Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

zuzannas
7. sep 2007

Ahoj Sudik, a v ktorom si tyzdni??

ozaj a ostatne kocky, chystate sa tiez niektora rodit na kramaroch zaciatkom oktobra ako ja?? 🙂

denisiatko
8. sep 2007

Ahoj baby, ja som 1.9.07 odrodila s Cunderlikom, je vyborny ale tie izby, fakt lepsie nadstandard

fifla
9. sep 2007

ahojte dievcata,
ja teda musim povedat, ze prestup zo sukromnej ambulancie na ambulanciu na kramare bol trosku sok aj pre mna. ale len co sa vybavenia tyka. moj doktor tiez neriesi zbytocnosti pri poradni, pokila je vsetko oukej. ja neviem ani kolko meriama a vazime, lebo presne to aj tak nezisti skor ako bude malinky vonku a ked mi povie, ze sme OK tak ja nemam dovod mu nedoverovat. takze tie 3 minuty mi uplne postacuju.
ja som bola doteraz vzdy u dr. ferakovej a prisla som na pol dvanastu a do 15 min. som bola vybavena.

jaja, dufam ze sa uvidime uz coskoro. mala som sice termin vcera, ale dr. ferakova mi povedala, ze ked cez vikendik neporodime, mama prist zbaleni v pondelok, tak uvidime :o))

tak sa idem dalej vytesovat.

jaja25
9. sep 2007

Ahoj Fifla. Tak sa zajtra na Teba tesim. Budem sa tam pohybovat v bielom s cerveným golierom. Aj ked takto oblecených nas tam bude pobehovat viac, ale ja som z novorodeneckeho a volam sa Jana, tak sa urcite niekoho mladeho spytaj. Pridem Ta urcite kuknut... Drz sa 😎

fifla
10. sep 2007

jaja, takze ideme na to :o))

vanka
11. sep 2007

Caute kocky! Vcera som si bola konecne pzriet porodnicu. Cakala som, ze to bude horsie. Velmi sa mi pacili nastandartne izby, naozaj su pekne. Presli sme novorodenecke aj sestonedelie a mozem povedat, ze som strasne zavidela vsetkym maminkam, co uz mali po porode.
Dnes som sa v poradni dozvedela, ze uz sa otvaram, takze co nevidiet sa budem hlasit na Kramaroch. 😉

jaja25
11. sep 2007

Fifla, ak si uz porodila ozvi sa aspon prostrednictvom svojho manzela, neviem ta najst medzi mamickami kedze mame 34deti na porodnici.
Vanka, ak budes rodit, alebo budes po porode a budes potrebovat spriaznenu dusu, tak sa na mna nejako nakontaktuj. Drzím vam vsetkým palce. Budem sledovat maminy s babatkami s menami Jakubko a Dianka... 😉

certica
11. sep 2007

jaja, ty si zlata 🙂

jaja25
11. sep 2007

Dakujem. Velmi sa mi tato praca paci a dufam, ze ju budem robit co najlepsie. Je to uzasne ked sa maminy na mna usmievaju- mam potom pocit, ze som prave pre nich chodila do skoly... 🙂

glorita
11. sep 2007

ahojte 🙂
aj ja rozmyslam nad Kramarmi,konkretne nad Dr.Slezakom...moja gynekologicka nie je porodnicka,ale vrelo mi ho odporuca...aj znama pri nom rodila,sice porod nakoniec skoncil cisarom,ale ma na nho same chvaly...ako to vlastne chodi?kedy sa lezi na novorodeneckom a kedy na sestonedeli?mozno banalna otazka,no ja som v tom jelen...paaaa. 😵 😵 😵
vsetkym cerstvym maminkam blahozelam k drobcom... 🙂

jaja25
11. sep 2007

Glorita. Na novorodeneckom sa nelezí-tam máme len deticky ktore maju nejaku liecbu, alebo su tam preto, lebo si maminy chcu oddychnut. Na sestonedeli su maminky tesne pred porodom v 1-2 izbach a inak ostatne izby sú pre maminky s detickami po porode.(aspon na Kramaroch je to tak/.

glorita
11. sep 2007

jaji ty tam pracujes,ze?tak priamo z pravej ruky....
viem ze sa pisalo,ze sa lezi na 9 a chodi sa na 8 alebo naopak,co to znamena? 😅
a pocas prvej doby porodnej moze byt so mnou manzel v tej izbe? 😵

jaja25
11. sep 2007

Na 9 je nadstandard a aj novorodenecke oddelenie. Na 8 je standard a preto sa asi hovori ze sa chodi na deviate...
Je to divne, ale pocas prvej doby tam maju muzov len protekcne pacientky- aspon taku mam skusenost-cest vynimkam..

glorita
11. sep 2007

faaakt?tak musim byt nerjako protekcna 😀 😀 😀 aby sme mohli byt spolu,len ako??? 😀 😎
cize lepsie je mat nadstandard,ze-teda ak bude volne??? 😔

jaja25
11. sep 2007

Momentalne su volne 2 izby. Ale priebezne sa prepusta, takze by malo byt volne. Takze mam pozerat aj maminky s dietatkom Leonard? Take sme tam tušim este nemali, odkedy tam robim... 😉

glorita
11. sep 2007

jaji 🙂
a ty si priamo na novorodeneckom? co hovoris na slezaka?
najviac sa obavam ale toho,ze aj ked si ho zazmluvnim,odvolaju ho k nejakej operacke a mne pride nejaky hulvat...ani sa nebojim porodu ako takeho,ale najma toho,aby sa malemu nic nestalo...aby to niekto neodflakol... 😒 aj ked na kramaroch je asi najviac druhoatestovanych lekarov,no nepoznam ich ludsky pristup...

jaja25
11. sep 2007

Slezak je fajn. Aj ako doktor, aj ako človek. Moze sa ti stat, ze ho niekam odvolaju, ale nestava sa to casto...

glorita
11. sep 2007

dufam,ale ako pisali mnohe dievcata treba sa obrnit pri cakackach na tie poradne-to mi vadi najviac,lebo teraz chodim do sukromneho centra kde som objednana na presnu hodinu... 😝
dakujem za odpovede..prajem krasny vecer... 😵 😵 😵 este sem urcite dorazim s mojimi otazkami. 😵 pa.

jaja25
12. sep 2007

Takze najnovsie informácie. Fifla vcera 15.30 štastne porodila a má krásneho chlapceka Jakubka 😀 😀 . Usmievala sa, takze sa má dobre.Myslim ze ona neskor, ked pride z nemocnice bude konkrétnejšia ako ja... 😉

evuliena
13. sep 2007

Ahojte baby.Jaja, to je super, že si priamo v nemocnici. Chcem sa ťa opýtať, čo hovoríš na primárku, aká je pri pôrode? Čitala som, že je dosť prísna. Mala by som ísť k nej rodiť...Ďakujem za info...

monca301
13. sep 2007

ahojte
Ja som tiez rodila na Kramaroch 17.4.2007. Vtedy to tam este len prerabali a vyzeralo to super. Ja som rodila cisarskym a boli pri mne Masura a Pruzinec. Neboli zli, ale radsej by som mala Cunderlika. Ku nemu som chodila na sono. Rodila som akurat vtedy ked boli 2 nemocnice zavrete. Musim povedat, ze to bol frmol, ale sestricky a ani lekari neboli nervozny. Na novorodeneckom si perfektne sestricky. Zo vsetkym poradia a aj akukolvek hodinu pomozu. Laktacna sestricka je genialna. Vobec nebanujem, ze som sa rozhodla pre nu.

maca28
13. sep 2007

ahojte,smiem sa pridat? tiez budem rodit na kramaroch ale zatial mam casu a casu 🙂 ,jaja smiem otazku? tehotenstvo mi zistoval cunderlik,s kolegialnej znamosti,vedie on vobec poradnu pre tehotne? ci ma na starosti len ultrazvuk? dohodli sme sa ze sa stretneme minuly tyzden unho na sono ,ale ja som medzicasom bola hospitalizovana na chire a surne som potrebovala matersku knizku,tak som zasla ku nam a velmi to lutujem ☹

jaja25
14. sep 2007

Ci ma Čunderlik tehotensku poradnu to neviem, ale keby si ho chcela k porodu, tak urcite pride, ale ja som ho este pri porode nevidela...

jaja25
14. sep 2007

Fifla sa má fajn. Teší sa z Jakubka. Jakubko vyzerá ako čínan, lebo dostal žltačku a má krásne husté čierne vlásky. Fifla hovorila, že hned ako bude doma, poskytne svoje dojmy pre vás všetky, ktoré sa chystáte rodit na Kramároch... 😉

vanka
14. sep 2007

Caute kocky! Tak ja stale sedim doma a cakam. 😠
Keby som vedela, ze to pomoze, skakala by som aj pol dna na jednej nohe.
🙂
Dr. Cunderlik ma poradnu pre tehotne v poslednom mesiaci tehotenstva v utorok od 10:00 do 12:00. Momentalne je myslim na dovolenke. 😒
Zazmluvnit sa k porodu urcite da, ale 7000, je dost. 😖

jaja25
14. sep 2007

Ahoj Vanka. Tak uz sa Ti to blizi. Ako sa citis? Ja viem ze ked som mala termin a po, tak uz som chodila ako na ihlách... 😅

maca28
14. sep 2007

vanka stale dovolenkuje? 😲 no fasa..jaja dakujem..

vanka
14. sep 2007

Citim sa az moc dobre. Nic ma neboli, takze na porod to stale nevyzera. 😠
Uz sa na tie Kramare zacinam pomaly tesit (doteraz som mala celkom strach). 😒

magda22
15. sep 2007

ahojte,
jaja chcela som sa ta spytat, ze ako sa riesia tie nadstandardne izby..
ci az ked to na mna pride a uvidi sa, ci je volne, a potom sa plati? alebo treba pre to nieco urobit uz dopredu, spisat nejaku ziadost, pripadne zaplatit dopredu..?
dakujem

zuzannas
15. sep 2007

Ahoj Magda, dopredu sa nadstand. izby bohuzial nedaju vybavit...sestry sa Ta spytaju (tesne pred alebo po porode) ci chces ist na nadstandard a ked bude volny tak tam budes moct ist, plati sa myslim pri odchode z porodky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre