Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

zitaje
14. okt 2013

@snehulienkatrpaslik mne na prijme, este na urgentnom, povedali, nech sa prezleciem, tak som sa dala do svojej nocnej kosele a do zupanu. Erarne mi nedali.
Co by ta este zaujimalo?

kajuska9999
14. okt 2013

@snehulienkatrpaslik No tak ja mám aj dosť tie negatívne skúsenosti s viacerými oddeleniami na Kramároch.. aj o ich kvalite soliálnych zariadení. A po novom už aj so systémom gynekológie, nakoľko podľa posledného ultrazvuku (čo mi samozrejme robila doktorka tam na Kramároch) som mala mať termín už 6.10., podľa jedného súkromníka (čo mi robil ultrazvuk v 24.tt) som mala mať termín včera ale zaujímavé že doktori sa mi stále riadia termínu podľa PM. Čiže som z toho už znechutená a aj dosť sklamaná.

snehulienkatrpaslik
14. okt 2013

@zitaje vdaka za odpoved, napisem ti do IP, ked budem mat trochu casu 😉

hallie
15. okt 2013

@gojka robi sa to v Nemecku a v Cesku, staci si pogooglit, placenta sa posle im a oni vyrobia homeopatika 🙂

libertine
15. okt 2013

@kajuska9999 tak tie socialne zariadenia na kramaroch to je fakt humus, o tom niet pochyb. jedine ten nadstandard je ok, ostatne je katastrofa, ale co narobime.

kajuska9999
15. okt 2013

@libertine to áno, je to otras, ale máš pravdu my s tým bohužiaľ nič nenarobíme. A práve preto keď pôjdem rodiť budem si pýtať nadštandart inak by som to tam neprežila asi

sisaa
22. okt 2013

neviete niekto číslo na Dr. Jandovú? Keď dám číslo 02/5954215, tak mi to ani nevytočí. Že by mala číslo zmenené?

sandy5
23. okt 2013

@sisaa tam je problem sa dovolat. Lepsie je napisat jej mail na ten reaguje katarina.jandova@kr.unb.sk

sisaa
23. okt 2013

@sandy5 dakujem za mail, skusim teda napisat

babina111
28. okt 2013

Dobrý deň prajem.Teraz som riešila ten istý problém s cvičením u pani doktorky Jandovej. Ona už 1 rok nemá cvičenie na Kramároch, ale v OZ BRÁNA DO ŽIVOTA, v Petržalke, Medveďovej 2-4, dostanete sa tam autobusom 84,88,68. Je to bývalá škôlka a jasličky v Ovsišti, 1 zástavku pred OD Ovsište. Cvičí sa v stredu a štvrtok o 16,00 a v piatok o 16,00 a 17,00. Poplatok je 7€ za jedno cvičenie, za sériu 5 cvičení je to 25€. Objednala sa cez mail katarina.jandova@kr.unb.sk , ona odpovedala do pól hodinky. Je naozaj zlatá.
Držte sa a pekne cvičte 🙂)))) 😝 😝 😲 😲

libertine
30. okt 2013

ahojte, neviete mi niektora povedat, kolko nechavaju na kramaroch prenasat po termine, ak nemam zazmluvneneho porodnika, je vsetko v poriadku a nelezim tam uz predtym? a ako casto sa chodi na poradne a ctg, ked je uz po termine? dakujem.

domeli
31. okt 2013

@libertine mňa nechali iba 5 dní a potom som už mala nastúpiť... Ale to šli Vianoce a teda chceli mať pokoj ešte pred nimi podľa mňa. Nakoniec malý sám v noci pred nástupom zaúradoval a vypýtal sa von 🙂

gabusa1975
4. nov 2013

@libertine ahoj,ja som prenášala týždeň,ale cez víkend sa pôrod rozbehol,inak by som šla po týždni do nemocky a vyvolavali by 😵 ,držím palce

marciixo
23. nov 2013

Keby pri porode pustia partnera ku mne? Kamaratka mi spomenula, ze pokial nebudu na "vzdycharni" ostatne suhlasit tak ho pustia az do boxu. mate skusenost? vdaka za kazdu reakciu

katche
23. nov 2013

@marciixo ku mne ho zavolali až na salu, no ked som prisla na cakacku, jedna tam uz bola aj s manzelom, ale po mojom prichode ho poslali von.jej ale dali vynimku bo tam lezala 36 hodín...inak na vzycharen chlapi nesmu, jedine do privatnej jednolozkovej izby..a myslim, ze ziadna nastavajuca mamicka by tam nechcela mat cudzieho chlapa 🙂

pipi3
24. nov 2013

Ahojte,chcem sa spytat,ako to je na kramaroch,ked chcem aby otecko bol pri porode,kedy sa hradia peniaze a hlavne,ze kde tam na kramaroch sa to plati?mam termin za tyzden a otecko sa az teraz rozhodol,ze chce byt pri tom..prosim ako to funguje?mozte mi to napisat aj do spravy,dakujem

libertine
24. nov 2013

@marciixo ku mne pustili, ked mi dali epi, to uz som lezala na porodnom boxe.

libertine
24. nov 2013

@pipi3 musis mat vybavene potvrdenie od phdr. k. jandovej a potom zaplAtit na platenych sluzbach dole pri vchode do nemocnice.

pipi3
24. nov 2013

Libertine a to nemusime chodit na tu mesacnu predporodnu k nej?buduci tyzdrn idem ns ctg,kde by som ju mala hladat?chcem to vybavit este pred terminom,tak dufam,ze ma to nezastihne este,lebo tato chce byt pri tom,tiez sa mohol rozhodnut skor :-/ no to su nasi chlapi 😀

pipi3
24. nov 2013

@libertine pisala som prispevok vyssie 🙂

libertine
24. nov 2013

@pipi3 jandova dava iba peciatku,ze ste boli na predporodnom pouceni. je na tusim 7. posch. v nemocnici.

pipi3
24. nov 2013

@libertine ups to vôbec som nebola,na žiadnom poučení ☹ a bez toho mi nedá ona ako pečiatku? 😖

pipi3
24. nov 2013

@libertine tam musím ist aj s partnerom na to poučenie,či ako to je? lebo vôbec nemám šajnu o tom ako to je ☹

libertine
24. nov 2013

@pipi3 ano,tam ma ist aj partner.

pipi3
26. nov 2013

@libertine dakujem za odpoved 🙂 síce mám aj tak taký mišunk z toho,že kde čo ako 😀

denask1234
2. dec 2013

@pipi3 partner sa tam dostane aj bez peciatky a zaplatí priamo pred porodom🙂....je vela takých co poucenie nestihli,ale partnera pri porode mali🙂

pipi3
2. dec 2013

@denask1234 jeeeej to vážne ? nemusím sa bát toho,že by sme to teda nestihli? 😀

denask1234
2. dec 2013

@pipi3 my sme platili 30 eur priamo na sale už🙂

cottoncandy
3. dec 2013

Baby, otázka. Máva Dr. Turkota stále poradňu v stredu od trinástej? Rodila som pred vyše dvoma rokmi,, teraz chcem chodiť znovu k nemu a neviem, či sú tie ordinačné hodiny ešte aktuálne. ďakujem

dulkagabulka
4. dec 2013

Uz coskoro zverejnime ebook o nastrihoch v nasich porodniciach. Najnovsie oficialne data! Ebook bude zadarmo a tym, ktore su nahlasene na odber newslettra ho posleme, hned ako ho dokoncime. (tak sup sup, ktora este nie ste prihlasena klik sem www.zenskekruhy.sk). Mala chutovecka: "Aká je šanca, že v slovenskej pôrodnici porodí žena bez chirurgického zákroku? Myslíte si, že všade podobná? Pozrite si naše porovnanie pôrodníc za celé Slovensko alebo po krajoch, aby ste sa presvedčili o opaku. Rozdiely sú v desiatkach precent! Pripravili sme pre vás prehľadné grafy, ktoré ukazujú a porovnávajú mieru cisárskych rezov a nástrihov hrádze v jednotlivých slovenských pôrodniciach, aby ste sa aj s ich pomocou jednoduchšie rozhodli, kam ísť rodiť. Myslíte si, že rutinný nástrih hrádze je prospešný zákrok a nemáte dôvod kvôli nemu meniť pôrodnicu? Prečítajte si dôvody, prečo to nie je pravda a aké neželané dôsledky môže nástrih hrádze mať. To všetko v našom ebooku, ktorý je zadarmo!"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre