Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

seiv
22. feb 2012

@jariinka podla sluzby 🙂 ale ak su tam fofry, tak na to kaslu a robia podla seba .... treba pocitat s tym, ze je tam rizikove pôrodníctvo a zvážajú tam všetky komplikované prípady z okolia.

amouramour
22. feb 2012

@seiv to mas asi pravdu...stava sa aj ako dnes, ze vidim maminy, co doslova na poslednu chvilu dojdu, tak asi ani nie je cas riesit porodny plan...lebo ani epiduralku uz nestihaju pichnut....

seiv
22. feb 2012

@amouramour lezis nacakacke?

jariinka
22. feb 2012

@seiv tak je lepsi kdyztak si to vykomunikovat primo pak? pokud to teda pujde 🙂 jako ja nejake naroky moc nemam...

amouramour
22. feb 2012

@seiv ja este len na pooperacnom, ale chodim denne na monitor na porodnu salu, teda do toho traktu, tak sa mi obcas zadari aj porod nazivo pocut🙂ale este cakam a cakam....

kvetinqa
22. feb 2012

@amouramour ty si este stale kinderko?! 🙂 kedy ides na to?

amouramour
22. feb 2012

@kvetinqa no dnes polka tabletky, ale moc nezabrala, mala je stale strasne vysoko, veru sa jej moc nechce na tento svet 😒

kvetinqa
22. feb 2012

@amouramour ani sa jej nedivim 😉 drzim palce nech uz coskoro drzis svoj uzlicek v naruci

amouramour
22. feb 2012

@kvetinqa dakujem krasne, no ja som dufala, ze aspon zmena pocasia ju presvedci🙂

bizynka
22. feb 2012

ahojte, baby viete mi prosim poradit, ci sa na kramaroch treba objednat do poradne, alebo ci tam staci prist?

amouramour
22. feb 2012

@bizynka treba sa objednat, najprv ta poslu na ctg a potom ti daju termin do poradne🙂

inak som bola na monitore hore na porodnej sale a teda nik tam nerodil, je nejake tichsie obdobie, by trebalo vyuzit🙂

bizynka
22. feb 2012

@amouramour aha, dakujem 🙂 ja som totiz myslela, ze pojdem rodit na antolsku a dnes som sa rozhodla, ze pojdem radsej na kramare... a kedze mi uz zacal 38. tyzden, rychlo uz musim niekam ist.... takze si tam mam zavolat? asi vyzeram ako debil, ale kde zozeniem cislo? 😅

amouramour
22. feb 2012

@bizynka cislo by to malo byt toto>0259542794🙂

bizynka
22. feb 2012

@amouramour dakujem 🙂 tak zajtra volam...

elisisse
22. feb 2012

Baby neviete nahodou ako to teraz vyzera na Kramaroch?

amouramour
22. feb 2012

@elisisse co konkretne?ja tu prave lezim...

elisisse
22. feb 2012

@amouramour ako je to tam s izbami. Ty lezis na sestonedeli? Je tam vela mamiciek?

amouramour
22. feb 2012

@elisisse no ja lezim na pooperacnom na nadstandarte, lezim na dvojke ale som sama...ked som bola na prijme nachvilu na sestonedeli tak sa mi tam zdalo vcelku plno a teda bola som velmi rada, ze sa mi podarilo presunut sem...tu su tie izby pekne, aj kupelka a personal je mili...neviem ako je to s nadstandartom na 9.poschodi kde je sestonedelie, ale co tak sledujem posledne dva dni na porodnej sale, tak nie je vela porodov...ale zas ono sa to zevraj rychlo meni a tazko odhadnut....

mily7
22. feb 2012

babenky ako je to s porodnymi boxami na kramaroch? su otvorene ako na antolskej? Preco ste sa rozhodli pre Kramare? Ja ozaj neviem kam ist.

amouramour
22. feb 2012

@mily7 ja som sa rozhodla na zaklade dobrych referencii od ludi co tu rodili, taktiez mi prisli starostlivi,co som bohuzial nemala uplne rovnaku skusenost v sukromnom stredisku, raz som tam prisla s problemom a ani ma nepozreli, tu sestru v podobnej situacii nepustili bez toho aby vsetko skontrolovali...taktiez maju dobre vybavene oddelenie aj pre novorodeniatka s pripadnymi problemami...a v neposlednom rade voci antolskej mam aj psychicky blok po nie velmi prijemnom zazitku...

kvetinqa
22. feb 2012

@amouramour Peti, aj zajtra bude pekne a v piatok ma byt este teplejsie, ale to uz budes mat Paulinku v naruci a budes jej z okna ukazovat slniecko 🙂

elisisse
22. feb 2012

@amouramour ja sa len pytam lebo ked som tam lezala ja tak to tam bolo uplne plne ze ani pacientky nemali kam davat. Ja by som chcela ist na nadstandard ak sa bude dat tak preto sa pytam. A vyzera to tak ze uz onedlho sa tam aj ja ubytujem 🙂 A ty si po porode ci este cakas?

amouramour
22. feb 2012

@elisisse moze byt, ze bolo plno, lebo tu na chodbe je v jednej izbe aj maminka uz s babatkom🙂...no ja tiez dufam, ze ma neprevezu po porode na klasicke sestonedelie...ja este len cakam a cakam🙂uz miestami som z toho zufala....ty si na tom ako?

amouramour
22. feb 2012

@kvetinqa bodaj by si mala pravdu, ale dakujem krasne za pozitivne prianie🙂tvoj kubko je krasny, musi to byt uzasne mat uz maleho cloviecika🙂

elisisse
22. feb 2012

@amouramour tak to ti verim. Ja som zatial doma. Ale uz cakam kedy to dojde, lebo take bolesti mam len zatial to nieje pravidelne tak tam nechcem strasit. 😀 dr. hovorila ze uz to bude tento tyzden, ze podla nej sa uz ani na poradni v utorok nestretneme. Tak som zvedava. 😉

kvetinqa
22. feb 2012

@amouramour je to uzasne. Pre mna najkrajsi pocit drzat to male dietatko a vediet ako bezhranicne ta miluje a potrebuje... jedine, z coho mi je smutno je, ze to tak rychlo leti.Pred rokom to bolo male babatko a teraz uz je to velky chlap 🙂 Neboj, coskoro pochopis. Ked ti Paulinku daju do narucia, zmeni ti to cely zivot. uvidis 🙂

amouramour
22. feb 2012

@elisisse tak drzim prsty, hlavne nech je to lepsie ako u mna🙂

seiv
22. feb 2012

@jariinka myslim,ze ak poprosis o nieco,tak vyhoveju;)ale urcite nejaky special plan by som im nedavala...

seiv
23. feb 2012

@amouramour to mas super🙂ja som tam mesiac lezala pred porodom a nadstandart som mala umozneny az po porode a aj to koli tomu,ze som mala sekciu. A ako je zrekonstruovana porodnica? O chvilu to bude rok co som tam bola?

elisisse
23. feb 2012

@amouramour dakujeem, aj ty sa drz. a co je tebe? Teda ked smiem vediet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre