Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

lu
7. sep 2010

@tanija133 ahoj myslis ze si volala dr.jandovej? ta robi predporodnu pripravu a cvicenia. informacie od nej dostanes jedine mailom alebo osobne, telefon nestiha dvihat. jej mail: katarina.jandova@kramare.fnspba.sk 🙂

tanija133
7. sep 2010

@lu No neviem, mne dal moj doktor taky letak, a ine cislo bolo na info o EPI a ine bolo na Jandovu co sa tyka pritomnosti otecka pri porode....´To ona vsetko robi? skusim jej napisat.....

lu
7. sep 2010

@tanija133 na pouceni hovorila ze kvoli epi treba ist za anesteziologom, vraj su to dvere asi cislo 150 , tak neviem 🙂 jandova robi uvodnu konzultaciu, cvicenia, dojcenie a konzultaciu s otcom. sak jej napis a ona ti povie kam ist 🙂

tanija133
7. sep 2010

@lu No ved, som mala cislo na anesteziologov, ale dnes mi nikto nezdvihal, skusim zajtra a ked nic, tak napisem Jandovej.... 😉

cryonae
8. sep 2010

@tanija133 jandova ti napise toto ;)
Epidurál. analgéza - najlepšie v 36.-37. týždni tehotenstva treba navštíviť Anesteziolog. ambulanciu (keď budete rodiť u nás na Kramároch, tak pôjdete do našej), kde si Vás musia zaevidovať a doplniť príslušné vkrvné vyšetrenia. Ambulanciu nájdete na prízemí v poliklinickej časti, č. dv. 150, ord. hodiny - každý pracovný deň od 8.30 do 12.00, v utorok vo štvrtok a v piatok až do 13.00 f. Nemusíte sa dopredu objednať, keď prídete, vybavia Vás. Majte so sebou tehot. knižku a preukaz poistenca. Potom zaplatíte 106 Eur. treba to vybaviť do pôrodu.

S pozdravom
Dr. Jandová

andys11
8. sep 2010

ak mozem poradit aj ja, co sa tyka epi... tak ta ambulancia je ze vraj teraz zatvorena kvoli rekonstrukcii, ci comu... pytala som sa jandovej na priprave, co s epi... povedala, aby som sa zastavila na 2. poschodi nemocky na anesteziologii (od vytahov to bolo tusim dolava) a kohokolvek tam zastavila, ze chcem epi. To sme s mm aj urobili v pondelok okolo obeda a dali nam len vyplnit nejaky dotaznik, vypoculi sme si o tom par viet, zaplatili dole vo vestibule v platenych sluzbach a bolo nam povedane, ze nam na poradni maju zobrat krv kvoli zrazanlivosti. Tot moja skusenost 😉

tanija133
8. sep 2010

@cryonae @andys11 dakujem za info,

lu
8. sep 2010

ahojte ako casto mate posličky?

andelik8
8. sep 2010

babulky hlasim sa z porodnice nastupili sme v pondelok kvoli tomu ze som bola 8 dni po termine, na vysetreniach mi zistili ze mala je otocena KP, tak mi rovno naplanovali sekciu.
Obe sme v poriadku, ja este ubolena, ale mala stale iba spinka tak s nou nemam vela roboty. Na noc mi ju este vezmu prec, aby som si oddychla, ale od zajtra uz naveky spolu 😀

lucia20
8. sep 2010

@andelik8 zlatko gratulujem, malinka je nadherna. neboj coskoro budes fit, ja uz o sekciiani neviem. kto ta robil?

andelik8
8. sep 2010

@lucia20 dakujem! a mala som stastie na Planka 🙂

ponyxx
8. sep 2010

@andelik8 gratulujem, prajem obom vela zdravicka..,krasna babuľka 😀

lucia20
8. sep 2010

@andelik8 ten robil aj mna. sikovny je.... tak sa drzkaj a oddychuj... nech si coskoro fit.

cryonae
9. sep 2010

@andelik8 jeeeej, gratulujem k malinkej! prekrasna je! aspon nejaka vyhoda prenasanych deticiek, ze su hned ako z katalogu ;)

andelik8
9. sep 2010

@cryonae tak to ano... ja som sa bala v kutiku duse ze ked ju prvykrat uvidim, ze prva myslienka bude: "uf, ta je skareda".. ja viem ze vsetky deticky na druhy den vyzeraju uplne inac, ale aj tak 😅
no prvy pohlad na nu bol krasny, aj ked bola modra a od hlienu a pokrcena... bola moja a nadherna 😉

kiki2009
9. sep 2010

@andelik8 gratulujem 🙂) je nádherná
ja sa už neviem dočkať kedy to budem mať za sebou...

cryonae
9. sep 2010

@andelik8 mne sa aj ten moj pokrkvany fialovy zahlieneny bobecek zdal nadherny :D

kiwinka
9. sep 2010

@andelik8 gratulujem! no a Plank,,neni o com 🙂 podarilo sa vseeetko na výbornú! 🙂 krasne chvile, kopec zdravia a lasky Vam prajem 🙂 !

stanka02
9. sep 2010

Ahojte, davam do pozornosti KUPON NA ZLAVU PAMPERS
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=1&ur...
Staci vytlacit, moze byt vytlaceny aj ciernobielo.

kiwinka
9. sep 2010

@stanka02 dakujeme moc pekne! mne to nejde zobrazit sakriš,,ked kliknem na slovo SEM, ze tam mam klik aby sa mi to zobrazilo ten kupon, tak sa mi nezobrazi nic,,HM... skodaaaa. ale dakujem, si zlata! 🙂

kiwinka
9. sep 2010

baby,,my ideme v nedelu na dovču k moru, letecky, tak drzte palce, aby sme pekne zvladli lietadlo aj cely pobyt...zacina ma chytat mierna panika ako to vsetko zvladneme s Karolínkou 😅

stanka02
9. sep 2010

@kiwinka ak chces, napis mi do internej posty svoj mail a poslem ti ten kupon v inom formate

miru.j
9. sep 2010

@andelik8 gratulujem k nadhernej princeznicke 😵

stanka02
9. sep 2010

@andelik8 jeeeeej gratulujem, babula je nadherna. 🙂

andelik8
9. sep 2010

dakujem babulky 😉 je strasne podarena a dobrucka... uz to ze tu mam cas popri nej aj na konika hovori za vsetko 😀

mirkabrez
10. sep 2010

Ahojte, chodim do poradne na Kramare k doktorke Tokoloyovej, máte s nou nejake skusenosti???

stanka02
10. sep 2010

Ahojte, chcela by som sa opytat kedy mozem zaplatit poplatok za lekara ked som zmluvu podpisala a lekar ju zobral na podpis na vedenie. Povedal mi, ze staci zaplatit ked bude zmluva podpisana, no ja som mu zabudla dat otazku ci potrebujem ku zaplateniu tu zmluvu podpisanu vedenim nemocnice, alebo po podpise budu vediet o tej zmluve na pokladni a mozem to ist na nejake tri dni zaplatit na tu pokladnu. Nechcem mu zase volat, on je taky zlaty a nechcem ho stale otravovat na telefone.

lu
10. sep 2010

@stanka02 a koho si si vybrala?

lucul
13. sep 2010

ahojte, mozem sa opytat? neviete za akych podmienok a kedy byva obhliadka porodnice? dakujem

bec
13. sep 2010

@lucul - obhliadka porodnice sa na Kramaroch nerobi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre