Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

seiv
15. mar 2012

takto pre rokom som uz bola hospitalizovana na Kramaroch a az do 14.aprila obyvala izbu oproti zachodom .... rychlo to ubehlo🙂

sabiatko
15. mar 2012

tak to je super sprava s tym babatkom :( chuda male, dufam, ze bude v poriadku. najhorsie je, ze to nikdo nezaruci, ze sa to uz nestane, take riziko a kopec inych je vzdy. ale zas vacsinou to vsetko dopadne dobre, takze treba verit.

baby, neviete ako su navstevne hodiny? som sice v stredu bola na prednaske u jandovej, ale dako mi to vypadlo. tusim hovorila cez tyzden medzi 15.00 az 17.00, ale ze to sa nekontroluje 🙂 a cez vikend ze treba chodit cez minus druhe poschodie a tam kontroluju, tak neviete, ake su hodiny cez vikend? vdaka

czechzuzanaba
15. mar 2012

@kramare2011 Me dr. Gottschalova rodila a byla uplne uzasna. 🙂 Porad na ni rada vzpominam, diky ni byl porod super.

czechzuzanaba
15. mar 2012

@sabiatko na nadstandarde moze prijit navsteva kdykoliv, krome casu vizit.

lovesista
15. mar 2012

@sabiatko navstevne hodiny sa vobec nedodrziavaju 😉

beruska.zuzanka
15. mar 2012

Kočky čaute, niečo som zachytila v telke, Kramáre opäť prerábali? Či len dačo dorábali? Či blbosť?
Niekto, kto tam "pobýval" nedávno? Vďaka 😉

prettybaby
15. mar 2012

@seiv heeeej? na ktorej postely? ja som tam teraz lezala po porode .))))na 8 .mom .)

fialka76
15. mar 2012

Kramáre budú opäť v telke v pondelok na STV1, Čunderlík + Rusnák zbabrali môj pôrod pred 7, 5 rokmi. Sťažovala som sa, podala trestné oznámenie, ale keďže ide o prominentných lekárov, celé sa to ututlalo. Vďaka nim mám postihnutého chlapca☹ a žiadne ospravedlnenie alebo odškodnenie, aj keď znalecké posudky aj rozhodnutie úradu pre dohľad nad zdr. starostlivosťou dávajú chybu lekárovi.

kramare2011
16. mar 2012

@fialka76 KEDY PRESNE TO BUDU VYSIELAT A NA KTOROM PROGRAME? AKO DOPADLO TRESTNE STIHANIE MUDr. CUNDERLIKA? TO BY FAKT ZAUJIMALO, AKO TO UTUTLALI, ALE VZDY SA DA. GYNEKOLOGOVIA MAJU PREDNASKY NA MEDINE NA TEMU - AKO SA UBRANIT PRED PROKURATOROM - to naozaj, pocula som o tom od jednej studentky mediciny, ze prednaska bola zamerana na mozne trestne stihanie pre gyn. a porodnikov, lebo sa vsetci boja ze su jendou nohou " v kriminale".

Ten MUDr. Rusnak neberie ine ako "svoje" dlhodobe pacientky- ktore si myslia o nom, ze je sam Pan Boh, cize ak niekto pre neho neznamy potrebuje kontrolu , nevezme ho, hoci mu caka pred dverami - to sa stale mne pred ambulanciou vazeneho pana mudr. Rusnaka, vedel o mne, na klinickej ambulancii nikto nebol, a odmietol ma osetrit. Ze mam cakat, .tak som cakala a cakala na hocikoho a to nejake 2,5 hodiny.

kramare2011
16. mar 2012

@slnieckko Ved to, ze vsetkym je to "blbe" sa pytat u panov lekarov, a tak sa stale budu citit nedotknutelni....chyba beznych ludi pacientov, ze sa ich boja. Ja mam zle skusenosti s lekarmi na Kramarmi, so vsetkymi, ale aspon nie som bojko, ale vzdy si pockam na odpoved. Hoci je uz neskoro. ..v nasom pripade. Mat ten rozum vtedy pred rokom.....

ustrachana
16. mar 2012

na Rusnaka a Gottschalovu mam aj ja "krasne " spomienky, mat druhe dieta tak Kramare obchadzam velmi zdaleka

blackswan75
16. mar 2012

@fialka76 a v ktorej relacii v spravach?? na stv v pondelok?

amouramour
16. mar 2012

@sabiatko navstevne viac menej hocikedy len nie pocas vizit a podobne...a na nadstandarte na izbe navstevy len ak si sama, inak na chodbe, co uprimne nic moc nie je...takze moc vysedavat s babom v preplnenej miestnosti a prievane sa ani neda...mne tie navstevy plus minus vzdy vysli cez navstevne hodiny.....

amouramour
16. mar 2012

@beruska.zuzanka prerabali sa len porodne saly a to este v januari....

hajajanka
16. mar 2012

@kramare2011 Aka si si ty ista, kto by to mohol byt. Kto vam dal vsetkym pravo menovat co len jedneho lekara a obvinit ho??? Keby tam pracoval niekto z tvojich pribuznych a zrazu by sa jeho meno zjavilo v takejto diskusii s tak vaznym obvinenim, ako by ti bolo? Podotykam, ze ja tam nemam ziadneho pribuzneho - skor ako sa do mna pustite.

Mne to tu uz pride ako hon na vsetkych lekarov bez ohladu, ci nieco pokazili alebo nie.

bleelka
16. mar 2012

baby nestraste nas, tak ktora z troch porodnic v BA je najlepsia? mam v plane rodit na Kramaroch, ale je lepsia Antolska alebo Ruzinov? V Ruzinove nebudu moct prist navstevy, len za sklo a to asi neprezijem nebojat moj pokladik 2 rocny a manzela pocas pobytu 😒

ivanka.7
16. mar 2012

@bleelka aj na Antolskej su navstevy za sklom
A co sa tyka porodnice ti neporadim, ja idem na Antolsku ale mam dobre referencie aj od dievcat co boli na Kramaroch a v Ruzinove. Rovnako ako zle na vsetky tri porodnice. Ono je to individualne, kazda buduca mamina je ina a kazdy porod je uplne iny.

bleelka
16. mar 2012

@ivanka.7 aj antolska je za sklom? tak potom je rozhodnute a risknem to s Kramarmi teda...drzme si palce!

ivanka.7
16. mar 2012

@bleelka na nadstandard mozu navstevy myslim, ale zas su tam len 2 nadstandardne izby, takze nemas ziadnu istotu, ze sa tam dostanes

fialka76
16. mar 2012

Bohužiaľ si nevymýšľam žiadne mená. Ak by to nebola pravda, nepíšem to. ja som nikdy nemala problém s tým, že by som sa bezdôvodne sťažovala ako nejaké mamičky...že lekár na ňu kričal...že dali bábätku umelé mliečko...že že. Ale tu prišlo k niečomu vážnejšiemu, a s trvalými následkami, znalecké posudky hovoria jasne. No títo dvaja sa fakt správajú ako keby sa nič nestalo, ako keby sa ich to netýkalo. Oni vedia veľmi dobre prečo nepodali nejakú sťažnosť, že to sem píšem, lebo už dávno by sa to riešilo. Oni to potrebovali ututlať. Ale ja som nezabudla, a ani nezabudnem. Syna mám každý deň pred očami, a stále sa ma pýta, prečo on nechodí ako jeho spolužiaci. Prečo nemôže ísť tam a tam? Včera ich vychvaľovali moderátorky z Joj-ky. Veď áno, presne o tom to je. Ak si mamička zaplatí alebo podplatí, tak všetko ide. A na obyčajnú mamičku kašlú. Nechcem vystrašiť prvorodičky, no mali by vedieť, že aj takéto niečo sa môže stať. Druhý pôrod som mala na Antolskej, a môžem im len ďakovať za zdravého synčeka. Bola som maximálne spokojná s mojou lekárkou.
Bude to 19.3. na STV v relácii reportéri.

bleelka
16. mar 2012

@ivanka.7 dakujem krasne za info!

@fialka76 je mi to hrozne luto! pozriem si to, o kolkej idu Reporteri?

p4
16. mar 2012

http://www.pluska.sk/krimi/domace-krimi/lekarka... dievcata,pokial vas nerodila mlada doktorka pod dozorom,tak to nebola ta vasa.

lucul
16. mar 2012

@seiv mna rodila dr. tokolyova a som jej vdacna za vazne skvely porod a ze som neskoncila pod nozom

amouramour
16. mar 2012

@bleelka ale ty za nimi mozes, len babatko ukazuju cez sklo🙂

na kramaroch mozu na nadstandarte navstevy za tebou na izbu len pokial mas jednopostelovu izbu, inak nie....

seiv
16. mar 2012

@prettybaby ja som bola pri vstupe do izby na pravo 🙂 prva postel...

prettybaby
16. mar 2012

@seiv tak ja som lezala hned za tebou pod oknom, tiez po pravej strane .))))

prettybaby
16. mar 2012

@p4 no,mna rodila aj pri prvom aj pri druhom syncekovi mlada doktorka ( pri kazdom ina) ale prva isto atestaciu ma,lebo ju poznam a druha myslim ,ze tiez.

seiv
16. mar 2012

@prettybaby heh, to bola jedna z tych krajsich izieb 🙂a bola tam este upratovacka, taka ciganecka blond ?🙂

prettybaby
16. mar 2012

@seiv fuuuuha, teraz myslim, teda v septembri - uz nebola, to by som si asi zapamatala.)))) ale pani, co riesila matriku, bola vsakze velmi milena ? 🙂))))

seiv
16. mar 2012

@prettybaby hahahahaha:D anoooo, taka mala :D "akcna" zena:D veru, nevedela na reske pochopit, preco jej nevladzeme odpovedat .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre