Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

tonita
22. feb 2008

aky divny pocit?Ty ked neporodis do kedy tak potom ides na planovany prijem?Ty mas dnes termin?
Ja som dnes maximalne nespokojna, vsetko ma tlaci neviem si najst polohu vsetko mi lezie na nervy... 😀
K akemu Dr.chodis?

valka
22. feb 2008

ahojte kocky, snad to rozbiehate? tak to som zvedava...dufam, ze sa aspon v nemocnici stretneme...nie ze vy uz budete doma a ja este doma 😀

avemaria
23. feb 2008

tonita ja som tam mala lezat uz od stvrtka ale poslal ma domov a povedal mi ze ked cez vykend neporodim tak v pondelok mam dojst na prijem to mam akurat termin.
ja chodim Dr.hladikovi.
tak uvidim cez vykend ako dopadneme.

julova
23. feb 2008

Ahoj avemaria🙂...moooooooc drzim palceky, aby si to mala coskoro stastne a co najviac bezbolestne za sebou 😉

a aj Vam ostatnym kockam - valka, tonita, kacenka 😉

apropo k tym veciam...ked uz bolo jasne, ze sa dostanem na nadstandard, tak hned ako ma prisiel moj manzel pozriet, tak odchadzal domov s vybavou, co mi bola na prt 😀...tak to tak nejak porieste 😉

avemaria
23. feb 2008

ahojky julov.dakujem uz by som bola rada kedy to bolo.ako sa vy mate?my sme si kupili odtial ten prebalovaci pult vpiatok sme ho priviezli.

julova
23. feb 2008

nam sa dari velmi dobre...Terezka uz zacina "rozpravat" 😀..no je uuplne rozosna 🙂..kazdy den nieco nove...som uplne hotova od stastia 😵
Tak som rada ze som dala dobry tip 🙂..ja som s pultikom velmi spokojna...je dost stabilny a aj miesto celkom usetri..my mame totiz 1-izbovy byt a velmi to ocenujeme, ze ta vanicka je priamo v nom...a ani chrbat moj moc netrpi lebo je dost vysoky ten pultik..takze kupkanie je obojstranna radost 🙂

tak snad sa Ti to do pondelka rozbehne 🙂

cica13
23. feb 2008

Dobre rano tehulky, pozeram, ze ste este cele.... 🙂 Ved preco nie, je pekna slnecna sobota, treba to vyuzit na prechadzku a potom uz sup ho do porodnice... 😀

avemaria
23. feb 2008

julova ja som rada ze sme taky zohnali.dufam,ze aj my budeme s nim spokojny,ale myslim si ze ano.
tak sa drzkajte a nech ste zdravucke.
zuzka je tento vykend na lyzovacke vcera mi akurat volala ci este som doma.

kacenqa
23. feb 2008

caute tak ja som este stale kinderko, ziadni poslici, nic. absolutely. 😠 😎 uz sa zacinam citit ako z toho vtipu jedneho pekneho dna..... (aj dnes doobeda bol taky pekny den 😀 )

a pisala mi kamoska, co dnes porodila, ze nadstandard relativne volny a v noci tam bola sama, iba potom priviezli jednu pani, co uz siedme rodila ale tak ze hlavicku uz malo takmer medzi nohami....no uzas.

tonita
23. feb 2008

ahojky kacenqa tak tej tvojej kamosske tisko zavidim 😀 A taj pani co ju priviezla a caka uz 7. babatko tak jej zavidim ten rychly porod 😵
Takze aj ty si este cela.Ty aj musis byt lebo Dr. ti odisiel- tak len na nho pekne pockaj 🤐 😀
A Valka sa nejako neozvala, zeby uz slapala pesi na Kramare?

valka
23. feb 2008

ahojte...este sme aj my 2v1...aj ked vcera sme narobili v rodine riadnu paseku...manzel uz tak rata s nasou kockou, akoby tu naozaj bola...tak sesternici napisal, ze ho pozdravuje valika a lucia...na to sa spustila informacna kampan, ze kedy sa narodila a kolko vazila a podobne...potom mu volala jeho mamina (manzelova), ze ako to, ze im neda vediet, ze maju vnucku, ale sesternici ano...no a potom tu novinarsku kacicu musel vysvetlovat, co nebolo celkom jednoduche 😀

dnes sme boli na zahradke posadit hrasok a mrkvicku...a dufam, ze este zajtra tam budem moct, aby som dokoncila, co sme zacali...a potom rovno do porodnice...lucke to kazdym dnom zdoraznujem, ze aby sa naucila presnosti 🙂 tak som zvedava...🙂

tonita
23. feb 2008

Ahojte maminky
Ja som sa len chcela spytat, ze ked to na mna dojde 😀 tak Vam bolo povedane, ze mate ist cez centralny prijem alebo ste rovno palili na deviate poschodie?
Ja si to ani neviem predstavit, ze ked uz budem mat belesti, aby som cakala dole na internistickej amb. alebo ja neviem kde 😀 Viete mi poradit? Dost som to salamunsky napisala ale dufam, ze to pochopite 😀 😀 😀 pappa

kacenqa
23. feb 2008

tonita - ked to na teba pride, pojdes sice cez centralny prijem, ale tadial len prejdes a pokracujes rovno hore na deviate 😀

kacenqa
23. feb 2008

teda chcela som tym povedat, ze ta tam nebudu vysetrovat ani nebudes cakat na nic. iba pouzijes ten vchod 😉

valka
23. feb 2008

ahoj tonita,
ked ides mimo ordinacnych hodin - cez vikend a vecer, tak cez CP- povies, ze rodis a zavolaju gynekologa...aspon tak mi povedal moj doky...

valka
23. feb 2008

vidim, ze sme sa tu stretli vsetky🙂 zavislacky na internete a modrom konikovi 🙂 aspon nie som sama...manzel sa uz zo mna smeje 😀

kacenqa
23. feb 2008

val - ja ked som sla v nedelu na kontrolu, co ten moj dr. sluzil, tak len co zbadali to moje brucho rovno z vratnice ma na 9. poslali ani som nemusela nic hovorit.

a aj jandova tak hovorila, ze pouzit vchod CP ale necakat na nikoho a ist rovno hore

valka
23. feb 2008

hm...tak potom ok...cim menej vysvetlovania a casu niekde na chodbe, tym lepsie...takze pojdem rovno hore...ak budem vladat 😀

alififi
23. feb 2008

musim sa usmievat ked to tu citam, aj ja som sa stale strachovala, ci niekam dobehnem, ked to na mna pride.
neprislo nic 13 dni 😲 a keby som nesla cisarskym, tak asi nepride dodnes
neboj, ako prvorodicka neporodis niekde na chodbe 😀

tonita
23. feb 2008

vdaka za vysvetlenie.Valka aj zo mna sa manzel smeje, ze ci som aktivna prispievatelka a ze ci mi nesibe tolko byt na nete.Ale ked som chodila do prace a este k tomu skola tak som nemala cas na net tak teraz si to vynahradzujem.
alififi ja sa nebojim, ze porodim na chodbe ale isto vies pochopit ake to je ked neviem do coho idem 😀 A teba nechal Dr. prenasat az 13dni? Dufam, ze ja taky pripad nebudem a ani moje"spolutrpitelky"(myslim tym Valku a Kacenku) 😀 😀 😀

alififi
23. feb 2008

jasne, chapem
*prenasat* sa nechava 14 dni, resp - po spravnosti sa prenasa az po 42 tt. od 38-42 je to ok. tak ja by som bola rada, keby som rodila nacas, ale to nejde povedat, ze urobte mi CR
na 9 den som nastupila na Kramare, od 10 mi davali vyvolavacky a ked sa nic nedialo, tak CR

valka
23. feb 2008

alififi, tak dufam, ze toto nebude aj moj pripad...hoci moja mamina tvrdi, ze keby jej nedavali vyvolavacky, tak neporodi ani mna ani brata...tak dufam, ze toto som nezdedila...

kocky, myslim, ze najhorsie na prvom porode je to, ze fakt netusim o com...kedy, co a ako... i

co sa tyka netu, tak som nasla jednu diskusiu...https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... co vy na to? inak, chystam sa urcite pouzivat latkove plienky, ale toto ma uplne zaujalo...

tonita
23. feb 2008

kocky nasla som zaujimavu a srandovnu stranku,(ak to na nas pride, aby sme mali prehlad o kontrakciach) 😀 co clovek neda na ten net. http://www.contractionmaster.com/

tonita
23. feb 2008

este nieco. V pravo hore je sipka, ze start time contraction tak tam treba klik a potom uz iba medzernikom 😅

valka
24. feb 2008

tak tomu sa hovori produktivny otecko 🙂 ja som z toho mimo...🙂

sorrelia
24. feb 2008

Ahoj 🙂 som v 30tt a rozhodujem sa kam pojdem rodit... Zatial som rozhodnuta viac menej pre Kramare, pretoze pocuvam na ne viac pozitivnych ohlasov.
Tak ma zaujima, baby co ste tu rodili, ci je to skutocne tak. Ci vam dali babatko hned na brusko ? Ci ste ho mohli hned nakojit a ci vam babatko dali po cca 2hodinach na izbu alebo doniesli az na druhy den ??? Tak dakujem mocc

a este by ma zaujimalo ci je nutne ked ste rodili na Kramaroch, hlasit dietatko v danom obvode na matrike (tusim je to na Junackej ulici) ?

sorrelia
24. feb 2008

valka
ak chces vediet viac o bezplienkovej metode klikni na www.mokosha.info
inak aj mna tato metoda komunikacie s miminkom velmi oslovila, no uvidime ked sa vratime z porodnice ako sa to bude dat zvladat 😉

valka
24. feb 2008

ahoj sorrelia, pozerala som tam....paci sa mi, ze je to tam aj nafotene...tak uvidime...
tonita, kacenqa...kde ze ste? hadam uz na kramaroch?

miriamka
24. feb 2008

Sorrelia...ja tiez viac menej uz rozhodnuta pre Kramare.
Kamoska co tam rodila pred 3 mesiacmi mi vsetko vcera povedala,takze nejake info
- babtko hned na dalsi den dostala na izbu a mala ho pri sebe nonstop
- nemala nadstandard,ale normalne ubytko co su 3 zeny na izbe alebo povedala ze to bolo super,aspon si radili
- porod v pohode...len odporuca mat manzela pri porode lebo tam rodilo vela zien a nejako sa Ti potom az tak nevenuju...

Dali jej aj zoznam veci co si musi priniest...takze si viac menej chvalila 😉

tonita
24. feb 2008

Valka jaj nie, estte nie som.Boli sme dnes na dlllllllhej prechadzke na Kamziku a potom sme boli este za kamoskou a potom este na jednej prechadzke a ked som uz isla domov tak slzy som mala v ociach.Uz som nevladala...Klby ma boleli jak svina 😀
A ty Valka ako sa mate? Dufam, ze o.k este sa nepripravujete?Ja som tak rozmyslala, ze ked neporodime do utorka tak podla mna nas Dr. posle do nemocky na prijem tak cca v stredu.Lebo ma sluzbu 😀 Ja mam v utorok poradnu, ty mas tusim az vo stvrtok, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre