Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

jaz
29. júl 2010

@lulu4 drzim palceky, nech mas aj ty pohodovy porod 😉 . Prvu som rodila u dr. Loviska, tiez som bola spokojna, bola to rychlovka, prisla som do nemocky s 5 min. kontrakciami o 4.30 a 6.05 bola na svete 🙂, tu som odrodila bez epi (nestihli mi ju dat), lezala som na nadstandarde, teraz na standarde a dalo sa prezit aj tam 😉

crapula
29. júl 2010

ahojte baby, tak co roztocime to na tych kramaroch? 😉

marija
29. júl 2010

@lulu4 ja som u nej bla na UZV, tak amladucka lekarka, ale vyzerala byt uplne v pohodicke, taka zlata. Vsetko mi na UZV poukazovala, vysvetlila ked som sa na nieco spytala 😉

angie267
29. júl 2010

@lulu4 ahoj no mna rodila dr. Rukavicova a som velmi s nou spokojna, mozem ti ju vrelo odporucit. Je to velmi prijemna mlada dr. 🙂 🙂 🙂

lulu4
29. júl 2010

@marija
@angie267 kočky dakujem vam za nazor na dr. Rukavicovu ste ma hned ukludnili ked clovek vie ku komu ide... no tak bodaj by som ju mala aj pri porode potom 🙂

jankaa15
30. júl 2010

Ahojte tehu--mamulky v stredu mam ist na Kramare k dr.Turkotovi mate s nim niektora skusenosti?Dakujem

andys11
30. júl 2010

@jankaa15 ahoj jani, som rada, ze ta aj tu vidim 😉 ... ja tiez pojdem na kramare, ale k doktorovi Valentovi... nemate tiez niektora skusenosti s nim? Mne ho odporucil moj gynekolog 😉
janka, este sa opytam, ty si Turkotovi len tak cinkla a spytala si sa ho, ci mozes za nim prist alebo ako si postupovala? dik 😉

jankaa15
30. júl 2010

@andys11 ahojky no aj ja som rada ze nam chvilu cas 🙂
no ja som s nim osobne ani nebola v kontakte, mame na Kramaroch znamu doktorku tak ona mi ho odporucila a objednala

adinam
30. júl 2010

Obidvaja sú dobrííííí!!!! 😉

luppita
30. júl 2010

@jankaa15 ja som mala tiez doktora Turkotu, mala som ho aj zazmluvneneho k porodu (zbytocne vyhodene prachy) porod bol apsolutne bez komplikacii, pred porodom som k nemu chodila na tie pravidelene kontroly a bola som velmi spokojna, aj porod zmakol lavou zadnou a moj drahy sa najviac tesil ze ako krasne ma zasil 🙂 takze mozem len odporucat 🙂

jaz
30. júl 2010

@jankaa15 Dr. Turkota bol teraz mojim izbovym lekarom, velmi mily, pohodovy 😉
@andys11 Dr. Valenta tu kocky chvalia, mal sluzbu aj ked som ja rodila, vysetroval ma a pustal vodu, vsetko bolo bezbolestne, inak ma rodila mlada Dr. Masiarova, ktora zrejme pracuje pod "dozorom" dr. Valenta 😉

andys11
30. júl 2010

@jaz dakujem za info 😉 potesila si ma 😉

@jankaa15 tak ja som zatial tiez s Valentom nebola v kontakte, skusim mu cinknut buduci tyzden a strasne dufam, ze to bude v pohode 😉

gagarinka
30. júl 2010

Ahojte, tak my uz sme aj z Kramarov doma 🙂 25.7. sa nam narodila krasna Julinka, sli sme sekciou, lebo mi hrozilo prasknutie prvej vnutornej jazvy. Rodil ma doc. Rusnak a je to najuzasnejsi doktor na svete 🙂

nsoci
30. júl 2010

Holky poradte, minule som nerodila na Kramaroch, teraz by som rada.... Ak chcem v takom 35-36trt tam ist 1x treba sa objednat radsej uz teraz? Ake mate skusenosti? A kde najdem telefonne cisla?
Toto som nsla na nete, ale tam nie su vsetci ti lekari co spominate. Ako dosiahnem aby som sa objednala k tomu, co by som rada? Idem tam v pondelok aj osobne kvoli vysledkom kultivacie pocas mojej hospitalizacie... tak mam skusit osobne? A platia ie ordinacne hodiny? Diky moc.

Poradňa pre tehotné v poslednom mesiaci gravidity
tehotenská poradňa pre tehotné v posledných 4 týždňoch pred predpokladaným termínom pôrodu
Lekári:
MUDr. Anton Čunderlík
MUDr. Ján Židzik
MUDr. Nataša Feráková
MUDr. Roman Procházka

Umiestnenie ambulancie a kontakt:
Poliklinika Kramáre, Limbová 5, 1. poschodie, dvere č. 214 a 222, tel.: +421-(0)2-59 542 423, +421-(0)2-59 542 794

Ambulantné hodiny:
pondelok 12:00 - 13.00 hod.
utorok 08:30 - 13:00 hod.
štvrtok 08:30 - 10:00 hod.
piatok 09:00 - 14:00 hod.

gagarinka
31. júl 2010

@nsoci tie cisla platia, ale podla mna mozes pokojne skusit aj osobne. tam vzadu na c.d.221 najdes sestricku myslim vzdy

a inac k vybaveniu nadstandardu - uz tam nedavaju toaletak, takze si radsej zoberte zasoby toaletaku. ja som vela pila, kvoli rozbehnutiu mliecka, tak som aj vela curala, takze denne 1 kotucik padol za obet 😅
aj antibakterialne mydlo bolo kedysi erarne, dnes uz nie, tak aj s tym treba pocitat
este jedna vec, na ktoru som zabudla, ked som sa balila - utierka na riad - kedze tam pouzivate svoj pribor 😉 ja som si ho musela utierat uterakom 😅

drzim palce vsetkym
a nebojte sa, ze nebude na nadstandarde miesto, sice sa vela rodi, ale vela sa aj vela prepusta, nas vo stvrtok slo domov 11 😉

tinad
31. júl 2010

@lulu4 Ona bola zlatunka..

jaz
1. aug 2010

@nsoci poradne pre tehotne su vo viacerych ordinaciach (c.214, 215, 222), kazdy den dopoludnia a popoludni ordinuje iny lekar, ak mas zaujem o niektoreho konkretne, povedz to sestricke, inak ta priradi k tomu, kto ma volne miesto 😉

nsoci
1. aug 2010

Dakujem moc.

cryonae
1. aug 2010

teda to su teda zmeny :( pred dvomi rokmi mi tam nebolo treba ani toaletak, pribor a ani mydlo... dufam, ze aspon vlozky tam budu, lebo tie boli super a nevedela som nikde take kupit
a pre babatka davaju stale este tu startovaciu sadu s liehom, vatou, olejom a kremikom?

mirka285
1. aug 2010

@cryonae vlozky tam zatial davaju,aj tu startovaciu sadu,ale povedia ti ze dieta sa uz nema olejovat,a kupe sa kazdy druhy den len v cistej vode...

ponyxx
2. aug 2010

@gagarinka blahozelam k novemu prirastku 🙂

gagarinka
2. aug 2010

@cryonae vlozky davaju a su fakt super. zatial ich tam stale maju na mraky, takze som bola rada 😀

cryonae
2. aug 2010

@gagarinka no aspon ze tak 🙂 kolko vas bolo na porodnici? natresk?
a ako to zvladas s dvoma krpanikmi naraz doma? pomaha ti niekto, ci si na to sama?

gagarinka
2. aug 2010

@cryonae v ten den, ked som ja rodila, bolo myslim 10 porodov 😨 a tie dalsie dni tiez neboli bohvieake oddychove, videli sme to na detskych lekarkach a sestrickach, nestihali rano ani vizity robit, kazdu chvilu ich volali k porodom 😅
ja som zatial doma s muzom, az o tyzden zacne byt veselo 😅 uz teraz mam dost paniku, ale tak snad to nejako zvladneme 🤐

lucia20
2. aug 2010

@gagarinka chcem ti len povedat aby si nemala paniku.... vsetko bude dobre.. ja som mala doma este dvoch mensich krpcov a prezili sme a mozem ti povedat, ze to obdobie bolo menej narocne ako teraz ked sa mi biju.... :D

lucia20
2. aug 2010

ked som rodila prvu tak oddelenie zivalo prazdnotou, ale to sme boli este na devine... pri druhej som lezala prve tri dni na porodnici, lebo nebolo miesto... :D no hold baby mnozime sa zavratnou rychlostou. :D:D:D

evuliatko74
3. aug 2010

A ako je to vlastne teraz? Na 9. posch. je len nadstandard a na 8. je standard, ci ako?
A rodi sa na 9. posch.?

verulienka
3. aug 2010

@evuliatko74 je to presne tak ako sa pytas 🙂

evuliatko74
3. aug 2010

@verulienka
aha, dakujem. Ja som na standarde lezala 2 dni kvoli nejakym vysetreniam, tak tam to poznam.
A ty si mala nadstandard? Oplati sa? Ake to tam je?

domeli
3. aug 2010

ja som bola začitkom mája natom "nižšom" - lacnejšom nadštandarde - izba s balkónom, skriňou, umývadlom a zrkadlom, stolíkom, všetko pre tri baby a 3 postieľky pre bábätká, WC a sprcha na chodbe len pre túto izbu, hneď oproti. Vložky stále dopĺňajú, podložky pomenej. Platba: 200,-/noc. Môj názor: pohoda za nízky poplatok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre