Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

certica
17. okt 2007

do polnoci stihas 😉 , drz sa

uznetusim
17. okt 2007

No prave nechcem do polnoci - az po pol - 😉 ale diky

certica
17. okt 2007

tak ok, som zabudla, ze az zajtra je 18. 😎

uznetusim
17. okt 2007

😀 😀 😀 😀

julova
17. okt 2007

uznetusim, dufam, ze uz si ISLA! 😉 😀 😀..a zadrz do polnoci..prekriz nohy abo co 😀

julova
17. okt 2007

uznetusim mlci...dobre znamenie 😅 😕 😀 😉 ...tak drzim palce 😉

martina46
17. okt 2007

tak to som zvedava, kedy to bude!!! 🙂

julova
17. okt 2007

tak ja jej prajem, aby jej vslo ako chcela...cize zajtra 😉

jaja25
17. okt 2007

Tak dam vam zajtra vediet ci uz porodila a či to stihla este dnes 😎

julova
18. okt 2007

no som zvedava 🙂.....tak ju potom pozdravuj jaji 😎

jaja25
18. okt 2007

Takže to uznetusim stihla ešte včera pred šiestou. Porodila za dve hodinky a má krásneho Deniska: 3720g/52cm. No a cíti sa tak dobre, že by už aj domov išla... 😉

jaja25
18. okt 2007

Takže sú vo vedlajších izbách Zuzannas a Uznetusim. Takže by sa to dalo nazvať aj internetovým stretkom 😀 😀

certica
18. okt 2007

vau, tak aspon mala rychly porod a deticky budu mat narodky hned po sebe 😎 . jaja, ze gratulujeme a vela zdravicka 🙂

martina46
18. okt 2007

Aj ja odovzdávam pozdrav a gratulujem!! 🙂

marcelka114
18. okt 2007

ahojte chcela by som vas poprosit ci by ste mi nemohli dat kontakt na nejaku dobru lekarku alebo doktora z kramarov ja mam totiz gynekologa v malackach ale potom budem muset chodit do ba tam kde aj budem rodit a vobec nikoho nepoznam ani sa v tom nevyznam.dakujem vam

julova
18. okt 2007

jeeeeeej...jaja, aj ja im obom BLAHOZELAM 🙂 🙂...tak to je sila 😀...aj ja chcem taky rychly porod 😅 😀

matak
18. okt 2007

aj ja Vas citam 🙂
Pripajam sa ku GRATULACII, SUPER, chcela by som aj ja uz byt v jej kozi,nech uz to mam za sebou.Ale este si mar mesiaov pockam hoci cas strasne letiiiiiiiii 😉

matak
18. okt 2007

jaji to je super ze tu s dievcatami takto komunikujes,si tu taka spojovatelka,snad sa aj my stretneme 😉

julova
18. okt 2007

jej matak - mame terminy presne mesiac po sebe 😀 😉

matak
18. okt 2007

😉

jaja25
18. okt 2007

A veru sa mozno aj stretneme, lebo ma zatial primárka nechce pustit na "kolečko" . No uvidíme. 😵 😉

matak
18. okt 2007

jaji tak sa necham prekvapit, a snad 😎

elize
19. okt 2007

jupi, tesim sa so zuzannas aj s nicnetusim 🙂 hlavne babatka nech pekne papaju a rastu 🙂 samozrejme vela zdravicka prajem aj maminkam 🙂
jaja25, na to "kolecko" nechod este par mesiacov, nech sa stretneme 🙂

evuliena
19. okt 2007

jaja, aj ja sa teším, že tam bude nejaká spriaznená duša... dúfam, že na seba tam nejako natrafíme. Ak bude voľný nadštandard, tak by som tam chcela ísť.
Napíšem ti do IP svoje meno, ak by ťa to neotravovalo....

julova
19. okt 2007

jaja - nikam nechooood 😉 😀

babulka
19. okt 2007

Marcelka - aj mozem zo svojej skusenosti odporucit Dr. Slezaka - vyborny lekar, ale ma vela pacientok, tak neviem, ci ta zoberie. Este je vyborny aj Dr. Cunderlik a Dr. Valent. Drzim palce pri vybere spravneho lekara.

matak
19. okt 2007

Vidis ako to je Babulka ty mas vyborne skusenosti s Dr.Slezakom, kamoska zase nie.Kolko ludi tolko chuti, je vela faktorov ktore ovplyvnuju cas ked prave mi rodime.Clovek nikdy nevie, skoda ze je to tak.Ale na Dr.Cunderlika som este nepocula nic zle.Dokonca ked som ja rodila bola som na cakacke este s jednou mamickou ktoru rodil D.Cunderlik a tiez si ho velmi chvalila.Ja si chvali Doc.Rusnaka, zatial ma nesklamal a dufam ze to aj do tretice tak zostane.Je to docent a porodnik s velkym D a P

jaja25
19. okt 2007

Takže Zuzannas je uz doma. Slubila ze sa ozve a da na internet aj nejake fotky. Uznetusim vam dakuje za gratulacie. Ma sa dobre- myslim, lebo je spokojna a Denisko je zlate babatko. 🙂 🙂

glorita
19. okt 2007

aj ja chcem dr. slezaka, tak len dufam,ze ma este zobere.... 😖
ja som zas pocula,ze cunderlik je tak trocha menej trpezlivy,ci ako to nazvat s porovnanim s dr. slezakom,na slezaka som pocula fakt len same chvaly... 😉

ved uvidim...do nemocnice idem 1.x do poradne o 2tt,tak dam vediet ci ma dr.slezak vezme... 😵

zuzana77
19. okt 2007

glorita,

ako to myslis ze menej trpezlivy? (na co?)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre