Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

mirkakab
23. feb 2012

Zrovna dneska sa narodil na Kramároch kamoške krásny synček .... želám jej skorý návrat domov 🙂

bizynka
23. feb 2012

Ja sa snazim dovolat na to cislo.... Uz som tam od rana volala 14 krat a nikto mi to nedviha... :(

marsejlka
23. feb 2012

@bizynka zavolaj na cislo 02/59542583, to je priamo na monitor...ja ked som volala pred 3 tyzdnami na to cislo co ty, tak tiez mi pol dna nikto nedvihal a ked mi to dvihli, tak mi povedali, ze sa mam objednat najprv na monitor a tam ti povedia, ze co dalej 😉

bizynka
23. feb 2012

Jeej tak sa mi nakoniec podarilo dovolat 🙂 zajtra o 12 tam mam byt 🙂

bizynka
23. feb 2012

@marsejlka no mne to tam nakoniec zdvihli a najprv mi tiez povedala, ze si mam zavolat o jednej na klapku 2583, ale potom povedala, ze nemusim volat, ze si ma tam poznaci... 🙂

marsejlka
23. feb 2012

@bizynka no vidis, ja som volala na tri cisla, kym ma objednali, lebo na prvych dvoch mi kazali zavolat na dalsie... 😀

amouramour
23. feb 2012

@seiv aj pri mne sa tvarili,ze nemozem ist na nadstandart,ze az po porode ak bude volne,ale nakoniec ma dali na tento pooperacny nadstandart...porodna sala z toho,co som videla vyzera fajn,cerstvo vymalovana na zeleno🙂
@elisisse no ja lezim s poterminovou graviditou...

elisisse
23. feb 2012

@amouramour jaj no tak to ti nezavidim. A co to planuju ti to vyvolat alebo pockaju kym to pride samo.?

elisisse
23. feb 2012

@bizynka zavolaj si nato cislo co pisala
@marsejlka to je na ten monitor, a ony ti je povedia co dalej.

amouramour
23. feb 2012

@elisisse davaju mi druhy den prostinove tabletky a uvidi sa...inak dnes akoby sa roztrhlo vrece s porodmi, ma museli dat aj skor dole z monitora na porodnom trakte...som tam videla asi 4 mamicky...takze s nadstandartom to asi bude blede:(

elisisse
23. feb 2012

@amouramour no pekne dufam ze sa to upravi. Ale tam zase kazdy den prepustaju tak to nemoze byt az tak zle dufam. :(. No tak to som zvedava ako dopadnes.

amouramour
23. feb 2012

@elisisse to hej, len boli tam asi aj dve sekcie, tie su myslim vzdy uprednostnovane na nadstandarte....aj ja som zvedava, uz mi je ale ozaj dlho🙂

elisisse
23. feb 2012

@amouramour no to vraveli ze ony maju prednost. A kolko tam uz lezis? Neboj bude lepsie ked sa malinke narodi ani si to neuvedomis a pojdes domov.

amouramour
23. feb 2012

@elisisse ja som tu dnes uz treti den, len predsa len zufala, ze to postupuje len tak mierne, dni po termine su asi vzdy dlhe🙂

nez
23. feb 2012

@lulu999 prosim ta, na tom nadstandarte na kramaroch su elektricky polohovatelne postele ? ci klasika....

elisisse
23. feb 2012

@amouramour no vsak toto keby si tam nebola sama tak to ide rychlejsie. Ja som tam lezala tyzden a mysoela som ze tam zosaliem hroza. Len ja som bola na tom standarde a tam sme boli styri. Co niekedy bolo fajn ale niekedy to otravovalo neskutocne.

amouramour
23. feb 2012

@nez su tam manualne polohovatelne postele🙂dnes bolo dost porodov, takze asi vcelku plno je
@elisisse uz nie som sama🙂

blackswan75
23. feb 2012

@amouramour este stale dva v jednom? 😉 ako sa citis?

amouramour
23. feb 2012

@blackswan75 este🙂uz sa citim z toho troska zufala🙂

nez
23. feb 2012

@amouramour dakujem....takze asi take ako v Ruzinove...to je inak dost vopruz, ked je zena po cisarskom....u Kocha pred 6 rokmi boli postele elektricky polohovatelne, ze si si vlastne akokeby na dialkovom menila polohy chrbta a vysku postele...to bolo super...skoda, ze par takych nekupia aj do statnych nemocnic ....

a drzim palce,nech uz to mas rychlo za sebou...ja som takto prenasala 2 tyzdne, z toho jeden som uz lezala v porodnici a pamatam si, ze na psychiku to nebolo uplne to prave orechove 😝 🙂

amouramour
23. feb 2012

@nez no ved prave🙂ja budem zajtra desiaty den po termine....

mily7
24. feb 2012

amouramour Strasne drzim prsty, nech to mate obaja uz rychlo, stastne a spokojne za sebou. Skus babetku dohovarat🙂 mozno to pomoze, pozitivne ho ovplyvnovat, ze ho tu uz cakas a tesis sa na neho velmi. Nech vam to rychlo ubehne a hlavne spokojne a dobre.

strihalka
24. feb 2012

@amouramour teda nas napinas....

ivanka.7
24. feb 2012

Ale dnes uz nenapisala, tak mozno uz to je 🙂)

blackswan75
24. feb 2012

@amouramour mam pocit ze uz rodis, tak vela siil.🙂

blackswan75
24. feb 2012

@ivanka.7 tiez si myslim 🙂

sabiatko
24. feb 2012

ahojte. vcera mi na poradni este moja gynekologicka zistila, ze babeno je o 3 tyzdne a 1 den mensie 😖 tak reku sa mam objednat na kramaroch na prietoky. to by bolo super, keby ma vsade neodmietali. volam jedno cislo, ze mam volat na ine. volam tam a zase ze na ine a na tom pre istotu nikto nebere, respektive mi zlozi, ked volam. to je teda uzasny pristup k tehotnym. sestricka cela podrazdena, ze ju otravujem, lebo som jej volala, ze sa tam nemozem dovolat, tak normalne mi zavesi telefon. no horor. tak clovek sa bolji o svoje dieta, zrejme daky problem s placentou a oni s takymto pristupom. tak tam budem musiet ist osobne, hodina a pol cesty s 2-rocnym synom, aby som sa vobec objednala. vy ste tiez mali taketo problemy pri objednavani? podla mna toto nie je normalny pristup. ked tam v pondelok nabehnem, tak ich dam vsetkych do pozoru.

ivulik211
24. feb 2012

@sabiatko ahoj tak to je mi luto, lebo ja vždy ked tam idem na monitor dvíhajú telefony normálne a vždy sú sestričky aj do telefonu milé. zatiaľ sa každý ku mne správal milo či dr alebo sestričky a to si vždy tam pripadám ako stratená neviem kam ísť a na všetko sa 100x radšej pýtam. možno mali len vela práce. a prajem aby ti si bola už len spokojná a uvdíš bábatko bude zdravunké 😉

@amouramour že by už paulínka bola na svete? verím že áno daj vedieť 😉

sabiatko
24. feb 2012

@ivulik211 dik, dufam, ze to uz bude lepsie, ked tam pojdem osobne. som tiez trocha vystresovana, ze male je take male, tak by som chcela, aby aspon vysetrenia, ktore potrebujem prebiehali hladko. no sak v pondelok uvidim. na malickeho sa strasne tesim, dufam, ze bude v poriadku 🙂

sabiatko
24. feb 2012

@amouramour ahoj 🙂 pozeram, ze ty si uz 10 dni po termine. som myslela, ze najneskor do tyzdna vyvolavaju porod. ako sa drzite s babenkom? viem, ze to cakanie nie je nic moc. ja som s prvym synom cakala 6 dni, aj oxitocin skusali, ale nezabral a potom jedna tabletka rano a podvecer mi zacali kontrakcie. drzim palce, urcite sa uz nevies dockat 🙂 nech je to cim skor, je to nadherne sa pozerat na svoje babetko vedla seba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre