Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

mizu416
21. mar 2010

kiwinka nieco som take pocula,len nevedela som ci to je pravda.Dedinsku poznam,bo mi robila cisarak 🙂 a nevies ci Bohacikova este ordinuje na Kramaroch?

kiwinka
21. mar 2010

mizu,, myslim, ze bohacikova ma ordinaciu stale hej... uvidime do kedy,,, 🙂 vo stvrtok medzi 12-13 na obed mava poradne na dverach 221, v poliklinickej casti na konci chodby predposledne dvere na 1 poschodi!

Dedinska je perfišná baba,, !

mizu416
21. mar 2010

no ja mam v plane od bohacikovej zdrhnut...ked som bola tehu tak ordinovala aj v MEDI DWN na kramaroch,teraz pozeram ze ani tam neni...aj ty si ku nej chodila?ci ju len tak poznas z kramarov?

beaska
21. mar 2010

ja ked som bola tehotna a lezala som na kramaroch bohacikova tam kricala na kazdu mamicku, neobislo to ani mna, a to len pre to ze som chcela ist prd odberom plodovej vody do genetickej ambulancie, poradila mi to moja znama gynekologicka durinova, no a bohacikova sa urazila, kricala uplne na kazdu mamicku. Neviem aka je odbornicka pri porode , rodila som na antoskej no ako clovek nic moc.

silvia7
21. mar 2010

kiwii 😉 počkaj, aj na izbe budeme spolu možno 😀 tak tvoja dr. je už primárka??? peeekne si si vybrala teda.. ale tam sa to nejak rýchle mení ten post primárky.. hm hm hmmm.. či nie? to sa mi len zdá?.. ja mám v utorok poradňu a termín pôrodu tiež, tak som zvedavá, čo stihnem 😀

kiwinka
21. mar 2010

mizu,,nemam konkretne zazitky s nou, ktore by sa tykali mna,,, ja ked som lezala so zenskymi vecami na gynde, ja som ju neriesila vobec... 😀 ale pocula som uz veeela veci a nie pozitivnych. a teraz ked som tehula, tiez s nou nedojdem do osobneho kontaktu, kedze chodim k terajsej primarke Dedinskej, s ktorou som maximalne spokojna! 😀 😀

beaska,, bohacikova robi velmi rada cisarske- aj bez dovodu!
a nechapem preco kricala ked ma ist maminka na amniocentezu , tak este taj gyndoš posle na genetiku na rozhovor s genetikom!

silvinka,, nie, myslim, ze nemeni rychlo,, bohacikova bola doost dlho primarkou! len sa zmenil prednosta pred nedavnom a tympadom sa meni aj primariát 🙂 to je pochopitelne...
ano, mohli by sme tam rovno ostat my dve v utorok hned, no co povies?? 😀 inak,, ty chces ten nadstandard ci nie???

tinad
22. mar 2010

A ako vyzera ta Bohacikova a Rukavicova? mna rodilo asi 10doktorov, bola tam aj Rukavicova, Bohacikova a este dalsie.. Moj porod bol strasny.. 😠

silvia7
22. mar 2010

kiwi - no chcela by som nadštandard kvôli tej sprche na izbe, ak bude voľný, tak budem rada 😉

mizu416
22. mar 2010

kiwinka,ja som si s bohacikovou pocas mojho tehotenstva az az....nech je porodnicka aka chce,k ludom sa spravat nevie....ako k pacientom,tak k personalu...ked som isla ku nej,tak som netusila,ze je primarka.prvy dojem bol super,ale pri kazdej dalsej poradni to bolo horsie a horsie...som tam chodila normal zo strachom...a kedze som mala dost namahavu pracu a spytala som sa ci by sa nedalo,ze by ma dala na PNku,to bol pruser...ta co mi zacala robit...strasnu prednasku mi dala az minamerala sestricka tlak 170/110 a hned si ma nechali v nemocke...

tinad bohacikova je taka mala utla blondina...

domeli
22. mar 2010

ahojte tehuľky i mamičky,
chcem sa opýtať na Dr. Jányho - rodila u ňho niektorá z Vás, príp. aké máte s ním skúsenosti/ohlasy? Ďakujem za akékoľvek info. Pekný dník.

kacenka821
22. mar 2010

no takze sme doma s poradne a kedze sme po termine vo stvrtok sa mam hlasit na prijme, som z toho dost nervozna, vobec neviem ze co ma caka...aj som si uz poplakala moj lekar mi totiz nic nepovedal len ze sa tam mam hlasit a nech tam somnou nieco robia...ale co je to to nieco? a ako dlho tam budem a podobne nepovedal, ma niektora take skusenosti??? ☹ ☹ ☹ ☹ som z toho dost mimo...

kiwinka
22. mar 2010

kacenka, neboj sa, netrap sa a hlavne neplačkaj! ☹
akeho mas lekara? niektori su prilis necitlivy a netreba ich brat vazne.. ako sa vola Tvoj gynekolog ku ktoremu chodis na poradne????
rano dojdes na prijem, prezlecies sa dolu v nemocnicnej catsi oproti Fornettam tam su satne a sup na 8posch. zazvonis na príjem, spisu s tebou formular... a musi ta niekto kuknut a na vizite sa rozhodne co dalej,,, ja si to takto predstavujem!
som tehula v 39tt 🙂 teda tiez ma to este caka,,, ale uz mam za sebou nadorove ochorenie vajecnika a lezala som uz na kramaroch , takze poznam postup pri hospitalizacii a tak...

kiwinka
22. mar 2010

silvi, aj ja rada nadstandard,,snad bude volno a este nerood, pockajte ma s Dankom este,,, aby sme boli spolu 😀 xixi

tinad, bohacikova je mensia, chudsia, starsia blondina. a tu druhu vobec nepoznam!

domeli, Dr. Jány je odbornik velky.

meggie.sk
22. mar 2010

Tak opäť som tu po dlhšej dobe. Ako to tu čítam, tak tu pretriasate dr. Boháčikú. No hádam sa jej vyhnem. Ale chcem sa spýtať či ste jej aj niečo povedali ke´d sa vk vám takto správala?

andul18
22. mar 2010

Domeli..... Dr. Jány je dobry 🙂 Mam s nim skusenost, ked mi vyberal cystu s prsniku a teraz ked som rodila sme sa tiez stretli. Je to fakt velky odbornik a sem tam s maminkami aj pospasuje 🙂 🙂 🙂
O Bohacikovej ani nechcem pocut...... mam s nou zlu skusenost z pred 7 rokov, ked som bola hospitalizovana na gynekologii. A tento rok, ked som bola po porode som zistila ze sa vobec nezmenila 😒 😠 😠 😠 😠
dokonca som doma pred porodom vyhlasila, ze ak by nahodou som rodila, ked bude mat ona sluzbu, tak dieta "zadrzim" na dalsiu sluzbu alebo radsej porodim v aute 😀 😀 Mala som stastie, rodila ma mila doktorka a Bohacikovu som videla az na odd. sestonedelia 🙂 Bohacikova bola este vo februari primarkou I. gyn-porod. ; 😔 😔

domeli
22. mar 2010

kiwinka, andul, dík. Odporučil mi ho môj gynekológ a aj keď mu plne dôverujem, chcela som "počuť" niekoho, kto má s ním aj "praktickú skúsenosť" (či ako to nazvať 🙂

kiwinka
22. mar 2010

je pravda, ze Dr. Jány je odbornik na prsniky ale aj vyborny porodnik!
mna operoval Dr. Rusňák, terajsi prednosta kliniky,, velka spokojnost! uzasny clovek!
no, uvidime na koho budem mat stastie pri porode ja,,kedze nezazmluvnujem,, ale primarka Dedinska ktoru mam na poradni,,, asi ju oslovim,,aj mi naznacila, ze to spolu zvladneme a jej plne doverujem, je mi velmi sympaticka!

kacenka821
22. mar 2010

KIWINKA a to sa da ist hned na nadstandard ci to sa az po porode? ja sa strasne bojim, ze ma tam nechaju dva tyzdne kym sa nieco rozhybe a hlavne sa bojim toho co ma caka. Moj lekar je dr. Prochadzka...vzdy ked sa nieco opytam len mi odvrkne 1-2slovami a viac nic.aj dnes len sestricka prisla zamnou s papierom ze sa mam hlasit na prijme ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kiwinka
22. mar 2010

kacenka,,, Dr. prochadzka, na toho som len chvali pocula,, ale nemam s nim osobnu skusenost 😖 takzze neviem ho odhadnut.
a co sa tyka standardu a nadstandardu,,, no po porode podla toho co je volne Ti ponuknu a ty si vyberies... ale takto dopredu ked ides do nemocky neviem,,,

kacenka821
22. mar 2010

KIWINKA ja neviem aky je odbornik a ak porodnik, jedine co mi ale vadi ze vobec somnou nekomunikuje ani ked sa opytam.. 😒

tinad
23. mar 2010

Maminky a Dr. Prochadzka robi aj cisarske? mne tusim robil, no niesom si ista menom..

meggie.sk
23. mar 2010

Tuším tí lekári viac nekomunikujú ako komunikujú ako to tak čítam. Ozaj keď vás váš lekár vyslal už do poradne na Kramáre, tak vám toho lekára určil alebo ste prišli a objednali sa a kto mal službu k tomu ste chodili?

kacenka821
23. mar 2010

Zaujimalo by ma ako to prebieha ked ma prijmu do nemocky...vyvolavaju porod v den nastupu na oddelenie ale abo to je??? 😒 😒 😒 Ma niekto skusenost s tym ako to tam vlastne je?? Robia pri prijme aj utz ci babatko nieje velke??vobec nemam ponatia ze co mam ocakavat, naco sa mam pripravit ☹ ☹ ☹

bubatenko
23. mar 2010

kačenka, hlavne kľud

vo štvrtok ťa príjmu, urobia ti odbery , lahneš na izbu a budeš čítať časopisy, pokiaľ nepríde nejaký doktor, poprípade ťa skontroluje, večer ti urobia monitor, ráno opäť a v piatok ráno na vizite rozhodnú či začnú vyvolávať hneď, alebo sa ešte počká, mne začali vyvolávať až v sobotu. Ultrazvuk ti urobia buĎ vo štvrtok, alebo v piatok, ale robia určite, mne ho robili v piatok deň po príjme, dovtedy som bola len na monitore, tuším dvakrát.

Hlavne sa fakt upokoj a ber to ako zážitok , ktorý sa už nikdy nezopakuje, ja keby som mohla idem rodiť hneď... ja som to brala ako exkurziu po Kramároch a všetko som neskutočne prežívala a tešila sa na všetko... keď prídeš takto naladená uvidíš ako ti to pomôže, aj babätku, držím palce 🙂

kacenka821
24. mar 2010

BUBATENKO dakujem, snazim sa byt v pohodicke ale akosi sa mi to neda...aky dlhy porod si mala?? no ja kramare nepoznam vobec takze tiez to bude exkurzia ked to budem vsetko hladat...

kiwinka
24. mar 2010

kacenka , klud,,uz aj ja som v strese ako Ta tak citam 😀 ... my zaciname 40tt , takze tiez sa ma uz porod tyka, uff.. zacinam mat rozne pocity,,ale snazim sa tesit sa a urobit z toho zazitok, ze dojde nas maly anjelik krasny ! 😀

silvinka7, kde si???? este vcera sme boli spolu na poradni??? snad este nerodis a cakas na mna! 😉 oozvi saaaa!

bubatenko
24. mar 2010

kacenka, pol tabletky mi dali ráno o 10,00 a potom v podstate prvé kontrakcie som cítila okolo 12-13,00, tak som len tak chodila , aby sa to rozbehlo, lebo keď som ležala som mala pocit že sa nič nedeje..... asi o 16,00 ma pozrel doktor a povedal, že som na 4 prsty otvorená, tak ma poslal hore na pôrodnicu, ale zatiaľ fakt nič, kontrakcie každých 10 min. a také bezbolestné, asi o 17,30 mi prepichol vodu a potom to začalo, potom som začala cítiť bolesti, o 19,00 mi pichli epi, pustili za mnou manžela, to už som bola na pôrodnom boxe a malý sa narodil o 22,14 a ešte do 0,15 sme boli všetci spolu na boxe, nikto iný nerodil, vypli tam veľké svetlo, len také intímne svetlo sme tam mali... no proste nádhera..... 😉

kiwinka
24. mar 2010

bubatenko,, to mas veeelmi pekny zazitok z porodu. uzasneee! 🙂 a nadherne!

aj ja by som chcela taketo zazit veru. doslova si to uzit a tesit sa, nebat sa a zahodit nervy a stres... verim, ze to pekne zvladnem.
Bubatenko,,mna si teda povzbudila , dakujem!
este posledna otazka, kto ta rodil??? 😀

bubatenko
24. mar 2010

Tak držíme palce, nech je slečna čo najskôr medzi nami 🙂

Rodil ma Dr. Valent, vrelo odporúčam 🙂

mizu416
25. mar 2010

baby neviete ci je pravda,ze Bohacikova uz vobec na Kramaroch neordinuje??? 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre