Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

pele
3. jún 2010

Baby kedy ste prvykrat isli do poradne na Kramare? Uz v 36 tyzdni alebo az po jeho ukonceni?

jaroe
3. jún 2010

pele, ukonceny 36. Bola som v 36+2

verulienka
3. jún 2010

staci, ak si zadas jej meno do google 😉 , ale poslem ti ju IP 🙂 . . a drzim palce, aby ste sa co najskor dohodli 😉

tani003
3. jún 2010

pre lenocka 23 neviem som tu nová čo znamená tých päť otázníkov 🙂 🙂

lenocka23
3. jún 2010

@tani003 neviem ci si uz skor nieco pisala, len som nepochopila tvoj prispevok.. ale kazdopadne vitaj medzi nami... 🙂

meggie.sk
5. jún 2010

@angie267 mňa si lekárka hne´d v stredu nechala tu po tom ako videla výsledky tých testov, hlavne že v pondelok to doktorom vôbec neto. Tak tu od stredy ležím na 850. Personál úplne super, zatiaľ nemám nejaké negatívne skúsenosti.
Inak si myslím, že ak ti odchádza tá zátka tak čoskoro porodíš.
Škoda, že nemám tvoje číslo ☹ Možno už aj ty si tu. A ako píše skelin aj ona len premýšľam ktorá sa na ňu podobá.
@skelin ako píšeš si tu ale teda netusím. Podľa foto mi to nič nehovorí. Ale na tom UZV som ťa tuším videla.

angie267
5. jún 2010

@meggie.sk ahoj, myslela som si ze si ta tam nechali ked sa nehlasis, ja som doma zatial, no netusim ci to bola zatka, lebo sa zatial nec nedeje 😒 , je fajn ze si tam spokojna, aj ked urcite doma je doma........poslem ti SMS aby si mala aj ty na mna cislo.

pajka22
6. jún 2010

ahojte chodil niekto k doktorovi mašurovi?a neviete jak sa vola druhym menom elo??bo rodil ma ale nwm jeho druhe meno dakujem potrebujem vediet

lenka835
9. jún 2010

Ahojte, nema niektora z Vas skusenosti s Dr. Gerincovou - mlada baba, bola som u nej prvy krat - zdala sa mi v pohode - ziadna poradna 5 min, porozprava sa, vsetko vysvetli.

jaja25
9. jún 2010

@pajka22 Elo Obieromach.

@lenka835 Katka Gerincová je šikovná, ochotná- vždy ma ukľudnila keď som potrebovala....

pajka22
9. jún 2010

@jaja25 dakujem velmi pekne:D

care
9. jún 2010

Katka Gerincová je veru superšikovnica...jaja25 - Janka pozdravujem ta a držím aplce, sa ti to kráti 🙂)))

suttka
9. jún 2010

Ahojte Kramarky 🙂 zajtra sa k Vam pridavam a nastupujem 🙂

lenka835
9. jún 2010

jaja25 , care Vdaka, aj mne sa zdala zlata. Dost som sa bala, lebo som nevedela ku komu idem a ona ma dost milo prekvapila.

lucia20
9. jún 2010

ahoj babulky, mozem sa k vam pridat? ja som rodila na kramaroch dve deticky a teraz chodim znovu do rizikovky na kramare.....

jaja25
9. jún 2010

@care pozdravujem na Kramáre.... 😀
no veru, už dnes som mala opakovane po pol hodine také slabé kontrakcie. Tak uvidím či sa to bude zintenzívňovať, alebo to boli len poslíčkovia... Ale dieťa je už oficiálne donosené, tak už sa nebojím.

care
9. jún 2010

Juj tak to bude čo nevidieť...škoda, že neprídeš "medzi nás", dnes slúžim 🙂

lucia20
9. jún 2010

@care ty robis na kramaroch??? tak sme sa mozno aj stretli. :D

lucia20
9. jún 2010

@jaja25 ty mas zhruba rovnake rozostupy medzi detickami ako ja.... len s tym, ze vy ste si do tretice dali babulku po dvoch chlapcoch a my do tretice babu po dvoch babach. 🙂

jaja25
10. jún 2010

@lucia20 no môj manžel chcel vždy dcéru a teraz keď sa nám podarila, tak povedal, že to mohol byť kľudne aj chalan, lebo máme toľko oblečenia že až. Jasné že to myslel zo srandy, teší sa. Moja kamarátka má tiež prvé tri dievčence a teraz čakajú štvrté, ale veruže neviem čo to bude. Možno aj nás ešte bábatko prekvapí a narodí sa chlapček- v tom prípade nemáme vymyslené meno. Takže improvizujeme... 😀 😀

lucia20
10. jún 2010

@jaja25 my by sme zase pre chlapcov vymysleli aj desat ale s dievcenskymi sme v koncoch. :D moj muz cakal chlapceka, ale ked zistil, ze malinka sa nema dobre a je chorucka, tak mu je to uz uplne jedno a uz sa tesi aj na babulku, presnejsie je mu jedno co to bude, hlavne nech je rychlo zdrava a mame ju doma. :D

jaja25
10. jún 2010

@lucia20 ako to myslíš že nech je rýchlo zdravá?

lucia20
10. jún 2010

@jaja25 ona ma teratom- isty druh nadoru a to jej musia po porode odoperovat, tak sa bojime ako zvladne operaciu a to vsetko okolo toho.

skelin
11. jún 2010

meggie.sk ja som bola na 849 hned vedla nerozpravali sme sa spolu jeden večer na chodbe? lebo na tej izbe zostala len jedna kočka a neviem či si to nebola ty. Ja už mam drobca a sme doma aj angie267 tu dlho nebola asi už sme všetky maminy. A čo sa týka tej fotky, no tak to som vyzerala tak pred tehotenstvom, teraz ma ludia nespoznavaju a som aj pribrala 22 kil a som ostrihana. Hned sa ohlaste čo a ako.

angie267
11. jún 2010

@skelin gratulujem k drobcekovi 🙂 no dnes mna prepustili domov a takto to cele prebiehalo: v stredu bola poradna s tym ze ak do dalsieho dna teda stvrtka neporodim tak mam prist znova a vraj uvidime podla nalezu, ktory bol 3 cm otvorena krcok spotrebovany, na monitore krasne kontra, ktore som ale ja bohuzial necitila, takze verdikt znel prijem na porodnu salu a kedze sa do dnes nic nedialo tak dnes mi navrhli ze mozem ist domov ak chcem, tak som pekne doma...... inak vcera adnes sa rodi ako na pase a dokonca nemaju mamicky kam davat tak aj s babatkami su este na porodnici namiesto sestonedelia, tak su pomiesane aj s cakatelkami len dnes od rana tam bolo asi 6 porodov kym ma prepustili....

lucia20
11. jún 2010

ja ked som rodila druhu dcerku, tak tiez sme lezali prve dni na porodnici, lebo nebolo absolutne miesto... 😀 gratulujem k drobcekovi.

lulu1983
11. jún 2010

ahoj tehulky,

prosim Vas vedeli by ste mi pomoct? tento tyzden som bola posledny krat u mojej gynekologicky a buduci tyzden by som mala ist prvy krat do poradne na Kramare, viete mi poradit, do ktorej ambulancie mam ist prvy krat, aby ma pridelili k nejakemu lekarovi? Treba ist osobne alebo ma vedia objednat aj telefonicky? Dakujem pekne za radu

angie267
11. jún 2010

@lulu1983 , nemusis sa ist osobne objednavat, staci ak si zavolas, cislo najdes na nete a oni ti povedia kedy a ku komu mas prist.......

elika
12. jún 2010

ahojte kocky, ako zvladate tie tepla pri a po porode? da sa prezit?

lucia20
12. jún 2010

@elika jasne, ze to zvladnes.... ani sa nezbadas a bude po lete. ja zvladam, ale len s tazkostami. boze pri kazdom kopceku fucim ako blazon a z toho slnka mam taku alergiu, ze az.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre