Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

biba12
30. aug 2010

@lu bola som s nim dohodnuta.

biba12
30. aug 2010

@cryonae mala. Toto som nechcela nechat na nahodu.

lulu4
30. aug 2010

@cryonae ahoj si tu?o 20 min. som hore na 8c,este mas volnu izbu?na 8c je nadstandart?dik

cryonae
30. aug 2010

@lulu4 yo, este tu mam frei, ale ja som 8B - pooperacne a 8C je sestonedelie, a ty co ides na vyvolavacku??!
8C je len standard a polka 8B je nadstandard

cryonae
30. aug 2010

@biba12 a prochazku si si vybrala nahodou, ci si mala k tomu aj nejaky dobry dovod? 🙂

baby dned este ziaden update, lebo som este nebola na monitore... neviem ci su na porodnici tak busy alebo len na mna zabudli :D

andelik8
30. aug 2010

@lulu4 ty uz ides na vec? ja mam este min. tri hodiny zakazane, lebo mm je v praci, kvoli tomu maniakovi z rana sa zo sluzby skor nedostane, takze musim cakat do siedmej aj keby to na mna prislo 😀 no nezda sa mi ze by sa dnes malo nieco diat... ☹

cryonae
30. aug 2010

no a dnesny report z porodnice 🙂 doobeda boli busy bees, ale teraz tam nie je vooobec nikto 🙂

cryonae
30. aug 2010

@lulu4 no kde siiii? tu lobzujem po chodbe ale nikde ta nevidim 🙂 lebo ak chces nadstandard tak na tuty skoncis na 8B 🙂

lulu4
30. aug 2010

@cryonae ahoj hlasim sa az teraz furt nieco,vysetrenie,ctg,sono,odbery,vecera.az teraz som sa dostaĺa na izbu.pytala somSa na nadstandart aPoved.zeNic nieJe volne.aj som spomenula ze mam znamu vedla na8B coJe sama naIzbe a aj tak nic.mm ako tu na mna cakal stretol tu dr.co ma prijimala na chodbe aj jej saNa toPytal a poved.to iste.ze zajt.sa mam skusit pytat.pocuj nenapises mi cislo izby a tvoje meno do ip,ale predstavovala som si to tu horsie.som bola sprchy omrknut celkom sa dalo,aspon boli ciste ked uz nie luxus.aTu tvoju izbu nema niekto rezervovanu ked tvrdia ze nie je nic volne

lulu4
30. aug 2010

@cryonae ahoj hlasim sa az teraz furt nieco,vysetrenie,ctg,sono,odbery,vecera.az teraz som sa dostaĺa na izbu.pytala somSa na nadstandart aPoved.zeNic nieJe volne.aj som spomenula ze mam znamu vedla na8B coJe sama naIzbe a aj tak nic.mm ako tu na mna cakal stretol tu dr.co ma prijimala na chodbe aj jej saNa toPytal a poved.to iste.ze zajt.sa mam skusit pytat.pocuj nenapises mi cislo izby a tvoje meno do ip,ale predstavovala som si to tu horsie.som bola sprchy omrknut celkom sa dalo,aspon boli ciste ked uz nie luxus.aTu tvoju izbu nema niekto rezervovanu ked tvrdia ze nie je nic volne

lulu4
30. aug 2010

@andelik8 ale kdeze idem treba tu byt od veci.som bola na poradni,potom na monitore,tam ze sa maly nehybal ze radsej na prijem ked som po termine.tu mi robili sono,ctg,pozerali od spodu,vsetko oki ale tym zeSom uzPo termine,takMa uz nikto nepusti domov.ínak som mala ist pred tym ctg na prijem az v piat.keby dovtedy neporodim.tak hadam ma nenechaju dovtedy cakat

cryonae
30. aug 2010

@lulu4 ja si to tu platim hlavne kvoli wcku, ostatne by som ozelela ;) neviem si celkom dobre predstavit, ze by som s tymto pupkom niekde stala na lyziara :D

cryonae
30. aug 2010

@lulu4 nechapem, preco ta nedali sem, obe moje spolubyvajuce tu cakali na porod a mali vyvolavacky, tak nechapem, preco trvaju na tom, ze budes na sestonedeli :/

andelik8
30. aug 2010

@lulu4 aha tak takto je to s tebou... no to som asi aj celkom rada ze mam poradnu az v piatok, dovtedy mi nikto nemoze kecat do toho kde budem cakat kym sa malej uraci prist na svet. No a dnes ma stuchala od rana az do teraz stale, takze o nu obavy nemam. Hadam ti to uz nepotrva dlho a nebudete v nemocke dlhsie ako je nevyhnutne 😉

lulu4
30. aug 2010

@cryonae ja neviem som na nervy,ved som uz bola na lyziara som sa tam dobre smykla skoro som snuru spravila.ako mne je jedno prachov na toto nelutujem ani cent aby som mala aky taky komfort

lulu4
30. aug 2010

@andelik8 praveze sa obavam ze si este pockam,o vyvolavacke nikto nic,je to otras,vysetrenia mi dopadli dobre.ved mne sa nie na kazdom monitore hybal tak nechapem co z toho robila vedu.skoda reci tak tu teraz bez mm budem cakat medzi cudzimi zenskymi ci mi odtecie plodovka,ci to pride v noci.no otras.

diuska24
31. aug 2010

Ahojte, rodili sme na kramaroch pred par dnami, len pozitivne spomienky. Druhe babo, spontanny porod, kde mi trosku dr. Valent pomohol, lebo mi neodtiekla voda. Sestricky super, skvely vykon porodnika, som velmi spokojna. Rodi sa v osobitnych boxoch, ziaden hluk, ak vsetko ok, hned vam daju babatko, potom ho umyju a oblecu a mozete s nim stravit prve dve hodinky aj s manzelom sami na sale v pritmi a vychutnavat si neopakovatelne chvilky. Presne ako som si porod a po predstavovala. Na sestonedeli a novorodeneckom super kolektivy sestriciek, bravo, vyborne a vzdy ochotne laktacne poradkyne. Vybrala som si nadstandard kvoli samostatnej sprche a wc, co ocenite, ked kazdu chvilu utekate do kupelne. Citili sme sa tam skvele, vdaka ludom, ktori pracuju s laskou k detom a adekvatnemu prostrediu. Len pozitivne, dakujeme kramare.

ponyxx
31. aug 2010

@diuska24 gratulujem k babatku a super zazitku 🙂

baby ak sa moj stary neciti na porod, ale po porode kym sa odrodi placenta by to uz zvladol, potrebuje absolvovat to "sustredenie"?

cryonae
31. aug 2010

hello koleginky,

dnesne hlasenie z porodnice velmi podat nemozem, lebo ako som tam prisla, tak tam bol nehorazny fesak (kam sa hrabe brad pitt a spol. :D) a nejak som sa zabudla poobzerat :D heheeee
ale kym mi robili monitor tak odviezli jednu mamicku a 2 cakali na porod 🙂 takze celkom v pohode doobedie tam maju

inak uz nie som sama 🙂 uz sa tu vyvalujeme spolu s @lulu4 :D takze ich nakoniec ukecala 🙂))

cryonae
31. aug 2010

@diuska24 no super, gratulujem k babatku a aj k super zazitku 🙂 kiez by sme to tak mali vsetky ;)

@ponyxx hmmm, tak toto ti neviem povedat, ale skor ano... zavysi aj od smeny, ktora tam bude, ale co som spovedala sestricky, tak by to nemal byt problem
mimochodom dnes som videla doktorku jandovu, takze uz ma po dovolenke 🙂

andelik8
31. aug 2010

@cryonae super ze ste spolu, bude vam veselsie. 😉 lulu stale bez zmeny? ja mam pocit ze mi uz brucho praskne, tak je tam mala nacpata, a von sa jej ani za nic nechce... ☹

cmukinka29
31. aug 2010

ahojte buduce maminky,mam jednu otazocku,da sa na kramaroch vopred objednat nadstandard?
prvykrat som rodila v ruzinove a chcem skusit zmenu,dakujem za odpovede

cryonae
31. aug 2010

@cmukinka29 dopredu sa to neda, zajednat si ho mozes az po prijme na porodnicu a vtedy ti ho pridelia alebo zaradia do poradovnika nan

diuska24
31. aug 2010

@cryonae dakujem, zelam to zo srdca kazdej tehulke

lulu4
31. aug 2010

@andelik8
@cryonae no veru nakoniec ma predsa len preradili tak uz tu bojujeme spolu. Andelik,ak do stvrtku nic dostanem vyvolavacku.a ty tiez nic?ty mas v piat.tu poradnu ze?

andelik8
31. aug 2010

@lulu4 ano, v piatok, tak sa tam asi stretneme, lebo ocakavam ze ak do piatku nic, tak si ma tam tiez asi nechaju uz.... ved 5 dni po termine... ci mozem aj odmietnut a ist domov? ja tam nechcem cakat, radsej doma ako v nemocke 😖

lulu4
31. aug 2010

@andelik8 no to si uz zober tasku to uz 5 dni po termine ta neposlu domov,to uz ti asi tiez daju vyvolavacku.tak sa stretneme bud na porodnici alebo na sestonedeli s drobcami.aj mas zaujem mozeme si cez ip vymenit tel.cisla

andelik8
31. aug 2010

@lulu4 jaj sakris... tak to radsej nech to na mna dovtedy pride samo, vyvolavacka vraj sposobuje bolestivejsie kontrakcie 😖
cislo som ti poslala 😉

biba12
1. sep 2010

@cryonae ahoj,

operoval moju mamu 2 roky dozadu a urobil to skvele. A vela ludi ho chvali. V nemocnici robi aj moj bracho je lekar, sice nie gynekolog, ale tiez mi ho doporucil. Chvalia ho aj kolegovia.

hablovicova22
1. sep 2010

Ahojte..dlhšie som sa neozvala..mám syna v nemocnici tak tam stále chodím a na pôrod ani nemyslím..mňa s ním nechceli nechať, tak išiel manžel..
andelik8 a lulu4 vy ste ešte stále celé???a čo sa drobcom nechce??
cryonae ako to vyzerá na nadštandarde nevieš??

andelik8
1. sep 2010

@hablovicova22 my sme este stale 2v1, bohuzial, ale stale si hovorim, ze mozno zajtra.... a zajtra ma malinka meniny, tak hadam sa rozhodne dostat svoju prvu gratulacnu pusinku od maminky a tatinka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre