Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

babo01
23. jún 2011

@sandy5 tak dnes osm bola v tej poradni,bol asom objednana k tej doktorke,ale bola na operacke,tak zaskakovali dvaja doktori,mna zobral Zidzek ci tak nejako,zatial je vsetko ok🙂 len s amusim objednat na ultrazvuk🙂 daj vediet,ako si dopadla ty

luc771
23. jún 2011

@babo01
mna nikto na ultrazvuk neposlal sa objednat ☹ , bol na to v tvojom pripade nejaky konkretny dovod ?

sandy5
24. jún 2011

@babo01 Ahoj, tak ja som dnes bola len na monitore. Do poradne a na dalsi monitor idem v utorok k Tokolyovej. U Zidzika som bola dneska ukazat monitor, tak povedal, ze vsetko je ok 🙂

sandy5
24. jún 2011

A bola som si hned vybavit aj EPI, takze uz som v klidku 🙂

sladjana
24. jún 2011

@emily3 ti si zlata,dik za radi 🙂 nevjem co ktomu povjedat,si hrdinka,us bi som to mala najracej za sebov,nevjem sa dockat vidjet to nase djevcatko 🙂 😀
a ti si z BA?

sandy5
24. jún 2011

@luc771 a ty si ako dneska dopadla?

luc771
24. jún 2011

@sandy5
Ahoj ahoj, takze u nas vsetko po starom, monitor rovnako ako minule, ziadna kontrakcia skoro rovna ciara 😒 krcok skrateny ale stale som zatvorena takze mlady pan neviem kedy sa uraci vykuknut 🙂 Ja som prisla tak 8:20 ale to ty si uz mala asi po monitore od rana predpokladam,ze ? na poradni u nas som si vsimla ze 2 kocky chybali tak to maju asi uz za sebou, sestra na monitore hovorila ze je teraz dost naval ze vela novych pribudlo a nikto neodbuda...
Buduci tyzden idem uz v stredu na poradnu lebo v piatok ma doktorka dovolenku, asi to spojim aj s cvicenim u dr.Jandovej nech to maleho popozenie 🙂

luc771
24. jún 2011

@milla11
Cauko, ako dnes bola si na poradni ? nevidela som ta na monitore... u nas vsetko po starom, vysledky v pohode ale zatial som zatvorena takze neviem kedy to uz konecne pride... pekne foto si si dala do albumu 😉

babo01
24. jún 2011

@luc771 on sa ma len spytal,ci som uz bola tu na ultrazvuku,ja ze nie tak mi kazal objednat sa...lenze ma teraz anpadlo,ze som bola v 31tt na prietokoch,tak snad to neva...
@sandy5 aj ja idem v utorok na monitor 🙂, ja osm sa rozhodla nedat si epi,tak snad to nebudem lutovat 😀

sandy5
24. jún 2011

@babo01 a o kolkej ides? ja idem na 11:40 tak ci sa neuvidime 🙂 mne vsetci vraveli nech si ju dam. Mam kamarata co robil anesteziologa a vravel, ze zazil plno bab co ho tam prosili aby im ju pichol a nedalo sa. Takto mam aspon poistku. Ale dufam, ze ty to budes mat rychle a bezbolestne 🙂

sandy5
24. jún 2011

@luc771 tak mozno uz na buducej poradni budes aj ty chybat 🙂 hej to som ja uz sedela u anesteziologicky. Nastastie dalsi monitor nemam tak brutal rano, lebo to vstavanie... dali mi to za sebou tak ako to mas ty, tak som rada, ze tam nemusim chodit 2x

babo01
24. jún 2011

@sandy5 ja idem na 10:40,tak sa asi minieme,aj ked naposledy som cakala 45 minut🙂

milla11
24. jún 2011

@luc771 Ahoj Luc, ja som tam bola dnes od 8:30 - najprv na poradni /vysetrenie ok - krcok sa skracuje, otvorena nie som, ale Dr. povedal, ze otvarat sa do porodu ani nemusim, ze to moze zacaj aj bez toho/ a potom od som bola 10:30 na monitore a nechapem, preco sme sa nevideli teda... uz sa nam to krati.. 😉 len dnes mi Dr. povedal, ze nech rodim najskor az v nedelu, lebo bude odcestovany... 🙂 fuuu - prave ma maly riande kopeee

siuzi007
25. jún 2011

Babule nechcem Vám brať ilúzie dúfam že budete rodiť v lepší čas ako ja no tento krát som bola zhrozená a zhnusená zároveň nakoľko som rodila v utorok na obed sekciou potom ma previezli na pooperačné a tam nakoľko neboli voľné izby som bola až do stredy večera a to ma dali na obyčajnú izbu aj keď som chcela nadštandard a len preto že som tam už plakala že chcem mať malú pri sebe a to na reske nieje možné ☹ a hlavne že prvé čo sa pýtajú keď prídete na por. sálu či máte zaplatenú epidurálku otecka pri pôrode a či chcete nadštandard 😠 hlavne že tie čo rodili normálne hneď dávali na izby držím Vám palce nech je všetko podľa Vašich predstáv 😵 😵 😵 😵

emily3
26. jún 2011

@sladjana ahoj, som z BA... 😉 na kramare pojdem asi utorok,to mam poslednu poradnu u svojho lekara, a potom sa pojdem objed do poradne tam....no uz sa nam to blizi 😉

luc771
27. jún 2011

Maminy ktore ste uz rodili, davali ste sestrickam nejake "vsimne" napriklad bonbonieru alebo kavu ?
Pytam sa lebo neviem ci este taketo nieco funguje... 😒

majonka79
27. jún 2011

Ahojte maminy, tie čo ste už na Kramároch rodili, poraďte, čo všetko ste si balili na Kramáre pre seba a pre bábo?
Mňa to síce čaká až v OKT2011, ale chcem už začať nakupovať a netuším čo.
Je pravda, že na pôrod vlastnú nočnú košeľu?
Moc ďakujem 🙂

luc771
27. jún 2011

@majonka79
ja som este nerodila, ale caka ma to v najblizsich dnoch, zoznam dostanes od dr.Jandovej mailom, ja mam dva jeden od nej a jeden od porodnej asistentky, tak ak chces posli mi nejaky mail cez IP a obidva ti mozem preposlat... 😉

majonka79
27. jún 2011

@luc771 Ďakujem pekne za reakciu..som trošku blbšia z fór 😀 - ako cez IP to mám poslať? Moc ďakujem 🙂

majonka79
27. jún 2011

@luc771
Už som to zistila 😀

milla11
27. jún 2011

@luc771 Presne aj ja by som chcela vediet, ci mozem zobrat nejake kavy a pod. pre sestricky, ked by boli mile a ochotne a vysvetlili mi manipulaciu s babom a pod. No asi si to pripravim - aby mi to potom doniesol manzel.

ella_joy
27. jún 2011

@majonka79
@milla11 ahojte kocky, nechajte si doma nejaku pozornost, a nechajte si to doniest v prípade,že budete spokojne, my sme to so spolubyvajucou tak spravili. Inak pre babo Vám dajú oblecko, ale ja som si dala doniest aj tak svoje, aj nočnú koselu svoju, ja som mala na každý deň jednu. Ja mám veľmi dobrú skúsenosť so sestrickami, stačí byt milá a občas s nimi zazartovat a pokecat o inom ako len o bábätku a hneď sú ochotne a usmievave o niečo viac

romanecka
27. jún 2011

Ahojte baby! V piatok som bola posledný krát u svojej gyndárky a v utorok idem na Kramáre. Moja doktorka mi odporučila Valenta, hneď mu aj volala, že mám prísť v utorok medzi 16-17, lenže na internete také hodiny nemá, tak neviem, ktorá z Vás by mi poradila ak k nemu niektorá chodíte??? 😖

didi35
27. jún 2011

@romanecka Tento mesiac ma nocne sluzby v utorok, zacina uz vecer okolo stvrtej, ja k nemu tiez zajtra vecer idem.. okolo 18 hod.

moncicka
28. jún 2011

@luc771 Ahoj Luc , mozem ta tiez poprosit o ten zoznam co treba vsetko. Lebo tiez by som chcela pomaly nakupovat a nechcem aby mi nieco chybalo.Dakujem 🙂

luc771
28. jún 2011

@moncicka
Ahoj, jasne poslem ti ho len mi hod do IP tvoju mailovu adresu 😉

moncicka
28. jún 2011

@luc771 ok hned posielam dakujem 🙂

peta_petruska
28. jún 2011

@romanecka
pravdepodobne ho mas cakat pred ultrazvukom na 8. poschodi, nie? tam si kludne sadni a on pride..., bude tam mat dohodnutych viac tehuliek 🙂 a je to super doktor...

milla11
28. jún 2011

@ella_joy dakujeme ella

nemko
28. jún 2011

@luc771 ahoj, prosim mohla by si aj mne poslat ten zoznam? srdecne dakujem a zelam prijemny porod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre