Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

wwcko
25. aug 2009

Jasne ze sa pochavim, sa uz neviem na to dockat. len pojdeme asi sekciou tak ta sa robi 7-10 dni predterminom porodu tak nam to prave vychadza na ten tyzden kedy sa ma vratit... 🙂 Ale ja som k nej na cvicenie rada chodila, vzdy som zaspala, ked sme boli v prevej dobe porodnej a zacala hovorit ako nam ruky a nohy otazievaju... 😀 a zobudila som sa uz ke bola hlavicka vonku 😀 To bol krasny porod 😀

wewe4
26. aug 2009

😀 😀
tak to som zvedavá...už sa tiež na to teším

radkatom
27. aug 2009

Ahojte, ja tiež idem rodiť na Kramáre.

WWcko Teba si z cvičení pamatám 🙂. Škoda, že pred našim termínom je Dr Jandová na dovolenke. Cvičíš aj doma? Lebo ja nie 😒 . Snáď mi to pri pôrode nebude chýbať.

Budete niektorá rodiť u Dr Rusnáka?

lindush
27. aug 2009

ahojte,

rodila som min tyzden na Kramaroch a neda mi nenapisat svoje dojmy...vrelo odporucam !!!!!
Doktora som mala zazmluvneneho,ale myslim,ze aj keby som nemala,bolo by to OK...

Sestricky vsetky velmi mile,ci uz na sestonedeli,alebo novorodenecke,laktacna poradkyna mala sice v case mojej pritomnosti dovolenku,ale novorodenecke sestricky na poziadanie pomohli,dokonca sa same chodili pytat,ci to zvladame a ci sme OK..

Bola som na nadstandarde,spokojnost,hlavne kvoli tomu WC a kupelke na izbe,to som ocenila,TV som napr nezapla ani raz...takze baby co ste sa rozhodli pre Kramare,myslim,ze nebudete lutovat,ked som rozpravala dojmy aj s inymi mamickami,vsetky boli spokojne 🙂

wewe4
27. aug 2009

lindush, môžem sa spýtať, koho si mala zazmluvneného? Rodila si prirodzene? EPI?
ja viem som zvedavá 😅
gratulujem k Danielkovi...

lindush
27. aug 2009

wewe IP

nitkan
28. aug 2009

Lindus, super ze si bola taka spokojna a ste v poriadku. blahozelam k syncekovi!

wwcko
28. aug 2009

Radkatom, aj ja si ta pamatam 🙂 si tam bola tusim pokazde ked som tam bola aj ja 🙂 Ja doma tiez necvicim, preto som chodila skoro 2x do tzyzdna,lebo som vedela ze doma sa neprinutim. Teraz Nula bodov, doma mi to nejak nejde ☹

Lindush, posli aj mne prosim ta meno lekara. Ja svojho mam ale aj tak som zvedava 😉 A pripajam sa ku gratulacii 🙂

chruminka
28. aug 2009

baby chcem sa spytat na tie prednasky ci co to je ked chce byt mm pri porode,kde a asi kedy sa treba nahlasit?
Nechcem si to moc nechavat na poslednu chvilku kedze cakame dvojicky.
A tusim aj ked chcem EPI tak treba nieco absolvovat nie?

lindush
28. aug 2009

dakujem baby za gratulacie
wwcko,posielam do IP

lindush
28. aug 2009

chruminka,ked chces Epi,mala by si ist cca okolo 36tt na pohovor k anesteziologicke,tam vyplnis taky dotaznik,pozrie tvoje vysledky krvi,da ti potvrdenie a to treba potom vyplatit v pokladni
ak by si EPI nevyuzila,tak ti peniaze samozrejme vratia

Co sa tyka tym sedeni k p.Jandovej,to sa chodi tak 2-3 tyzdne pred terminom,staci jej napisat mail a ona sa ti ozve a napise ti termin,kedy mate prist

tak drzim palce 😉

bibes
28. aug 2009

Ahojte, lindush gratulujem. Wwcko ja si ta tiez pamatam z cvicenia 🙂 Bola som tam len raz, ale uplne som ta obdivovala, ze dokazes len tak zaspat. Ja sa musim dlho prehadzovat, aby som vobec v noci zaspala 😀

A baby neviete, ci je pravda, ze na nadstandarde je internet? Niekde v inej diskusii pisala jedna mamicka zazitky z porodu priamo z Kramarov, len neviem ci mala internet vlastny (prineseny), alebo je to sucastou izby?

slavenap
28. aug 2009

Cawte mamicky...poradte prosim,kde sa hlasit ked idem rodit na Kramre...ked cez den a kde v noci..dik 🙂

lindush
28. aug 2009

bibes.,na nadstandarde,je moznost mat internet,treba len povedat sestricke,ze mas zaujem...podmienkou je vlastny notebook..

bibes
28. aug 2009

Diky lindush, neverila som, ze u nas sme uz natolko pokrokovi 😀 A plati sa za to nieco navyse?

bibes
28. aug 2009

Slavenap neviem, ci si to dobre pamatam, ale myslim, ze by si mala ist tak ci tak na urgentny prijem (je jedno ci cez den alebo v noci). Tusim interna ambulancia by to mala byt.

lindush
28. aug 2009

mysim,ze sa za to neplati nic navyse 🙂

slavenap,presne,ako pise bibes,treba ist cez urgentny prijem

wwcko
28. aug 2009

Bibes 🙂 Ja sopm chodila tak vycerpana, ze som problem nemala 😀 a este ten jej hlas dotoho... no vie som nepotrebovala 😀

Slavenap, potvrdzujem urgentny prijem.... 🙂

A s tym internetom ste ma prekvapili, aj ked neviem ci ja osobne vyuzijem, asi budem rada, ze tam bude v podstate klud... 🙂

murka_75
29. aug 2009

Ahojte. Viete mi niekto poradit.. Onedlho koncim v tehu-poradni, rodit chcem na kramaroch a nebudem si platit konkretneho porodnika. Ale mam sa uz buduci tyzden nahlasit na kramaroch ? Ako ? Len si vyberiem niektoru z gynekologickych ambulancii, kde maju poradňu pre tehotné a pockam si v rade ? Alebo sa treba niekde objednat ? Co este by som si mala zistit ? Dakujem 🙂

wwcko
29. aug 2009

Ahoj. Ja ked som prechadzala od mojej dr na Kramare tak ma poslala v stredu o 13.00 na 222c dveri. Neviem co sa tam nachadza, lebo ja som tam nebola isla som priamo k mojmu dr, ale mozno tebe to pomoze 😉

kamila68
29. aug 2009

velmi by ma zaujimalo preco skoncila tema Porodnica Kramare- nechodte tam, či zo strany nemocnice nastal tlak na nešťastnú rodniku ktorej zabili doktori dieťa alebo čo?

olinka6226
29. aug 2009

oni ju uplne vymazali alebo len zamkli?

radkatom
29. aug 2009

Ahoj Murka. Ja by som sa opýtala Tvojho gynekológa v poradni. Mal by Ti povedať čo a ako...

Wwco- to si na tom tak ako ja. Ja som sa snažila tam chodiť čo najviac, lebo mne sa samej cvičiť nechce. Čítala som, že budeš rodiť CR? Tak potom by Ti cvičenia nemali chýbať 😉 Držím palce. Ja mám síce termín 6.9.2009 ale bude to asi neskôr, tak sa možno ešte uvidíme 🙂 .

To s tým internetom ma pozitívne šokovalo 🙂 . Možno využijem aspoň na poslanie fotiek malého 😀 .

lindush som rada, že som si pôrodnicu dobre vybrala a dúfam, že aj my budeme mať dobrú skúsenosť a nádherný zážitok na celý život. Gratulujem ku bábatku 🙂 🙂 🙂

kamila68
29. aug 2009

Tá téma tu už vôbec nie je, asi robila Kramárom veľmi zlú reklamu keď sa postarali aby zmizla, úplne typické pre slovenské zdravotníctvo

wwcko
29. aug 2009

Kamil ja by som sa mna tvojom mieste spytala adminov, ony budu vediet skor ako my a potom nam daj vediet, ja som tiez zvedava ...

Radka idem CR. Dnes som bola na kontrole a mala si sedi na zadocku a protestuje 🙂 Tak cvicenia mi boli na prd, ale aspon som si odkocila pocas prace a zdriemla som si 😀

czechzuzanaba
30. aug 2009

Me by taky zajimalo, kam a proc ta tema zmizela 😕

radkatom
30. aug 2009

Wwcko, to je teda 😅 babulka. Už sa asi neotočí čo? Náš poklad je dole hlavičkou už 3 mesiace 😅 . Asi bude pekne červenučký chudiatko...

kamila68
30. aug 2009

janocka, zuz11, ikke, emjee ako admini viete nám povedat čo je s témou Pôrodnica Kramáre - nechodte tam ??

kamila68
30. aug 2009

vlastne ma zaujíma iba to či tema bola zrušená na žiadosť toho kto ju založil alebo neikoho iného??

jane33
31. aug 2009

Ahojte. Ja som rodila na Kramaroch minuly utorok a bola som spokojna. Porodnika som mala dohodnuteho a rodila som sekciou. Ziadala som o nadstandard ale prvy den po porode nemali volne a potom som uz ani nechcela ist. Da sa to vydrzat aj na standarde. Na izbe sme boli 3. Do sprchy ani na WC rady nestali.
Co sa tyka mojich skusenosti ohladne temy porodnica Kramare=nechdte tam: kazdu maminku od prichodu do nemocnice hned monitorovali a monirtory sa opakovali niekolkokrat denne. V pripade najmensieho vykyvu sa situacia ihned riesila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre