Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

miselar
27. feb 2010

zuziq drzim ti palceky a vela vela sil pri porode dufam ze potom napises co a ako momentalne skacem aj ja pri pc na fit lopte ale ja len tak 🙂

kacenqa
27. feb 2010

misela - tak snad vedia, co robia, neboj sa, este mas 2 tyzdne...

zuziq - no parada, tak du fam, ze sa tam zajtra vidime 😀 😀 😀 mne skace akurat tak mala v bruchu a inak nic 😅

martina46
27. feb 2010

zuziq, tak nech je to uz ono!! 😉
kacenqa, ty mas ten tlak uz v poriadku odvtedy?

martina46
27. feb 2010

ozaj dievcata, budete mat notebook v nemocnici? ze ci budete online. tusim som aj citala niekde, ze na nadstandarde je wifi.

miselar
27. feb 2010

kacenqa no dufam mam dva tyzdne ale pani ferakova sa ma pytala ze ci som este neporodila a to som dosla len druhy krat do poradne

kacenqa
27. feb 2010

mati: no som na liekoch a na magneziu (mozno aj preto ziadny progres, ved Mg tlmi okrem tlaku aj stahy maternice?) takze je to relativne stabilizovane, aj ked mierne zvysene, ale tak do tych 135/85 sa to drzi....

o notese som rozmyslala, na nadstandarde je wifina, ale zatial ho nemam zbaleny, a to som pritom dost zavislacka, len si neviem predstavit, ci na to bude cas, kazdopadne si ho pripadne necham doniest :D

martina46
27. feb 2010

kacenqa, ja si myslim, ze prave v porodnici este bude kolko tolko casu 😀

zuziq
28. feb 2010

tak v noci sa nic nedialo, stale 2v1 🙄
btw nad tym notebookom premyslam aj ja, len sa trochu bojim, ci tam o neho nepridem.. 😕 ja som este v zivote nebola v nemocnici, nemam ani sajnu ako to tam funguje, su tam napr. nejake skrinky, ktore sa daju zamknut?

kacenqa
28. feb 2010

zuzi - skoda, verila som ti 😀

u mna tiez ziadna zmena. ale zacinam byt nervozna, ze co mi dnes doki povie 😖

co sa NB, ci skriniek tyka - nie je tam nic uzamykatelne, ale ja mam kufor so vstavanym zamkom, takze ked som bola teraz v nemocke a sla som von, fukla som si ho do kufra a zamkla....skor si niekto vsimne, ze vam odnasaju cely kufor, nez maly notes...aj ked...ked som tam teraz lezala, tak dakym babam pomizli peniaze z penazeniek, dokonca aj polisi dosli...

na druhu stranu, na nadstandard sa da dostat len po tom, co si zazvonite a sestricky vas pustia...tak neviem...je to na vas

tak sa majte, idem este rychlo doupratovat

kacenka821
28. feb 2010

kacenqa: riesim to prave zo zdrav.dovodov, a dieta sa povazuje za donosene uz v 37tt a tesi ma ze aj na standarde su babatka s maminami bo neviem ci bude volne miesto na nadstandarde kedze stale pocuvam ze je tam plno, ved to sa uvidi, a ostatne zvladne 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja by som si ten NB radsej nebrala, aj ked tiez som sa s tou myslienkou zahravala, ale bojim sa aby mi ho niekto necmajzol, takze tiez by ma zaujimalo ci tam je nieco na zamknutie abo nie.... 😕 😕 😕 aj kde zas na druhej strane si povedzme na rovinu ze clovek bude asi dost oddychovat a venovat sa babatku ako laptopu...hmmmm...ale ta zavislost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacenka821
28. feb 2010

kacenqa ja niesom prvorodicka 😉

zuziq
28. feb 2010

kacenqa aj ja som si verila 😀 nas drobec proste potrebuje asi fanfary a obecenstvo.. len trochu nemam predstavu, co tam zajtra so mnou budu robit. Ze ci ma nechaju este lezat a pozorovat, alebo rovno zacnu vyvolavat... Keby som bola vedela, ze to nepride spontanne, asi by som si zazmluvnila doktora 😒 no uvidime, nechame sa prekvapit 😕

bibione
28. feb 2010

no holky...kukam,ze furt nic...sa im nece do tej zimy 😀 ...donosene je v 38tt,nie v 37 😉 ...a notebook brat do porodnice...a naco???? zabavy budete mat az az...

zuziq: tak prvy den nic,az ten druhy,ale aj to podla uzv...sak uvidite

katikaba
28. feb 2010

babenky a kolko penazi si mam zobrat do pordnice,ked tu niekto pisal,ze sa na Kramaroch kradne,tak nechcem nejake velke sumy brat... 😉

martina46
28. feb 2010

ahojte, tak ja som dnes uspesne zahajila 40t.

ja viem tak, ze tehu sa povazuje ukoncene ukoncenym 38t. no moja gynekologicka sa vyjadrila, ze v 37t. moja tanka sla o 3 tyzdne skor a bola ok. bola sice den v inkubatore, ale to bolo myslim skor prevencia.

bibione, ty si mala ale aj kvoli cisarskemu "trochu" viac problemov, ak sa mozes normalne pohybovat, je to fakt pohoda. nemusis upratovat, varit, cize casu je relativne dost 😉

ja mam internet v mobile, no pripajam sa doma cez wifi, preto som sa aj na tu wifi pytala.

andrema
28. feb 2010

zuziq: Drzim Ti palce...
U mna tiez nic nove...aj ked poslickov mam...ale nikdy nie pravidelne...a v mojom priprade mam bolesti aj 5 minut v kuse a potom aj pol dna nic...tak neviem...

zuziq
28. feb 2010

andrema toto mavam aj ja, zew tie bolesti su take dlhsie, nie len minutu.. a dnes sa to opakovalo aj dva krat za hodinu v podstate cely den ale zatial nic...
baby mam otazku, ked vam daju klistir, tak je to predpokladam niekde na izbe a potom musite ist na WC na chodbu alebo? 😕 manzel ma strasi, ze to nedobehnem 😀

martina46
28. feb 2010

zuziq, no mozes aj nestihnut dobehnut. no mozes ho aj odmietnut 😉

zuziq
28. feb 2010

martina no tak budem musiet byt rychla 😀

dianka08
28. feb 2010

ahojte, tak kacenqa je uz dvojnasobna mamina O 15.15 prisla medzi nas Natalka, vazi 3,55 kg a meria 51 cm, je krasna a paradne taha mliecko , blahozelam
precitl som si v marcovkach 😉

dianka08
28. feb 2010

precitl - precitala

zuziq
28. feb 2010

no tedaaaa tak ona ma predsa len predbehla 😀 😀 😀
gratulujeme kacenqe aj malej natalke, nech su zdravucke obe 😵

zuziq
28. feb 2010

dianka a de si to nasla, nemozem to nikde najst.. 😕

kacenka821
28. feb 2010

najmama.sk a pozrite si tehotenstvo po tyzdnoch 37tt kedy je donosene dieta, a moj ;lekar mi tiez povedal ze v 37tt je uz donosene. poslickov mavam aj ja, mavala som ich aj pri malej dost neprijemne... 🙂

dianka08
28. feb 2010

zuziq IP

jaz
28. feb 2010

dianka ma predbehla 😉, cakala som, ci sa nepochvali kacenqa sama, tak ma obe babulky nedelniatka ako si zelala 😅 , blahozelam este raz 🙂

eliska22
28. feb 2010

ahojte baby čítala som, že riešite či zobrať notebook alebo nie, tak ak budete na nadštandarte, tak tam vyfasujete kľúčik od izby, my sme si izbu keď sme odišli zamykali 🙂

zuziq
28. feb 2010

eliska22 jeej tak to je super sprava 😵

meggie.sk
1. mar 2010

Blahoželám kacenqe aj malej Natálke nech sú obe v poriadku. A Zuziq možno sa tam ešte stretnete 🙂

bibione
1. mar 2010

zuziq: klystir ani nahodou na izbe...ale vo vysetrovni...odmietnut bmozes,ale radim ti aby si to rychlo povedala...nemaju radi tzv spekulovanie 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre