Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

mirka2710
1. nov 2007

😀 tak teda asi zajtra stretnem Ren na Kramaroch. Nastupujem o siedmej rano na vyvolavacku. 😒

martina46
1. nov 2007

evuliena, vdaka za super spravu!! 🙂
mirka, tak sa drz a pozdrav ren! 🙂

lenusa
2. nov 2007

ahojte, tak fanj ren to gratulujem 🙂 a mirka tebe drzim palceky nech je vsetko ok a zbehne sa to rychlo 😉

evuliena
2. nov 2007

Baby, tak by som to už aj ja chcela mať za sebou. ☹

julova
2. nov 2007

REN - blahozelam 😵 ...tak uz to mas za sebou 🙂...tak prajeme vela vela zdravicka 🙂...tesim sa na fotky a opis "ake TO bolo" 😀 😉

jaja25
2. nov 2007

No tak sa pridavam ku gratulacii. Ja mam dovolenku, ale pravdepodobne ju este v pondelok uvidim- teda ked pridem na to, podla fotky. A na vas ostatne sa tešim.. Uvidime sa 😉 😉

glorita
2. nov 2007

dnes som bola obhliadnut porodnicu a musim skonstatovat,ze mam vcelku dobre dojmy-aj z novorodeneckeho aj z nadstandardu 😵 a aj zo sestriciek 😀 fakt boli ochotni a mili a poukazovali co sa dalo,a to som sa ani neohlasovala 😵 a tie ruzovucke babetka co tam boli-no proste krasa 🙂dufam,ze aj ja budem moct hovorit po porode,ze vsetko bolo o.k. co sa kramarov tyka. 🙂 😉
a tiez gratulujem cerstvej maminke ren 😵

deniska30
2. nov 2007

Ahojte, tak aj ja som sa nakoniec rozhodla rodit na Kramaroch. Malo by to byt niekedy okolo 20. decembra. Glor tak som rada, ze mas taky dobry pocit z toho... 🙂

uznetusim
2. nov 2007

REN GRATULUJEM k Laurike. 🙂 Želám veľa zdravia, mliečka a skoré zotavenie. 😉 Ja nejako nemám nič nové, tak ani nemám čo písať. 😀 Edris u babky, Denis spí - zatiaľ, a ,,starý" mi došiel z rýb - tento rok prvý raz aj s rybou 😀 - chytil zubáča, tak som ho piekla spolu so zemiakmi - mňamky - dobrý bol. A teraz už zalomil aj on. Totiž na rybách bol od 8.00 rána do 19.00. 🙄 A včera detto. Ja som bola dnes v robote odniesť papier - oznámenie o narodení - . Fuj hnusné prostredie 😝 - až na jednu - dve výnimky, čo pôsobia optimisticky z personálu som ostatných ani nemusela vidieť. 🙄 Jednou výnimkou bol vrátnik a druhou vedúca kuchyne 😀 . A je tam ešte jedna tetuška - ale tá mala dovolenku, čiže ozaj bŕŕŕŕŕ. Sa teším že tam nemusím byť. Nuž ale aj to príde. Inak neviem či som spomínala už ale Denisovi sú veci po Edrisovi, ktoré mal po narodení MALÉ a musím mu dávať také, čo mal 2 - 3 mesačný 😕 - Čiže budem musieť ísť znova do pivnice a vytiahnuť väčšie vecičky. 😀 Nuž utekám asi žehliť. Teraz som si umyla vlasy, lebo som na nich už mohla pomaly vyprážať. 🙄 Jajuš až by sa Ti podarilo nájsť Ren, tak že pozdravujem. 😉 A príjemnú dovolenu Ti prajem. 🙂 Ahojteeeee

martina46
2. nov 2007

no uznetusim, si sa konecne ozvala 🙂

deniska30, mozno sa na kramaroch stretneme, mam to tak podobne s terminom... 🙂

..tak dobru noc.. aby som babo neucila zbytocne ponocovat, zatial v noci nevyrusuje 😉

zuzannas
3. nov 2007

AHOJKY REN!!!!!! JEEEEEJ - TAK TO JE SUPEEEEEEER!!UZ TO MAS TEDA AJ TY ZA SEBOU, GRATULUJEM K MALINKE LAURINKE!!!!!! 😀 😀 😀 tesim sa s tebou....!!! HLAVNE VELA ZDRAVICKA!!!! ...napis potom ked budes moct tvoje dojmy atd..., budem velmi rada!!! 😵

mirka2710
3. nov 2007

Ahojte. Tak moj planovany porod sa nejak nekonal....asi ma nezmestili do poradia, lebo bolo vela cisarskych a tak som si myslela, z epojdem dnes rano, naco mi pri vizite oznamili, ze musim cakat cely vikend a vyvolavat sa bude az v pondelok.... ☹ Nastastie ma prelozili z porodnice na centrum materno fetalnej mediciny a tak tu lezim a cakam na pondelok. Inak ta jedna noc na porodnici mi stacila aby som sa utvrdila v tom, ze zaplatenu epiduralku aj vyuzijem a ze porod nie je len taka brnkacka ako som si myslela. Dnes som odtial odchadzala slusne na nervy ☹ A Ren uz asi teda nestihnem, nakolko sa "valam" na uplne inom oddeleni.

evuliena
4. nov 2007

Ahojte. Aj ja som chcela stihnúť Ren ešte v pôrodnici, no nevyzerá to tak... včera som aj okná poumývala, aj teplý kúpeľ absolvovala a malá stále nič...v noci neviem spať, sú to nekonečné noci, najradšej by som to už mala za sebou ☹
Mirka držím palce, aby sa ti to rozbehlo do pondelka samé a ak nie,tak v pondelok to máš za sebou..

glorita
4. nov 2007

mirka to ta nechaju tak dlho prenasat? 😲 to centrum kde teraz lezis je na ktorom poschodi?
Inac ked ides na cisarak,potrebujes aj epiduralku? 😵
drzim palce,nech to mas co najskor za sebou... 😉

mirka2710
4. nov 2007

centrum mterno fetalnej mediciny je v tom pavilone ako sa chodi cvicit k Jandovej na prvom poschodi, v podstate nad urgentnym prijmom. Teraz tu bola vizita a doktor mi zaviedol polku takletky nejakej vyvolavacky, tak cakam, ci sa nieco zacne diat.
A ked mas cisarak, tak samozrejme nepotrebujes epi. Epi je dobra pri neplanovanom cisaraku, lebo uz mas kanilku zavedenu a ked musis ist zrazu pod noz, tak to len tadial napichnu a je to vraj rychlejsie.

elika
4. nov 2007

Ahojte... chystate sa niektora na obhliadku por. oddelenia na Kramare v tyzdni od 19.11.? Ja mam vtedy oficialny nastup na MD a uz by som sa tam asi konecne mala vybrat... Bolo by celkom fajn stretnut niektore, ktore budu rodit v podobny termin.

lenusa
5. nov 2007

Ahoj elika ja nastupujem na MD 15.11. to je zdravotná a na tú obhliadku sa chystám, teda chcem tam zavolať a objednať nás na 28.11., lebo sme neni z BA a ked už tam budeme na kontrole hned by sme to chceli aj absolvovať 🙂 .

julova
5. nov 2007

lenus - tak nejak to planujem aj ja 🙂...moj muz sa bol predbezne pytat a ze staci koncom novembra...od 19.11. oficialne nastupujem na MD a toho 26. resp. 28.11. to bude optimalne aj pre nas...tak sa tam mozno stretneme 😀 😉...

lenusa
5. nov 2007

Zuzi, to by bolo fajn 🙂 ja tam chcem v stredu zavolať a opýtať sa jej na to, lebo na utz ideme na dvanástu, tak pred tým, či by nás zobrala som zvedavá....

a už si začala chodiť na kramáre k dr? si si niekoho vybrala, alebo ako si to nakoniec poriešila?

jaja25
5. nov 2007

Ahojte. Tak Ren som našla. Dnes ide domov, tak povedala že popíše tu na koníkovi svoje dojmy z nemocnice... 😉

zuzannas
5. nov 2007

aHOJKY JAJA 🙂 A AKY MALA REN POROD?? NEVIES?? Inac dufam, ze sa mas fajn!! 🙂

matak
5. nov 2007

To sa tak dobre cita, ako to ma ktora uz za sebou..A mne sa to vlecie a vlecie.
Ren gratulujem ti, vela vela zdravicka hlavne v tomto pocasi.Uz som zvedava co zaujimave nam napises. 😉
Mirka a ty sa drz a nech to mas co najskor za sebou.

evuliena
5. nov 2007

Ahojte.
Tak Ren už je asi doma a ja stále 2v1. Tieto posledné dni sú už strašné, toto čakanie je nekonečné.
Ako ma strašili od siedmeho mesiaca, že to do termínu nevydržím, tak nakoniec si pekne počkám... však už iba 3 dni mám do termínu. V stredu mám ísť na poradňu, ale tajne dúfam, že tam už nestihnem ísť...

ludy
5. nov 2007

Ahojte vsetci ja vas tak stale citam tak som dost dobre v obraze skoro o vsetkych len nikdy neviem co mam k tomu vsetkemu dodat 🙂 tak som vasa citatelka. Mne sa to uz vraj krati do porodu ale to len tak vsetci okolo vravia ja mam pocit ze to sa uz nikdy neskonci jedno stastie ze to tehotenstvo prinasa taky nadherny vysledok inak by ma na to uz nikto nenahovoril. Aj ja sa pripajam ku gratulaciam 😉 a prajem vela krasnych spolocnych cvil

uznetusim
7. nov 2007

Tusim tu ,,skapal pes". 😀 Ja ale nejako nestiham pisat ale NAOZAJ citam - teda ak je co... 😀 a kukam ze nie je toho vela. 😝 Ja mam doma aj Edrisa - chory je a soplavy, cize skolka sa konala iba v pondelok zatial. A pozeram ze na zajtrajsi nastup to nevyzera tiez a navyse sople nachytal aj Denis, cize uuuuzas. 😠 Mna poskriabkava hrdlo tiez ale zatial sa neprejavilo viacej, tak dufam ze bude cucat aj nadalej. Krpci mi zvyknu spavat na striedacku, co je tiez ohromne 😝 . Aj dnes - boli sme iba v drogerii kupit utierky na zadok a kedze sa mi nechcelo terigat sa peso ,,az" do Tesca, sli sme len tuto cez cestu do drogisky a mali jedinééééé utierky Fixies a stali 120 aby mi luto nebolo, nuz potrebovali sme ich. Potom spal esteprcek v kocari a Edris sa naobedoval a siel si ,,lahnut" - cize este asi 30 min vystrajal ale v pohode, potom zaspal a 10 minut na to vstal Denis - pytal papat, potom zalomil a zobudil sa zasa Edris - na kasel. Cize teraz je vacsi hore a maly spi. a mna ide z toho jeho kaslu slak trafit. Davam mu len druhy den hedelix tak dufam ze ho z toho vyliecim nejako. Sice som si fandila ze v stredu pojde do skolky ale nevyzera to ani na stvrtok a ani na piatok asi 😠 Nuz utekaaaaaaaam zasa. papa

martina46
7. nov 2007

no uznetusim, mas teda fofry... 😉
ja to tu teraz tiez len citam. zajtra idem na kontrolu po 2 tyzdnoch, som velmi zvedava, teda skor napata, co bude... 😒

uznetusim
8. nov 2007

Dobré to je neboj sa. 😉 V naaajlepsom poriadku. Potom napis. Jaaaaaaj ze poradna ☹ . Kde su moje pravidelne 2.5 hodinove sedenia v cakarni..... 😵 Aj my chýbajú.... také to očakávanie, že čo...... 🙂

julova
8. nov 2007

uznetusim - si Ta predplatim a mozes chodit cakat za mna 😀 😉...dakujem moc za zoznam 🙂...dnes mam poslednu poradnu u mojej Dr. a potom Kramare...joooj..to je taky zvlastny pocit, ked sa to tak blizi 🙂

lenusa
8. nov 2007

Ahojte babulky, no dnes som sa zase neodhodlala zavolať tej Jandovej a objednať nás ☹ neviem, čo a ako jej mám začať hovoriť, tak to len prekladám...

uznetusim
8. nov 2007

Julova teraz uz by to nebolo ono - bez brucha - ešte by ma poslali na psychiatriu - ze jsem blaaaaaazen - 😀
Lenusa - a co sa bojiš? Ťa nepokúše,pekne cinkni, predstav sa a povedz že by si sa potrebovala objednať a dá ti termín. Toť vsjo. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre