Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

jankohrasko
1. dec 2011

@miriem na antolskej je 6 porodnych boxov 😀 5 + 1 nadstandard

miriem
1. dec 2011

@jankohrasko 6? Tak to je celkom slusne 🙂 len neviem, ci aj na 30 porodov denne... 😕 No vsak uvidime, co sa bude diat. Dnes som bola na Krmaroch, ze si idem zacvicit k Jandovej a cvicenie bolo zrusene kvoli krizovej porade. Porodnica vraj funguje v nudzovom rezime (zatial, teda dnes) ale po chodbach sa sirili take famy, ze rodit sa bude len na Antolskej...ale ako hovorim, uvidime...

jankohrasko
1. dec 2011

@miriem no este cca tretina porodov su cisarske 😅 takze cca 6 boxov na cca 20 porodov 😝
Pekny termin porodu 😀 🙂 😵

cecil36
1. dec 2011

@jankalac @czechzuzanaba najnovsia info od pracovnicky na dispecingu z Kramarov je, ze teraz funguju uz len Kramare a Antolska. Kramare do zajtra (potom sa rozhodne co dalej) a Antolska by mala fungovat stale. Nikto mi nevedel povedat, ani sestricka z ambulancie ci budu poradne. Vraj treba zavolat az v pondelok. Tak toto bude este velka sranda. 😒

czechzuzanaba
1. dec 2011

@cecil36 diky za info. Tak to jsem aj ja zvedava. Na jaky cislo jsi tam volala? At vim, kam mam volat, az me to chytne....

cecil36
1. dec 2011

@czechzuzanaba 02/59542277, 2186; 0917913962 😉

czechzuzanaba
1. dec 2011

ok, diky, napisu si to na lednicku.
@cecil36

jankohrasko
1. dec 2011

@czechzuzanaba
@cecil36
baby, trocha vas potesim, tu vraj vsetci stiahli vypovede 😅 my to zatial mame ako alternativu"keby nieco", hodina cesty 😝
http://www.nspskalica.sk/nemocnica/oddelenia/gy...

czechzuzanaba
1. dec 2011

@jankohrasko diky. pro jistotu si schovam link. Ale hodina cesty je dost...ja planuju rychly porod 😀

jankohrasko
1. dec 2011

@czechzuzanaba ja viem 😅

cecil36
1. dec 2011

@jankohrasko dakujem si zlata, len to pre nas rizikacov velmi nie je 😒 😒 😒 My musime byt niekde, kde sa nachadza aj detska neonatologia....

jankohrasko
1. dec 2011

@cecil36 jaj, to ma mrzi.. nas zasa caka planovany cisarsky 😒

czechzuzanaba
1. dec 2011

@cecil36
@jankohrasko
Baby ja verim, ze ti doktori nas ve stychu nenechaji. Zatim mam takovy pocit, ze chteji navodit tu atmosferu krize a kolapsu, ale ve skutecnosti ta situace tak kriticka neni a pacienty napospas nenechavaji.... 🙂

cecil36
1. dec 2011

@jankohrasko my by sme mali mat tiez planovany cisarsky, len ja mam par diagnoz (od cukrovky az po problemy s pecenou) a tak nas drobec bude speci vysetrovany ci je ok.

cecil36
1. dec 2011

@czechzuzanaba no ja neviem, snad....... 😒

jankohrasko
1. dec 2011

@cecil36 ☹ neboj, 15.12 je este daleko.. do vtedy sa to musi vyriesit

jankohrasko
1. dec 2011

nezavidim mamickam, ktore rodia dnes ☹ 😒

czechzuzanaba
1. dec 2011

@jankohrasko a ja jim zavidim, sak dneska vsechno funguje 🙂 A aspon uz to maji za sebou a maji miminka u sebe...

Mozna to taky este dneska stihnu 😀

jankohrasko
1. dec 2011

@czechzuzanaba to hej 😅

cecil36
1. dec 2011

@jankohrasko ja viem, ale neviem kam mam chodit do poradne, lebo sestricka mi povedala, ze nevie ci budu poradne alebo nebudu a kto ich bude robit. Moj dr. tam uz totiz nie je.... A ty chodis ku komu?

jankalac
1. dec 2011

@cecil36 diki za info, aj ja mam volat buduci tyzden, mam sa objednat na sono, som zvedava co mi povedia.... ja mam do porodu este daleko, dovtedy to dufam bude nejako vyriesene a stabilne.... drzim vam vsetkym palce co mate uz zachvilu termin, nech vsetko dobre dopadne, nech uz sa bude rodit v ktorejkolvek nemocnici....

jankohrasko
1. dec 2011

@cecil36 uff.. a kedy ti povedia, kam mas chodit do poradne? Ziadna poradna na Kramaroch neordinuje? Ja este chodim k dr. Cunderlikovi na HP

cecil36
1. dec 2011

@jankohrasko ty sa nemusis bat, ak chodis k Cundovi do HP, tak on si svoje pacientky odrodi, ale len tie, ziadne ine. V pondelok si mam zavolat ci a kto bude robit poradne 😒

lovesista
1. dec 2011

ahojte, ja som bola dnes v poradni, pan doktor prisiel hoci viem ze vypoved dal.. Do poradne ma objednali aj na buduci stvrtok. som strasne zvedava co sa dovtedy zmeni

@jankalac sono dnes nerobili vobec. robia len akutne stavy. cize predpokladam ze ta ani neobjednaju. jedna mamicka o tom vravela na chodbe, bola objednana ale sono jej odmietli urobit.

krpcek
1. dec 2011

@lovesista kto ti robil poradnu?

canama
1. dec 2011

@lovesista a vies aj zhruba kolko lekarov teraz na gynekologii funguje?

lovesista
1. dec 2011

@krpcek Doc. Plank. okrem neho som tam videla chodit aj Dr. Bohacikovu. ostatni neordinovali, na ambulanciach boli oznamy ze lekari su PN
@canama to neviem veru..

krpcek
1. dec 2011

@lovesista bohacikova nedala vypoved, okrem nej ani ferakova, klesken a nejaka cukasova? Sesternica tam lezi ako rizikovka a hovorila, ze dostali tie povolavacie rozkazi ale ze vela z nich nenastupilo.

ivka_marek
1. dec 2011

@miriem ja som bola dnes u Jandovej na priprave pre oteckov..a bolo na dverach ze sa necvici, mali mat vtedy zase krizovu poradu ci co...

miriem
2. dec 2011

@cecil36 Ja tiez chodim k Cunderlikovi do poradne ale neviem, ci ma odrodi, lebo posledny tyzdne sa uz nechcel zazmluvnovat, ked nevedel co bude. A okrem toho, kde by nas odrodil, ked v nemocnici uz nepracuje? Ledazeby u seba v ambulancii 😀 Ja budem chodit do konca k nemu na poradne a uvidim, co mi poradi, kam sa vybrat rodit. Ale stale v kutiku duse tak naivne dufam, ze sa este stane nejaky zazrak, dohodnu sa, nastupia na svoje miesta a ja pekne na Vianoce privediem nase dietko na svet na Kramaroch...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre