Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

lucikan
18. mar 2011

@ella_joy ahoj, ano ja som prenasala 10 dni a rodila na kramaroch
Nemala som nikoho zazmluvneneho. Termin som mala 3.10., este 4.10. som sa normalne dostavila na poradnu, doktor ma vtedy aj na ultrazvuk zobral, lebo nechapal po ohmate, ze kde to babo je a nezdalo sa mu ci je naozaj hlavickou dole. Vsetko bolo ok, placenta vyzivovala, tak ze cakame kedy sa malemu uraci. A ze ak nic, tak o tyzden v pondelok uz rovno s taskou na prijem. No a veru cely tyzden nic, tak akurat prvy den 42. tyzdna tehotenstva ma hospitalizovali. To bol pondelok. Ten den ma v podstate len povysetrovali, uz som nelapila rannu vizitu, takze sa o nicom nerozhodovalo. V utorok rano vizita - tak to zhodnotili ze nie je na co cakat, ze daju vyvolavacku a rozbehnu to. Tak hned si maj odvolali tam kde vysetruju zdola, dali vyvolavycku a cakala som. Nieco sa zacalo diat az vecer o 11 a v stredu rano po 8 sa drobec narodil. Porod ale skoncil akutnou sekciou, lebo maly zacal mat zle ozvy a stale sa neposuval dole.

bridzitka
18. mar 2011

ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu. aká je mailová adresa na p.Dr.Jandovú, viem, že píšete, že je adresa na nete, ale ja som na tú adresu písala a neodoslalo mi správu. nesprávna adresa, tak teraz neviem....myslíte, že sa tam aj dovolám, neskúšala som. čítala som, že istejšie je napísať mail. vopred dík za odpovede 🙂

luc771
18. mar 2011

@bridzitka
ahoj ja som od svagrinej dostala na jandovu tuto adresu katarina.jandova@kramare.fnspba.sk

bridzitka
18. mar 2011

@luc771 ďakujem. skúsim napísať na tú adresu a uvidíme 🙂

myzma
18. mar 2011

@bridzitka ja som s jandovou cez tuto adresu komunikovala vcera, takze je urcite aktualna 😉

luc771
18. mar 2011

@myzma
@bridzitka
ahojte, neviete nahodou kedy najskor by som sa mala dr.jandovej ozvat ohladom psychoprofilaxie ? Moja lekarka mi uz dala k nej vymenny listok. Som v 25.tt.

myzma
18. mar 2011

@luc771 neviem, presne, co toobnasa... jedna sa o pripravu na porod, je tak? u nas, v nasom meste, sa robi od takeho 20 tt, takze asi uz kludne mozes zacat 😉

ella_joy
18. mar 2011

@lucikan Velka vdaka za info 🙂 ja tiez v pondelok nastupujem..este sa Ta chcem spytat, kedy si rano nacupitala, ten moj doky mi zabudol povedat, ale predpokladam ze asi skoro rano... 😒

petrazav
18. mar 2011

@luc771 oficko berie od 34.teho tyzdna, ale skus mozno ta vezme uz skor

bridzitka
18. mar 2011

@luc771 no ja som sa s ňou dnes spojila aj vďaka tebe 🙂 a napísala mi, že u nich sa začína najskôr od 25.týždňa. tak to by si spĺňala a mne už aj poslala termín na úvodné stretnutie.

lucikan
18. mar 2011

@ella_joy hej skoro rano, myslim ze 7:30 som bola v tej ordinacii, kde ides ked nastupujes a to predo mnou uz bolo asi 5 zienok, ktore som stretla potom pri registracii (to je tam kde sa aj platil manzel pri porode). Tak drzim palec!

akuska
20. mar 2011

ahojte.ja som rodila na kramroch minuly rok v januari.bola som spokojna.doktorka tokolyova je jedna super doktorka.mne bola strasne sympaticka a aj super pristup.sice ma nerodila.rodil ma Valent ale aj ten bol podla mna super.velmi ludsky pristup.keby ze mam ist este raz rak by som isla tokolyovej aj do poradne.chodila som prochazkovi a nebola som s nim spokojna

akuska
20. mar 2011

@kvetinqa mne robil cisarak a bola som s nim spokojna a aj s jeho pristupom

janka2504
21. mar 2011

ahojte mate niekto skusenost s Dr,Bohacikovov na kramaraoch????

ren1
21. mar 2011

@janka2504 ja som rodila u Dr. Bohacikovej pred 10 mesiacmi a maximalna spokojnost. Aj co sa tyka predporodnej starostlivosti, tak aj samotny porod bol perfektny. Dr. Bohacikova je skvela odbornicka a na mna bola aj velmi mila a laskava a velmi sa snazila mi vysvetlit co najviac na kazdej poradni, povzbudit.... Je to maximalna profesionalka! Ak chces vediet viacej, kludne mi napis do ip.

petrazav
22. mar 2011

Ahojte chcem sa opytat, zajtra mam nastupit na kramare, ale vyvolavat porod mi budu az v piatok alebo cez vikend, neviete mi poradit ci sa da ist na nadstandard uz pri zajtrajsom nastupe alebo az po porode? Dakujem za radu.

barbie.
22. mar 2011

@petrazav neda. na nadstandard ides az z porodnej saly, ak je volne

drobec222
22. mar 2011

@petrazav mne sa zda ze aj na 8.posch na gynekologii su nadstandardne izby, aspon kamoska na takej bola. Skus sa opytat len zdorazni ze chces najprv gynekologicky nadstandard a po porode nadstandard na sestonedeli 🙂

pajka22
24. mar 2011

ahojte baby neviete ci nahodou elo obieromach ma aj ambulanciu pre tehotne?

c15211b8
24. mar 2011

pajka22 kamoska k nemu chodila do poradne, ja som mala to stastie aj som unho rodila, vrelo odporucam, len ci je este tam, lebo sa chystal prec

sirael
24. mar 2011

@pajka22 Ahoj, ja som rodila pred dvoma mesiacmi a dvakrat som bola unho aj na poradni.

myzma
24. mar 2011

@sirael
@c15211b8 to zastupoval? alebo ma ordinacne hod?

myzma
24. mar 2011

@sirael
@c15211b8 to zastupoval? alebo ma ordinacne hod?

natas4
24. mar 2011

@myzma
@pajka22
pozrite sem http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Kramare/kramare/...
podla tohto ma poradnu v piatok od 11.30 - 13.00, v stredu od 8.30 do 10.30

myzma
24. mar 2011

@natas4 ano, o tom viem, ale to je ultrazvukova ambulancia... tam sa robia vari i poradne pre tehotne?

natas4
24. mar 2011

@myzma to neviem ale je tam napisane poradna pre tehotne

myzma
24. mar 2011

@natas4
@pajka22 pozeram to, pozeram, poradna pre tehotne je u neho ale len v piatky
11:30 – 13:00
MUDr. Elo Obieromah (poradňa pre tehotné)

v tie stredy tam nema nic napisane - to bude gynokologicka ambulancia, resp. UTZ

sirael
24. mar 2011

@myzma Ahoj, ja som tam vtedy bola medzi Vianocami a Silvestrom, takze vtedy nikto nerobil tak ako mal, lebo som mala patrit Rukavicovej, ale on ju zastupoval. Ale co som si vsimla na dverach, tak aj on mal niekedy ordinacne hodiny. Neviem ci vo stvrtok alebo v piatok. To bolo na cisle 215 - tam som chodila aj ja a lekari tam boli super. Este som bola aj u Koricarovej ci Koricanskej ci tak nejako, aj ta bola perfektna a potom uz len k Rukavicovej a ta mi aj CR robila. Vsetci boli na jednotku...🙂

myzma
24. mar 2011

@sirael sa tesim, ze si bola spokojna 🙂 ja som rodila u tokolyovej a rada by som k nej opat.. a dobre chvaly som pocula i na tohto dr 🙂

sirael
24. mar 2011

@myzma Tam je tolko lekarov....🙂))) Ja som tam nepoznala nikoho, isla som, kam ma poslali a fakt som bola velmi spokojna...🙂 Aj s personalom, aj s prostredim, proste nemam z porodu a z nemocnice "skoro" ziadne zle zazitky...😀

myzma
24. mar 2011

@sirael jeeeeeej, pozeram, ze si z gajar 🙂 ta my susedy 😀 ja som rovnako spokojna takmer so vsetkym... nemala som zazmluvnenho nikoho, no natrafila som na super dr. na poradni (nahodou, vdaka Bohu) a kedze sa mi pustil apo vysetreni voda a bola som otvorena, tak mi hovori, ze ma vecer odrodi 🙂 a stalo sa 🙂 sestry na porodnom super 🙂 na sestonedeli (na nadstanarde tiez super)...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre