Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

pindula
9. apr 2008

ozik juli, na nadstandarde moze mangel prist na navstevu kedy chce alebo musi iba v ramci navstevnych hodin?

julova
9. apr 2008

Miri - ja som si ju dala kupit, lebo sa mi desne naliali prsia a az prvotne odsatie ulavilo...ale mozno nebudes potrebovat a pekne Ti vyjde kojenie hned 😉...tak si daj kupit, ked bude treba...ved dole su dve lekarne 🙂...ale zasa na novorodeneckom vela k dispozicii nie je..a ak us ju mas kupenu, tak si ju urcite vezmi...radsej mat, ako potom nahanat 😉

alififi
9. apr 2008

pindula na to je tazka odpoved, neviem ci je to pravidlo. mozno ides aj na 8. to neviem presne. ja som ale 3dni dostavala vyvolavacky tam

miriamka
9. apr 2008

Julova...ja uz odsavacku mam,len neviem,tam mi ju sterilizuju?

julova
9. apr 2008

Lindi - tam toleruju hocikedy...nastastie 🙂...len na izbu nemoze ist...ale aj take pripady boli - tak neviem podla akeho metra posudzovali 😀...ale mozte si sadkat potom hned v jedalni, co je za dverami oddelenia, lebo navstevna miestnost je dost v prievane 🙄 ...mam fotky z nadstandardu, ked som bola..ces vidiet? alebo si uz videla? 🙂

alififi
9. apr 2008

miri, zober si ju.

pindula, tam sa da prist aj inokedy - myslim na chodbu. ale tam je toho cez den tolko, ze moc casu na navstevy neni.

pindula
9. apr 2008

fuh...tak pevne verim, ze keby daco, tak na cmfm nieeee..... 🙄

alififi
9. apr 2008

miri, jasne ze ti ju vysterilizuju 😉

alififi
9. apr 2008

pindula ty budes mat Maxika ? pekne meno. keby bola mala - maly, tak je tiez Maxik 😎

miriamka
9. apr 2008

Alififi...diky,takze ju vezmem,aj ked na zozname to napisane nie je.

pindula
9. apr 2008

juli, posli mi pls tie fotecky na mailus....posielam cez IP moj mail 😉 ...kujeeeeeeeeeem 🙂

alififi
9. apr 2008

miri presne tak - zober 🙂

pindula
9. apr 2008

alifi...ano, bude to maxim 😵 ..a dakujem z a komplimentus.... 😉 vidim, ze tvoja malinka ma tiez nezvycajne pekne mienko....ako ju volas?

alififi
9. apr 2008

fifinka :o)

ale aj Xenka, Xenuška
podla toho aka je 😀 😀 😀

pindula
9. apr 2008

jeeeeeeeeeej, ze fifinka...to je zlateeeeeeeeeeee 🙂

alififi
9. apr 2008

😉

pindula a u koho rodis ? alebo ako pride ?

pindula
9. apr 2008

alifi....mam zaplateneho externeho porodnika / Ditteho. neviem, ci poznas... 😉

julova
9. apr 2008

posleeem 🙂...tusim mam aj nejake dve-tri z CMFM 😀

pindula
9. apr 2008

juli, tak to som faaakt zvedava...dufam, ze si to prave s kramarmi nerozmyslim 😀 😉

alififi
9. apr 2008

nepoznam, ale co som tu postrehla, tak boli baby spokojne.

a kramare nemen. prezit sa to da 😉

julova
9. apr 2008

Lindi - on je z GPN-ka ze? Ja chodim k Czirokovej 😉...a ani ja by som kramare nemenila...podla mna je to ako o pristupe personalu tak aj danej rodicky..a ak tam nejdes s predstavou ze ides na dovolenku do 8hviezd. hotela, tak urcite budes mat aj pekne spomienky 🙂...a ked tam bude aj p. Lavotova-laktacna sestra (ked som bola ja-tak mala prave dovolenku...ale neskor som mala tu cest)...tak ta Ti urcite vycari usmev na tvari 🙂..a v radach pri kojeni je uuuzasnaaaaaa! 😵 ...uz som poslala 🙂

pindula
9. apr 2008

juli...heeeej.... 🙂 ...tak ty si od czirokovej? 🙂 ...tak mozno sa niekedy zrazime vo dverach 😉 ...a tie kramare jasne ze nezmenim....moj doki totiz inde nerodi...a ja vsetko prisposobujem jemu 😉
idem kuken tie fotecky....

pindula
9. apr 2008

uz som kukla, aj odpisala 😉

matinka
10. apr 2008

ahojte baby, vcera som bola v jednom studiu na prednaske o EPI, ktoru robila Ballova z Antolskej a chapem, co znamena slovo konkurencia, ale taaaak kydala na Kramare, ze az. Vravela, ze tam je s EPI problem, ze anesteziologiovia s tym nemaju skusenosti a ze asi to nerobia celych 24 hod. Mozete mi to pls vyvratit? 😅 Diky moc.

pindula
10. apr 2008

matinka, len nech sa na antolskej nepose.. 😠 ....ja sice skusenosti este nemam, ale jandova nam na prednaskej jednoznacne povedala, ze su tam 24 hod.... vsak to co by bola za kravina, keby ju pichali napr iba od 8 do 16? nech sa zobudia.... 🙄

matinka
10. apr 2008

ved prave... tvarila sa ako majsterka sveta a este nemala ziadne zabrany rozpravat o neschopnosti svojich kolegov, o tom, ako su niektore pacientky tlste, ako su oni nedoceneni... bla bla bla, no priserna zena 😠

pindula
10. apr 2008

no to musela byt riadna piiiiiiip.....to o niecom svedci....take zenske netreba pocuvat....jedna vec je si nieco mysliet a druha vec je to potom nahlas rozpravat ostatnym a odrbavat....to bola nejaka chudera... 🙄 ....a najneschopnejsia bola zrejme ona....no to by som chcela vidiet tu tupanu

matinka
10. apr 2008

uspavala kolegynu, vraj je dobra, ale mna o tom teda voooobec nepresvedcila 😀 , len som zabila hodinu a pol... aj tak si skocim pre info na Kramare 😉

krajcoanka
11. apr 2008

to mate pravdu.Ja som rodila od 9,30-18 (na sále) a anesteziologička tam so mnou poctivo bola,, akurát že išla na obed.takže naozaj klobúk dole 🙂 😉

matinka
11. apr 2008

krajcoanka a bola si sa dohodnut dopredu s anesteziologmi a kedy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre