Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

vtirka
25. aug 2008

Caute tehulky ...ja som rodila na kramaroch 10.8. nemala som nikoho zazmluvneneho a bolo uplne super.super personal seticky ochotne a aj lekary mily.....Odrodil ma doktor Ilasek a bola som velmi spokojna...Sice som si spravila na karamaroch mensiu dovolenku 8 dni lebo ma moj nezbedny syncek pekne rozrtrhal a mala som velke sitie ale bola som velmi spokojna...Mala som zaplatenu nadstandard za 500sk fkakt sa to oplati bo sa mozes osprchovat aj 10krat do dna......Co som pocula pan doktor Rusnak je vynikauci porodnik taktiez aj Slezak....Zazmluvnit by som si ale ani po druhy krat nedala nikoho bo co lezali baby tiez tak si zazmluvnili a neprisli im vobec myslim ze skoda vyhodenych penazi....Bola som prvorodicka a porod som mala sper za necele 2 hodiny a maly Davidko bol na svete......keby ste sa chceli nieco opytat tak napiste rada vam odpoviem

moncicici
25. aug 2008

vtirka,ale ked ti zazmluvneny doktor nedojde k porodu,tak sa peniazky nevracaju nahodou??? a ako vyzera ten nadstandard,bo ja by som ho cela

alififi
25. aug 2008

jasne ze penieze vratia. nadstandart je fajn, sprcha+wc na izbe. ale ked sa tam nedostanes, aj na 8 poschodi sa da prezit. ale WC+sprcha su na chodbe

vtirka
25. aug 2008

monciccici: hej vracaju ale zasa mas okolo toho moc vybabovaciek bo to musis mat zase popodpisovane od lekarov....nadstandard vyzera super za 500sk na noc si z jednou na izbe este a za 1000sk si sama je tam telka s ovladacom balkon kupelna so sprchovacim kutom mas moznost si vybrat s 3 jedal co budes chciet papat...navsetvy mozes mat aj vecer do pol noci je to tam take volne....a sestricky su fakt mile....

moncicici
25. aug 2008

vtirka a navstevu pustaju do izby alebo musis byt niekde na chodbe?

miriamka
25. aug 2008

Moncicici...navsteva na izbu nemoze,takze jedine na chodbe 😉

moncicici
25. aug 2008

dik miriamka

alififi
25. aug 2008

na to jedlo by som moc nespoliehala, to bola hruza vsetko. ale na to sa treba pripravit, clovek nejde do grandhotela 😉 .
navstevy jasne na chodbe, tam nech zostanu aj s virusmi 😝

capy
25. aug 2008

moncicici: nadsandart je fakt super. ak chces vidiet ako to vyzera na izbe posli mi do IP mailovu adresu a poslem ti fotky.

a potrava sa tiez dala. lebo ked nelubis nieco tak si das ine. ale aspon sa najes 😀

miriamka
26. aug 2008

Podla mna nadstandard bol fakt super,aj z jedla sa dalo vybrat...

cat
26. aug 2008

baby a deticky sa kde kupu? robia to sestricky ci musia matky? alebo moze dojst okupat babo vecer aj tatko?

zuzka.sk
26. aug 2008

No baby, neda mi nenapisat.
Ja som rodila na Kramaroch 5.5.2008, cize 3 mesiace aj nieco dozadu. Mala som dohodnuteho Dr. Slezaka, bola som na kontrole a hned kukol, ze ci nejdeme na to, cize... aj EPI mi dali, aj vsetko islo ako po masle.
Na Dr. Slezaka mozem povedat len to najlepsie, ale ja som jeho pacientka uz 3 roky, takze sa uz nejaky ten patek pozname.
Co sa tyka Kramarov, ja mozem len odporucit. Mala som nadstandard, najskor 2i, cize som bola 2 noci s jednou babou a potom som sa dala prelozit na 1i, doplacala som 1000 na noc, ale stalo mi to za to. Ja som mala problemy s kojenim a chcela som si urobit vlastny system a preto mi ta 1i strasne pomohla. Naozaj je to tam fajn, TV na stene, sprcha na izbe, balkon, proste parada, da sa prezit tych par dni, navstevy len na chodbe, ale aj to je tam na to usposobene, naozaj ma chodili pozerat hocikedy aj o 20.00 vecer a nikto ani muk. Hned vedla je novorodenecke, cize ak nieco bolo treba s babatkom, len som presla na chodbe cez 1 dvere a bola som tam. Kazdy den milion vizit, najkor gynda, potom novorodenecka, ale to musi byt. Strava mi moc nesedela, ale ved Vam tam mozu doniest cokolvek si vypytate, takze ja som kombinovala, co bolo v menu + co som mala z domu. Tak sa to dalo a navyse... aspon som tam nechala 9 kg 🙂
Sestricky velmi mile, cokolvek som chcela, pytala som sa, otravovala som, ale ani raz neboli nervozne alebo neprijemne, aj tie mozem jedine pochvalit.
Takze som rada, ze som si vybrala Kramare a nie Antolsku alebo Ruzinov, nebudem komentovat tie porodnice, sama nemam skusenost, ale pocula som dost zle veci... ale nekomentujem.

zuzka.sk
26. aug 2008

Cat - zabudla som kupanie. No mne na 3 ti den povedali, ze si mozem ist sama okupat babatko, prisla som s nim na novorodenecke, sestricka mi ukazala co a ako a ja som si malu sama okupala. Potom som ju kupala zase za 2 dni a uz sme sli domov. Cize, kupanie si musis vypytat, mna to vtedy ani nenapadlo,ale povinne 1 x Ti to ukazu a budes kupat sama - s nimi. Da sa dohodnut, ze na kupanie pride aj tatko, ale podla mna je to zbytocne, staci ak mu doma ukazes, co a ako. Moj manzel malu prebaluje, aj krmi, ale kupanie zatial nerobil a ani to od neho necakam, ja mam sama s nou co robit, kedze sa uz pekne hybe a uz je aj tazka, a ked bola taka drobnucka, to som sa zase bala. Tazke na to je cas 🙂 Ale ak chces, moznost tam je.

capy
26. aug 2008

ahoj cat. kupat mozes sama alebo si to nechat ukazat od sestricky. ja ako druhorodicka, vlastne aj ty tak som si tomina kupala sama 🙂

kacenqa
27. aug 2008

moncici - ta chodba je ale usposobena na prijimanie navnstev, su tam take boxy so stolikmi, kam mozes polozit babbatko. len musis byt medzi prvymi, lebo tie boxy su tusim 4 😉 ale ked som tam bola ja, tak niektore mamicky nosili dietatko von aj s postielkou (ono tie postielky maju dvojake, jedna vacsia a druha mensia, ja som mala tu vacsiu a to neviem, ako by som bola teperila po SC, mala som dost co robit, ked som ju premiestnovala k oknu, aby sa mala opalovala)

cat - da sa na kupanie zavolat aj otec, ale nie vecer, ono vobec sa tam neda kupat vecer, kupe sa max do piatej tusim? neskor sa uz neda, ale nema to nejaky velky vyznam. ja som toho nasho zavolala, a vymakli sme to, lebo tam zrovna sestricka inej mamicke ukazovala, ako kupat. ale keby tam nebola sestricka, tak by to nemalo vyznam, lebo by som mu to musela ukazovat sama, a to kludne zvladnes aj doma potom....

cat
27. aug 2008

vdaka kocky za info 😉

klementina
27. aug 2008

ahojte baby, stalo sa vam niektorej ze ste chceli nadstandart a nebolo volne? ak by som vedela presny termin porodu, v pripade planovaneho cisaraku, da sa to izba aj objednat? dakujem

cat
27. aug 2008

klementina- neda sa. Ja mam plan. cisarak, pytala som sa priamo primarky a odpoved bola neda sa dopredu 😒

capy
28. aug 2008

klementina ale ked nebude nahodou volna hned po porode tak ta presunu hned ako sa uvolni.

lucia82
30. aug 2008

Ahoj cat tak my to uz mame za sebou mame krasnu zdravu emku narodila sa 19.08. a bol to nakoniec cisarsky.ja len ti chcem povedat ze ak sa da daj si spinalku a nie plnu narkozu ja som si vybrala spinal a bolo to uzastne cely porod som bola pri vedomi a malu som hned videla hladila som ju no proste neopisatelne a lekari uzastny hlavne anesteziologovia a sestricky z detskeho laktacne sestry .ja si kramare teda personal mozem len pochvalit a nakoniec som nebola ani na nadstandarde ale na standarde na 8posch.a tak isto v pohode .tak ti teda drzim palce a hlavne vela zdravicka papa maminy 🙂

cat
30. aug 2008

luci,gratulujem k dcerke a dakujem za info,ja sice chodim zatial na Kramare iba do poradni ale je to v pohode a som spokojna aj s novou pani doktorkou.

capy
2. sep 2008

luci gratulujem k EMKE. ani ja nedam dopustit na kramare. 😉

mataaaaa
3. sep 2008

ahojky mamulky, tak ja som bola dnes na poradni na kramaroch.. bola som troska stremovana, ale bolo inak fajn len dost dlho som tam cakala kym prisla na mna rada takze nabuduce si beriem asi aj nieco ..🙂
mam doktorku ferakovu ale je velmi v pohodicke, sice najviac sami lubila ta sestricka velka srandistka.. 😎
termin sa nam pomaly blizi, a tak uz robimee poriadky. len dufam, ze ked pojdem na vec tak bude volny nadstandart🙂)

niuska
4. sep 2008

Ahoj baby, neviete mi náhdou poradiť kde a v akých časoch sa dá na Kramároch zaplatiť ten 7tis poplatok? Nech sa tam nepreženiem 😝 by ma piclo v tomto horku 😀

alififi
4. sep 2008

myslim ze nonstop. bud pri vchode, tak kde sa plati vsetko. alebo pri pohotovosti.
ale ked tak pojdes doobeda, tak pri vchode budu urcite.

niuska
4. sep 2008

ďakujem 😀 skúsim zaránky nabehnúť a snáď vybavíme 😅

capy
5. sep 2008

niuska tak co nasla si to?

tak co baby uz sa tesite ze za chvilu budu drobce u vas v naruci?

moncicici
5. sep 2008

ahoj capy,ja idem zajtra na Kramare sa stretnut s lekarom,ktoreho si chcem zazmluvnit...
inac byvaju aj prehliadky priestorov?ci sa da pozret

capy
5. sep 2008

to vsetko mala n starosti dr jandova. tak sa jej skus spytat alebo jej posli mail

capy
5. sep 2008

moncicici mailovu adresu mas v IP. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre