Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

smejkaba
8. dec 2010

Ďakujem obom za rady. Zajtra ráno ma hospitalizujú, vyvolaniu pôrodu sa teda nebudem brániť. Aj keď človek väčšinou číta, že bábo vie, kedy mu treba na svet... Asi je istejšie mu v niektorých prípadoch pomôcť.

peony
8. dec 2010

@smejkaba drzim palce!

monika0001
11. dec 2010

baby poznáte dr. planka? či ako sa to správne píše?
mám ísť ku nemu nech ma pozrie a neviem aký je. snáď je ok..

nina2008
11. dec 2010

@monika0001 ja som k nemu chodila, je velmi fajn.

monika0001
11. dec 2010

@nina2008 - super. Ďakujem 🙂

mirm
12. dec 2010

@monika0001 ahoj aj ja k nemu chodim, tento tyzden idem druhy krat. Kedy si tam objednana?

tulina77
12. dec 2010

@monika0001 ja k nemu chodim, je velmi fajn, skuseny a dobry odbornik 🙂

monika0001
12. dec 2010

@mirm
@tulina77 - Dakujem vám kočky moc moc.
Zatial nemám presný termín. až v utorok mi dá doki papiere na objednanie sa ku nemu tak som zvedavá 🙂
ale ste ma potešili 😵 😵 😵 😵
Ďakujem

snezienka07
12. dec 2010

Ahojte, takže ja som rodila na Kramaroch cca pred týždňom.
Prišla som v sobotu ráno okolo 6 hod. Bolesti som mala velmi slabe, ale mala som hnedastý výtok.
Najskor ma pozrel lekár...otvorená na 2. Dali ma na monitor. Poslali ma na izbu cakateliek. O 8.30 prisiel lekár, pozrel ma...stale na 2, tak sa rozhodol dat cipok. Po cipku mi kazal pol hodinu lezat. Po polhodine...prisli bolesti a riadne v cca 2 min intervaloch. O hodinu ma zavolali na monitor...kedze monitor ukazal pravidelne stahy maternice sestricka urobila pripravu na porod..vyholenie, klystír.
Inak maju tam len 2 WC, jedno je aj so sprchou. Na tom bez sprchy neslo svetlo, takze bolo funkcne len jedno WC.
Utekala som rychlo obsadit WC, nastastie nebolo obsadene...
Potom som lahla do postele a preddychavala kontrakcie...okolo 11.45 sa ma konecne prisla spytat sestricka, ze ci mam kontrakcie a ci nahodou necitim potrebu tlacit...len som jej povedala, ze mam hrozne kontrakcie. Zobrala ma hned na vysetrenie a tam lekarka skonstatovala, ze idem rodit. Pustila plodovu vodu. Odkracala som na porodnu salu a o 5 min. som rodila.
Rodila som bez epiduralky a bez zazmluvneneho lekara. Pri porode mi bola p.Mlynarovičová a musim povedat, ze som velmi spokojna...sila ma asi pol hodinu, ale dala si fakt zalezat, lebo este v den porodu som si v pohode sadla.
Po porode ma dali opat na izbu cakateliek, pretoze nemali nikde volnu postel. Ja som chcel ist na nadstandart.
Az podvecer sa uvolnilo miesto, ale na standarte, tak ma tam prelozili. Tam som bola 2 dni, kym sa uvolnilo miesto na standarte.
Ci na standarte, ci na nadstandarte su setricky a celkovo personal velmi mili, ja som bola spokojna.

lulkax5
13. dec 2010

Jarko sa nam narodil 7 decembra 🙂 vcera sme dosli domov 🙂

koriatko
13. dec 2010

@lulkax5 Gratulujem, tak to máš za sebou 🙂) prajem tebe aj malému veľa zdravia... A mala si teda sekciu? Kolko mal malý, keď sa narodil?

kika6
13. dec 2010

Baby nepoznáte dr Mašuru? Aký je to pôrodník?Dik

lulkax5
13. dec 2010

@koriatko ano mala som nakoniec sekciu a malinky vazil 4110 a 51 cm

koriatko
13. dec 2010

@lulkax5 aj ja by som to už chcela mať za sebou., dúfam, že čoskoro to na mňa príde.. 🙂 tak ešte raz, nech sa vám obom darí 😉

pajka22
13. dec 2010

@kika6 ahoj ja som k nemu chodila do poradne ...je super doktor vrelo odporucam 😉

kiwinka
14. dec 2010

@kika6 Mašura ten je super, srandovny a tak 🙂 da sa s nim o vsetkom... 🙂

kika6
14. dec 2010

Dík baby. Ja mám termín v apríli a vôbec neviem ku komu pôjdem rodiť. Tak už teraz nad tým rozmýšlam. A Mašuru mi odporučila známa.

kiwinka
14. dec 2010

@kika6 mašura je super, aj zazmluvnit sa da a vychadza v ustrety ka moze, je to srandovny clovek, doktor.. 🙂 odporucam.
ja s nim osobnu skusenost nemam, ale mam veelmi dobre preferencie nanho! 🙂
este ma aj opicu doma 🙂
a kolkateho mas termin aj ja som bola aprílovka 2010 🙂 dcerka sa narodila 02april 2010 🙂 presne na termin.

kika6
14. dec 2010

8.apríla. To za tú opicu som vedela tiež.

pajka22
14. dec 2010

@kika6 masura je velky srandista a ja som ho nemala ani zazmluvneneho a chcel mi dojst k porodu ale nestihol a nakoniec ma odrodil super doktor elo velmi zlaty clovek tiez 🙂

kiwinka
14. dec 2010

@kika6 a cakas dievcatko, alebo chlapceka? 🙂

lulkax5
14. dec 2010

@koriatko dakujeme neboj o chvilu to pride 🙂 krasny pocit mat uz to malinke cudo doma v postielke 🙂

janka46
14. dec 2010

@lulkax5 gratulujem k pokladíku 😉 a bola si celkovo spokojná s Kramármi???

kika6
15. dec 2010

@kiwinka Chlapčeka. Takže budeme mať párik. Len neviem aké meno mu dáme.

lulkax5
15. dec 2010

@janka46 mna rodil fakt perfis lekar cize spokojnost prevelika 🙂 ano myslim ze to tam je fajn aj ked vsade je nieco co ti nevyhovuje 🙂

lolittka
17. dec 2010

@monika0001 chodím k dr. Plankovi, je to pohoďák, kluďas, veľmi príjemný a zlatý doktor 🙂 ..dobrá voľba 😉

lolittka
17. dec 2010

@kika6 jedenkrát zastupoval dr. Planka keď som mala termín kontroly, je vtipný- hovoril so mnou po anglicky a rusky 😀 ..ale aj po slovensky nakoniec 😀

monika0001
17. dec 2010

@lolittka - Ďakujem. už mám terním. bohužial až na január ale tak čo už. čo by som chcela pred Vianocami 😀
v januári idem aj k Plankovi aj k Čundelríkovi... som zvedavá ktorý bude ako na mňa pôsobiť a koho z nich si vyberiem na pôrod 😝
lebo na oboch iba samé chvály počúvam... 🙂

kiwinka
17. dec 2010

@monika0001 najlepsiii doktoriii 🙂
cunderlik najlepsi na ultrazvuk!!!
a Plank ma rizikove tehu prevažne.

mirinda10
17. dec 2010

@monika0001 ja som chodila k Plankovi do rizikovej aj ma rodil, super dr budes v dobrych rukach a Cunderlik je profik na utz 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre