Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

babulka
31. mar 2009

Krpcek, aj so mnou lezala na izbe kocka, co bola 12 dni po TP a 4 dni jej davali vyvolavacky, cipky...a vobec nic nezabralo, tak jej urobili CR.

krpcek
31. mar 2009

no krcok ma 1,5cm, otvorena na spicky prsta, porodne cesty nezrele. 😔
dufam, ze sa mi to rozbehne same od seba a len tomu dopomozu a nie ze sa tam budem trapit 4 dni. 😅

valka
31. mar 2009

krpcek, ak mas fitloptu, tak skac na nej od rana do vecera a tiez pomaha podrep a ta staromaterovska klasika - sex 😉

hanka274
1. apr 2009

jasneeeee, sex!!! 😵 😵 😵 😵 😵 teda odddtaaaal potaaaal...taky jemny, ziadne vykony, nech to zase neprezenies... 😵 😵

krpcek
1. apr 2009

a nemoze mi ta fitlopta viac poskodit ako pomoct?

bojim sam, aby mi tym skakanim neopuchol krcok . . . .mozno si mylim zle. 😒

jaaaaaaj sex je kapitola sama o sebe - moj sa boji, ze malej ublizi. 🙄

hanka274
1. apr 2009

ale prosim ta! hod sa na nho a ziadaj!!! pre dobro malej! nech uz ide von.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

s fitloptou nemam skusenosti, vobec...

titkovamiriam
1. apr 2009

jaj zienky mna chyta nostalgia v nedelu ma syn 18 a o tomto case som uz na kramaroch lezala 😠 koly tlaku

valka
1. apr 2009

krpcek, ja som na fitlopte skakala cele tehotenstvo...a nic...jasne, ze nie ako kaskader - take rytmicke pohupovanie, akoby si kracala...to sposobuje narazy dietatka na krcok, ktory rychlejsie dozrieva...potom nam to ostalo aj po porode...malu to strasne ukludnovalo 🙂

valka
1. apr 2009

jaj, a este ten podrep je tiez super pri otvarani medzi kontrakciami...znova dietatko silno tlaci na porodne cesty a tie sa rychlejsie otvaraju...cez kontrakciu pomahaju kruzive pohyby v bokoch 😉

krpcek
1. apr 2009

valka mam si len podrepnut a hotovo alebo aj nieco ine pri tom este robit?

no idem dat fitloptu dole zo skrine. 😀

valka
2. apr 2009

krpcek, ja som pri tom iba drepila...skrobala som tak zemiaky, pozerala tv, a tak...
pri porode som tak bola v sprche alebo si citala knihu...

alififi
2. apr 2009

krpcek - udajne je dobre triet si bradavky

ejha valka, cakas 2 babo ? to bolo planovane ? gratulujem

valka
2. apr 2009

alififi, tak pol -napol...teda planovali sme, ale chceli sme pockat este 3-4 mesiace,a by sa narodilo v marci ako lucka...ale aj tak sa moc tesim 😅

avemaria
3. apr 2009

ahoj valka neviem ci si na mna pametas ti si bola na poslednej izbe na deviatom poschodi a ja som mala ale dve izby pred tebou.ja som mala cisarsky rez taka pevnejsia postava.

teraz ked si vas tak citam tak som sa dozvedela ze cakate druhe babo tak vam gratulujem.

aj sme lezali obidve na tom prvom poschodi.

valka
6. apr 2009

ahoj, jasne, ze si pamatam 🙂
dakujeme

hanka274
6. apr 2009

no....krpcek uz asi rodiiiiii minimaaaalne... 🙂 🙂

avemaria
6. apr 2009

valka ako sa mate?my dobre maly rastie a je s neho taky maly certik.

mas krasnucku malu.a kedy mas teramin s druhym babom?pojdes rodim na kramare?

krpcekovi drzime palceky!

valka
6. apr 2009

krpcek dufam napise, ze co nove a ake dojmy 😀
lucka je zlate dieta....a dalsie bude na kramaroch (skoda, ze nie doma ☹ )...

levandula123
6. apr 2009

tak som zasa tu, hlava vyluftovana, pokojna, rozhodla som sa, ze ziadne sledovanie sa odteraz, maly pride, ked sa rozhodne....., len aby to dlho netrvalo zasa, lebo to by nedopadlo dobre, tak vsetky cakatelky, citim s vami. 😀

jvo
9. apr 2009

ahojte kocky ktore mate skusenosti s porodom na kramaroch neviete ci pri polohe plodu ritkou nechavaju rodit normalne alebo automaticky robia sekciu? dakujem

krpcek
15. apr 2009

ahojte, 9.4.som porodila cisarskym! 🙂 neskor napisem cely priebeh.

teraz len potrebujem vediet od tych, ktore rodili na kramaroch cisarskym, kde im vyberali stichy. mne vcera mi prepustani sestricka hovorila, ze v poliklinike na 217, ale ja som pocula ze to riesi obvodny gynekolog 😅 neviete nahodou?

adinam
15. apr 2009

krpček,ja som bola u obvodného gynekológa-tam ma poslali 😉

alififi
15. apr 2009

ja som bola na kramaroch na vyberani. tam to je, kde je aj prijem a gynekologicke ambulancie

alififi
15. apr 2009

a gratulujem k malej, je zlata 😲

krpcek
15. apr 2009

dakujem. 😵 pojdem radsej na kramare ako k mojej gyndoske. 🤐 🤐

ani3012
15. apr 2009

aj ja chcem taku babu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kvietok23
15. apr 2009

krpcek - mne ich vyberal doktor, ktory mi robil SC este pri odchode z nemocky - na 5den 😉
ozaj , som rada, ze uz to mas za sebou, sledovala som cely priebeh tvojho porodu - kto ti robil cisarsky?
pripominalo mi to moj porod, tiez som tam lezala od stredy, davali cipky, do piatku obeda, praskli plodovku, maly zacal mat zle odozvy a musel ist von.. len ja som este nastastie nemala ziadne kontrakcie.
a inac by som uz rodit nesla, ako SC 😉

babulka
16. apr 2009

jvo, ja som mala KP a automaticky cisarsky. Vysvetlil mi to tak, ze prvorodicky, plod chlapec KP = cisarsky. Tak som bola objednana na termin.
Krpcek, ja som bola na tej 217 na stichy, za par minut hotovo.

krpcek
16. apr 2009

rodil ma Dr. Prochazka, aj pocas spontanneho aj pocas sekcie a pritom mu este asistovala Dr. Dedinska a v zalohe tam bol aj prednosta Doc. Rusnak.

stichy su vonku - na 217-ke, sice si pofrflal, ze to maju rodit obvodny, ale vybral ich. 😀

kvietok23
16. apr 2009

no super, a vsak nebolelo? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre