Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

mimuska2
16. dec 2011

poradte niekto kdo v utorok co ordinuje je lepsi.dik

krpcek
16. dec 2011

@mimuska2 moc na vyber nemas - bud Dedinska alebo Bohacikova - tie ordinuju v utorok. ja idem v pondelok.
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Kramare/kramare/...

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek viem ze ordinuju tie dve len som chcela vedet ktora je lepsia🙂

seiv
16. dec 2011

@mimuska2 mna rodila Dedinska🙂sucasna primarks;)odporucam

krpcek
16. dec 2011

@mimuska2 ja osobne by som nesla ani k jednej.

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek no nemozem ist v iny den tak nemam na vyber🙂
@seiv dakujem🙂

krpcek
16. dec 2011

@mimuska2 preco nemozes ist v iny den? nechapem. ja ked som sa prvy raz objednavala, este pri malej, tak sa ma sestricka pytala, ci chcem ist k niekomu konkretne alebo mi to je jedno. ved predsa tvoj dr. nemoze diktovat vsetkym naokolo ako mas chodit do poradne.

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek no ja mam teraz nejake tehu problemy tak trval na utorku.teraz je tam aj treba volat najprv?

krpcek
16. dec 2011

@mimuska2 co ja viem, tak ano - zavolas sestricke a ona ta objedna, rano prides, prinesies moc a potom cakas.

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek mam priniest aj moc,no tak ten moj dr je nejaky pomyleny.povedal ze mam ist rovno tam ze oni ordinuju kazdy den a za moc nic.keby som tam tak isla zbytocne,40km.

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek aj ty chodis na kramare?

krpcek
16. dec 2011

@mimuska2 co ja viem moc bolo treba na kazdej poradni. aj dnes ked som volala s dr. tak som sa ho pytala na moc a povedal, ze ano.
ja idem v pondelok prvy raz na kramare (teda prvy raz v tomto tehotenstve).

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek no ja pr y krat tiez🙂radsej tam ece v pondelok zavolam aby som nejazdila 40 km zbytocne ze ma objednaju iba🙂

krpcek
16. dec 2011

@mimuska2 no radsej ano, mozno uz na utorok ani nebude mat termin. ja som sa pri malej objednavala tusim tyzden vopred. teraz som sa rovno dohodla s dr. , kedze viem koho chcem a budem si ho aj zazmluvnovat.

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek no mne to dr az vcera povedal a dnes som nevedela ze treba volat.takze zavolam az v pondelok zajtra asi nie...som velmi zvedava

krpcek
16. dec 2011

a tak to je jedno - oni uz budu vediet, ako ta maju objednat. . . ale ty ked mas problemy, nemala by si ist do rizikovej poradne? tie robi doc. Plank.

mimuska2
16. dec 2011

@krpcek tak to som mala len tento tyzden nejake vrtochy s tlakom.musela som ist dva krat za ryzden na meranie tlaku.takze to neni az take.

lucy109
16. dec 2011

@hipp ahojky, pripajam sa do debaty, rodila som pred vyse mesiacom na kramaroch a bola som velmi spokojna. mala som zazmluvneneho lekara,zaplatenu epiduralku,aj otcapri porode.tiez so rozmyslla nad prednostom rusnakom, ale musim vas upozornit, ze na spontany porod sa zvykne nedostavit,lebo ma milon povinnosti..velmi dobre su pri nom planovane cisarske rezy vraj, ale spontany porod,tam je dost mozne,ze sa nedostavi...ked som rodila,mala ho kocka vedla v boxe zaplateneho a rano bol v nemocnici a neprisiel jej tam..ja doporucujem mudr. turkotu alebo mudr. cunderlika

seiv
17. dec 2011

@krpcek preco by si nesla ani k jednej?

krpcek
17. dec 2011

@seiv s Dedinskou som mala tu cest, ked som tam lezala a neurobila na mna dobry dojem a Bohacikova tiez moc nie, ked som ju pocula ako vrieskala po sestrickach. jasne, chapem autorita, poriadok musi byt, ale ked som si predstavila, ze by pocas tlacenia na mna tak hucala 😅 ale kamoska k nej chodi a je spokojna.

seiv
17. dec 2011

@krpcek hmmm,tak je pravda ,ze ani ja som zozaciatku nebola spokojna s Dedinskou,ked som ju mesiac videla vzdy na vizite,ale nahodne mala nocnu ked som rodila a bola uzasna. Mno a Bohacikova:Dto je osoba,ktoru by som za sefku nechcela ani za nic. Po porode sa vsak ona o mna starala a bola naozaj profesionalna a slusna. Je to o skusenosti.... ale kebyze namm snimi osobnu skusenost,tak reagujem rovnako ako ty🙂

krpcek
18. dec 2011

baby ta poradna sa robi na 1.poschodi? viem, presne, kde ktore dvere, ako ta chodba ide, len neviem, ci na prizemi alebo poschodi. 😅 😀 sa mi mari ze poschodie, ale nie som si ista.

silvia74
18. dec 2011

@krpcek poradna na kramaroch je na 1. poschodi

krpcek
18. dec 2011

@silvia74 dik, som tam davno nebola, tak sa snazim teraz si vybavit ako som tam chodila, nech tam rano este spiaca nebludim 😀

hipp
18. dec 2011

@lucy109
dakujem za upozornenie, to som nevedela. ako to ze ma vela povinnosti mi je jasne ved aj ked som k nemu objednana nikdy neprisiel na cas, ale beriem to tak ze ked sa tam nieco zvrtne tak je jasne ze musi on zasahovat aj k inym pripadom. a co sa tyka cisarskeho, asi mi to aj bude hrozit bo maly je vraj dost velky 🙂 tak uvidime teda ako to dopadne, kazdopadne este raz dakujem 🙂

krpcek
19. dec 2011

@mimuska2 volala si? ked mi robili CTG tak nejake mamicky volali a objednavala ich az o tyzden.

mimuska2
19. dec 2011

@krpcek volala a objednala ma na zajtra rano 7 20.ako prebiehala ta prva poradna?

krpcek
19. dec 2011

@mimuska2 super. 🙂 prides tam, sestricke das moc, tehotensku knizku, odmeria ti tlak, potom ta zavolaju na CTG monitor a potom cakas, kym pride lekar a vysetri ta. 🙂 ja som dnes prisla na 8-mu a odchadzala som nieco pred 10-tou.

mimuska2
19. dec 2011

@krpcek pekne to tam teda trva.ja uz neviem ci natu kozu ece vyleziem,citim sa na 200kg🙂mna posielaju najprv na ten monitor o 7 20 tak vysetrenia az potom asi.ale inak je to klasika ako u svojho dr do teraz

krpcek
19. dec 2011

@mimuska2 hej, monitor ti urobi sestricka, dr. vacsinou prichadza az po osmej, niekedy az o pol deviatej - chodievaju este rano na vizity.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre