Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

zuzna29
12. sep 2008

Ahojte, pred týždnom sa nám narodila Vanesska v pôrodnici na Kramároch. Pôrodnicu vrelo odporúčam, všetci boli suproví 🙂 , lekári, sestričky ako aj sestričky a lekári na novorodeneckom.. pôrod bol sicí ťažký, nakoniec to všetko dobre dopadlo. Boli sme na nadštandarde - ktorý je tiež skvelý - maminkám to ubehne ako voda.. Držkajte sa všetci..

capy
12. sep 2008

zuzna29 gratulujeme k vaneske 😉

moncicici
13. sep 2008

zuzna29 gratulujem k malickej 😉

mataaaaa
14. sep 2008

Zuzi, aj ja sa pripajam ku gratulaciam. A pekne meno ma tvoja dcerka🙂 Vanesska. 🙂
A ako bolo na Kramaroch?

capy
14. sep 2008

mataaaa stale nic? 😉

mataaaaa
14. sep 2008

capy, stalee nic🙂 nejako sa nehlasi na svet, ale ani sa mu necudujeem z takeho teplucka do takej hnusnej zimy🙂

capy
14. sep 2008

ved to kde by mu bolo lepsie 😅

mataaaaa
15. sep 2008

no sak samozrejme jedine.. 🙂ale ani sa mu necudujem, a cop ty ako???

capy
15. sep 2008

my sa mame fajn. len tomino je teraz v noci kazdu chvilku hore. ide mu treti zubok 😒 . a vikinko v poho akurat je u babky v karlovke 😀 😀 😀 mne je na ... dostala som tak oddychujem 😅

mataaaaa
16. sep 2008

jaaj, tak to ti teda nezavidim, i ked aj mna to zas caka po tych par mesiacoch oddychnutia:_D inak mam otazku... ked pojdem na porodnu sal na kramaroch tak tam mam mat na sebe svoju nejaku nocnu koselu????

zuzna29
16. sep 2008

Ahojte, pôrodnicu Kramáre môžem len odporučiť, všetci tam boli fakt super, aj keď pôrod je bolestivý - ale dá sa to prežiť a hlavne sa zabudne, keď sa uvidí ten malý anjelik... Na pôrodnej sále, si už vo svojej nočnej košeli.., hneď po príchode na Kramáre som sa prezliekla do vlastnej košele..Držím všetkým palce.. a daKujem za gratulácie 🙂

mataaaaa
16. sep 2008

Ahoj zuzni, a ako je doma s miminkom? poslucha? 🙂 takze si mozem na porodnu sal zobrat nejaku starsiu nocnu koselu.. ktoru pak i tak vyhodim?

miriamka
17. sep 2008

Mataaaa...ano,cely cas si na sale vo svojej nocnej koseli...ja som tu svoju vobec pri porode neposkodila,ani kvapka krvi,takze som ju nevyhadzovala

capy
17. sep 2008

miriamka vsetko naj kubkovi k 4 mesiacikom.

ani ja som si na sale nezaspinila koselu.

zuzna29
17. sep 2008

Ahojte, malinka poslucha, zatial je zlatucka 🙂 .. Rastie nam ako z vody vsak uz mame dva týžd. V porodnici si oblecies to co si donesies z domu teda svoju nocnu koselu a je na tebe ci si zoberes starsiu alebo kupis novú.. Ja som svoju nevyhodila, nebola znicená - možno trosku spinavá - ale moj pôrod skoncil sekciou.. Drzim prstiky vsetkym..

niuska
17. sep 2008

Ahojte babulky, tak sa hlásim aj ja a hlavne už sme vybavili. Naša Nela má 5 dní 😀 😀 😀 Kramáre sú maximálne v pohode 😅 😅 Jediné čo ma trápilo, bolo mi dlho..... na nadštandarde som mala dvojku ale bola som úplne sama a tak mi bolo trošku otupno. Vynikajúce boli sestričky aj gyn. a hlavne detské...úžasné. Zatiaľ plne kojíme 😀 košeľu som nezašpinila pri pôrode vôbec, vlastne nechápem ako je to možné. Držím päste k rýchlym pôrodom a pozitívnym zážitkom.

capy
17. sep 2008

niuska blahozelame k nelke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bobulka34
18. sep 2008

Kramare nikdy viac, aspon pre mna. Ja osobne som za antolsku. Stale sa spomina nadstandard, ale aj tak nadstandard ma daleko od toho na kramaroch. Ja kaslem na nadstand, skor ma zaujimal pristup lekarov. Na kramaroch su sice samiii vychyteni docenti, ale tiii uz maju svoje pacientky , jediny s ktorym som sa stretla seriozne, bola MUdr. Kovacova, Slezak, Plank, Prochadzka sa da tiez, len je zvlastny. primarka je neprijemna, a aj par ostatnych. Porodna sala vyzera ako priprava na kremaciu, tie biele kachle ma deptali a pasy na meranie kontr. uz pouzivali asi v 30 rokoch
Na antolskej je vela skvelych lekarov . MUdr. Sysak, Oravec, Dubcakova a dalsi , je tam prijemny standard, sestricky tiez, takze ja osobne som za antolsku. a navyse je tam oddelenie pre problemovych novorod. a nedonosencov, takze je to hned poruke.

alififi
18. sep 2008

bobulka je to stale dokola. za chvilu niekto napise, ze Antolsku nikdy viac a doporucuje Kramare, pripadne nikdy viac Antolsku a Kramare a doporucuje Ruzinov

niuska gratulujeme - porod bol v pohode ? ani si *sa nenazdala* a mala bola vonku ? 😀

ivana0107
18. sep 2008

jeej niuska gratulujem k malinkej! krasne meno. kto ta nakoniec rodil? mne dt povedal ze v ziadnom pripade uz v novembri na kramare nepojde 😒

miriamka
18. sep 2008

Bobulka...100 ludi 100 chuti.Podla mna je uplne jedno kde kto rodi,ak natrafis na zlu smenu,zlu sestricku tak Ti to zneprijemni pobyt v hociktorej nemocnici.

capy
19. sep 2008

mataaaaa kde si? zeby uz? 😉

ba80
20. sep 2008

bobulka, to mas jedno, ja som zas pocula vela zlych raci na antolsku... ja som jednoznacne za kramare, personal suprovy, novorodenecke odd. uplne uzasne (pristup k miminkam mali ukazkovy). a co sa tyka primarky, nie je neprijemna... je sice naladova, ale maximalna profesionalka a odbornicka (mala som akutny cs, akurat mala sluzbu a zachranila mna, dieta, aj moju maternicu). mala som stastie, ze sluzila ona a pokojne by som u nej rodila znovu... a navyse, ked ma dobru naladu, je uplne v pohode... 😉

dula_renka
20. sep 2008

ba80, mala si na kramaroch aj otecka? kedy ho pustili k tebe?

zuzna29
21. sep 2008

ahoj. otecka ku mojmu pôrodu chceli pustit hned ako mi pichli epiduralku, ale aj tak nas porod skoncil sekciou. ja mozem kramare len odporucit - pristup bol uzasny... drzim palce

miah
21. sep 2008

otecko asi nemohol zostat pri Tebe pocas sekcie, ze? 🙂

zuzna29
22. sep 2008

ahoj. otecko pri sekcii pri tebe nemôze byt ... ja som bola v celkovej narkóze.., museli rýchlo konat..

ba80
23. sep 2008

duli, ja som bola tak akutna, ze sme ho ani nestihli zavolat (uz som bola 10 dni v nemocke, lebo som sa zacala otvarat v 35 tt... a draplo ma to o stvrt na tri rano) 😅

ba80
23. sep 2008

...duli, za mnou nemohol nikto, lebo som bola 24 h na pooperacnom... ale za malou na novorodenecke mohol ist hned 😉

dula_renka
23. sep 2008

bab80, zuzna29...vraj na kramaroch pustaju sprevadzajucu osobu, az je maminka otvorena na 5 prstov, ale to je hrozne neskoro a nedava to zmysel....pocula som to, tak sa pytam, ci je to tak vzdy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre