Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

gilmoregirl
13. máj 2014

@babika131 ale sčasti je to aj moja blbosť, že som sa neozvala, kašlem na to, už zajtra sa povozím ale nabudúce už im poviem, že mám doma malého a to tiež nie je jednoduché mu zohnať niekoho na varovanie. Tak ich skúsim poprosiť, nech mi dajú aspoň 2 hodinový rozdiel, to tam dáko vydržím, ale nie jeden ráno a potom utekať zas, veď s tými našimi bruchami to už nie je sranda 🙂

zuzuliak1981
13. máj 2014

@laylaba blahoželám, super správy, prajem hlavne veľa zdravicka, keď budeš mať trošku čas a chuť, tak daj vedieť, ako to prebehlo

gabko26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliak1981
13. máj 2014

@babika131 ako dopadol monitor a poradňa? Berieš ešte tabletky?

babika131
13. máj 2014

@gilmoregirl No veď toto. Ja chodím s mužom a malého varuje babka,ale ako hovorím teda píšem,mne to dajú vždy jeden deň a tak aby som nebehala dvakrát

babika131
13. máj 2014

@zuzuliak1981 No ja žiadne tabletky neberiem. Monitor mám v poriadku a aj všetko ostatné,povedal pán doktor. Len mne sa porobili kŕčové žily,tak povedal,že uvidíme ako sa to bude vyvíjať a porozmýšlame nad cisárskym. Skoro som zomrela,že to snáď nemyslí vážne

zuzuliak1981
13. máj 2014

@babika131 juj, kŕčové žily, nepríjemné, to ale neznamena, že musíš ísť cisárskym, možno ti to len tak navrhol, že či by si nechcela, a nosiš nejaké sťahovacie pančuchy?

babika131
13. máj 2014

@zuzuliak1981 Pančuchy nie,by som sa zbláznila,ale podkolienky,občas. 😀 No možno hej,ale nerada by som cisarák

zuzuliak1981
13. máj 2014

@babika131 snáď to nebude potrebné, kým on porozmýšľa, tak ty možno aj porodis 😀

lucy66
13. máj 2014

Ahojte rada by som opytala ci niektora rodila u Dr Masuru?ake s nim mate skusenosti

babika131
13. máj 2014

@zuzuliak1981 Šak toto. A ty kedy ideš?

zuzuliak1981
13. máj 2014

Ja mám zajtra ráno monitor aj poradňu, dnes som pomaly ani pradlo nemohla povešat, tak má dole rezalo, tak som zvedavá ako vyzerá krcok

deny81
13. máj 2014

ahojte dievcata, neviete ci na kramaroch este rodi mudr. valent?

babika131
13. máj 2014

@zuzuliak1981 Fiha,no som zvedavá. Ale tak bude všetko ok

matuskova003
14. máj 2014

@babika131 čože a to ti povedal ten židžik ? lebo aj ja som mala obrovske krčove žily ( a dokonca ja s nimi bojujem už neake roky ) dokonca opuchy. ale nič take mi nepovedal . nosila som stahovacie pančušky. sice stoja 56 e ale ked ti ich predpise gynekologicka, doplacas len 5 a to mi naozaj pomahal 🙂
neboj sa ! urcite nebudes rodit cisarskym 🙂 ak samozrerjme nenastanu komplikacie. ale ak budes mysliet pozitivne tak nenastanu 🙂

babika131
14. máj 2014

@matuskova003 No ja som bola predtým na cievnom a odovzdala som mu papier,hej Židzik mi to vravel. ALe teda povedal,že uvidí ako sa to do pôrodu vyvinie,lebo videl na mne,že by som nerada cisárskym. Aj keď prvý pôrod som mala ťažký,ale dve hodiny po pôrode mi nič nebolo a fungovala som akoby som ani nerodila.

matuskova003
14. máj 2014

@babika131 aha tak asi na cievnom to tak usudili... tam som inak bola aj ja 🙂 no musim povedat že po porode všetko pekne uhaslo. len mi ostala na " pamiatku " taka nepekná zrazenina na lytku ..ale tak . to nevadi 🙂

babika131
14. máj 2014

@matuskova003 Nevadí,hlavne,že sú deti zdravé. 🙂 No ja to nemám na lýtku ale na stehnách a vyššie. Hej,aj kamarátke to po pôrode hneď prešlo tak dúfam,že to tak bude aj u mňa.

zuzuliak1981
14. máj 2014

@babika131 takže dnešný monitor ok, tabletky ešte beriem, v pondelok kontrola a snad už vysadíme chémiu, to už budeme 37+1

babika131
14. máj 2014

@zuzuliak1981 No tak super. A kedy to máš termín?

zuzuliak1981
14. máj 2014

@babika131 8.6. ešte 25 dní

altaya
14. máj 2014

@lucy66 ahoj, no Masura ma velmi svojsky druh umoru, nic pre citlive zienky 😉 ale zas je to odbornik. Mali sme ho zazmluvneneho, on pomohol a vybavil, venoval sa, a okrem ineho robil mi cisarak, vsetko bolo super, jazvu skoro vobec nevidno.

lucy66
14. máj 2014

@altaya dakujem ..o jeho humore viem 🙂 je svojsky ....mne to tiez zatial vychadza na cisarsky nakolko nas maly je otoceny zadockom ....

jankalac
14. máj 2014

@babika131
@matuskova003 citam vasu diskusiu o zilach, ja mam tiez krcove, teraz som si fraxiparin pichala mesiac, zmenila mi to cievna na detralex tabletky, a mam tehu pancuchy predpisane tiez. tiez ma caka o mesiac porod, a pytala som sa ci ma budu tlacit do cisarskeho, a cievna aj gynekolog mi povedali ze kôli cievam urcite odporucaju prirodezeny porod, koli tomu aby som cim skor po porode bola mobilna a mohla chodit. a tiez dufam ze po porode sa zily ukludnia a nebude ich tak vidiet.. 😉

littlelola
14. máj 2014

@deny81 ahoj ano robi aj rodi🙂) chodim k nemu a rodili sme spolu vo februari🙂)

babika131
14. máj 2014

@jankalac Tak ja už som z toho zmätená úplne,každý povie inak. No nech je ako chce,ja dúfam,že to pôjde normálne. 🙂

deny81
14. máj 2014

@littlelola super lebo rada by som u neho opat rodila. a bolo to tak ze rodil iba vtedy ked ma sluzbu? ze inokedy nie? lebo toto som pocula. a chodis k nemu do akej ambulancie? do tej prsnikovej alebo niekam inam?

gilmoregirl
14. máj 2014

dievčatá ešte jedna otázka snáď mi niektorá odpíšete: Keď ste si vybavovali epidurálku, ako dlho ste tam asi čakali, alebo kedy je najlepšie tam ísť? V pondelok mám ísť na ultrazvuk o 13:00 ale to už asi nestihnem tú EPI vybaviť tuším sú tam len do 13:30 ak sa dobre pamätám a v stredu mám monitor 11:20 a poradňu o 13:00 myslíte, že by som to medzitým stihla??? Ďakujem.

ikacka
14. máj 2014

@lucy66 ja som rodila u Masuru a mozem len doporucit. Ak zvladnes jeho humor, tak je super. My sme boli po ivf a musim len ocenit celu starostlivost. Mali sme ho zazmluvneneho a hoci mal ist po obede na dovolenku, rano este dobehol a odrodil ma. Najprv to vyzeralo, ze pojdeme prirodzene a hlavne velmi rychlo 🙂, ale maly mal nejak zaklonenu hlavicku, tak radsej zvolil cisarsky, no proste vsetko bola jedna rychlovka. A jazva uplne v pohode. Inak ja k nemu chodim aj normalne a je fajn.

littlelola
14. máj 2014

@deny81 chodim k nemu do gynekol. amb. kde sa striedaju gynekologovia a Valent robieva stredy. Inak ma aj sukromnu amb. v Medifeme. Dalsia vec je, ze uz nesluzieva. Treba sa s nim dohodnut osobne, ja som nastastie rodila v pracovny den rano ale pokial viem je ochotny prist kedykolvek ale treba to u neho konzultovat.. neviem kedy si u neho rodila zrejme sa vela veci zmenilo... je aj dost vytazeny a ziadany takze tazko hovorit dopredu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre