Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

mmacka
15. jan 2013

@k_a_t_k_a kedy si tam bola? kedze sme sa asi videli, snazim sa Ta identifikovat 😉 budem aj ja verit,ze je naozaj vsetko v poriadku... napisal Ti do knizky cervix skore? ja mam CS 5, rovnako ako pred tyzdnom...

k_a_t_k_a
15. jan 2013

@mmacka prisla som tam okolo tristvrte na osem. Podla fotky usudzujem, ze sme sa videli 🙂 ...tusim si sedela v cakarni uplne na konci...taka vysoka kočka 🙂 Hm, ako by som sa ti opisala...čierne kratke vlasy, okuliare a peknych par kil naviac 😀 ...sedela som presne oproti dveram na CTG 🙂
z cervix skore som bola tento tyzden mierne zmatena. Minule som mala CS 5, tento tyzden CS 3. Bola som v tom, ze by hodnota mala rast. Uvidim co bude na najblizsej poradni...snad sa jej este dozijem ako 2v1 😀

red_kika
16. jan 2013

ahojte buduce mamicky rodiace na kramaroch. chcela som sa spytat, ze kedy sa mam 1x objednat na monitor?
viem ze sa to robi po 36tt, ale ako skoro predtym si treba zavolat?
myslite ze 2 tt pred je skoro? dakujem

mmacka
16. jan 2013

@red_kika ahoj kika, este mas cas, kludne staci aj v tom 36.tt, ja som bola na monitore az v 37.tt... ziaden stres 🙂

red_kika
16. jan 2013

@mmacka ja len ze ci tam maju tolko objednanych aby som sa zmestila a necakala ako ku zubarovi mesiac 😝

mmacka
16. jan 2013

@k_a_t_k_a presne viem, ktora si, vsimla som si Ta aj ten tyzden predtym 😉 velka symposka a to nemyslim vobec tie kila navyse teraz 🙂 ja by som kludne porodila uz aj dnes, nechce sa mi cakat na dalsiu poradnu 😀 tak hadam sa vidime rovno v porodnici 😉

mmacka
16. jan 2013

@red_kika aj ked sa objednas, tak budes musiet cakat pred dverami na monitor, treba ratat taku hodinku aj dve niekedy... ked tam prides, tak sa netreba hanbit a rovno prejst za zavesy za sestrickou a dat jej tehotensku knizku, ona Ta potom hned zavola dovnutra, podla toho ako tam bude vela tehuliek pred Tebou...

red_kika
16. jan 2013

@mmacka tak ale mozem sa uz dnes objednat? to som myslela ze ako dlho pred tym sa treba telefonicky objednat.
to ze tam budem sediet to mi je zial jasne ☹
a je to pravda, ze treba vypit 1.5l tekutiny predtym?

andyb25
16. jan 2013

@red_kika ja som bola v pondelok na posl.poradni u mojej dr. a potom som išla aj na Kramáre k inému dr. som sa rovno objednala a dali mi termín budúci utorok ráno 7,20 . Tu je číslo na ctg (monitor) 02-59542583 .

andyb25
16. jan 2013

@red_kika to neviem ale kázala mi trochu sa najesť, nie vela a vypiť aspoň pol litra pepsi......

red_kika
16. jan 2013

@andyb25 pepsi? 🙂 fuuh..a to mam do 7.20 vypit tolko coly? to sa ani neda 🙂
cislo na monitor mam, ale ked sa chcem objednat na poradnu tak mam ist ku hocikomu? ked nemam zazmluvneneho lekara

andyb25
16. jan 2013

@red_kika ale môžu ti dať aj iný čas..... 😉 , neviem ako Ďalej na to mi povedala že to mi vysvetlí keď budem na monitore, lebo ja tiež nejdem nikoho zazmluvňovať, takže bližšie info odmňa až budúci utorok 😉

red_kika
16. jan 2013

@andyb25 ale si objednana teda aj na monitor aj na poradnu, dobre som pochopila?

petrah9
16. jan 2013

ahojte baby,ja som rodila na kramaroch 2011 🙂)ak mate otazky tak sup sem s nimi🙂

andyb25
16. jan 2013

@red_kika zatial len monitor, ale dúfam, že mi v ten deň aj spravia poradňu.... vraj monitor potom vyhodnocujú na č.d. 217, ale či aj urobia poradňu......

red_kika
16. jan 2013

@andyb25 jaj krasne su to tie nase statne zariadenia. nic ti nepovedia 🙂

mmacka
16. jan 2013

@andyb25 @red_kika najskor pojdete iba na monitor, treba sa normalne najest a dat si nieco sladke, kavu alebo colu, aby bolo babatko hore a akcne 🙂 ak si nechcete nikoho zazmluvnovat, tak Ti tam na prvom monitore daju dalsi termin uz okrem monitora aj na poradnu a priradia k nejakemu lekarovi, ku ktoremu budes chodit vzdy v ten isty den kazdy tyzden az do porodu.

andyb25
16. jan 2013

@mmacka vďaka 😉

nibocka
17. jan 2013

Maminky, ktore ste kvoli KP polohe babatka museli rodit cisarskym, dali vam na porod vopred termin alebo sa cakalo az kym sa spontanne zacne porod? a ako to vsetko prosim vas prebiehalo? Mam z toho stres paniku

liz_lemon
17. jan 2013

@nibocka ja som tak mala rodit a lekar mi vopred povedal, ktory tyzden to bude, dokonca teoreticky by som si mohla vybrat aj den, akurat, ze moje babo sa uz nemohlo dockat a same sa vypytalo von este skor

nibocka
17. jan 2013

@liz_lemon a si mala zazmluvneneho lekara? no ved uvidim co mi povedia ked tam pojdem uz na poradnu. som len zvedava ze co mozem alebo mam cakat aby som nezostala sokovana 😉

liz_lemon
17. jan 2013

@nibocka nie, nemala to je uplne zbytocne, na Kramaroch su vsetci dobri

lucina7
17. jan 2013

ja som rodila na kramároch a nemôžem sa sťažnovať na personál sestričky a pôrodníka a všetko pred tým a potom. akurát čo by som vytkla ten komfort otras na tých obyčajných izbách. nabudúce by som si radšej zaplatila za tie izby čo sú v ponuke. a tiež som si nikoho nezazmluvnila a ani som tam nikoho nepoznala išla som ta z mojej intuície.

eriwap
17. jan 2013

@nibocka ahoj ja som tiež KPčko a na budúci týždeň mi majú dať termín a tiež nemám nikoho zazmluvneného,si myslím že je to zbitočné, ak majú byť nejaké komplikácie tak budú aj bez zazmluvneného doktora a tiež si mylslím že sú tam dobr

brumcaky
18. jan 2013

🙂 Ja som si zazmluvnila doktorku aj zaplatila izbu na ktorej sme boli dve, co je akurat. Sama by som byt nechcela 🙂 Sestricky boli zlate (az na jednu po ktorej navsteve mamicky so slabsou povahou plakali) ale ved jej sa to v zivote spocita, potvore 🙂 Ja som bola s porodom na Kramaroch spokojna. Aj druhykrat si to tam planujem odkrutit :D

genkai271
20. jan 2013

Ahojte baby, ktora ste boli na Kramaroch na tej priprave u p.Jandovej? Viete mi niečo poradiť? je to v budove nemocnice UNB akad. Dérera, prosim vas, tam je tých budov milion ...viete mi niekto poradiť, ktora to je? ktorý vchod? nech tam nebludim cele hodiny 😀 . dakujem

k_a_t_k_a
20. jan 2013

@genkai271 Ahoj, vojdeš z ulice cez hlavny vchod s oznacenim "NEMOCNICA", pojdeš stale rovno, az na uplny koniec budov, tam su osobne vytahy, vyvezies sa na 7. poschodie, vystupis z vytahu a šup ho do dveri nalavo, tam je už označenie "knižnica"

genkai271
20. jan 2013

@k_a_t_k_a super, dakujem ... si viem živo predstaviť ako to tam hľadam pol dňa 😀

lucina7
20. jan 2013

@genkai271
ved aj ked sa spýtaš na informáciách oni ťa navigujú. že kam máš ísť. takže je jedno do ktorej budovy vojdeš 😀

k_a_t_k_a
20. jan 2013

@genkai271 keď pôjdeš presne podľa toho ako som ti napísala, ver že hľadať nič nebudeš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre