Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

liz_lemon
7. sep 2012

@janka3a jazva cez pol brucha? ja mam asi 15 cm uplne dole, ako zacina ochlpenie...to sa volakedy tak robilo, ale ze este teraz niekomu urobia taku pamiatku...sila

liz_lemon
7. sep 2012

@ponyxx no, su to posledne izby na chodbe, a vzdy ked bol niekto v kupelni, tak svietilo svetlo nad kupelnou, co teda nebolo prijemne, hlavne v noci
a viem, ze jedna izba je aj pre 3 a tie maju kupelnu na chodbe

janka3a
7. sep 2012

@veronika66 ahoj, neviem, nepamatam si, spala som, ale malo by to byt asi v sprave napisane...ale kedze maly mal a ma dost velky problem, tak asi primar.

janka3a
7. sep 2012

@liz_lemon no, mam tam nizsie, jak pises, ale mam asi tak 2O cm rez...strasil ma daky gynekolog, ze mi spravia ako kedysi, za komancov, ze spravia rez aj horizontalne aj vertikalne cez brucho..

janka3a
7. sep 2012

@veronika66 ahoj, neviem, nepamatam si, spala som, ale malo by to byt asi v sprave napisane...ale kedze maly mal a ma dost velky problem, tak asi primar.
@veronika66 v lekarskej sprave mam napisane, ze SC viedol jeden lekar...a mam tam stemple dva a to od Turkotu a Obieromah

chelonka
7. sep 2012

@liz_lemon ahoj tak ty si musela byť na kramaroch vtedy ked ja ked kukam aké stare je tvoje babo, ale to nie všetky izby na kramaroch maju tak že dve izby spoloču kupelku, ja som bola tiež na nadstandarde 2 postelovom a mali sme same 2 vlastnu kupelku a baba tiež čo chodím sem na kona, bola vo vedlajšej izbe tiež boli 2 a tiež mali vlastnu kupelku. a potom vedla nich bola ta izba 3 postelova a tie mali kupelku oproti izbe.

aduska_ba
8. sep 2012

Dobre ranko.Babulky mala z Vas niektora pri porode Mudr Cunderlika?

liz_lemon
8. sep 2012

@chelonka no, to je teda sila!!! Nechapem, preco sa potom plati rovnako za vsetky izby, ked nie su na rovnakej urovni, lebo ta nasa kupelna bola jedna katastrofa, uplne zelene baterie, ktore v zivote nevideli handru, aj sprchovy kut bol otras...

veronika66
8. sep 2012

@janka3a a prečo aký je problém ?

janka3a
8. sep 2012

@veronika66 maly ma 3 komorovy hydrocefalus - ludovopovedane, ma vodu v mozgu...a on ju ma v 3 komorach zo 4 och

veronika66
9. sep 2012

@janka3a joj moje zlato malé to je mi ľúto a čo bude ?

pe
9. sep 2012

kočky, prosím vás, koľko stojí epidurálka na kramároch?

veronika66
9. sep 2012

@pe 152€

janka3a
10. sep 2012

@veronika66 to je v pohode, su maminy, co su na tom s detmi horsie...co bude??mame cakat:D.vyjadrenie lekarov

pe
10. sep 2012

@veronika66 velka vdaka 🙂

miriamka
11. sep 2012

Je tu niekto komu na Kramaroch porod vyvolavali? Ak povedia prist v pondelok na monitor a potom hospitalizuju, znamena to ze porod v ten den aj vyvolaju?

lucica
11. sep 2012

@miriamka Ja ti zatial neviem povedat, ale zajtra idem na poradnu a monitor naposledy. V nedelu som bola na ultrazvuku a doktor mi povedal, že ak nič, tak vo stvrtok rano ma hospitalizuju na pozorovanie. Tak uvidime co budu robit, lebo ten moj krpos zatial nejak nevyzera ze by chcel ist na svet

miriamka
11. sep 2012

@lucica Tak daj vediet co a ako...a citam ze tiez cakas vacsie babatko, tak hadam nebudeme mat uplnych obrikov pri porode.

liz_lemon
11. sep 2012

@miriamka nie, ja som bola na izbe s jednou babou, dosla v pondelok, a rodila az v stredu, najprv cakali, ci to nepride samo, a potom jej davali vyvolavacky

erinka123
11. sep 2012

Kočky tie ktore ste rodili na kramaroch a cisarskym,davali vam po cisarskom cievku do mechura aby ste cikali do sačku??? Mne to hovorila jedna kočka a dost ma tým vydesila 😖

liz_lemon
11. sep 2012

@erinka123 ano, to ti musia dat, lebo sa 24 hodin nesmies pohnut

erinka123
11. sep 2012

@liz_lemon ale to budem mať len na ten jeden den,že? a je to bolestive či????

liz_lemon
11. sep 2012

@erinka123 ano, jeden den, neboli to vobec, ani neviem kedy mi to zaviedli

marianka0101
11. sep 2012

@erinka123 vobec sa tym netrap, ani som nevedela ze mi to zaviedli a ked to vyberali tiez som nevedela. Toto mozes uplne vypustit z hlavky 🙂 a mas to do vtedy, kym nezacnes chodit

erinka123
11. sep 2012

@liz_lemon @marianka0101 dakujem baby,uvidim ako to všetko dopadne hlavne je nech je drobec v poriadku.

amouramour
11. sep 2012

@miriamka porod vyvolavaju az vacsinou rano nasledujuci den po hospitalizacii, teda mne to aspon tak robili a veru vyvolaacky nezabrali

veronika66
12. sep 2012

@erinka123 zavádzajú to keď už nič necítiš a keď to vyberú vôbec to nieje cítiť môžeš byť v kľude 🙂

miriamka
12. sep 2012

@amouramour A ako sa nakoniec rozbehol porod a kolko po vyvolavani?

amouramour
12. sep 2012

@miriamka nerozbehol vobec, jedno rano ma vzali na sekciu

lucica
13. sep 2012

Ahojte baby, ste niektora z vas ktoré ste po termine teraz hospitalizovana na kramaroch? Ja sa tam chystam zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre