Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

alififi
14. dec 2007

taka blondinka s copom si ? :o) tak to som ta videla

dendula
14. dec 2007

Ahojte dievcata ja som rodila tiez na kramaroch 7.9.07 Narodil sa mi pekny syncek.Co sa tika porodnice tak som bola docela spokojna az na tie izby porodnika som mala velmi dobreho ale bohvie ako tam cistota nebola

avemaria
14. dec 2007

ahojky julova.tak ti to budes mat uz pomaly za sebou budeme ti drzat palceky aj s manzelom a s malym v brusku.mas pekne fotky spravene s manzelom.tak sa drzkaj ti to zvladnes.

julova
14. dec 2007

ave - dakujem moc 😔 😵 ...veru...clovek mieni a PANKO meni 😉...ale uz sme pripraveni...tak hlavne nech vsetko dobre dopadne...a ideme spinkat..dobru nocku prajeme, pozdrav manzelika 😉

avemaria
15. dec 2007

ahojky julova.dakujem budem ho pozdravovat.som bola zo zuzkou mi hovorila.si si vybrala doktora ktory ti to bude robit?

julova
15. dec 2007

Ahoj Ave 🙂....nie nevybrala...na Kramaroch su dobri odbornici a ja verim, ze ktorykolvek si svoju pracu odvedie poctivo...v utorok sa dozviem, ktory to bude a mozno prave ten docent, ktory mi CR naplanoval..to by bolo fajn..je velmi mily 😉...a tych 7 tisic radsej investujeme pre malinku 😔

deniska30
15. dec 2007

ahojte, no mna dnes v noci tak nadejne bolelo podbrusko ako na MS, ale do rano to preslo a zase mi nic nie je... ani naznak bliziaceho sa porodu... 😠 Uz chcem mat malicku pri sebe.

julova
15. dec 2007

deniska - aj ja som mala tlaky...normalne som mala obavy, z do utorka, kedy nastupujem do nemocky planovane, mi este stihne odist voda neplanovane 😀

a nam sa vcera narodilo (dalsie) decembrove januarovciatko 😀...nas teda nasa žabka vsetkych sokovala a prekvapila 😉...asi este viac ako ja s mojim planovanym CR...Denis - tak nech sa to rozbehne do utorka a mozno si spolu polezime na nadstandarde...Ti budem drzat postel 😀...a na Stedry den mastiiime domov 😝 🙂

deniska30
15. dec 2007

Ahoj Julova, to by bolo super - drz mi pekne postielku. 🙂 S muzikom jej stale dohovareme, ze uz je cas, aby prisla medzi nas, tak hadam sa umudri 😉

julova
15. dec 2007

to by teda Dominika mohla 😉...ved mame rovnaky termin teraz uz 😀..tak ale ono to moze prist niekedy z minty na minutu 😉...tak keby nahodou (mo drzim palceky) tak drz postel Ty mne 😉

alififi
15. dec 2007

drzim vam palce baby, nech mate tie deturence v termine, ja som prenasala 13 dni a stale nic. a nakoniec cisarsky

ivjo
15. dec 2007

Ahojte baby, ja mám tiež termín 21.12.Bolesti v podbrušku mám už týždeň ako na MS. Aj bruško mi už začalo tvrdnúť presne pred týždňom a stále nič. Čakám druhé bábo a aj na prvého synčeka som mala termín 17.12. a narodil sa sekciou 30.12. Dúfam, že aspoň tento druhý synček sa narodí v termíne, aj keď mi Mudr. Procházka v stredu hovoril, že to vôbec na pôrod nevyzerá. Aj ja by som si už rada išla poležať na ten nadštandard. 😀 😀 Každý hovorí, že viacrodičky to už vedia aké to je, ale tiež sa cítim ako prvorodička keď som mala prvého synčeka sekciou, pretože som sa vôbec neotvárala.

martina46
15. dec 2007

ahojte, tak vidim, ze keby sa mala uz nebola narodila, tak mi tam tiez svieti 40tt... 🙂 ach, to je taka nostalgia...
vcera sme boli na prevazeni a mala velmi pekne pribera, tak ako sa ma, tak som stastna 🙂
drzte sa vsetky uz cochvila rodiace!!!

martina46
17. dec 2007

Nejako je tu prázdno, už ste vari všetky v pôrodnici? 🙂

julova
17. dec 2007

Ja som oddnes na CMFM a zajtra na vizite sa dozviem,kedy idem "pod noz" 😉..net mam len v mobile,tak kym nieco napisem 😝..tak uvidime,zajtra dam vediet 😉..dobru noc..

ivjo
17. dec 2007

Držím všetkých 20 prstov Júlová a prajem Ti nech Ti táto noc ubehne neuveriteľne rýchlo.

matak
17. dec 2007

Dobru nocku julova, mozno an nezaspis od vzrusenia alebo stresu. Ale drzim ti place nech vsetko ide ako po masle

emily3
18. dec 2007

julovka drzim palce aby vsetko dobre dopadlo.
ja idem teraz do poradne a dufam ze mi dr. povie aj nieco viac ako dobry a uvidime sa o tyzden a ozaj o tyzden su vianoce..tak sa asi neuvidime.

martina46
18. dec 2007

Julova, drž sa! Tešíme sa na teba a nové bábätko! 🙂

julova
18. dec 2007

Baby - tak den D je zajtra o 8:30 hod. 🙂. Sekciu mi bude robit docent Plank..nakoniec je predsa len nutna uplna narkoza..ale uz sa neuveritelne tesim,ked ma zobudia a uvidim nasu princeznu 😵..ja dnes hadam ani nezaspim 🙂..dame co najskor vediet 😉

maahuliena
18. dec 2007

Zuska-julová, mám kamošku, čo Ti bude robiť pri sekcií dr. inštrumentárku som teraz zistila 😝 moja spolubývajúca tu v blave 😉
držím palčeky 😵

maahuliena
18. dec 2007

a iba som chcela napásať, že si/ste v dobrých rukách, oni sú tam dobrý 😉
😅 😵

julova
18. dec 2007

Maahul dakujem moc..a ja mam zatial velmi dobry pocit..az na to jedlo niekedy 😝 😀..ale fajn vediet,ze bude pri mne "znama" osobka 🙂

ika00
18. dec 2007

Ahoj julova, aj ja budem zajtra drzat palceky. Ty si na princeznu trosku pockas, ale myslim, ze manzel ju moze vidiet hned, uz pri tych prvych vysetreniach. A skus si dnes pospinkat, lebo mate pred sebou tazky den. Drzte sa 😉

kvakynka
18. dec 2007

julova, budes v super rukach, aj moju vandusku rodil, samozrejme spolu so mnou 😀 , dr. plank a bol vyyyyboooorny ...

avemaria
18. dec 2007

ahojcek julova.tak uz sa ti to pomalinky blizi budeme ti velmi silno drzat palceky.nemusis sa bat docent plank je suprovy doktor u neho si v dobrych rukach.tak sa drzkaj a pospinkaj si.

martina46
18. dec 2007

julova, bude vsetko ok!!! drzkaj sa 🙂

julova
18. dec 2007

Dakujem Vam babule, ste zlate 🙂. Ozveme sa hned ako budeme vladat 😉

hellosona
18. dec 2007

Zuska: drzime palcaky 😉 😉 😉

elize
18. dec 2007

Julova, držím palce 😉 Neboj všetko dobre dopadne a počula som, že dr. Plank je super, mojej kolegyni urobil sekciu na jednotku - nemala žiadne komplikácie a jazva sa krásne hojila 🙂

Dlho som nepísala, pretože som bola s Maxíkom v nemocnici. Dnes nás definitívne pustili domov - skoro mesiac po jeho narodení. Váži neuveriteľných 2335 gramov a je úžasný. Našťastie je v poriadku a ďakujem veľmi veľmi sestričkám a doktorkám na odd. patologických novorodencov na Antolskej - s takým skvelým prístupom som sa ešte nestretla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre