Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

ani3012
15. máj 2009

ohľadom nadštandardu- úradoval škriatok... 😀

valka
15. máj 2009

ani, treba volat jandovej - ale musi byt tatko na skoleni a peciatka v materskej knizke...co je smutne, ze ho pustia, az ked budes na 5 cm...ja som bola az na 8 a to mi bolo fakt jedno, ci je tam alebo nie...
a tie minuty orientacne...ja by som skor nesla...(pri prvom som bola uz na maternofetalnom, kvoli prenasaniu, takze to bolo jedno)...lebo zbytocne tam clovek depta, hlavne ak nema podporu sestier a svojich znamych...a pri prvom to zvycajne byva dost dlhe..ty si asi vynimka 😀 alebo ist vtedy,ak sa ta bolest zda uz taka silna, ze sa to tazko znasa...

krpcek
16. máj 2009

no ale ak si chce dat epiduralku nesmie byt otrvorena viac ako na 4cm. takze zbytocne nevahat.

ja som mala hned 3-minutove kontrakcie a behom hodiny a pol som sa otvorila zo 4cm na 8cm a potom uz epi nestihli.

chruminka
18. máj 2009

ahojte ,som sice este len 16tt,ale kedze cakam dvojicky musim chodit do rizikovej poradne a tak som sa rozhodla pre kramare u Dr.Planka,kedze aj rodit by som chcela na kramaroch.
Tak by som sa rada pridala ku vam do temicky 🙂

hanam
18. máj 2009

ahojte ide niektora chodit od 26.6. na predporodnu pripravu k pani dr. Jandovej?

ani3012
18. máj 2009

hanam Ahoj! Tak my dve sa na tých Kramároch možno aj stretneme, však? Na cvičenie chodím u nás v Malackách, ale Jandovej budem volať ohľadom toho, aby som zistila, čo je nevyhnutne, keď chcem manžela pri pôrode.
Ale chcela by som pozrieť na pôrodnu sál atď. Dohodneme sa?Aspoň by som tam neišla sama

hanam
19. máj 2009

ahoj ani, je to 26.5. to je preklep. Ja tam urcite idem ale idem asi aj s muzom ak si to nerozmysli 😀 zatial slubil ze ide. Bude to len nejake poucenie a prve info asi 45 min. Potom budu kurzy. Uvidim este ti sem napisem. Ak pojdem sama mozme sa dohodnut 🙂 pa

babulka123
19. máj 2009

ahojte babulky.. mam planovany cisarak na kramaroch.. to je uz na 100% iste.. len na 100000000000000000000% neviem co mam cakat a na co sa mam pripravit..
nieje tu niekto kto v poslednej dobe rodil na kramaroch cisarakom, zaujima ma, ci cievkuju, ci davaju klistir, kolko po CS musis lezat , a vobec ako to tam cele chodi.. robia to rano , poobede... a tak...
dakujeeeeem moc mi to pomoze..

ani3012
20. máj 2009

babulka123
Ja budem rodiť klasicky ale chcem vám obom pogratulovať.Nech ti to dobre dopadne 😉

ani3012
20. máj 2009

hanam
Takže 26.5. je sedenie aj pre otcov, ktorí chcú byť pri pôrode?

petra.s
20. máj 2009

Na sedenie pre otcov sa treba vzdy dohodnut dopredu. Tam je to obmedzene. Najlepsie je priamo zavolat doktorke Jandovej a s nou sa dohodnut.

hanam
22. máj 2009

J a som s pani doktorkou pisala a ona odpisala ze moze prist aj manzel, ale neviem ako to tam chodi, tak sa riadim len podla toho co mi napisala 😉

zuzkaxx4
22. máj 2009

hanam, kedy si jej pisala, ja som jej poslalamail vcera a este sami neozvala

chruminka
22. máj 2009

chodite niektora do rizikovej poradne k dr.plankovi?

bobicek5
26. máj 2009

ahojte, ja som sa dnes objednala k Dr. Jandovej na predporodnu pripravu. Prve sedenie mam v utorok o 9.15 hod., chystate sa niektora? Zatial mam vraj prist sama, termin pre otcov bude neskor.

marika6
26. máj 2009

Dievčatá prosím vás ku komu všetkému sa dá chodiť do poradne na Kramároch. Myslím od toho 36 tt.
Ja som chodila k Čunderlíkovi, ale ten už vraj tieto poradne nerobí.

marika6
26. máj 2009

a ešte robí tieto poradne aj doktor Rusnák??

krpcek
27. máj 2009

marika co ja viem tak Dr. Cunderlik ma poradnu v utorok - ale nie kazdy, lebo mava dosta casto sluzby v pondelok.
treba zavolat sestricke a povedat jej, ze chces chodit k nemu.

marika6
28. máj 2009

ďakuje, ale sestrička povedala že už nerobí, ale idem k nemu asi na horský park

zuzka_w
28. máj 2009

chruminka ( chutna prezyvka 😉 ), ja chodim k dr. Plankovi na Kramare, aj ty ?

susy
28. máj 2009

ahojte dievčence. Chcela som sa vas tak v skratke opytat, ako je to s nad nadštandertom. či musim mať nanho štastie, alebo ked ho chcem, tak bude.

potom ma zaujíma, či sa dá urobiť nejaká návšteva porodnice. čo, ako to tam vyzerá.

lindula3
28. máj 2009

susy musis mat stastie🙂 my sme mali velke stastie pretoze sme chceli byt aj s tatom na izbe a fakt odporucam... boli to tie najkrajsie chvile ked sme boli uz od zaciatku pokope ako rodinka...

navsteva porodnice asi nie, nakolko tam maju stale nejake porody🙂

kvietok23
29. máj 2009

susy - ano, presne, navsteva porodnice nie, nerobia to, ale je to tam v pohode, teda na nadstandarte 😉

nevestickka
29. máj 2009

ahojte, pridavam cerstve skusenosti z Kramarov - napriek tomu, ze som sa velmi bala, Kramare mozem len a len odporucat! Starostlivost na vsetkych oddeleniach perfektna, kazdy rad a ochotne poradil (len sa treba spytat!).
Lezala som na nadstandarde a tam cloveku naozaj nic nechyba... komu sa zda 500 Sk/noc vela, maju aj jednu 3-postelovu izbu bez TV a WC/sprchy (tie su ale hned oproti na chodbe a nikto iny ich nevyuziva) za 200 Sk/noc, rozhodne odporucam si zaplatit!
Urcite si ale nezabudnite pribalit vlastne nocne kosele a uteraky, erar nemaju ziaden! Pribory, pohare, taniere, vlozky, podlozky na postel vam daju, nemusite si nosit. Pre babatko potrebujete len plienky (jednorazove aj latkove) a vlhke utierky, vsetko ostatne dostanete a urcite ocenite, ze ked sa vam zaspini oblecenie, len si ho vymenite za ciste a nemusite sama prat 😉

kwetinnka
29. máj 2009

Ahojte,rada by som sa Vas popýtala na tie kramere,chodili ste tam niekto aj na pre porodnu pripravu? a od kedy ste chodili? bol pri Vas aj manzel?

lindula3
29. máj 2009

kwetinnka ja som bola na predporodnej, bola tu tusim jedna prednaska (na ktoru sa musis objednat dr. jandovej, staci ked jej napises mail ona ti napise terminy) a potom som bola asi 2krat cvicit, to bolo fajn pre baby ktore sa doma nudili, no ja som medzi ne nepatrila, cvici sa tusim 3krat do tyzdna, ona ti to vsetko napise... no osobne si myslim ze je to dobre na rozhybanie, samotne mi to pri porode vobec nepomohlo🙂 sestricky ti i tak povedia ako mas dychat... manzel tam nechodil s nami, bol len na prednaske "otecko pri porode" ktoru na kramaroch absolvovat musel

lindula3
29. máj 2009

a tu je mail na tu dr. jandovu katarina.jandova@kramare.fnspba.sk je fakt zlata

kwetinnka
29. máj 2009

lindula dakujem.a v ktorom tt si tam bola?ja cvicit chodim..sice inde..ale chrbat to potrebuje

lindula3
29. máj 2009

jaaaj kwetinnka keby som si to ja pamatala🙂 ale bolo to uz ked som zostala doma pred porodom, takze asi tych 6 tyzdnov pred

kwetinnka
29. máj 2009

oki, dakujem...tak to mam este cas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre