Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

beruska151
16. dec 2009

Diki moc si moje zlato.Vies lebo rozmislam nad tym bola som dnes na ultrazvuku ale nenapadlo ma to opytat sa.
V piatok sa zasa neuvidime lebo musim ist k svojej doktorke po vysledky s kultivacie.V pondelok idem na poradnu.Ty mas ktoreho doktora?

csina
16. dec 2009

no mirulienka...! 😲 teda, to sú veci..! tak držím veľmi palce, nech to ide ako po masle... 😉 🙂
mne bolo baby včera tak strašne zle, že som myslela, že to už asi neprežijem...krava som sprostá...piekla som a zožrala som kopu orechovej plnky a večer som myslela, že zdochnem...také kŕče som mala a malá ma ešte do toho uboleného žalúdka kopala, asi ani jej nebolo dobre...ale dnes som si konečne dorobila čo bolo treba v byte a ozdobila koláčky, pobalila darčeky a už budem len čakať, keď to na mňa príde...niekedy ma to tak bolí a tlačí na krčku, že už sa neviem ani hýbať, ledva malú dovlečiem zo školy...

weronyca
16. dec 2009

Berus ja chodim k Bohacikovej, zajtra k nej prave idem.. najpr na utz, potom na monitor a potom do tej dlhej rady, kde vzdy caka milion mamiciek do poradne k primarke.

Ty kde chodis k lekarke?

beruska151
16. dec 2009

Werca:Ja chodim k Janimu.A ten monitor to ti tam co robia?A k primarke chodia vsetky baby?A co vam tam robi?Viem pytam sa sprosto ale este som na takom niecom nebola tak ma to zaujma. 😕 😉

weronyca
16. dec 2009

Na monitore vlastne robia nieco ekg-len babatku, kontroluju vlastne cinnost srdiecka..

K primarke nechodia vsetky kocky , len niektore ale je ich dost- ozaj co ty a epiduralka budes si ju davat? ja sa buduci tyzden sa chystam k anesteziologovi-mohli by sme sa tam stretnut

csina
16. dec 2009

a ako je to s tým monitorom...robí sa to paušálne? lebo ja som nebola a zaujímalo by ma, čo sa vo mne deje...či vykazuje matrenica nejakú činnosť...lebo poslíčky mám denne...

dorotkaa
16. dec 2009

ahojte,
neviete mi poradit kedy sa da ist k tomu anesteziologovi kvoli epi - kazdy den? v akych casoch?
a kam treba vlastne ist?
dakujem!

fialka
16. dec 2009

ahoj, je to na kramaroch na prizemi, ako vojdes do polikliniky, tak dolava do tej spojovacej chodby a tam hned prve alebo druhe dvere. tak skraja. tam len vyplnis papier a pokecias s anestezilogickou. vysetrenia ti spravia potom na gynde priamo. je to v podstate len formalita, dostanes papier, s ktorym ides na platene sluzby, kde zacvakas 106 ecok.

fialka
16. dec 2009

jaj a ci kadzy den, uz neviem, ja som bola v piatok dopoludnia a myslim, ze v piatok mali do 13:00. tak zrejme kazdy den do 13:00

dorotkaa
16. dec 2009

dakujem.. ale co ma hlavne zaujima kedy tam mozem ist, ci je tam ten anesteziolog kazdy den a cely den, alebo len vo vybranych dnoch a vybranych casoch... to nevies nahodou?

fialka
16. dec 2009

skus tam ist dopoludnia, ak pojdes v piatok, tak mas istotu 😉

beruska.zuzanka
16. dec 2009

Ahojte kočky, tak som sa prišla ešte rozlúčiť na pár dní 🙂 už to teraz večer vyzeralo, že pôjdeme do nemocky, ale bolesti jaksik prestali.... tak budem čakať cez noc a ak nič, tak ráno ten slávny príjem 🙂
Už to beriem tak, že veď nejako bude 🙂 len dúfam, že sa vyhnem sekcii 😝
Číselko nemám na nikoho ani v druhej témičke, kde chodím, takže dá manželík vedieť, ako sme dopadli 🙂
Tak sa majte krásne a držím všetkým ostatným palčeky 😉
papapa

dorotkaa
16. dec 2009

Ok, dik fialka 🙂

weronyca
16. dec 2009

🙂)) dorotkaa ja som zacala chodit k jandovej, ta nam vravela ze su tam kazdybden do dvanastej a tak ako pise fialka piatky do jednej. Inak uz od 8 rano. Zajtra mam poradnu tak sa tam chystam, ak nebudem stihat tak idem v piatok. Mozno sa tam stretneme🙂)

hajdylca
17. dec 2009

kollarka aj zlava na Teba niekto tlacil? hned na kraji sedela weronyca, vedla nej ja a potom asi Ty...
weron zase nemozes spavat?
mne sa snivalo, ze som mala trojicky 😕 😕

vsetkym kockam co isli rodit drzim palceky 🙂

weronyca
17. dec 2009

nooo.nemozem celu noc som mala taku zahu..spala som posediacky asi dve hodky. Navyse dnes je na prd den, takze k tej nevyspanosti.. nic moc..dnes sme totiz mali buracku,taku lahsiu,ale i tak. Keby som nemala pas tak letim cez celne. Este ze sme dnes boli objednany na monitor, hned nas poriadne skontrolovali.

trojicky? fuuuha..Mne sa vcerajsiu noc zas snivalo,ze som rodila 😉

hajdylca
17. dec 2009

werony este stastie ze si v poriadku... snad nie je ani moc velka skoda na aute, ale prvorade je to ze ste vsetci v poriadku!
no zaha, to ja uz neviem, co by som mala jest a co nie, pali ma stale...

a lahky porod si mala? 🙂

weronyca
17. dec 2009

a vies ze ano? az som sa zobudila s prijemnym pocitom,ze ak by to bolo takto aj v skutocnosti tak idem rodit kazdy den 😉

k tej zahe: dnes som si v lekarni kupila gastrotuss, je to take vrecusko s gelom to sa dava po jedle alebo piti a len si tak vytlacis do ust. musim si zaklopat zatial mi to pomohlo.lebo v noci som skusala uz od mlieka, fatry az po neviem co..

hajdylca
17. dec 2009

tak to aj ja chcem taky sen, a moze to byt potom aj realita 🙂 🙂

ten gastrotuss mam i ja doma, uz od zaciatku, vzdy si ale poviem, ze to este nie je take strasne...
ked je najhorsie dam si pukance, burizony...ale mam pocit ze cim dalej- cim vacsie brusko tym to bude horsie a horsie...

weronyca
17. dec 2009

No a to som uz na viacerych miestach citala, ze prave teraz je obdobie kedy by ta zaha mala prestat.. kto sa ma v tom potom vyznat? 😀

kedy sa chystas k anesteziologovi? nepojdes bud.tyzden?

kollarka
17. dec 2009

hajdylca - tak uz mi je uplne jasne kto je kto 🙂
inak baby ja nad epi vobec neuvazujem, spolieham sa na to, ze to zvladnem u nas v rodine neboli nejake tazke porody.. a injekcii sa priserne bojim 😀 viac ako bolesti..

kollarka
17. dec 2009

a btw mne na zahu zatial staci si dat pod hlavu vankus, dufam, ze sa to nezhorsi..

beruska151
17. dec 2009

Ahoj ak anesteziologovi ides naco?Ja epidural nedavam.Neviem zda sa mi to dost drahe.Ale rozmyslam nad nadstandardom.Ty mas nadstandard?A v pondelok idem rano na 9.00 a ty?Chcela by som sa stretnut a poznat tam niekoho. 😉

kollarka
17. dec 2009

beruska151 - na cvicenie tam nebudes chodit? ja idem 4.1.

weronyca
17. dec 2009

aj ja rozmyslam nad nadstandartom,ale zle je, ze teraz sa to neda dopredu rezervnut.. hold je nas vela rodiciek 😉

Kollarka skoda, ze ja si ta vobec neviem vybavit? 😠

kollarka
17. dec 2009

weronyca - ja skor zabudnem meno ale tvare si pamatam vsetky 🙂
inak nad nadstandardom tiez rozmyslam, ale presne ako pises - je nas vela - takze ktohovie ako to bude 😖

hajdylca
17. dec 2009

weron ja este nemozem ist anestezilogovi- mne aj Jandova povedala, ze je este skoro... asi pojdem az ked budem chodit na poradnu na kramare, alebo ked pojdem toho 7. na to cvicenie.. ale to je pre Teba uz neskoro, Ty tam radsej chod skor, nech nahodou....

juuj kollarka tak to klobuk dole, ja sa teda inekcii moc nebojim, ale zo zavedenia tej epi mam veru strach- ale mensi ako z tej bolesti pri porode, moja mami teda porod lahky ani jeden nemala... no mozno ju nevyuzujem, ale pre istotu si ju urcite zaplatim, len pre ten pocit 🙂 podla mna ta cena nie az taka velka...
nadstandard ak bude volny by som isla velmi rada, mne by stacil i ten kde su tie tri maminy na izbe a wc oproti...

andy22
17. dec 2009

ahojte babulky, myslim, ze sme sa stretli tento tyzden u Jandovej. Mam maly problem - zapisala som sa na cvicenie 7. 1. ale nenapisala som si cas 🙂 Tusim o 11.00 ale nie som si ista. Poradite mi? Vdaka 🙂

meggieya
17. dec 2009

ahoj andy, ano vzdy sa cvici o 11:00 🙂
😀
ak sa mozem pripojit, tak ani ja si nedam epiduralku a nadstandard by som tiez chcela, ale uvidime, ci to bude mozne az po porode.... N Kramaroch su krasne nadstandardy... ale tie 4dni prezijem aj na normalnej izbe.

beruska151
17. dec 2009

meggieya:mas pravdu uplne s tebou suhlasim.No horsie je to ze ked porodis musis sa po kazdom cikani umyt a vraj na izbe su 4 baby a sprch ze je na chodbe. 😀 A teraz ked tie baby rodia ako kebzý im za to platili tak si to nevim prectavit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre