Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

sirael
24. mar 2011

@myzma Aj ja som pozerala, ze si z Malaciek...🙂 Ja tiez - v Gajaroch zijem len rok...🙂 Cistejsi vzduch...🙂 Tak to sme na tom boli obe rovnako - ja som to tiez mala takot - nahodou som natrafila na super ludi - ale co nahodou....ja myslim, ze tam su vsetci super, akurat som vela negativ pocula na Bohacikovu ci tak dajako sa vola, aj na JISKE som mala tu cest ju vidiet v akcii - moja spoluleziaca jej nieco povedala, co sa lekarky dotklo a jeeeeezis ta na nu tak strasne nakricala....🙂 Ale ku mne bola vzdy super.... Ja som mala problem len s Zidzikom - tam som chodila ukazovat monitor - prvykrat som odtial odchadzala skoro s placom ako mi nesadol, ale potom som si zvykla a nakoniec som pochopila, ze je celkom fajn...🙂

pajka22
24. mar 2011

@c15211b8
@sirael
@myzma dakujem vam baby ja som u nho rodila prve a bola som spokojna strasne dobryy doktor 🙂
@myzma je tam aj telefone? neviem najst a myslis ze by ma zobral ako do poradne? lebo som na zaciatku tehotenstva...

pajka22
24. mar 2011

@myzma to cislo co je pod tym tam sa dovolam do jeho ambulancie?nevies on ordinuje tam kde masura lebo pred tym som chodila k masurovi aj ten je super...len ci ma zoberu?tam beru kazdeho ci jak to je ak sa ta mozem spytat?

myzma
24. mar 2011

@pajka22 i ja ti neviem, ale hodila som ti telefon na sestricku, ktora s nim robi... takze sa treba dohodnut s nou... ja planujem tu "moju" sestricku poprosit, aby ma dala k tokolyovej, nakolko som u nej minuly rok rodila a bola som velmi spokjna... chcem tam zavolat, ked bude mat prave ona poradnu... asi by som ti to iste odporucala i pri elovi...

objednávať na tel.č.: 02 / 59 54 24 24

Sestra: Ladislava Maradová

kazda zena... ina skusenost... jedna sestricka robi s viacerymi dr., vid ordinacne hodiny na tej stranke, kazdy den niekto iny... ale sestra na tom telefone by mala byt ta ista 🙂 jedina ako taka istota je, ze ked uz zacnes k niekomu chodit, tak ides k nemu znovu a znovu...

pajka22
24. mar 2011

@myzma dakujem ti velmi pekne elo viem ze je dobry aj masura ...elo ma rodil pri prvom synovi a bola som maximalne spokojna 🙂 hej sak jasne 🙂 a potrebujem niekoho dobreho lebo moj obvodny gynekolog je hrozny surovec ☹

myzma
24. mar 2011

@pajka22 tak od takeho prec... 😒

pajka22
24. mar 2011

@myzma no sak hej musim si ist zobrat kartu zas kto ho bude pocuvat,,,a ked tam budem volat mam povedat ze som v prvom mesiaci tehotenstva a ze ci by ma zobral ci jak?on by ma potom vysetroval do konca tehotenstva?

sirael
24. mar 2011

@pajka22 Aj mne sa velmi pacil ako lekar. Dokonca ked ma poslal anesteziologicke, tak este aj tam za mnou prisiel a cakal so mnou v cakarni a kecal so mnou. 😀 super clovek to je...🙂 Drzim palceky, nech to dobre dopadne...🙂

pajka22
24. mar 2011

@sirael no uplny pohodak on sa pozna ja s mojim priatelom a pocas porodu spolu kecali a ja som tlacila 🙂 dakujem ti si zlata 🙂

sirael
24. mar 2011

@pajka22 Mili to chlapci...🙂 Kecaju, ked ty trpis...🙂 Nemas za co...🙂

pajka22
24. mar 2011

@sirael no to su chlapi 😝

sirael
24. mar 2011

@pajka22 Ved prave...🙂 Ale to si mala aj tak stastie, ja som musela rodit CR a moja polovicka nemohla byt so mnou...☹

pajka22
24. mar 2011

@sirael 🙂 ...skoda lebo mat pri sebe niekoho kto ta podrzi a vies ze ta miluje je super

sirael
24. mar 2011

@pajka22 Ved prave - to mi bolo velmi luto. Sice bol vo vedlajsej miestnosti, aj pri malej bol hned po porode, ale ja som o tie chvilky s mojimi najblizsimi prisla....☹

pajka22
25. mar 2011

@sirael chuda... ale nabuduce si to urcite uzijes 🙂

sirael
25. mar 2011

@pajka22 No ved uvidime...🙂

quaxi
25. mar 2011

dievcata, prosim vas, ako dlho trva ten monitor pred poradnou? a moze sa tam byt aj v inej polohe ako je lezanie na chrbte? a ked poradna zacina o 10.00, tak asi kedy ma vezmu?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
quaxi
25. mar 2011

@dominika1988 diky, ja mam prist na 8.20 na monitor a 10.00 mam poradnu, este mi pisala Jandova, ze o 9.00 mozem prist po peciatku kvoli manzelovi pri porode, tak uvazujem ci to vsetko stiham alebo nie... Ku Jandovej nesmiem meskat, lebo by som vyrusovala pocas prednasky.
Dufam ze to pojde monitorovat v inej polohe, lebo na chrbte sa dusim, takze to podla mna nema zmysel merat ozvy, jasne ze babatku je zle ked neviem dychat...

belusa
25. mar 2011

Ahojte chcela som sa opýtať bol mi poradený dr.Rusnák údajne je dobrý pôrodník máte s ním skúsenosti?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
quaxi
25. mar 2011

@dominika1988 diky za radu, pridem teda radsej skor, aj ked sa ma menit cas, to budem mat problem vstat tak skoro 😀 ja som chodila doteraz ku mojmu gyndosovi, az na posledne 2 tyzdne ma poslal do porodnice a tento tyzden sa mi nepodarilo objednat, takze mi to takto vyslo, mozno dovtedy aj porodim a ziadna poradna nebude, alebo tam pojdem 1-2x, ale celkom mi to vyhovuje, lebo v tychto casoch kedy su nemocnicne poradne mi nema kto strazit syna, tak dufam ze sa tam potrepem max. 2x.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
quaxi
25. mar 2011

@dominika1988 to verim ze ta to nebavi, ja som si tam v prvom tehotku odbavila 5 poradni a uz mi to riadne liezlo na nervy. Ale teraz mi to cakanie uz vadi o kus menej - konecne mam oddych od syna a uplne legalne nemusim nic robit 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolonka
25. mar 2011

ahojte

Belusa...mňa rodil Rusňák 2X...a bola som maximálne spokojná...bola som s ním ale dopredu dohodnutá...a jedno tehotenstvo som k nemu chodila od začiatku...

lolonka
25. mar 2011
andy22
25. mar 2011

@belusa je to kapacita medzi porodnikmi na Slovensku. Napokon, na Kramaroch je sefom gynekologie, teda aspon predcasom bol. Rodila som u neho obe dcery - je to velky odbornik a najma velmi prijemny clovek. Ak mas moznost rodit u neho, nevahaj. 😉

sirael
25. mar 2011

@belusa Je to super lekar a prednosta gynekologie. 🙂

belusa
26. mar 2011

oooo super dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre