Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

lydia1980
5. jún 2009

ahojte, ja som rodila na kramaroch koncom februara- planovany cisarsky. velmi som sa bala ale teraz mozem kramare len a len odporucat. pristup lekarov a sestier bol uplne super, ako pisu niektore z vas- treba sa len spytat, oni ochotne poradia. Pre babätko si mozete zobrat vlastne vecicky alebo vam daju erarne, ale ja som mala vlastne, len perinku z novorodeneckeho. Ak by ste mali otazky piste cez IP

natashkaa
9. jún 2009

Ahojte baby surne potrebujem info lebo som z toho magor. Ako je to na Kramaroch s nadstandardmi. oni maju jeden typ dvojlozkovy s priplatkom 500korun a potom este niaky lepsi za tisic za noc??? alebo oko to je vo stvrtok tam nastupujem. Dik moc za info. popripade ak tam niaka bola nech mi napise do ip ze aky je v tom rozdiel a tak

bec
9. jún 2009

natashkaa - to je jeden nadstatndard, rozdiel je len v tom, ci chces byt sama na izbe - vtedy platis 1000, ak ste na izbe dve tak je to za 500.

adinam
9. jún 2009

natashka-500sk platíš,ak ste dve mamičky na izbe spolu.Ak chceš byť sama,platíš 1000sk,izba je tá istá...
Keď tam bude s tebou manžel,on platí 1000sk na deň a ty 500sk 😉

hanam
13. jún 2009

ahojte neviete ci byva cvicenie u Dr. Jandovej aj v piatok? Ak ano o kolkej? Dakujem.

natashkaa
15. jún 2009

Ahojte ja akurat lezim na Kramaroch mozem jedine odporucit nadstandard izby svetove sestricky uzasntne pristup neuveritelny strava uplna lahoda...

adinam
15. jún 2009

natashka-gratulujem k synčekovi!!!!!!! 🙂 A úplne super tam bolo aj mne,keď tam bol mužík so mnou...Je to fakt super vymoženosť,hlavne po sekcii...

natashkaa
15. jún 2009

adinam

jee aj ja tu mam muza tiez som po sekcii kedy si tu bola?

given
16. jún 2009

hanam, cvicenia su v pondelok, stredu a stvrtok, vzdy o jednastej

zuzka_w
16. jún 2009

od ktorého mesiaca sa dá chodiť na tie cvičenia u Dr. Jandovej ? Končím piaty, to je asi ešte skoro, že ?

kvietok23
16. jún 2009

natashkaa aj mne robili sekciu na kramaroch, kto ti ju robil? aj ja som bola velmi spokojna. 😉

given
16. jún 2009

zuzka_w, dnes tam boli baby, co maju termin az niekedy koncom septembra. neviem, ci to nejako limituju, alebo kto chce, ten cvici...?

zuzka_w
17. jún 2009

given, prosim ta nemas cislo na tu Dr. Jandovu ? Dakujem 🙂

given
17. jún 2009

Mam mail: katarina.jandova@kramare.fnspba.sk
Hovorila, ze stale niekde pobehuje a nepocuje telefon, takze je lepsie jej napisat mail, ako volat.

wewe4
17. jún 2009

ahoj baby, ja som v 20tt, ale čítala som, že tie cvičenia sú od 25tt,ale osobne som ešte nebola,tak nevie...
a na tie cvicenia môžem prísť ako chcem? teda aj všetky 3 dni do týždňa, alebo len ked sa mi podarí?

natashkaa
17. jún 2009

kvietok dr. Valent a Tebe?

zuzka_w
18. jún 2009

given, vrele diky 😉

chruminka
18. jún 2009

ja idem dnes do rizikovej poradne taaaak sa mi nechce terigat na kramare 😠

baby to su tie klasicke predporodne cvicenia,alebo cvicenia pre tehotne?Ja sa v tom absolutne nevyznam a neviem ci vobec mozem cvicit ked som rizikova a cakam dvojky 😅

kvietok23
18. jún 2009

natashkaa - Jany 😵 😵 😵

hanam
19. jún 2009

Baby neviete ako sa chodi na monitor na Kramaroch? Musim sa zaviazat ze tam budem rodit alebo mozem na monitor chodit tam a este sa rozhodnut? Musim mat nejaky papierik od svojho gynekologa alebo nemusim? Ku komu tam na monitor chodite a kde presne to najdem? Ako to prebieha? Caka sa tam dlho? Dakujem za odpovede.

andrea142
20. jún 2009

ahojte

baby neviete náhodou niektorá akým mliekom dokrmujú bábätká na novorodeneckom?

hanam: ja som od začiatku chodila na kramáre,hneď k pôrodníkovi. raz tam bola jedna mamička ,ktorá tam nemala lekára a ona mala papierik .. ale aký to ti nepoviem ,ale sestričke ho dávala.

hanam
21. jún 2009

hmm...ja neviem a ked nemam vybrateho ziadneho porodnika. Moja lekarka mi povedala ze sa od 36tt chodi do porodnica a vraj ziadny papierik nepotrebujem. a tak ani neviem ako tam mam prist. To sa robia len CTG zaznam alebo aj poradna? Vobec netusim za kym tam mam ist ☹

wewe4
21. jún 2009

teraz budem vizerat asi hlúpo, ale som prvorodicka, tak neviem 😕
kazda mamicka chodi na ten monitor a co to vlastne je?

mataaaaa
21. jún 2009

wewe mne napriklad robili monitor az ked som bola na sestonedeli. kedze som prenasala isla som do porodnice. tam mi robili 3x za den monitor. a potom uz na sale atd.
oblepia ti brusko takymi pasmy nazvyme to tak.. a nanich su "vysielacky" :D a to
tie monitoruju srdiecko miminka, a kontrakcie.. a to vsetko uvidis na monitore... :Dco bude tlacit papierik, kde to bude vsetko .. zaznamenane:D

bubatenko
21. jún 2009

hanam ked ide prvýkrát do poradne v nemocnici kde chceš rodiť, hovorme teraz o Kramároch, zavolaš na toto číslo 59542794 - je to číslo do ordinácie, kde sa hlásia všetky mamičky od 36tt, ktoré chcu rodiť na Kramároch. Ony ťa objednajú a ty tam prídeš a budeš chodiť každý týždeň až do pôrodu - nepotrebuješ žiadny papier, iba tehotenskú knížku. Je to normálna poradna, donesieš moc, odvážia ťa, skontrolujú a pod. Monitor sa robí až tesne pred termínom aby kontrolovali miminko, mne ho prvý krát robili ked som prenášala, skôr nie. Zavolaj si tam čím skôr, lebo ako vidím si už v 36tt, najlepšie hned zajtra ráno, aby ťa ešte tento týždeň zobrali. Držím palce a vybrala si si správnu nemocnicu, určite nebudeš lutovať 😉

hanam
21. jún 2009

dakujem bubatenko...si zlata...hned zajtra tam volam...a nevies este nahodou ku ktoremu lekarovi sa tam chodi?

bubatenko
22. jún 2009

hanam je tam Dr. Feráková a v utorky tuším aj Dr. Čunderlík..... ale prednostne túto poradňu má na starosti Dr. Feráková

arizona
25. jún 2009

čaute, chodila som do rizikoviek na kramáre (asi od 20. tt) a CTG mi robili prvýkrát v 38.tt. na pôrodnicu nemôžem povedať nič, fakt super prístup - ak bratislava, tak práve oni, aj keď som "vďaka" nim nekojila (ale za to nemôže pôrodnica ale novorodenecké)...

valka
26. jún 2009

arizona, na kramaroch sa ti nepodarilo kojit? 😨 ja som bola presvedcena, ze ak ta nenaucia tam, tak nikde..co sa stalo?

arizona
26. jún 2009

valka, neviem či prehliadli alebo čo to malo byť, ale malý mal prirastený jazyk 😠 takže sa mi tvorilo minimum mliečka a po vyše týždni, keď sme sa dostali domov a dozvedeli sa od pediatričky, čo sa deje, už bolo neskoro... proste sme to už vtedy nedokázali rozchodiť. ani celé dni v posteli s malým a kojenie skoro každú hodku, ani strava, ani odsávanie nepomohlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre