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂)))))no, ma nenapadlo ako je na chodbe, tam taha ,)))

prettybaby
26. dec 2011

@czechzuzanaba na osmom taaaak isto teplo 🙂

krpcek
26. dec 2011

@prettybaby nekecaj, lebo ked nieco kvoli tebe necham doma, tak mi to donesies 😀

krpcek
26. dec 2011

@czechzuzanaba dakujem, tak pribalim take nie moc hrube, na chodbu. 🙂

prettybaby
26. dec 2011

@krpcek to som chcela napisat, ze nemaj strach , donesiem .)))

czechzuzanaba
26. dec 2011

@krpcek Uz se ti to blizi, co 🙂 Tak drzim palce! 😵

cecil36
27. dec 2011

Baby moje dojmy z Kramarov:
8C: strasne izby aj vecka sestricky ok
Nadstandard: fajn sestricky, aj dr. a velmi ustretova stanicna sestra
Novorodenecke: jedna velka katastrofa pocnuc neochotnymi sestrickami (cest vynimkam) az po neprijemne doktorky. Pri problemoch s dojcenim skor pose.u co sa da ako pomozu. Uz len kvoli problemom s novorodeneckym by som na Kramare nesla. 😒
@krpcek ak budes na nadstandarde tak kuria ako besni 😀 a ponozky potrebovat nebudes 🙂
@czechzuzanaba ahojky, tak uz sme s malym doma, konecneeeeee 😉

amouramour
28. dec 2011

Ahojte prosim na prvu poradnu na kramaroch sa treba objednat?🙂ak ano prosim mate cislo?vdaka🙂

lupatko
28. dec 2011

viete mi niekto poradit, ktorych doktorov je mozne si zazmluvnit k porodu na kramaroch?

jankohrasko
28. dec 2011

@amouramour poradne - 02 / 59 54 27 94

jankohrasko
28. dec 2011

@lupatko my si zazmluvnujeme dr. Čunderlika 🙂

ba80
28. dec 2011

@amouramour uz ides do poradne na kramare? ja mam este 2 terminy u mojej... potom daj vediet u koho si bola a ako bolo... 😉

amisa
28. dec 2011

uz je davno po porode ale ja som tu este svoj druhy porod na kramaroch neohodnotila, a dufamz e si to precitaju aj nejake setricky ci doktory s kramarov. Vsetko bolo fajn az na to ze pan dotor Valent neprisiel na porod. mal v tend en dovolenku co je ok ale co vime ani inym babam nedosiel. Poradne u neho boli uplne pohodove. Porod mi sputili nejakymi tymi hmatmi chmatmi a vedli ze to bude oborvske dieta dokonca bolo podozrenie na najvetsie dieta tohto roku. Dole na 8c uplne v pohode aj sestricky aj lekary aj ked som tam nebola ani 24h, aj zaciatok teda vetsina porodu mala som sukromie na sale s fitloptou, sprchou a hudbou v usiach a velmi prijemnym personalom az na prichod pani MuDr Bohacikovej a jej pristup ..no nakoniec ako bolo vsetkym a myslim aj jej jasne uz niekolko hodin ze normalne to nepojde a dokonca aj syn na tom nebol dobre.. Ona vsak stale cakala na prichody vizit-mala , velka, studenti, neustale monitory, ktore dookola ukazovali to iste ze porod bezi a vlastne nebezi a maly je na to nie dobre a asi na zazrak. Ona robila nakoniec SC a musim podakovat naozaj velmi velmi zlati anesteziologovia a aj sestricky . Po siestich tyzdnoch po kontrole teda vlastne po 7 mi museli v Kochu spravit kyretaz a odstranit velke mnozstvo materialu (placenty a blan) cim mi den pred Vianocami "sprijemnili" sviatky. Na Kramare nemozem kriveho slova povedat az na tuto pani doktorku. Starostlivost po porode super aj novorodenecke chvalim.

amouramour
28. dec 2011

@ba80 jej, aj ty tam budes rodit?🙂ja mam poradnu u svojho este 5.januara ale myslim,ze od 36tt sa uz musi chodit tam, kde chces rodit...tak som sa chcela informovat dopredu, ale isto dam vediet🙂

kaby
29. dec 2011

@amisa prepac, ale tvoja opisana skusenost sa ani pri najlepsej voli neda hodnotit pozitivne... Fakt nechapem za co im dakujes.... Za tie otravne vizity, studentov, ktori sa na niekom ucia, za to ze syncek nebol na tom dobre a nakoniec za to mnozstvo materialu, ktore nechali v tebe??? Ved zlyhali v tom najdolezitejsom - pri tvojom porode, ved to je primarny dovod preco si tam bola. Anesteziolog ci sestricky su na konci zoznamu pri hodnoteni porodu.... Ja mam pocit, ze to cele mohlo dopadnut velmi zle, ale tak vdaka bohu, ste ok.... No rozhodne by som za toto nedakovala.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre