Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

zuzkaamato
25. jún 2012

@liz_lemon jak je tu v poslednom case vela cisarskych... si to nejak ulahcuju ti lekari tusim..

zuzkaamato
25. jún 2012

@ivanka.7 no dufam, ze budem taky pripad ako ty 🙂 tiez som pribrala okolo 15 kil zatial, snad uz moc nepriberiem... 🙂

liz_lemon
25. jún 2012

@zuzkaamato tiez sa mi zda, ze je ich nejak vela, ale ja mam babo stale otocene zadockom dole, tak ja preto, ale stale tomu davam sancu, ze sa mozno otoci

ivanka.7
25. jún 2012

@zuzkaamato aj keby si pribrala, tak to uz bude len voda, vypotis na boxe 🙂

zuzkaamato
25. jún 2012

@liz_lemon tak drzim palce, aby sa otocilo.. musis do neho stuchat 😉 moja je otocena dobre, aj ked niekedy rozmyslam nad tym, ze cisarsky by bol mozno jednoduchsi.. ale to je tazko. obidva porody maju svoje pre a proti, aj cisarsky aj normalny...

zuzkaamato
25. jún 2012

@ivanka.7 no to dufam, ze uz moc nepriberiem. obdivujem zeny, ktore prezili aj takych 20-25 kil. na klby to musi byt hrozna zataz... ja mam uz teraz co robit...

liz_lemon
25. jún 2012

@zuzkaamato dakujem 🙂 uz mu obaja dohovarame, ale nejak nemame respekt 🙂
je zvlastne, ze ma ten cisarsky napadol (ze ho budem mat), ked som este ani netusila, ako je babo otocene, ako keby nejaka predtucha

zuzkaamato
25. jún 2012

@liz_lemon asi predsalen mame my zeny nejaky ten siesty zmysel 🙂

zuzkaamato
25. jún 2012

kocky ja to dnes balim. na siedmu rano mam byt na monitore, tak drzte palce, nech sa krpana raci zobudit a hybat sa, nech tam nestravime cely den... 🙂

danisova258
25. jún 2012

ahojte baby ked mate porodne bolesty ved vtedy nikoho nechcete vidiet take bolesty mate ale ked sa vam uz narodi a drzite ho v ruke tak uz vam na nicom nezalezi taka ste stastna ja som rodila 15 hodin baby tak sa drztee ČAWTE ::🙂

janula8375
25. jún 2012

@liz_lemon no ahoj ja mam tiez maleho otoceneho zadockom a dnes mi doktor povedal v poradni ze podla piatkoveho ultrazvuku sa ukaze ci sa otoci alebo nie a az nie tak ide3m na prijem aby ma pripravili na cisarsky, tro hu sa bojim ale dufam ze ma naplanuju az na buduci tyzden,tiez sme malemu dohovrali ale zatial to nemalo ziaden ucinok

liz_lemon
25. jún 2012

@janula8375 ja idem zajtra na ultrazvuk, ale viem ze sa neotocil, lebo hore uplne citim hlavicku
mam este relativne cas, a jednej kamoske sa babo otocilo 4 dni pred porodom, takze nadej tu stale je 🙂

janula8375
25. jún 2012

@liz_lemon ja viem ze este sa moze otocit ale nejako sa mi uz tomu nechce verit no uvidim co ma caka v piatok dufam ze ma nebudu chciet prijat cez vikend az niekedy v pondelok alebo v utorok

liz_lemon
26. jún 2012

@janula8375 a vies, ze ani ja tomu velmi neverim, ze by sa otocilo, ale ktovie mozno v noci, ked budem spat 🙂
myslim, ze sa da dohodnut, kedy tam chces ist, pokial to nie je akutne, urcite je lepsie ist cez pracovny den, lebo cez vikend by si ta tam asi len tak nechali

janula8375
26. jún 2012

@liz_lemon pozeram ze si tiez asi ranne vtaca. ja sa snazim aspon rano trochu pospat ked uz v noci nemozem uz nech mame po tom,skusim doktora napitat ci by ma nezobrali az na buduci tyzden lebo nebudem mat nikoho doma,priatel pride az v utorok vecer a fievcata by mali ist cez vikend k svojmu otcovi ked si najde cas aby po nich prisiel

liz_lemon
26. jún 2012

@janula8375 no, mne to ostalo este odvtedy ako som bola v nemocnici 🙂 ale zase spim cez den, aj v noci sa zatial celkom da, ak nie je prilis teplo
podla mna, ak to dr. vysvetlis, a nebude dovod nejak ten porod urychlovat, tak ti to urcite umozni

janula8375
26. jún 2012

@liz_lemon chcem sa ta este opytat mas zazmluvneneho lekara? ja som chodila do poradne 3mesiace u nas na vychode a ked sme sa sem prestahovali tak k doktorke u nas v Raci,na Kramare chodim len tento mesiac a nikoho nepoznam,pridelili ma k dr.Zidzikovi je celkom v pohode je nutne si niekoho zazmluvnovat alebo.........

liz_lemon
26. jún 2012

@janula8375 ja chodim k Turkotovi, ten je velmi fajn, ale nezazmluvnujem si nikoho, aspon zatial, kym to vyzera na cisarsky
kamoska rodila na Kramaroch v zime, a povedala mi ze netreba nikoho zazmluvnovat, lebo vsetci su tam dobri, aj tomu verim, lebo naozaj celkovo personal je na Kramaroch naozaj super

zuzkaamato
26. jún 2012

ahojte baby. tak ja som dnes bola prvykrat na monitore a hned trapas jak brno 😀 lezala som na tej horsej posteli a asi mi mala tlacila na zaludok alebo co a zacalo ma napinat a aj som sa povracala 😀 a aby toho nebolo malo, tak prvy monitor nic, tak ma doktor poslal na dalsi a ten uz bol nastastie dobry a lezala som na tej lepsej posteli 😀 buduci pondelok mam dalsi, tak som zvedava. a idem aj prvykrat do poradne, ani neviem ku komu...

mima.k
26. jún 2012

@liz_lemon mas pravdu, ze po odbornej stranke su tam vsetci super, ale aj tak viem, ze lekar sa inak sprava k zazmluvnenej pacientke, ako k tej, ktora pride rodit pocas jeho sluzby. Vlastna skusenost. Mala som minuly rok pri porode MUDr. Tokolyovu a bol to des. Viac sa o nej docitas tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/0/

liz_lemon
26. jún 2012

@mima.k ja ju poznam, prijimala ma, ked som bola hospitalizovana, mne sa zdala fajn, az na to jej vysetrovanie, to je hrozne

mima.k
26. jún 2012

@liz_lemon Asi je to velmi naladova osoba, pri mojom porode rozhodne prijemna nebola. Niektore baby na tom fore mali s nou dobru skusenost, ale vela je aj takych, ktore na porod s nou urcite v dobrom spominat nebudu.

liz_lemon
26. jún 2012

@mima.k tak ona je taka razna, bola som svedkom ako behom par minut zdrbala komplet vsetky sestricky, ale to je taka povaha, ku mne ako pacientke sa chovala so zaujmom

micika
26. jún 2012

ahojte baby, zajtra mam prvú poradnu na kramaroch a druhy monitor - prvý bol fajn, dokonca som stihla vybaviť aj anestéziológa kvôli epi.. Snáď to pôjde aj zajtra tak šikovne kedže monitor mam o 10tej a poradnu od 10 do 12. A o 13tej poradna u p. Jandovej, takže celý deň strávim na kramaroch 🙂 .

lucia16911
26. jún 2012

Ahojte baby mám sa objednat do porodnice kde pojdem rodit a chcem íst na kramáre..( aj 1.porod som tam mala a bol super ) chcem sa opýtat dáte mi číslo alebo stránku na doktorku kde sa chodí do poradne?dakujem

lucia16911
26. jún 2012

@liz_lemon dakujem 🙂

micika
27. jún 2012

@lucia16911 ahojky treba sa objednat na 02/59542583 na monitor (dvere 221) a potom treba ist na dvere 217, aby tam zhodnotili monitor, ked sa budes objednavat tak sa ta rovno opytaju ci chces mat konkretneho lekara ak nie tak potom na tej 217 ta zaradia do poradne. 🙂

lucia16911
27. jún 2012

@micika dakujem už som objednná

micika
27. jún 2012

@lucia16911 som si aj myslela lebo som si az potom pozrela ze si sa pytala uz vcera 🙂 A na kedy ta objednali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre