Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

arabeska
12. feb 2007

mozes mat aj porod taky ze budes mat kontrakcie hned kazde 4 minuty takze urcite neriskuj,fakt volaj taxik alebo trieskaj susedom na dvere,pripadne zavolaj mne 😀 ja byvam tiez kusok od mileticky 😉

lindda
12. feb 2007

arabeska ok beriem ta za slovo 🙂 kde byvas ja byvam na Kocelovej

arabeska
12. feb 2007

ja byvam pri zimaku na palkovicovej 😉 inak mate krasne meno vybrate.fakt ma dostalo 😵

lindda
12. feb 2007

arabeska fakt tam byvaju svokrovci na Palkovicovej sranda, ze 🙂 No meno bol veeelky problem sa zhodnut 😉

arabeska
12. feb 2007

sranda 😵 ale zhodli ste sa na krasnom,originalnom.no je skvele 😵

lindda
12. feb 2007

to ano aj mne sa paci 🙂 dik
Mala si pri prvom porode EPI ? a rodila si kde na kramaroch?

arabeska
12. feb 2007

nie nemala som epi,rodila som na antolskej,ale teraz xcem ist na kramare.kamaratova mamina tam robi na novorodeneckom lekarku tak to pojdem asi vyuzit 😅

lindda
12. feb 2007

Aha primarku na novorodeneckom??? a davas si epi ???

arabeska
12. feb 2007

no to si neni som ista ale mne sa zda ze je normalne doktorka. a epi si nedavam.predyxala som raz predyxam aj druhy krat a ja mam hrozu z injekcii takze sa tomu xcem vyhnut.

lindda
12. feb 2007

aj ja ma hrozu z ihiel ale ten strach z bolesti je asi vacsi 😒

arabeska
12. feb 2007

ako ja som mala kontrakcie skoro dve hodiny kazdu minutu,skrabala som tam postel aj som si poplakala,ale ja som stale cakala ze to bude este horsie.ja som uz na druhy den nevedela ze ako to bolelo.tak preto som si povedla ze epi nexcem ani teraz.vravi sa ze druhy porod byva ryxlejsi tak ja len dufam 😎

katikum
12. feb 2007

ked sa budes otvarat rychlo, to ti lekar asi poradi nedať si ju, lebo epi spomaluje zbytočne, a to vydržíš, ak to bude na dlhšie, čo u prvorodiček byva, tak ti ju daju, a ten vpich sa da vydržať, to som ti už písala

lindda
12. feb 2007

ved ano ak by to slo rychlo tak mi to aj tak nedaju ,ale ak sa mam dlho trapit tak radsej s epi 🙂

katikum
12. feb 2007

ja ked budem rodiť druhý krát, tak asi si dám znovu epi, uvidím, ako to je, ak zabere 🙂 som zvedava na teba, ale prajem ti radšej, nech to je raz dva, ako dlho a s epi. hlavne sa potom prechádzaj, nelež, čo najviac behaj, alebo stoj, tam funguje aj zemska priťažlivosť. mne sa strašne chcelo spať, lebo celu noc som mala kontrakcie, tak som oka nezažmurila, ale muž ma nutil chodiť, vtedy som spala postojačky medzi kontrakciami

lindda
12. feb 2007

katikum aj ja dufam, ze to zvladnem bez hamby 🙂 aj ja som sama na seba zvedava 🙂 mne ked je zle vzdy chodim tak pocitam, ze tam nachodim 100km 😀

majabel
13. feb 2007

Ahoj Lindus, no podla mna som krvacala kvoli tomu vysetreniu. Kontroloval mi krcek, ci sa otvaram alebo nie a dooost ma to bolelo. A zatial teda len na ten tesny prst, ako som uz pisala. Dost ma to krvacanie vydesilo a aj tie kusky (asi sliznica alebo ja neviem), ktore zo mna liezli. Ale dnes je to uz v pohode.

A co ty s porodnymi cestami? Co povedal lekar? Uz sa pripravuju, otvaras sa? Ked mas take krce, tak asi aj ano. Myslim, ze ma predbehnes. 🙂 Takto sa na Kramaroch nestretneme. 😉

A ake meno mate pre drobceka? Baby ti ho chvalili, ale ja som ho akosi nepostrehla. A som zvedava.

katikum
13. feb 2007

majabel, linda uz rodi, o 12 jej odtiekla voda, uz je na kramaroch

arabeska
13. feb 2007

jejda lindus,drzim palce 😵 😵 😵

majabel
13. feb 2007

Fiiiiha, velmi drzim palce, Lindus. Aj ti trosku zavidim. Vela sil a vsetko dobre.

arabeska
13. feb 2007

tak ako dopadla lindus?vie niekto?

katikum
14. feb 2007

arabeska, rano o 5,15 jej urobili sekciu, 49cm, 4kg

certica
14. feb 2007

tak gratulujeme linde, asi sa dobre predtym vytrapila...

katikum
14. feb 2007

asi ano, chúda, od obeda, cez den, celú noc. 😖

katakata
14. feb 2007

gratulujeme linde, baby a neviete kto ju nakoniec odrodil? stihol to ten jej lekar alebo nie?

katikum
14. feb 2007

katakata, nie jej dr.židzik neprišiel, rodil ju niekto iný, zatial neviem kto, ale podla mna stihla 2 smeny. ja som tiež zvedava, že kto. Ty sa tiež chystaš na kramare?

katakata
14. feb 2007

hej a pravdu povediac na toho zidzika som nepocula jedno dobre slovo takze podla mna mala linda stastie. ja sa len modlim aby som sa mu vyhla. kamaratka s nim ma hrozne zle skusenosti. zle ju pozasival krvacala a museli ju presiovat. porod mala tiez hrozny, rodila skoro pätkiloveho chlapceka.

arabeska
14. feb 2007

fuha to ju nexali dobre vytrapit.no ale gratulujem k mlemu mackovi 😵

katikum
14. feb 2007

ja som ho tiež mala, ale nechcela som Lindu strašiť predtým, dosť sa bála, tak som nepísala zlé veci o nom. Ale tiež sme s mužom skonštatovali, že mala šťastie, že lyžuje. Ku mne si zavolal židzik Mudr slezáka, a ten ma konečne porodil. Inak podla mna sú tam okrem neho všetci lekári super, takže žiadny strach katakata.

katakata
14. feb 2007

kati dik za povzbudenie. ja si nechcem ziadneho lekara zazmluvnovat penazi nie je vela a radsej za tych 7 tis. kupim daco malej. ale prave kvoli zidzikovi som o tom uvazovala bojim sa ho jak ohna, nechapem preco tam trpia cloveka ktory nie je dobrym odbornikom. vsak kramare nie su nejaka provincna nemocnica....

katikum
14. feb 2007

katakata, a do poradne už chodíš na kramare, alebo ešte k svojmu gynekologovi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre