Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

ivanka.7
29. dec 2011

@kaby je to uplne mimo, ja len poznamku - studenti sa musia na niekom ucit, to by som nevnimala ako negativum; osobne - radsej porod so studentom pod vedenim skuseneho doktora ako s novopecenym doktorom bez dozoru, ktory si to ako student nikdy neskusil, lebo ho doktori a pacientky odhanali 🙂
Zvysok mi samozrejme pozitivny vobec nepride.

ribana2
29. dec 2011

@jankohrasko ahoj, tak ja to mám už za sebou ...11.12. sa narodil Patrik. Na kramároch som si nikoho nezazmluvnila a bola som uuuuuuplne spokojná so všetkými čo tam boli. Bola som na nadstandarde a je to super ked su len dve babenká na izbe, lebo niekedy tie noci boli tažké keď obe plakali 😀 takže ja a kramáre aj na budúce 😀

jankohrasko
29. dec 2011

@ribana2 Ahoj Jani, pekny datum 🙂 super gratulujem k Patrikovi, som kukala fotky, zlaty je, hlavne nech ste zdravi 😉 Este ak sa mozem spytat, si mala normalny porod alebo CS?

ribana2
29. dec 2011

@jankohrasko normálny porod, ráno mi odtiekla voda a na obed začali kontrakcie a o šiestej už bol na svete 😀

jankohrasko
29. dec 2011

@ribana2 super, tisko zavidim 😵 drzte sa 😉

ribana2
29. dec 2011

@jankohrasko dakujem a držím vám palce, nech vám to tiež dobre dopadne 😀

amisa
29. dec 2011

@kaby toto bol moj druhy porod na kramroch a ano bol horsi ako prvy avsak ak hodnotim v celku pobyt na kramaroch zlyhal jeden clovek tato pani doktorka. Nechcem preto hadzat vsetkych do jedneho vreca. Nejdem obvinovat cele kramare..a mozno sa ti to bude zdat cudne mne studenti pocas proodu nevadili za to ze tam boli. niekde sa ucit musia a boli fakt velmi decentni a len nakukli. Chcela som aby si to precitali a vedeli co za pruser ta zenska sposobila, bola som pod jej "dohladom" poslednych 5 hodin ( z celkovych 15). V Kochu ma ratovali a ked poculi jej meno tak vsetci krcili nosom.

amisa
29. dec 2011

@kaby a ze som dakovala anesteziologom to nebere ze cely rpispevok mal vyzniet pozitivne, ale aj oni tam boli a boli fakt zlati narozdiel od tej byvalej pani prmarky.

lupatko
30. dec 2011

@jankohrasko Dakujem. A newies nahodu este aki lekari su na vyber? O dotktorovi Cunderlikovi som pocula len samu chvalu a ze je to velky odbornik 🙂 A kolko dopredu sa to zazmluvnuje?

jankohrasko
30. dec 2011

@lupatko neviem, aki su na vyber, ale urcite Ti poradia na Kramaroch, aky je postup. Zazmluvnuje sa v 36 tyzdni. Este mas cas, ale dobre je to dopredu mat premyslene 🙂

lupatko
30. dec 2011

@jankohrasko dakujem. Jasne viem, ze mam este kopu casu, ale chcela by som mat aspon aku taku predstavu nech to potom neriesim v strese na poslednu chvilu.. Som myslela, ze sa to zazmluvnuje o dost skorej 😀

jankohrasko
30. dec 2011

@lupatko myslim, ze skor ako v 36 tt sa ani neda zazmluvnit. V pripade potreby napisem mena lekarov z Kramarov 🙂 na vyber

lupatko
30. dec 2011

@jankohrasko ak by si bola taka zlata, prip. ak by si poslala link na kramare, nejak to newiem najst na nete 😠

jankohrasko
30. dec 2011

@lupatko Na 8. poschodi na Kramaroch su napisani tito doktori
Mudr. Bazovsky
Mudr. Boháčikova
Mudr. Čunderlik
Mudr. Čukášová
Mudr. Dvorecká
Mudr. Feráková
Mudr. Gerincová
Mudr. Gottschallová
Mudr. Habanová
Mudr. Hinšt
Mudr. Holan
Mudr. Hruzik
Mudr.Jandova
Mudr. Jány
Mudr. Kleskeň
Mudr. Koričanská
Mudr. Kováčová
Mudr. Lovíšek
Mudr. Mašura
Mudr. Mäsiarová
Mudr. Mlynárčiková
Mudr. Obieromach
Mudr. Plank
Mudr. Procházka
Mudr. Pružinec
Mudr. Rukavicova
Mudr. Štefanovičová
Mudr. Tokolyova
Mudr. Turanovičová
Mudr. Turkota
Mudr. Valent
Mudr. Židzik
+
Mudr. Rusňák
Mudr. Dedinská
Mudr. Štencl

lupatko
30. dec 2011

@jankohrasko jeeej dakujem ti velmi pekne, idem to preluskat 😉 a tie mena sa co si mi napisala, tak ti doktori sa daju zazmluvnit, dobre som to pochopila. ci? 😀

jankohrasko
30. dec 2011

@lupatko No ja z nich poznam len 3 (Dr. Cunderlik, Dr. Turkota a Dr. Rusňák) 😉 Ostatnych nepoznam, podla mna by sa mali dat zazmluvnit - teoreticky 😉

jankohrasko
30. dec 2011

@lupatko na Kramaroch su vsetci dobri 😉 🙂 neboj 😝

lupatko
30. dec 2011

mne zatial len ten Cunderlik nieco hovori, tak idem pokukat aj po ostatnych, ze co su zac.. este raz ti velme pekne dakujem 😉

jankohrasko
30. dec 2011

@lupatko neni zac 🙂 rado sa stalo 😀 krasne tehu

lupatko
30. dec 2011

@jankohrasko dakujem, podobne 😉

krpcek
30. dec 2011

@lupatko ja co viem, co kamosky mali zazmluvnene, su tito lekari : Bohacikova, Jany, Cunderlik, Plank, Rusnak, Turkota, Valent, ja som mala aj mam Prochazku.

cigaretka5
30. dec 2011

@jankohrasko prof stencla si asi nezazmluvnis 😀

cigaretka5
30. dec 2011

Inak ludia co je pravda na tom, ze na Kramaroch sa preferuju sekcie?

cigaretka5
30. dec 2011

@amisa co take strasne ti urobila byvala pani primarka?

amouramour
30. dec 2011

inak tie ktore ste tam rodili nedavno...aka je asi sanca, ze sa cloveku ujde nadstandart?🙂

ivanka.7
30. dec 2011

@cigaretka5 tak stranu-dve dozadu to tu amisa popisuje... staci sa trochu zacitat (ak si to citala a chces len viac podrobnosti, tak sa ospravedlnujem🙂)

kvietok23
30. dec 2011

@amouramour ja som dostala nadstandart hned - resp. po 24hod, lebo to som bola na rez-ke po sekcii 🙂

amouramour
30. dec 2011

@kvietok23 to je super, si mala stastie🙂lebo vsade citam ake je to tam preplnene, ale napriklad sestra mi tam lezala teraz kvoli problemom v 7.mesiaci a hovorila, ze jej nadstandart ponukali lebo bol dost prazdny...ja sa uprimne desim toho, ze sa mi fakt neujde🙂...pripadne ma tu niekto cerstve zazitky so standartom?

usacek79
30. dec 2011

@amouramour ahojky 🙂 no ja som teraz lezala o poschodie nizsie (opat MA 😒 ) a bolo prazdno, tiez som mala nadstandard, ale to je teraz preto, ze boli sviatky - od predvianocneho tyzdna az do konca tohto to tam byva poloprazdne, to vsak uz asi nebude platit v nasledujucich dnoch..
ale drzim palce, aby to v tvojom pripade vyslo, ako si zelas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre