Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

petruska77
14. nov 2007

jaji, tak potom ked sa tam trochu zabyvas, dohovor prosim ta takej starsej sestricke, nizsej rysavej, volali ju vsetci Rudi, ze nech nebuzeruje novoprichodzie mamicky... mna hned po prichode tak dodžubala, ze som cely vecer preplakala 😒 ale inak je to fajn oddelenie, velmi mile doktorky aj vacsina sestriciek... drzim palce, nech sa ti tam dari...

uznetusim
14. nov 2007

Jajuš, až úplne hore...chichi ale nieeee 😀 - sekretariát riaditeľa.... 😉

ren1
14. nov 2007

Ahojte kocky!

ZUZANNAS, tak uz je lepsie. Uz papame len MM 😀 a mam z toho obrovsku radost. Malicka je tiez super dietatko. Neplacka tak vela, iba kazdym dnom je to iny cloviecik a to co platilo vcera uz dnes neplati 🙂 Ved klasika novorodenec.

JAJA, este dobre ze som Ta tam stretla a mohla Ta spoznat. Skoda, ze odchadzas... Co ked bude raz aj druhe?! 😀

UZNETUSIM, ste fakt zlata rodinka. Malicky uz je aky veliky a veliky je uz velikansky 🙂 cely po Tebe. Ci sa mylim?

jaja25
15. nov 2007

No ked budes mat druhe, tak mozno uz budem naspat. 😀

uznetusim
15. nov 2007

Jajuš a teda to musíš ísť na detské Kramáre, či ako? Mne sa tam veľmi nechce vracať.... jednak ani nie je za kým...všetky moje krvné skupiny buď prepustili alebo odišli...dokonca riaditelia sa dvaja vymenili....teraz ani neviem komu to vlastne robím sekrošku... 😀 Teda viem komu ale neviem o ňom viacej ako meno a a tvár. Podali sme si ruku raz keď som tam bola a toť vsjo....ale zasa mi tam vyhovuje pracovná doba ...pri deťoch.... dilemáááááá ťažkááááá. Plat o ničom vtedy aj teraz určite bude...Nuž štátna správa.........Buď chcem zarobiť alebo byť s deťmi - inak sa dnes nedá. A ja chcem byť rozhodne s rodinou.... 😉

ren1
15. nov 2007

😀 😀 JAJA... To len podpichujem. Sice porod bol uzasny a chcela by som, aby ak, aj ten druhy taky bol, ale teraz ako mam malicku /dnes to je 2 tyzdne/ a je okolo nej 24hodinova sluzba, tak sa toho druheho aj bojim, ci by som to zvladala. Preto obdivujem take maminky, ktore maju 2 male deticky /JAJA, co je aj Tvoj pripad/ a este chodia aj do prace a stihaju domacnost.... No klobuk dole. Mozno sa to zda byt take narocne len teraz na zaciatku a casom to ustane. Najhorsie, ze vonku je take hnusne pocasie a s malickou sa velmi nemozem spacirovat po ulici. Vcera sme boli 1x na 15min a taka bola zababusena, ze som sa stale na nu pozerala, ci chudatko dycha...

UZNETUSIM, fakt dilema. Srdce ale radi zostat s detickami.... 🙂

julova
15. nov 2007

ahojte baby - taka mini otazocka...ked sa idem prvykrat hlasit do poradne na Kramare, kedy tam treba ist? 21.11. mame sedenie s Dr. Jandovou..myslite, ze po tom sedeni sa mozem ist prihlasit?

deniska30
15. nov 2007

Ahojte, Julova, to by ta tam mal poslat tvoj gynekolog, ja napr. este 3.12. idem naposledy k mojej a az potom na Kramare, ci uz ti povedal, ze sa tam mas hlasit? To by bolo nejako skoro...

julova
15. nov 2007

Deniska - no ved hej....ja uz som bola v poslednej poradni u mojej Dr. a ta mi povedala, ze najneskor v 36 tt sa mam hlasit v porodnici, kde som sa rozhodla rodit...od 19.11. som uz na MD...teda uz cerpam zvysok dovolenky tak uz som doma...mna skor zaujima, kam ist a o kolkej (casovo) ked tam idem prvykrat 🙂...

glorita
15. nov 2007

denisak ty tam chod uz z vlastnej iniciativy....3.12 je fakt neskoro 😅

julova
15. nov 2007

glori - a Ty mi neporadis? 😉

deniska30
15. nov 2007

To vazne Glori, to som nevedela, ja som akurat dnes zacala 36tt a kam mam ist?

glorita
15. nov 2007

podla toho ci si si vybrala nejakeho dokyho-musis pozriet kedy ma on poradnu a jednoducho tam len dojdes-ako ja 😀
inak ak nemas porodnika vybrateho,mas na vyber viacej moznosti-poradne su tam skoro stale-len do ktorych dveri zaklopes. 😵

julova a co mozem poradit? 😵

deniska30
15. nov 2007

Ja si nechcem nikoho zazmluvnit... cize tam sa ani nemusim objednat? To tam len tak pridem? A kde su tie poradne? Na ktorom poschodi?

julova
15. nov 2007

no presne v tom, kam ist prvykrat 😉...nemam vybrateho Dr. takze pojdem na blin-...len som chcela vediet casovo, kedy tam mozem prist prvykrat sa nahlasit...o 9.00 mame sedenie s Dr. Jandovou a ci mozem este po tom sedeni ist nahlasit sa k nejakemu Dr. do poradne 🙂...

deniska30
15. nov 2007

Julova, to mame spolu to sedenie u Dr. Jandovej - otecko pri porode? No ja som pocula, ze tam byva strasne vela tehuliek a ze sa tam hrozne dlho caka... to sedenie bude trvat tak 1,5 hodiny hovorila Jandova.

julova
15. nov 2007

Deniska - tak tereticky po tom sedeni by sme mohli ist spolu okuknut tie ordinacie poradnove 🙂

glorita
15. nov 2007

deni,to je na 1.poschodi v pravo-dole ti teta vratnicka milo poradi 😎

julova ak bude ordinovat nejaky lekar tak si len vyckas radu pred ordinaciou a ides dnu...
kedy mate to sedenie?ja som nastvana ze ma objednala az na 29.11 CO UZ ASI BUDEM MAT PRAVDEPODOBNE PO PORODE... 😔

julova
15. nov 2007

Glori - my ideme na sedenie 21.11.

glorita
15. nov 2007

julova mne pisala ze mam prist a uvidi co ma zobere aj skor...no ked som chcela spojit to uvodne sedenie s tym pre oteckov,tak sa vraj nedalo... 😝 ja neviem,ci nevidi,ze mi uz prihara termin alebo co?! 😨

julova
15. nov 2007

Glori - my sme na ziadnom uvodnom ani neboli 😅 ...vybavoval to moj muz..ze to bude o tejprpave...ale to uvodne snad ani nie je povinne, nie?

glorita
15. nov 2007

nie ja som ani nevedela,ze ide o nejake uvodne.Ja som jej pisala ze sa objednavam po prvykrat na predporodnu pripravu a chcem to spojit aj s oteckom j s epiduralom a ona,ze to postupne 😕 😕 😕 no sklamem ju-lebo bude ma musiet vybavit naraz-nemam chut behavat po nemocniciach teraz s takym bruskom a uz vobec nie v tomto obdobi moznych chripok. 😔 😔 😔

deniska30
15. nov 2007

No, tak to by sme si mohli teda omrknut tie ordinacie po tom sedeni....., Glor, vsak jej skus napisat, ci by si namohla prist na toho 21.11. na to sedenie pre oteckov pri porode. Lebo zatial viem, ze sme tam nahlasene 3 pary, tak mozno este bude mat volne. A chcem sa spytat, na tie ordinacie, to sa ide vchodom cez nemocnicu alebo polikliniku?
Chcem si vtedy zajednat aj epiduralku, to viem kde sa zajednava. Julova aj ty chces epidural alebo nie?

glorita
15. nov 2007

pisala so jej deni,napisla,ze ak by niekto neprisiel tak len vtedy ma vezme-to akoze tam mam chodit skusat pred tym 29.11 😖 ale ved ja ju ukecam:poviem,ze inak nerodim na kramaroch s takym pristupom 😎

jaja25
15. nov 2007

Ren. S tou domácnosťou to teda niekedy vyzerá strašne 😅 . S tou mojou robotou- nepustili nás cirkulovať, tak som si dala žiadosť do zamestnania vedľa a zobrali ma. No bude mi to velmi chýbať. Tie pohlady rodičov, ktorí vidia svoje práve narodené bábatko...

julova
15. nov 2007

Deniska - hej chcem...zajtra ale este idem k ortopedicke, lebo mam od decka problemy s chbrticou...tak ci ju vobe budem moct dostat...a ak ortopedicka povie ze hej, tak by som si ju tiez zajednala...super...tak to by sme mohli vsetko vybavit v ten den...tiez nemam chut tralalakat sa na 100x po nemocniciach....a aspon nam to cakanie pred ordinaciami skor ubehne 🙂...sice tam budem aj s muzom, ale aj tak 🙂

glorita
15. nov 2007

o kolkej je ta priprava toho 21.11? 😉

julova
15. nov 2007

Glori o 9.00 🙂 ...ja by som sa s Tebou aj vymenila...ale toho 29.11. moj muz robi a uz dvakrat menil smenu tento mesiac...skoda 😔

deniska30
15. nov 2007

Ved aj ja tam budem aj s muzom, sak hadam aj oni spolu pokecaju 🙂 Glor o 9-tej to zacina...
Inak ona ma hrozne malu kancelariu, tak mozno preto berie naraz len tolko ludi... ked sme tam boli toho 6.11. tak nas bolo myslim, ze 5 bab alebo 6. Cize nie moc vela.

glorita
15. nov 2007

julova moj maka od 19.11 dva tyzdne tak,ze neviem ako sa uvolni tiez... 😨

ak su ake problemy s chrbticou tak sa neodporuca epidural?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre