Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

sisa29
18. jan 2009

no super clovek aby daval pozor este aj v porodnici.ja si nechavam vsetko doma a telefon mam vzdy pri sebe

radkatom
18. jan 2009

Ahojte babulky.

Chcela by som sa Vás opýtať, či máte nejaké info poprípade skúsenosti s Dr. Rusnakom. V stredu by som k nemu mala ísť do prvej poradne na utz a chcela by som vedieť, čo je zač..... Ďakujem pekne

capy
18. jan 2009

ja ked som na jar rodila tak bolo miesta na nadsandarde dost. tak drzim palce nech mate aj vy. je to fakt super a hlavne ked idete z izby niekam prec tak si izbu zamknete a nik sa tam nedostane 🙂

sisa29
19. jan 2009

capy dakujem za fotky na tu izbu.je naozaj pekna.

na Rusnaka som pocula len dobre ale osobnu skusenost s nim nemam

kvietok23
19. jan 2009

capy - dakujem za foto, dobre to tam vyzera 😎 hlavne ,nech to tam rychlo ujde 😉

andrea142
19. jan 2009

ahoj
ja sa chcem spýtať či ten nadštadart sa platí dopredu alebo po pôrode si poviete ,že chcete izbu tam a dajú vás tam ? 😅 .

mizu416
19. jan 2009

andrea142
ked som rodila ja tak sa ma pred porodom spytali ci chcem nadstandart.plati sa az po porode.plati sa to na minus2,sestricka ti povie ze do kolko to treba zaplatit-myslim ze do 2 dni.zapltis si asi na 4 dni.ak budes dlhsie,tak si potom pred odchodom z nem.doplatis.

vinyan
19. jan 2009

Vraj WC na tej istej chodbe ako su gynekologicke ambulancie pre tehotne su slusne v "zubarskej casti" chodby, takze mozte skusit...

kvietok23
19. jan 2009

andrea - hned prvy den, alebo druhy si zaplatis na 4 noci a potom sa uvidi, ci tam budes dlhsie alebo nie...
takto nam to hovorila jandova na prednaske

radkatom
19. jan 2009

sisa ďakujem pekne. Rada by som totiž vedela dopredu kam vlastne idem 😉

katka1981
19. jan 2009

Ahojte. Vraj Mudr. Cupanik uz nerodi, to je pre mna sok, lebo som chcela len jeho kedze k nemu chodim uz 8 rokov. Poradte kto je v BA najlepsi prosiiiiiim.

capy
19. jan 2009

baby nemate zaco 😉 😉 😉

macabi
20. jan 2009

ahoj radkatom, ja budem rodiť u docenta Rusňáka...je super...ľudský, milý... 🙂
v máji mi robil laparku a odvtedy na neho nedám dopustiť.... 😉

alline
21. jan 2009

Ahojte, ake mate skusenosti s Dr. Prochazkom? Je dobry?
Dakujeeem

pihi
21. jan 2009

ahojte 🙂 ja som pocula na dr.Prochazku len dobre veci.. chcela by som aj ja aby ma odrodil... nechcem platit dopredu. mohlo by mi to vyjst,ze dojdem rodit a on bude mat sluzbu... ale nie 🙂 moja krstna ho pozna,tak to tak nejako chce dohodnut... uvidime..

pihi
21. jan 2009

dievcata,tiez som mala tu cest lezat na materno-fetalnom.. to wc je tam ozaj super.. 1 pre tehotne a 1 pre gyn.pacientky.. mne davali este pit nejake prehanadlo a chvala bohu bohu,ze mi zabralo az za 2 dni a to som uz bola doma 🙂 inac,tam ked clovek isiel na wc a este si ani nesadol a uz mu tam niekto klopal,tak to bolo fakt super...alebo cakala za dverami,kedy uz vyjdes...hroza.. ziadny klud tam nemal clovek! a az 1 kvapkajuca sprcha...

sisa29
21. jan 2009

pihi ani nehovor ta sprcha tak to bolo nieco ja som tam bola tyzden a ked som dosla domov tak som sa asi 3 dni v kuse sprchovala.
ja som bola vcera na predporodnej priprave a normalne som odpadla skoro ked nam pani dr hovorila ze ked si aj zazmluvnis lekara co zaplatis 7000Sk tak len 1000sk ide lekarovi a zbytok nemocnici.no normalne tomu nechapem vsak chudak lekar musi vstat v noci prist odrodit to neni na 5 minut kolkokret tam musi byt aj den no hroza

bubatenko
21. jan 2009

sisa ale to nie je tak, lekárovi tuším idú 4 a nemocnici 3, ak nie dokonca 5 lekárovi a 2 nemocnici.... určite nie 1000 , to by som chcela vidieť toho doktora , ktorý by vstával o polnoci, keď mu zavolá nejaká pacientka...

sisa29
21. jan 2009

je to len tisicka pre lekara vcera nam to doktorka hovorila.preto to zevraj lekari nechcu uz.minuly rok to bolo tak ako pises ale tento rok je to uz len tisicka

mizu416
22. jan 2009

baby aj ja som lezala na materno-fetalnom.no to wc-ko...ako sa tam ma tehotna napratat?somnou tam lezala baba ktora cakala 3cata a bola necely mesiac pred terminom,tak bola obrovska.no ako sa tam mohla vpratat 😒
sprchy no total...lezali tam gyn.pac. a po tych vacsinou krv v sprche no na paradu.voda iba kvapkala.a ta strava az sa ma napieralo...

snu
22. jan 2009

ahojte,ja mam jednu otazocku,, ohladne materskej.. je tu neaka osobka,ktora bola od prveho dna na pnke kvol rizikovemu tehotenstvu? hrozne by som chcel vediet ako sa pocita materska.. nech viem na aku sumu sa mame pripravit 🙂

livia76
22. jan 2009

Macaby- Doc. Rusňák odrodil aj mňa-chodila som k nemu celé tehotenstvo 🙂 fakt nepoznám krajší prístup, aký má on k svojim pacientkám-ako prvorodička som mala samozrejme strach-ale pri ňom, a pri jeho milom vystupovaní so mňa rýchlo ten strach opadol 🙂 . Prajem Vám krásne-zdravučké BABATKA 😀 😀

bubatenko
22. jan 2009

snu,

poviem to tak, pozri koľko ti došiel výmer na PN (nemocenské dávky) a to isté ťa čaká ako ako materská - jednoducho povedané výmer na PN=výmer na MD, takže žiadna zmena by nemala u teba nastať. Aspoň u mna to tak bolo , ale ja som poberala PN a nástup na MD v tom istom roku. Ale teraz ma napadlo, že ty budeš mať rozdiel asi, lebo MD sa bude u teba počíta ako 55% z priemeru vymeriavacieho základu za rok 2008 a PN ti počítali z vymeriavacieho základu za rok 2007 , takže tak, ale ak si si platila dobrovoľné pripoistenie 270 dní pred nástup na MD - vtedy budeš dostávať strop a to je okolo 15 000,00.
Nie som odborník, takže ak som napísala nejaký blud, budem rada ak ma niekto opraví 😉

alline
22. jan 2009

Ahojte, neviete mi povedat, aky je rozdiel ked si chcem zaplatit porodnika? Je tam suma 5000,- porodnik a ked idem cez nemocnicu tak 7000,- nechapem rozdiel.
Dakujeeem

babulka123
22. jan 2009

baby neviete ci je na kramaroch klimatizacia???

sisa29
22. jan 2009

ALLINE 5000 JE ZA OPERACIU A 7000 ZA POROD INAK TO NIEJE MAS TO NAPISANE AJ NA DVERACH KED IDES NA PORADNU

sisa29
22. jan 2009

babulka mne sa zda ze na tej nadstandartnej izbe za 1000Sk na den je klima.

alline
22. jan 2009

Dakujem Sisa29 :o)

klementina
22. jan 2009

sisa, to je blbost s tou tisickou pre lekara, dnes som bola na poradni a pozerala som to, maju to vyvesene na dverach, je to nariadenie pre rok 2009 a je tam 5000 pre lekara plus ma vsetky priplatky za sluzbu v noci a tak. mozno sis to pomylila s tym, ze je tam, ak chces operatera -nie porodnika z inej nemocky-tak vtedy mu ide len 1500 z 5000

sisa29
22. jan 2009

no ja som sa vcera pytala na to na kramaroch pani jandovej ktora vedie predporodnu pripravu a ona vravela to co som uz pisala.ale vsak to je jedno.aj tak to nezmenime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre