Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

vevuska1
2. aug 2012

@nastasyk ja by som prijala ten 39 tt, to je tak akurat 🙂 prenasat by som nechcela moc
pri dcerke ked som bola som sa dostala hned, tak uvidime teraz, dufam, ze budem mat rovnake stastie. a doktora si si zazmluvnovala ci nie?

nastasyk
2. aug 2012

@vevuska1 39. TT by sa aj mne pacil🙂 inak DR. som zazmluvnovat nechcela, ale moj manzel by bol rad, keby sme ho zaplatili, tak uvidim vo stvrtok ako to na tej poradni bude vyzerat a ku komu sa dostanem...

vevuska1
2. aug 2012

@nastasyk ja tiez rozmyslam, ale nevieme este. aj napriek tomu, ze som tam uz raz rodila, tak neviem koho by som si vybrala, mna pri prvej dcerke rodil obieromah, taky mulat 🙂 ako bol skvely, vsetko bolo super, ja som bola spokojna, ale myslim, ze su tam aj vacsi odbornici 🙂 pri mne sa vystreidali 3 dr co som tam lezala, prijmal ma cunderlik, na toho same chvali, ale on tusim sa neda zazmluvnit, potom dr Jany ten bol sice v pohodke, ale neviem, ja som sa ho nejak bala 😝

nastasyk
2. aug 2012

@vevuska1 Ved ani ja neviem..moj znamy je anesteziolog na Kramaroch a ten mi odporucil troch Cunderlik, Valent a Turkota. Cunderlik ma toho tak vela, ze nic nestiha, Valent sa nechce zazmluvnovať tak ostal len Turkota...Alebo podla netu p. Gerincova...tak ja neviem....

vevuska1
2. aug 2012

@nastasyk no ja to asi zase necham na nahodu, ved hadam to nejak zvladnem aj bez zazmluvneneho doktora, pri malej som mala tiez celkom stastie, len viem, ze pokial clovek nema znamosti alebo nezazmluvni tak po nom ani pes nestekne 😖

nastasyk
2. aug 2012

@vevuska1 Inak neviem ci je to nahoda alebo nie, moje kamaratky, ktore nemali nikoho zazmluvneneho rodili ovela dlhsie ako tie, ktore mali lekara zaplateneho🙂 ale mozno budem mat stastie na rychly porod🙂

vevuska1
2. aug 2012

@nastasyk no ja som rodila dlho, den a pol som lezala na vzdycharni, porod nepostupoval, ja som kontrakcie mala stale, ale som sa neotvarala vobec a nikto to neriesil 😖 az ked muz zalarmoval nejaku znamu co ma znamu na novorodeneckom tak sa veci pohli. do nemocky som dosla vo stvrtok rano o 5 a mala sa narodila v sobotu rano a o 4, takze dva dni som sa vytrapila

miriamka
2. aug 2012

Kocky, ja som nezazmluvnovala nikoho...bolesti dokopy 3 hodiny, rodila ma taka mlada doktorka a pohoda.
@vevuska1 ...a preco nechces teraz epi?

vevuska1
2. aug 2012

@miriamka pri prvom porode mi nezabrala a pri samotnom tlaceni som necitila kontrakcie a nevedela som malu poriadne vytlacit, takze teraz chcem bez, ved nejat to hadam prezijem 🙂

ivka289
3. aug 2012

@hama27
@liz_lemon

No asi som mala fakt smolu =/ kazdy den som pocitala hodiny do odchodu domkov 🙂

liz_lemon
3. aug 2012

@ivka289 to aj ja 🙂

klemente
3. aug 2012

@miriamka čo to bolo za doktorku? Aj ja som mala takú mladú, blondínu.

miriamka
3. aug 2012

@klemente...netusim ako sa lekarka volala, ale bola mlada a blond 😉

liz_lemon
3. aug 2012

@miriamka
@klemente

mozno to bola dr. Rukavicova, ta je mlada aj blond, taka velmi prijemna

klemente
4. aug 2012

@liz_lemon Rukavicovú som tipovala mladú, také dievčatko, dlhovlasú s hnedými vlnitými vlasmi, čo chodievala na vizity. Tak tá je potom kto?🙂

liz_lemon
4. aug 2012
klemente
4. aug 2012

@liz_lemon áno, je to ona🙂

dancul80
4. aug 2012

aj mna posledny krat rodila mlada blondina, v pohode 🙂
inak dr. cunderlik sa zazmluvnit da, aspon pred 3-4m u neho rodila kamoska. dr. turkota je podla mna velmi prijemny ako clovek (rodeny optimista) a pocula som len chvaly. za to dr. jany ma ako clovek dost sklamal ale mozno odbornik je dobry.
podla mna je to jedno, doktori su zhruba vsetci dobry ale niektory sa na to povolanie nehodia ;)

mima.k
4. aug 2012

@vevuska1 a preco tentokrat uz epi nechces? Mala si s nou nejaku negativnu skusenost? Ja som ju pri prvom porode nemala a teraz zvazujem

mima.k
4. aug 2012

@vevuska1 V com mas pocit ze Dr. obieromah nie je az taky dobry odbornik?

vevuska1
4. aug 2012

@mima.k lebo som ku koncu necitila ziadne ziadne kontrakcie, malu som nevedela vytlacit a koli vyvoavacke som mala aj tak velke bolesti, takze som citila uplne vsetko, a sitie som citila kazdy jeden steh a to som ich mala teda pozehnane bo mala ma celu potrhala aj napriek tomu, ze ma dr nastrihol 😒 neviem, pri ostatnych dr, tych starsich som citila taku vacsiu istotu, ja nehovorim, ze je zly alebo nieco, praveze ja som bola rada, ze ma rodil on, bol super, ludsky pristup, ale tak myslim, ze su tam aj vasci odbornici ako on.

natas4
5. aug 2012

@nastasyk ja som mala doktora zazmluvneneho a rodila som 23 hodin

ponyxx
5. aug 2012

@klemente Rukavicova je blondinka s modrymi velkymi ociskami 😀

klemente
6. aug 2012

@ponyxx teba tiež rodila Gerinocvá však? Pamätám si to z koníka. Keď som jej pri pôrode pozrela na vizitku, hneď som si spomenula na teba a tvoje slová, ako ťa dobre pozašívala 😀 Aj mne sa zdá, aj dobre nastrihla, aj zašila, skoro bezbolestne a raz-dva!

ponyxx
6. aug 2012

@klemente tak to je fajn, ona je strasna pohodacka...ja som nastrih vobec necitila. Muz ma teraz tlaci, aby som si zaplatila Bohacikovu, ale sa bojim, ze z nej budem v strese, tak jak cely personal 😖

klemente
6. aug 2012

@ponyxx ktorá je Boháčiková? A prečo ťa muž tlačí, keď ti z nej hrozí stres? 🙂

ponyxx
6. aug 2012

@klemente Bohačikova je primarka, tak mala blondina a rano furt chodila na vizity. A tlaci ma preto, lebo sa jej boji aj personal a tak davaju vacsi pozor na jej pacientky.... 😀

klemente
6. aug 2012

@ponyxx aha, viem asi ktorá, postupne sa o nej dozvedám 😀 podľa opisu, ak je to ona, tak tiež mi bola nepríjemná.

liz_lemon
6. aug 2012

@ponyxx personal sa boji aj Tokolyovej 🙂

chelonka
6. aug 2012

@liz_lemon jeee táto ma rodilaaa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre