Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

lu
18. sep 2010

@nsoci ahoj tak to je fakt plno... 😒 hadam sa to trochu vyprazdni za tyzden aby sme mali miesto 😉
ty uz cakas na porod alebo si na pozorovani?

cryonae
18. sep 2010

@nsoci a ty co na kramaroch? drzim palceky a potom daj vediet, ako si dopadla 🙂

meggie7721
18. sep 2010

@lu ahoj.Ja mám termín pôrodu deň pred tebou 🙂 Chcela by som rodiť na Kramároch,veď to mám len kúsok od domu 🙂) Ale ked je tam plno.... no hádam ma nepošlú rodiť do inej nemocnice....

lu
18. sep 2010

@meggie7721 ahoj 🙂 ja dufam v to iste 🙂 ked som sa na to pytala na priprave jandovej tak povedala ze neexistuje aby mali plno a poslu ma inde, tak som naozaj zvedava. ohanala sa tym ze stale prepustaju a tak sa miesto najde. tak uvidime. ku komu chodis na poradnu?

boriana
18. sep 2010

@kamila.k. Ahoj, to si si nevedela vybrať lepšie. Dr. Tokolyová má len megalomanské rači a vie sa tváriť, ale 2 moje kámošky ju zažili a že nikdy viac. A pracuje len tretí rok, nemá moc skúsenosti.

meggie7721
19. sep 2010

@lu no dufam,že nepobežím napoly rodiaca niekam na Antolskú či do Ružinova 🙂 V poradni som bola zatial dvakrát a bola som u Dr. Obieromaha na 215-to je taký celkom zlatý černoško,trošku rýchlo rozpráva,ked som tam bola prvý krát takmer nič som mu nerozumela 🙂 A ku komu chodíš ty ?

lu
19. sep 2010

@meggie7721 myslim ze som ho videla ked som bola v nemocnici, mily a vela vysvetlil ked som sa pytala. ja chodim k doc. plankovi, chodila som k nemu do rizikovej poradne, a tak som mu nejak ostala aj v posled.mesiaci. 😀 stvrtok idem zas, som zvedava co mi povie. citim sa zatial v pohode..

lulkax5
19. sep 2010

@mirkabrez 2 kamosky u nej rodili vraj je mlada ale perfektna 🙂

janka46
20. sep 2010

Ahojte, neviete mi prosím poradiť o koľkej sú cvičenia u Jandovej, myslím, že sú to PO, St a Pia....ale nie som si istá s časom.Vdaka.

lu
20. sep 2010

@janka46 ahoj bola som tam na 11,00 v pon a stvrtok. ale meskala lebo mala predtym nejake poucenia.

ponyxx
21. sep 2010

Aloha, ja viem , ze tema Jandova je stale dookola, ale je lepsie za nou ist osobne alebo jej zavolat?

lu
21. sep 2010

@ponyxx ahoj telefony nedviha, napis jej mail alebo osobne. 🙂

ponyxx
21. sep 2010

@lu dakujem 🙂

janka46
22. sep 2010

Ja som už osobne s nou bola, len som si v tom "frmole" tie termíny moc neudržala v hlave /tehot. demencia/ 😝 Ale vdka za odpoved 😉

nsoci
22. sep 2010

@cryonae rodila som (-: skoro tyzden... 😒

cryonae
22. sep 2010

@nsoci davali ti vyvolavacku? ako bolo? a aky bol porod a starostlivost po? gratulujem k Hanke!

lu
22. sep 2010

@nsoci gratulujem, uz to mas za sebou a to je dolezite 🙂

nsoci
22. sep 2010

Este som tu na Kramaroch, o porode radsej pomlcim rodila som od 14.-20.9. ... teraz je mala v inkubatore a ja mam herpes tak ani pozerat sa nemozem chodit na nu depka ako vysita

kiwinka
23. sep 2010

@nsoci boooze a co sa stalo? si sa neotvarala ci co??? a gratulujem k Hanke ! 🙂

tanija133
23. sep 2010

@nsoci preco tak dlho? Mala si zajednaneho lekara, alebo nie? Blahozelam k Hanke, nech ste zdravucki....

nsoci
23. sep 2010

Dvakrat sa mi zastavil porod... mala ostala vysoko, takze 2x klystyr, 2xkontrakcie, nakoniec som porodila s vyvolavackou, ale bez klystyru a nastrihu... malinka je vytrapena a staraju sa o nu (ja nemozem lebo mam pasovy opar 😖 )

nsoci
23. sep 2010

@tanija133 nemala...

kiwinka
23. sep 2010

@nsoci kto ta na koniec rodil?

nsoci
23. sep 2010

Dr. Masiarova... ale tu len niekde splasili, lebo sme rodili tri naraz... sluzbu pokial viem vtedy na porodnici nemala...

ponyxx
24. sep 2010

@nsoci gratulujem k malinkej a nech steco najskor v poriadku 🙂

cryonae
24. sep 2010

@nsoci juuuj, si si to teda vytrpela :( Hanka bude urcite za odmenu dobre babatko 🙂
ozaj, len tak mimochodom, nedavala si nahodou nedavno Matka ockovat proti ovcim kiahnam, ked mas teraz pasovy opar?

nsoci
24. sep 2010

@cryonae davala... dnes 🙂 ale kozny mi povedal, ze to zas nie je take jednoduche a uz mam tie lieky vo vysokych davkach druhy den, ze uz ta moja infekcnost je nizsia... a aj sa to neprenasa vzduchom len tak.... som tam sedela na sestonedeli aj dva dni pred vyhodenim oparu, tgo uz si tiez infekcna a nestresoval... ak som nebozkavala ine babatka, nechytala ich, umyvala si ruky atd. tak v poho... a aj mamicka na izbe nebola nejaka zlaknuta a ani na novorodeneckom ked som chodila za malou kym som to vedela, vsak som tam nic nechytala a ruky som si dezinfikovala 😉

cryonae
25. sep 2010

@nsoci nie nie 🙂 ja som sa pytala preto, ze ja som davala maleho ockovat proti ovcim kiahnam a ma upozornovala, ze dietatko je vtedy infekcne a ak som neprekonala este ovcie kiahne alebo by som mala oslabenu imunitu, moze ma nakazit a ten isty virus sposobuje aj pasovy opar

nsoci
25. sep 2010

@cryonae infekcne? po ockovani? nam nic take nepovedala ani nikomu koho som sa pytala... 😕 mi ani nehovor maly bol dnes s muzom v detskom kutiku.... keby viem nikdy ich tam nepustim

cryonae
26. sep 2010

@nsoci no mne maleho nechcela pediatricka preockovat druhou davkou kym nebudem aspon v osmom mesiaci ale najneskor zaciatkom deviateho, lebo ze je vtedy infekcny a ak by som to dostala ku koncu, tak by sa mohlo nakazit babatko, ale to su skor vynimocne pripady... proste nechcela riskovat. Spominala, ze dietatko je infekne tusim 2 tyzdne po ockovani, alebo tak nejak, uz neviem
toto mi hovorila aj o rotavirusovej vakcine, ze ak si rodic neda pozor pri manipulacii s kakou po ockovani, ze moze dostat rotavirusovu hnacku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre