Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

anika717
26. máj 2017

@alexi33 ahoj, neviem, či pustia, keď nemá prípravu, ale moja skúsenosť, že manžela ku mne pustili, až keď som už tlačila, nechceli ho ku mne pustiť skôr, napriek tomu, že tvrdili, že manžel môže byť pri mne, ak nebude veľa žien a nakoniec som už bola na izbe sama. Na moju otázku, či už môže prísť manžel mi pôrodná asistentka povedala "však ešte nerodíte" Mala som kontrakcie a bola som v pôrodnici, tak neviem, či som nerodila...

gumimaci
27. máj 2017

@alexi33 moj tu pripravu nemal, lebo akurat pred porodom bolo leto vsetci mali dovolenky,.. rychlokurz mu dala sestra na sale. s tym nieje problem. problem bol, ze ho nechceli pustit za mnou. nakoniec sa za mnou dostal, lebo uz bol asi otravny. ja som bola na sale pol dna bez jeho pomoci, by som tam skolabovala.

alexi33
27. máj 2017

@gumimaci tiez si myslim ze by to nemal byt taky problem. Ja som nas na tu pripravu objednala, ale viem ze priatel tam nebude moct ist tak skusim to s p.jandovou dohodnut nech infotmuje mna a ja ho informujem...

lotemiriel
27. jún 2017

Ahojte baby, prosim, ked sa chcem prvy krat objednat na Kramare, mam volat do poradne, alebo rovno na CTG? Pripadne aky je spravny postup? Dakujem velmi pekne za radu 🙂

nikolka912
28. jún 2017

@lotemiriel tusim staci ked zavolas do ambulancie sestre. T.c su na stranke..mozes si vybrat aj lekara ak chces...ktory robi poradne...len to musis sestricke.povedat

sara700
5. sep 2017

Ahojte..mozem sa spytat ci rodil niekto teraz niekedy na Antolskej..ja som rodila 2008..a bolo super..aj tatinko pri porode bez problemov celu dobu bol primne..ci je to aj teraz tak..dakujem za odpovede☺

janamexico
11. okt 2017

Ahojte babulky nemate niektora nahodou cislo do rixikivej ambulancie na ktamaroch ? Moj gynekolog mi povedal ze sa mam objednat po 30.oktobry 🙂

janamexico
23. okt 2017

Ahojte cerstve mamicky a buduce mamicky decembre prosim vas uz mi prepina balim sa po.alicky do porodnice nikde sa mi nic nezmesti mam mensi kufror na kolieska a mensiu tasku budem si brat ;
Kosele 2
Zupan
Kroksy
Pop.nohavicky 1 balik
Vlozky zatial 1 balik
Vloz do podprdy 1 balik
Ponozky
Uteraky velky maly na tvar
Kozmetiku wc papier
Pod.dojcenske 2
Podlozky
Pre malu;

Oblecko rukavicky ponozky ciapocky
Kozmetiku
Plienky 1 x 2 baliky
Vl.pbrusky
Deku
Bav.plienky 5 ks
Odsavacku
Perinka
Koj.vankua

Prosim😣😣 este nieco mi chyba alebo mam na vyse prosim pomoc 😊

diana373
23. okt 2017

Ahoj, urcite pribor a vlastnu salku ci pohar. Ja som napriklad vobec nevyuzila tampony do podprdy lebo mlieko sa mi rozbiehalo pomaly tie som az doma vyuzila. Oblecenie pre babatko mi priniesli az v den odchodu a plienok stacilo 30ks lebo nejake aj dostanes. Ja som bola hosp. 5 dni. Mozno usetris trocha miesta😉

nikolka912
24. okt 2017

@janamexico ahoj. Ja keby som sa sa balila terqz tak na kazdy den asi cistu koselu aj uterak..strasne som sa.potila..plus cely den si vlastne iba v koseli...a.uteraky podobne..kedze ked. Rodis prirodzene tal.cikas v sprche..tak stale.porebujes vlastne...ale.tak.moze ti.niekto.doniest pootom...mozes.si.to.priprvit do.inej tasky doma..

janamexico
24. okt 2017

@diana373 ahojcek dakuje za odpoveda to je moja dilama ci brat ob pre mimco a ci ne idem sekcioua neviem ako budem.mobilna utekat stale na novoredencke a este berem pribor a salku tanierika si netreba a kolko tasiek si mala a ake 🙂

janamexico
24. okt 2017

@nikolka912 iden sekciu nejdem nastadtie prirodzene neviem co mam zbalit do coho a ako uz mi sibe a stale sa mi to nikde nezmesti neviem.ci dve tasky alebo jednu no neviem brali ste si aj kojenecky vankus a vankus pre seva ja som.rodila v zahranici a to som isla na druhy den domov po sekcii ☹

nikolka912
24. okt 2017

Ano aj vankus som mala....a inak este by som si zobrala aj plachtu natahovaciu s gumou na postel...oni maju.obyc plachty a smyka sa to strasne na tej kozenej madraci...sa mi kvoli tomu zle spalo aj zle manipulovalo s malou.
Ja som mqla velky kufor a cestovku..takze tak..al4 tak co uz.ked sa nevies spolahnut ze ti vymenia plachtu..daju cistu podlozku..a to podtykam ze.som mala nadstandard..bola.som sama na izbe a cvakala 40e na den...no comment

janamexico
24. okt 2017

@nikolka912 dakujem no mam sa naco tesit chcela by som aj ja nadstamd teda tu dbojpostelovku tak sa mam na co tesit a brala si aj malej vecicky to je moja dilema a ci brat vozky alebo nie

nikolka912
24. okt 2017

Na nadstandarde bolo vloziek dost..moje.mi.len zavazdali...ale zasa boli to.tie.klasicke..bez.lepenia

diana373
24. okt 2017

@janamexico nieje zac🙂 ja mala sa mi narodila v decembri takze to by bola dalsia taska preto mi oblecko priniesli az v den odchodu. Aj tak ti drobca prinesu v zavinovacke a oni ho aj oblecu ak budes potrebovat oni ti daju aj ciste oblecenie jedine co by sa ti mozno hodilo su ponozticky a capicka😉. Ja som mala taku strednu cestovnu tasku a jednu taku prirucnu.

janamexico
24. okt 2017

@nikolka912 no ja mam tiez take klasicke take z tesca mozno si zoberem jeden balik uvidim alebo vesciu tazku😉

janamexico
24. okt 2017

@diana373 no ja neviem ako s pomestim vidim to tak ze este den porodu sa budem.bali 😝

janamexico
24. okt 2017

Dakujem kocky za info pekny vecer prajem 😃

nika.zwillinge
8. nov 2017

Ahojte, koncom novembra mam termin porodu a zajtra idem na objednany termin na Kramare prvykrat do tehotenskej poradne. Chcela by som sa opytat, co vsetko sa robi pri prvej navsteve? Ako dlho to bude trvat asi? Kedze mam dcerku v skolke aby som vedela kedy asi pojdem za nou po poradni. A chcela by som si objednat aj epiduralku. Kolko to dnes stoji? ak ste mali niektora...dakujem

sara700
8. nov 2017

@nika.zwillinge epidural 150..a ta poradna normal bezne vysetrenie..mne aj ultrazvuk robili presne kolko babatko vazi a ci ma dobru polohu..bola som tam asi hodku..

sara700
8. nov 2017

@sara700 inak na druhy den som porodila😂😂😂v 36 tyzdni vsetko ok..

nika.zwillinge
8. nov 2017

@sara700 dakujem pekne. No teda na druhy den uz...som zvedava ako casto tam budem chodit (viem ze kazdy tyzden), kym neporodim...

janamexico
8. nov 2017

@nika.zwillinge ahoj objednala somsa ja chodim na rizikovu docent plank mili velmi mili doktor najpr setricka mi zmerala tlak odovzdala som moc isla do cakarne potom asi po 20 min ma zavolala mamicka pred domnou isla som do satne cakala asi 10 min potom do vnutra klasi preco som prila atmosfera senzacna mila pani setricka aj doktor spravna dvojks vysetril ma zos podu a skostatoval vysledok no medzi tym som sa osla obliect 3 sekcia porod pred vianocami malinka he dobre otocena jeden plod poslsl ma ns CTG A vte isty drn idem aj do poradne tak uvidime 😊 ak vam robili uz ater na streptokoka boli by dobre priniest vyskedky ja prinesiem teraz jed pojdem 🙂

janamexico
8. nov 2017

Prosim vas neviete ci este ma caka niaky ultrazvuk som v 34 tt dakujem ☺

moninah
8. nov 2017

@janamexico na Jeden ultrazvuk ma poslali na Kramaroch z poradne (asi 37 tt). Normalne mi sestricka dala termin na utz, stretli sme sa tam same tehotne. A potom az pri prijme na porodnici. Ale ked sa doktorovi na poradni nieco nezdalo, niektore zeny ultrazvukoval aj na poradni.

janamexico
8. nov 2017

@moninah ja mam planovanu sekciu este nemam presny termin preto sa pytam dakujen tak dufam ze sa este jedneho dockam ale vsak uz chyba iba trosku ☺

sara700
8. nov 2017

@nika.zwillinge hej na druhy den mi praskla voda..o 4 tyzdne skor a maly bol uplne v poriadku ani v inkubatore nebol za 4 dni domov..tak sme to mali aspon skor zasebou🤣

aduska_ba
3. jan 2018

Vie mi napísať niekto skúsenosti s pôrodom a do sestrickami?

janamexico
3. jan 2018

@aduska_ba ahojcek moja malinka
Ma 3 tyzdne a rodila som na kramaroch sekciou za mna super novorodenecke na jednotku aj nadstandatd nehovorim.vzdicky sa najde niaka vynimka ale nemozem si stazovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre