Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

fifla
18. apr 2008

janusa, ja som rodila na kramaroch a nedam na ne dopustit. mala som jakubka od porodu, teda ked som sa po 6-tich hodinach mohla zdvihnut z postele stale, a navstevy prisli kedy chceli a mohli ho vidiet a boli tam velmi super sestricky ci uz 6nedelove alebo novorodenecke a super doktori dtto.
aj ked uz nezijeme v bratislave, ak by sa dalo isla by som opat rodit na kramare.

lilyk
18. apr 2008

janusa, kazde oddelenie je ine, ja som lezala na pooperacnom a nemam dobre skusenosti ale "sestonedelie" alebo teda "novorodenecke" oddelenie je uplne ine 🙂
druhy krat by som si tiez vybrala Kramare 😉

krajcoanka
18. apr 2008

xstelinka, najlepší odborník na pôrod-ktorého som pôvodne chcela navštevovať v poradni bol Dr. čundrlik.Je to fakt pohodák a vyzná sa po odbornej stranke. Naozaj ti ho odporúčam.Rodila som už dva krát a pri druhom som bola 2 týžd. v nemocnici, takže sa u mna vystriedali skoro všetci 🙂 Najlepší v správaní a v podávaní info. nám laikom bol dr. čundrlik.Vrelo odporúčam!!! 😉 🙂

krajcoanka
18. apr 2008

januša, ja som bola pozrieť na porodnici 2x 😀
Takže najprv ťa dajú na vzdychačku-kde si tie kontrakcie odvzdycháš a potom ked už budeš otvorená-kontroluje gynekolog, ideš na sál.Niektoré išli hned na sál 😀 .
Ja som bola pri prvom kôli natresku na odd. kde boli pooperačné stavy maternic....takže sme mali klud.
Pri druhom som si zaplatila nadštandart(musia mať voľné) a nikdy som to neolutovala.Nikdy! Totiž na norm. odd. su po 4 a ked začne v noci plakať jedno babo, zobudia sa ostatné ☹ (to viem od kamošky)Ja som bola v oboch pripadoch iba s jednou na izbe a neľutujem. 😉 🙂

zuzka.sk
19. apr 2008

Ahoj baby, necitam to tu cele, lebo pozeram, ze popisete dost. Ja chodim na Kramare k Dr. Slezakovi, poradna pondelok a stredu a presne len mozem potvrdit co ste popisali, treba si zobral mineralku a nieco na citanie, su tam vzdy zastupy zien, ale co uz.
Miriamka - USG tam maju (dolu na ambulancii) ale nerobili mi ho uz mesiac, aj dlhsie, v poslednej dobe ma vysetruje len zdola, ale idem uz do 39tt a v stredu idem na kontrolu a to povedal, ze mi uz USG urobi.
Rodit idem k Dr. Slezakovi, tak ak mate niektora s nim skusenost co sa tyka porodu, popiste mi, som zvedava (ale len pekne veci piste, nech si ten porod nerozmyslim 🙂)))) )
Anamor, ja mam EPI uz zaplatenu, lebo na priprave nam Dr, Jandova vysvetlovala, ze na Kramaroch to proste funguje tak, ze ak ju mas zaplatenu a chces, pichnu Ti ju, ak nemas ... smola. Ale ak nechces, peniaze Ti vratia. Cize istota je gulomet, nemam co riesit, keby som mala rodit 33 hodin v bolestiach, tak nech mi to daju.

luciia
19. apr 2008

vybrala sa si si super, bol pri mojom pôrode a prebiehalo to perfektne je šikovný skúsený a čo sa týka USG slovenská špička, tiež babice boli v jeho službe super.

fifla
20. apr 2008

zuzi, ja som u dr, slezaka nerodila ale mal sluzbu ked bola vizita a bol uplne perfektny, velky sympatak. ale ako som pisala vyssie, oni su uplne skveli vsetci

anamor
20. apr 2008

zuzka na tej predporodnej sme boli spolu 😉 chcela som si precitat nejake nazory na to... lebo mam stale dilemu, ale uz som sa rozhodla, ze epi si zajednam, ako pises istota je gulomet...

matinka
20. apr 2008

baby, mate niektore skusenost s dr. Rusnakom?

zuzanoska
23. apr 2008

Ahoj baby chcem sa spýtať či míte niektorá skúsenosti s doktorkou Čukášovou??

lilyk
23. apr 2008

Rusnak mi robil len ultrazvuk v 30tt, vobec ma nepoznal, bral to tam ako na pase, lebo nas tam bolo asi 30 😅 bola som sice posledna ale bol straaasne mily, na mna posobil velice fajn 😉 a este aj strandoval 🙂

matinka
23. apr 2008

lilyk, diky, ja teraz chodim k nemu, aj na mne je extra mily, len som chcela vediet, ci u neho niekto aj rodil

alififi
23. apr 2008

rusnak ma aj ambulanciu ? taky mensi pan s okuliarmi ?

matinka
23. apr 2008

alififi, nie, on je ma cca 185 cm a nema okuliare. Ale asi nema ani pravidelnu ambulanciu...

xstelinka
29. apr 2008

ahojte,
viete mi poradit kde by som nasla na Kramaroch ambulancie Dr. Prochazku alebo Dr. Cunderlika?

alififi
29. apr 2008

vydes na 1 poschodie a tam su vsetky gynekologicke ambulancie.
prochazka ma poslednu ( pri WC :o)

krajcoanka
29. apr 2008

aj čundrlik ma poslednú či?aspoň ked som tam bola v minulý rok tak mal.Ale asi sa striedajú 😉 🙂

alififi
30. apr 2008

je to mozne, oni sa striedaju. vsetko je to tam napisane na dverach.
ja som si to tam bola obehnut, aby som vedela kde to tam je.

tonita
30. apr 2008

ja som chdila k Dr.Cunderlikovi a ma amb.c. dv. 222 a ked som to nasla ja tak to urcite najdes aj ty🙂))

miriamka
2. máj 2008

Baby ktore ste si zazmluvnovali ale aj nezazmluvnovali dokyho na Kramaroch...kto vas rodil a ako na toho lekara spominate?

anamor
2. máj 2008

miriamka na to som celkom aj ja zvedava.... na odpovede na tvoju otazku...

tonita
2. máj 2008

Ahoj Miriamka tak ja som nemala nikoho zazmluveneho a porod bol o.k. a aj cely personal-klobuk dole pred nimi.Mna rodila Dr.Koricanska a Dr. Kovacova-zlatucke to zeny a sestricky tiez 😀

capy
3. máj 2008

ahojte prvy krat ma rodill dr. Janko ale ten tam uz nieje a teraz ma rodili doktorky tie iste co toniku a tiez som ich nemala zamluvnene. boli zlatunke aj cele novorodenecke. takze drzim palce 🙂

miriamka
3. máj 2008

Vdaka baby...som rada ze nie som jedina co si nikoho nezazmluvnuje

anamor
3. máj 2008

miriamka ani ja nezazmluvnujem... snad budeme mat stastie

miriamka
4. máj 2008

No verim ze stastia budeme mat...ja som bola na Kramaroch 2 krat na poradni,vzdy iny lekar,a obaja boli hrozne mily.

petra555
4. máj 2008

Ahoj miriamka, ja mam zazmluvneneho Dr. Ditteho, ale este som u neho nerodila 🙂 takze len dufam, ze bude fajn.

pindula
4. máj 2008

petra, lepsieho porodnika ako ditteho si si ani nemohla vybrat 😉 ...ja som u neho rodila pred troma tyzdnami 🙂 ....

xstelinka
5. máj 2008

ahojte baby,
a treba dat nejak v tej poradni na kramaroch vopred vediet, ze sa k nim chystate alebo staci tam len prist s papierom od svojho gynekologa?

alififi
5. máj 2008

ja som nemala papier, isla som tam bez ohlasenia s tehuknizkou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre