Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

ivana0107
5. máj 2008

petra555 a pindula, co ste mal zazmluvneneho ditteho, tak neviete ci ten pride len na poslednu pol hodku k porodu alebo pride aj nadlhsie?/ najlepsie na cely porod 😎 / ja som u neho rodila v 2005 a bol superlenze to bolo este v kochu a teraz mam z tych kramarov trochu strach . ..

pindula
5. máj 2008

Ivana...kku mne prisiel ditte, ked som bola po klystire a sprche...vysetril ma, hodili ma na box...a kazdu chvilu ku mne pribiehal a kontroloval stav 😉

krajcoanka
5. máj 2008

xstelinka , ja som došla od mojej gyndy s papierom rovno na KraMARE.
ja som rodila 1.x s dr. Janyim a aj 2x-nahoda a nemala som ho zazmluv. ale 3x si ho asi zazmluv., lebo som mala v oboch tehu probl. pôrod. 😖

petra555
5. máj 2008

Ahoj pindula, velmi si ma potesila, ze Dr. Ditte bol super. Mozes mi este povedat, ci si tesne pred porodom chodila do poradne aj na Kramare, alebo len k Dr. Dittemu do GPN?

Ivana, tiez som mala trochu strach z Kramarov, ale ked som sa dostala na toto forum, vela bab tu neda na Kramare dopustit, hlavne na to nove nadstandardne oddelenie 😉 Tak to idem skusit...

krajcoanka
5. máj 2008

petra, tak je! 😉 🙂

euffra
6. máj 2008

ahojte, mate nejake skusenosti s Dc. Kleskeňom?

avemaria
6. máj 2008

euffra DC.KLESKEN je paradny doktor ja ho poznam osobne on sa najviac zaobera ci je plod dobre vyvinuty.tak ti ho skvele odporucam.

pindula
7. máj 2008

Petra...chodila som az do porodu do poradne do GPN k Dittemu 🙂 ...dokonca v den porodu som bola v poradni o 11.00 a o pol druhej som uz strasila v porodnici na kramaroch 😉

diana1
7. máj 2008

Ahojte mamicky, neviete, ako je to n Kramaroch co sa tyka navstev otecka? Vidi babatko len cez sklo, alebo ma k nemu volny pristup?
Vopred dakujem za odpovede

anamor
7. máj 2008

diana vidi babatko nie cez sklo, aj hocikto iny, nielen otecko moze.

mna inak dc. klesken vysetroval a bol dost drsny... teda doteraz som presla viacerymi rukami ale bolelo ma uplne vsetko zdola, brucho ako pocuval babo..., inak sa vyjadrit neviem

capy
7. máj 2008

ahoj diana. kramare su v tomto super ako jedina porodnica ma volny pristup k detickam. je tam spolocenska miestnost s boxami kde pride navsteva a moze si malike vziat na ruky. a super je to ze mozu prist kedykolvek po vizite, aj ked navstevne hodiny su od druhej do piatej. 🙂 🙂 🙂

xstelinka
7. máj 2008

capy, a to maji vsetci tak? myslim aj ti v normalnych izbach aj v nadstandartych? ale v tych boxoch su babatka, len ked ich tam maminky daju, nie? inak su s maminkami na izbe. 😨

annabell
7. máj 2008

Ahojte.ja som rodila na Kramaroch na normalnom oddelení lebo na nadstandarte mali plne a je to take iste aj tam akurat tam nie su boxy ale len stolicky.Mozu za tebou prist hocikedy a dokonca s tebou môzu chodit kupat aj babätko 😀

xstelinka
7. máj 2008

annabell, to si ma potesila. 😀

annabell
7. máj 2008

Tiez som mala Ditteho a nedam na neho dopustit.Sice som rodila sekciou ale stojí za to zaplatit si ho k porodu. :-P

krajcoanka
7. máj 2008

annabell. ja som chcela ísť okupať maleho s ockom a synčekom a bola tam taka jedna neprijemna sestra , ktora nechcela pusťiť syna dovnutra 😠 😠 😠 .že je tam vela ludi atď...a že iba ocko.tak som sa jej pýtala či mam syna nechať sameho vonku. 🙄 .nakoniec sme to kupanie nerobili.

diana1
8. máj 2008

Baby, tak to je zaujimave, ze na Kramaroch maju oteckovia pristup ku babatkam. Neviem, ci neprehodnotim svoj vyber porodnice. Povodne som chcela ist rodit do Ruzinova, ale kedze nemam ziadneho zazmluvneneho lekara, tak by mi to mohlo byt v podstate jedno.

cat
8. máj 2008

no ja si ani neviem predstavit ze by otec dietata nemal mat k nemu pristup..

k Dittemu: ja som ho mala u Kocha sice pri sekcii,ale on potom chodil kedykolvek za mnou aj potom, ze ci nieco nepotrebujem, este aj s kojenim mi radil miesto neochotnych sestier na novor.odd u kocha..

vcera mi robil morfologicky uzv doktor Slezak z Kramarov, akoze pristup nic moc, z neho som bola..sklamana, pri prvom tehu sa mi doktor Holan pri morfol. uzv venoval tak o 200 percent viac.

capy
8. máj 2008

xstelinka: tie boxi som myslela na sedenie na nadstandarde. niesu tam len stolicky ako na obycke ale su tam porobene take boxiky a v strede je prebalovaci pultik kam mozes pollozit babo ked ho chce navsteva vydiet rozbaleneho. jasne ze babetka su z maminami na izbe 🙂 🙂 🙂

xstelinka
8. máj 2008

Capy, tak som si to nejak predstavovala. Lebo pocula som, ze inde su babatka za sklom. No a bala som sa aj toho, ze tam bude aj to moje a ja ked budem chciet trocha pokecat s navstevou, tak maleho budem musiet nechat za sklom.

annabell
8. máj 2008

Krajcoanka vsade sa najde neaka krava co to vie znepríjemnit ale väcsinou tam boli detske sestricky super..😀

diana1
9. máj 2008

Baby, ja fakt vazne rozmyslam, ze pojdem teda rodit na Kramare, uz som vyzistila, ako to je s poradnou, treba sa objednat telefonicky u sestricky, ambulancie su na 214 a 222.
Poradte mi prosim, kde a ako sa vybavuje EPI.
Ohladom otecka pri porode treba volat tiez nejakej pani, aby sme si s nou a s oteckom dohodli termin na pohovor, vsak?
A neviete prosim, ci a kedy robia prehliadky porodnych sal?
Vrela vdaka

xstelinka
9. máj 2008

Diana1, ohladom otecka treba volat Dr. Jandovu 5954 5215 a dohodnut si s nou stretnutie. Myslim, ze to mava pondelok a stredu o 9.00, ale treba si s nou dohodnut termin.
Keby si k nej isla na konzultaciu, vsetko vysvetli. Len neviem ci na EPI uz nie je neskoro, vravela, ze tam robia nejake vysetrenia kvoli tomu a myslim, ze najneskor do 36tt.

alififi
9. máj 2008

EPI v pohode aj po 36tt. je to dole na prizemi
na vratnici sa treba spytat, neni to tazke najst.
cele sedenie trva 5 min

inak ja som sa nikde do ambulancie neobjednala - len som dosla. nebol problem

matinka
9. máj 2008

baby a kedy a ako sa plati za lekara, za otecka pri porode a za EPI? Myslim, aj ohladom papierovaciek a tak...

krajcoanka
9. máj 2008

ja som platila ked som nastupovala do pôrodnice,ale ja som tam ešte 5 dni pred pôrodom ležala.plati sa to na primačke všetko aj EPI aj za ocka.

pusinka1985
10. máj 2008

Ahojte babi, mate skusenosti s dr. Maresom, ktory pracuje v GPN?????

jeana
10. máj 2008

ahoj,
ja chodim k Dr. Maresovi do GPN.. zatial som velmi spokojna.. ako som zistila uz davnejsie, rodit chodieva len na kramare. S nim som sa na tuto temu zatial nerozpravala.. ale velmi rada by som ho mala pri porode..
tiez by ma zaujimali blizsie info o nom co sa tohto tyka. 😉

matinka
13. máj 2008

jeana, nebodaj prides rodit na kramare? 🙂

krajcoanka, dakujem za info 😉 a Luboskovi vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

jeana
13. máj 2008

matinka, ved ja to hovorim uz od zaciatku, len ty ma nepocuvas! 😀 😀 este sa tam aj mozno stretneme naraz, ked ty mas cca 13 a ja 16., jul 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre