Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

marija
20. júl 2010

@lenockaaa hej hej, mam este aj to. Ty o ktorej mas tu poradnu? Idem pozriet foto v albume, mozno ta spoznam 😀 ak nie, tak sa neprihovorim 😎 mne sa uz parkrat stalo ze osm sa prihovorila niekmu inemu a potom na mna pozerali jak na blazna 😀

marija
20. júl 2010

@lenockaaa aha 😀 no fotky tam nemas 😝

lenockaaa
20. júl 2010

@marija ja to mam o desiatej 🙂 nemam tam fotky, aj sa chystam pridat ale vzdy ma nieco vyrusi 😅 ale ak bude teplo co asi bude tak budem mat take ruzove saty, tak sa kludne prihovor, budem rada 🙂 aspon nam to tam rychlejsie ubehne 🙂

marija
20. júl 2010

@lenockaaa ja budem mat take kaki, vojenska zelena, samozrejme ak nebude zima rano 😀 coz asi nebude 🙂 a urcite budem mat cop dozadu a ulizany predok bo sa mi nechcelo hlavu umyvat dnes 😝

lenockaaa
20. júl 2010

@marija ok tak si budem dobre vsimat 😉 a ak sa nahodou neuvidime a nenechajun si ta tam tak vecer si dame vediet co a ako tu 🙂 zatial papaaa

marija
20. júl 2010

@lenockaaa ok 🙂 tak zatial papa a ked tak vidime sa zajtra 😉

nsoci
20. júl 2010

Mna dnes pustili z Kramarov, lezala som dva dni na porodnici (rizikove je plne) kvoli podozreniu, ze sa otvaram.... dnes ma pustili lezat domov pre nedostatok miesta.... krcok mam 2.5cm, zatvoreny, bez kontrakcii... som tam "odrodila" par super holiek, ak sa tu nejaka ukaze, ozvite sa!

pajka22
20. júl 2010

@kiwinka elo obieromach:DDje super aj cunderlik:D tA rodil elo?

kiwinka
20. júl 2010

@pajka22 nienie, mna rodila primarka Dedinska. ale s Elom som dosla do styku tiez, kedze porod a vobec kym sa to vsetko rozbehlo trvalo dlhooo, tak sa prestriedali lekari,,, a Elo je ozaj moc mily a povzbudzuje zeny, zartuje, rozosmieva, je taky vesely. 😀 😀 😀

pajka22
20. júl 2010

ano to je:DDD

kiwinka
20. júl 2010

@pajka22 teba rodil Elo?

pajka22
20. júl 2010

hej...

kiwinka
20. júl 2010

@pajka22 no, som rada, ze to mam za sebou hlavne 🙂 mala som celkom strach,,, a trvalo to dlhooooooooooooo au au au

pajka22
20. júl 2010

to ti veriim 😉 ,heej a kolko?

kiwinka
20. júl 2010

22hodin to cele trvalo...este mi aj zle pichli EPI az hodinu prd porodom,,,a tak silnu davku ze som mala problem tlacit ...
radsej to nebudem cele rozpissovat, aby som pripadne baby tehulky nenaplasila... 😉

pajka22
20. júl 2010

coo ?no pekne...jasne :D

marija
21. júl 2010

@lenockaaa bola si? ako si dopadla? a mala si ruzove saty? Inak videla som na tej chodbe 3 baby v ruzovych satach a nejako sa mi ani jedna na teba nepodobala 😀 😝

lenockaaa
21. júl 2010

@marija ahooooj ano bola som,hej hej mala som tie ruzove saty ale vidis mozno sme sa aj uplne minuli lebo ja som tam ani dako moc dlho necakala, skoro hned som isla dovnutra, zidzik uplne zlaty, celkom zhovorcivy 🙂 aj na utz ma hned poslal a aj am objednal na ten monitor na bguduci tyzden. no a inak ze na porod to este nevyzera ale ze krcok uz sa skratil 🙂 tak ze sa vidime buduci tyzden v utorok a ty si ako dopadla? bola si u neho?

marija
21. júl 2010

@lenockaaa ja som sa na monitor dostala okolo pol 10 tak sme sa mozno aj minuli, lebo 9:50 som uz isla hore na UZV... no minuly tyzden som mala krcok 1,5cm a dnes mi ho nameral 2 centimetrovy 😀 a minuly tyzden som mala branku otvorenu pre prst a dnes bola uplne uzavreta 😝 tak nechapem. Ale na porod to tiez zatial nevyzera. Ale to ani pri malej ked som ju rodila to na porod nevyzeralo a o 5 hodin bola na svete 😀 kedy ides na monitor a o ktorej? Ja uz v utorok pojdem do poradne k Pruzincovi, uz bude spat z dovolenky 😉

mbrnakova
21. júl 2010

Ahojte, ja chodím k Mudr. Prochádzkovi, máte s ním nejaké ,,skúsenosti? btw. dnes mám termín pôrodu, ale nič sa nedeje, ak neporodím do pondelku, v pondelok sa mám hlásiť na č.217 a ide sa na to... mám zmiešané pocity, čakáme chlapčeka, prvé...tak snáď to všetky zvládneme... a možno sa tam aj stretneme!🙂

lenockaaa
21. júl 2010

@marija no asi hej, lebo ja som zase do cca 10 tej bola na poradni a potom som az isla horena UTZ. takze vravis, ze krcok sa ti predlzuje a branka zatvara??? 😀 😀 😀 no ved to , ze to moze naozaj prist aj za par hodin ale ja som celkom rada, este aspon do nedele by som chcela vydrzat, pretoze Dominika ma dnes narodeniny a mame naplanovane oslavy s rodinou a potom s detmi.. ale potom sa tomu uz veru nebranim 😀 😀 inak na monitor idem na 7:40 a o 9:00 na poradnu. a na tom monitore si mala ake hodnoty?

gagarinka
21. júl 2010

Ahojte, ja som sa včera nedostala k netu. Tak ja som nečakala nič 😀 Bola som v čakárni sama, prišla som skôr a skôr ma aj zobrali 😵 Ale niečo sa dialo, lebo tá sestrička tam nejako riešila logistiku, mňa vyšetril taký starší pán dr. Bazovský, ale musela mu vysvetliť, prečo ma má vlastne vyšetriť, tak neviem, čo sa dialo 😅 Na tom papieri na dverách bolo, že mala ordinovať dr. Dvorecká. V každom prípade idem v pondelok na ďalšiu už k dr. Gerincovej.

gagarinka
21. júl 2010

A Lucy ako dopadla? Ja som otvorená len na špičku prsta a malá je vraj ešte vysoko.

marija
22. júl 2010

@lenockaaa 7:40 ktory den? 😀 a ake hodnoty? To neviem, len lekar povedal, ze je to uplne v poriadku, inak sa v tom vobec nevyznam 😀

@gagarinka Lucy stale lezi na deviatom a caka kedy sa to rozbehne, ale vcera pisala, ze sa dnes vypyta domov ak nic, ze si "odrodila" par porodov s maminami cakatelkami a ze radsej bude cakat doma. Chudatko moje, ju obdivujem, ze to vobec vydrzala tak dlho... predsa len, cakat doma, je lepsie ako cakat v nemocnici... Ja som bola minuly tyzden otvorena na prst a vcera uz len na spicku prsta, ale ze mala nalieha hlavickou na vchod, ci ako to tam napisal? 😀

lenockaaa
22. júl 2010

@marija jaaaaj som nenapisala den? v utorok 🙂 a tie hodnoty, to som len niekde citala, ze ked uz su to ozajstne kontrakcie ze to ukazuje okolo 100 vky, normlane len tak okolo 10. ale neviem co je na tom pravdy 😅 😅
inak je to fakt hrozne ked musis tam cakat a este ked to takto dlho trva, ze tam stravis jeden den a dokopyu sa nic nezmeni, to je asi fakt lepsie cakat doma ale zase to uz si v takom napati ze nevies kedy sa to nakoniec rozbehne 🙂

marija
22. júl 2010

@lenockaaa tak tentokrat sa uz urcite vidime 😀 ja tam idem v utorok na 8:00 😎 idem pozriet ten zaznam a ktory z toho hovori o cinnosti srdiecka a ktory o kontrakciach? Asi zniem jak total truhlik blby 😀 ale mne toto pri malej nerobili, len ked ma prijali do porodnice a to mi ten papierik potom aj tak nikto neukazal 😝

marija
22. júl 2010

@lenockaaa to spodne su asi kontrakcie vsak? tam mam raz jednu v hodnote 60 a potom este jednu v hodnote 80 a to je vsetko 😀

lenockaaa
22. júl 2010

@marija neviem ja tiez sa v tom moc nevyznam ale ked mi to robili tak srdiecko bolo vzdy okolo cca 150 a pototm to dalsie cislo, ked mne to robili tak som to mala vacsinou okolo 15-20 a sestricky mi povedali ze to este nic nie je, ze ziadne kontrakcie i ked musim povedat, ze som mala brutalne krce a poprosila som ich nech zavolaju doktora a ten ma hned poslal na porodnu salu 😀 😀 takze neviem vlastne ako to presne ma byt 😀 ale toto mi robili az v den porodu a predtym raz ked mi to robili tak tiez mi to nikto neukazal 😅 tak nechcem mudrovat, lebo vidis sama poriadne neviem 😀 😀 len som to tak niekde citala 🙂

biba12
25. júl 2010

@marija Ja som mala pri porode kontrakcie maximalne 80-90 a kamoska dosahovala 130... Kazdy inak. Aspon co som stihala pozerat na monitore.

lenockaaa
25. júl 2010

no ako tak pozeram tak marija uz ma mozno aj "po" 🙂 a malinku pri sebe 😉

@biba12 ahaaaa no vidis to som vobec nevedela, takze je to rozne u kazdeho 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre